Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 593, 594, 595 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 14.11.2017 06:54:19 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Kordan veelkord: on fakt, et PÄRIS X oli kasutusel videos, kus tutvustatakse FaceID lahtimurdmist maski abil. Sa tahad öelda, et see video ei vasta tegelikkusele?
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest.


Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega?icon_smile.gif Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? See vist ongi see moodne ajastu, kus kogemused võrduvad youtuubi arvustustega. Päris kahju kohe. umbes nagu ferrari omamine mudelauto näol ja kogemustest rääkimine selle hoolddustega.

Tegelikult tuleks siin kogu see teemarendus ära kustutada 2 lehte. Kuigi ega vahet pole vaga väga. Kes reaalselt ostab x'i, seda eriti ei koti kaklus kuskil foorumis. Kui tahtmist ja/või ressursse, siis ostab selle ikka.

MInu jaoks on see face id lihstalt järgmine nice to have featuur. Vahet pole, mis tootja mudeliga tegu. X'i puhul võlub mind hoopis muu - suurus.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 07:30:15 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:


Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega?icon_smile.gif Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? ......

Ma ei pea ju ostma Fiat Multipla autot veendumaks kui si.tt see on, ei pea mingit TCL telekat omama selleks et ise veenduda kuidas ja mida teha suudab, sa ju ei osta Acme hiirt kui teistel on sellega palju halbu kogemusi.
Loomulikult loen/vaatan paljusid ülevaateid/videoid ja siit saab juba ennetava järelduse teha ennem kui toodet ostma lähen. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 14.11.2017 07:40:15 vasta tsitaadiga

Loe ja imesta
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 14.11.2017 07:53:16 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
rocki kirjutas:


Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega?icon_smile.gif Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? ......

Ma ei pea ju ostma Fiat Multipla autot veendumaks kui si.tt see on, ei pea mingit TCL telekat omama selleks et ise veenduda kuidas ja mida teha suudab, sa ju ei osta Acme hiirt kui teistel on sellega palju halbu kogemusi.
Loomulikult loen/vaatan paljusid ülevaateid/videoid ja siit saab juba ennetava järelduse teha ennem kui toodet ostma lähen. icon_exclaim.gif


aga ometi oled ilmselt Fiati ja TLC foorumites kõva "ekspert" ja räägid kogemustest nendega? Isikik kogemus on hoopis teine asi, kui naised saunas rääkisid või sõbral on kogemus. Maru lasteaia suhtumine , kas pole? Õnneks on siin teemas siiski inimesi, kes päriselt seda omanud ja räägivad everyday use kogemustest.
Lasteaia ekspertidele on hv's võitlustander alamrubriik, siin eeldaks siiski päris tooteid omavaid inimesi või uusi tulijaid, kes abi küsivad. Veel vähem huvitab kedagi vördlus teise tootjaga.
ühesõnaga adminnid peaks kaklusele siin lõpu tegema.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 08:38:54 vasta tsitaadiga

Revjuude ja foorumite põhjal on dsg kastid kõik katki, kõikidel diislitel dpf umbes ja pihustid rikkis ja iphoned kildudeks. Ei soovita lugeda revjuusid.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 09:03:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest.


No selge siis, söö siis tuubi videodest tarkust ammutades hapusid õunu edasi ja ole oma 5110 rahul, rohkem ei oska selliste tarkade avalduste peale midagi lisada kui et istu 2 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.11.2017 09:06:49 vasta tsitaadiga

Peaks vist teemat puhastama.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.11.2017 11:00:49 vasta tsitaadiga

päris "hea" hind https://www.klick.ee/apple-iphone-x-256gb ...kust need küll oma kaupu toovad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.11.2017 11:16:32 vasta tsitaadiga

MaxPower, erinevad hulgilaod
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 14:48:12 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Revjuude ja foorumite põhjal on dsg kastid kõik katki, kõikidel diislitel dpf umbes ja pihustid rikkis ja iphoned kildudeks. Ei soovita lugeda revjuusid.


Niisama ju foorumisse ei tule kiitlema, et kui hea ikka on. Tavaliselt tullakse muresid kurtma. Seda tavaliselt ei nähta, et ülejäänud miljonil kasutajal seda muret ei esine.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 15:48:44 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
päris "hea" hind https://www.klick.ee/apple-iphone-x-256gb ...kust need küll oma kaupu toovad icon_rolleyes.gif

Põllumees põline rikas icon_smile.gif
Teema ära puhastada läheb paar lehekülge raisku kohe
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 20:36:01 vasta tsitaadiga

No ma ei tea... ütlen siis algus' kohe ära et oman õunasid väikeste vaheaegadega 10 aastat (olin siin üks esimesi kes neid jubinaid teistele at&t lukust lahti kiskus, tasuta kusjuures, kes teab see teab). Ja oman teist tänagi, siuke uuem ja suuremas suuruses cashis ostetud mudel, niiet palun kommentaarid et "5110 mees", /dev/null'i saata...

Aga see fanboy'lus ja ajupesu siin on uskumatu piix, kusjuures neil (justnimelt NEIL, sest ma kuidagi ei samastu selle seltskonnaga) järkub jultumust iPhone mitteomajaid nimetada Samsungi fanboy'deks (sic! - ma tahaks elus näha inimest kes samsa massplasti FÄNNAKS)...

Sõnaga - kui video peale kus näidatakse FAKTI, et tehismask avab FaceID, hakata kiljuma et "sul puudub isiklik kogemus" ja "YT videod ei loe", siis ma kustutaks nende affide HV konto lihtsalt ära. Lasteaed.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 21:22:34 vasta tsitaadiga

Tubli poiss, suur13. Tegid jälle maailma paremaks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 21:59:59 vasta tsitaadiga

Olen nüüd alates 3-ndast Iphone X'i kasutanud ja FaceID on küll väga mugav asi, täiesti intuitiivselt töötab, isegi kui käsi suu ette jääb tunneb ilusti ära ja teeb telo lahti, mingid imelikud nurgad kah, täiesti okeilt tunneb ära. Autos pole ka probleeme tekkinud, piisab korraks telefoni poole kiigata ja juba ta lahti ongi. Põhimõtteliselt on mulje selline, nagu mingit lukku polekski peal, passcode'i olen pidanud ikka paarid korrad kasutama, aga tunduvalt vähem kui TouchID'ga (küll võrdlen viimase Ipad Pro'ga kuna tegemist mu esimese Iphonega ja pole varasemat kogemust).

Väga paljud kriitikuid vist unustavad selle, et võid ju küll oma näpujälgi ja näomaske teha aga sul on ikkagist kasutaja telefonile ka vaja ligi pääseda icon_smile.gif ilma kasutaja juuresolekuta.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 14.11.2017 22:03:07 vasta tsitaadiga

Üks osa on seadme ekraaniluku avamine, teine osa on rakendused, mis on biomeetrilise kaitse alla pandud. Näiteks 1Password avaneb FaceID-ga nagu polekski lisakaitset peal, TouchID-ga peab iga kord sõrme kodunupule panema, et sisse saada. Samamoodi ka teised biomeetrilise kaitsega rakendused.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 22:10:04 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Üks osa on seadme ekraaniluku avamine, teine osa on rakendused, mis on biomeetrilise kaitse alla pandud. Näiteks 1Password avaneb FaceID-ga nagu polekski lisakaitset peal, TouchID-ga peab iga kord sõrme kodunupule panema, et sisse saada. Samamoodi ka teised biomeetrilise kaitsega rakendused.

Jaaaa, see on ülimugav, kõik paroolid mis Safaris salvestatud sisestatakse saidile automaatselt kui FaceID mind ära tunneb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 22:14:23 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega?icon_smile.gif Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? See vist ongi see moodne ajastu, kus kogemused võrduvad youtuubi arvustustega. Päris kahju kohe. umbes nagu ferrari omamine mudelauto näol ja kogemustest rääkimine selle hoolddustega.

Tegelikult tuleks siin kogu see teemarendus ära kustutada 2 lehte. Kuigi ega vahet pole vaga väga. Kes reaalselt ostab x'i, seda eriti ei koti kaklus kuskil foorumis. Kui tahtmist ja/või ressursse, siis ostab selle ikka.

MInu jaoks on see face id lihstalt järgmine nice to have featuur. Vahet pole, mis tootja mudeliga tegu. X'i puhul võlub mind hoopis muu - suurus.


a) ma näpin poes telefone minimaalselt... vaid siis kui konkreetseid mudeleid ostma lähen, et uurida, mis päriselus reviewdest erineb ja seda, mida reviewdest ei räägita + siis oma feel - üldiselt väljun poest tõdedes, et mul oli reviewde jm. materjali töötamise peale õigus
b) jah, ma vaatan reviewsid... loen ja vaatan väga palju erinevaid ja sealt saab üldiselt väga hea pildi kätte, mis seis on - seda juhul kui päriselt objektiivset pilti otsida, mitte oma soovkujutelmadele kinnitusi
c) mul on olnud palju õunausku kaaslasi, kelle telefone ma üpris palju kasutanud (ja korda ning kasutatavamaks teinud) olen, samas igapäevaselt ise ei ole kunagi õuna omanud
d) sina siis järelikult ei osta X'i, sest sa lahmid foorumis suvaliselt keset "kaklust", selmet argumenteerida? icon_smile.gif
e) see, et FaceID ära "hackiti" on siia teemasse väga asjakohane postitus
f) ma ei ole iPhone'i ega selle ostjate vastu, endale ei ostaks, samas, ent see ei ole argument telefoni poolt või vastu - see on lihtsalt minu maitse-vajadus
g) loe mu postitusi siin teemas ja sa näed, et need sisaldavad SISU, mitte emotsionaalset lahmimist, millega sina ja nt. paljud teised silma paistavad
h) loodan, et ma ei postita selles rantringis enamat ja järgmine on järjekordne uue sisu postitus

Sinu järgmine postitus on üpris absurdne. See teema on toodetest kui sellistest, mitte vaid omanikukogemustest. Kui postitus on sisuliselt teemasse, siis ei ole sul õigust nõuda siit kustutamist. icon_smile.gif

Inq, järjekordne emotsionaalne lahmimine, lillatäpimees, kus oled?

suur13, super. Aitäh! Saab järsku teemale joone alla.

mannatera, kujutan ette küll, et FaceID võib mugav olla, samas kui see nii ruttu ära häkiti, siis tahaks teada kui lihtsaks lähiajal muutub. Ilmselt see "unustad käe näo ette ja avab ikka" saabki saatuslikuks - mugavuse ohvriks tuleb ikka turvalisus tuua.. icon_razz.gif aganoh, ma postitasin selle siia lihtsalt selleks, et huvitavalt ruttu lükati see "kõige turvalisem asi ever" ümber jano, mind huvitaks see kui ma omaks. Ise kasutan telefoni, millel avamisnupp küljel ja selles sõrmejäljelugeja ning see toimib ideaalselt, kuigi kella on ebamugav vaadata, kukub kohe avama, st. peab vaeva nägema kui ei taha avada. FaceID'ga vast sarnane asi ?
Ma isiklikult seda kuidagi ära ei unustanud, et telefoni on ka vaja... see on ju eos loogiline icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 14.11.2017 22:16:12 vasta tsitaadiga

FaceID kasutades peab eraldi swipema, et ekraanilukk eest ära läheks.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 22:17:53 vasta tsitaadiga

Haha, lol, muidugi. Aeg vast aju puhkama minna, thumbs_up.gif.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 23:19:45 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
mannatera, kujutan ette küll, et FaceID võib mugav olla, samas kui see nii ruttu ära häkiti, siis tahaks teada kui lihtsaks lähiajal muutub. Ilmselt see "unustad käe näo ette ja avab ikka" saabki saatuslikuks - mugavuse ohvriks tuleb ikka turvalisus tuua.. icon_razz.gif aganoh, ma postitasin selle siia lihtsalt selleks, et huvitavalt ruttu lükati see "kõige turvalisem asi ever" ümber jano, mind huvitaks see kui ma omaks. Ise kasutan telefoni, millel avamisnupp küljel ja selles sõrmejäljelugeja ning see toimib ideaalselt, kuigi kella on ebamugav vaadata, kukub kohe avama, st. peab vaeva nägema kui ei taha avada. FaceID'ga vast sarnane asi ?
Ma isiklikult seda kuidagi ära ei unustanud, et telefoni on ka vaja... see on ju eos loogiline icon_razz.gif

Kella vaatamiseks piisab korra telefon näo ette tõsta, ei pea kuhugi vajutama, või siis kui ei taha näo ette tõsta siis "tap"'id korra ekraani ja näed oma kella ära, pole FaceID'ga kuidagi seotud.

Ja kui ma avastaks mingi tüübi oma telefoni juurest mingi näomaskiga mis imiteeriks mind siis icon_biggrin.gif alguses naeraks ja siis see tüüp kaotaks teadvuse päris pikaks ajaks.

sakinaga kirjutas:
FaceID kasutades peab eraldi swipema, et ekraanilukk eest ära läheks.

Liigutuste arvu poolest sama (1 liigutus/vajutus), mis sõrmejäljelugejaga.

https://www.youtube.com/watch?v=dUMH6DVYskc icon_biggrin.gif

https://arstechnica.com/information-technology/2017/11/hackers-say-they-broke-apples-face-id-heres-why-were-not-convinced/ Scetchy
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 08:03:46 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Aeg vast aju puhkama minna, thumbs_up.gif.


Millisel küll? Sa ikka ei õpi, proovi edaspidi sõna võtta teemadel/räägi asjadest mida ise omad/oled kokku puutunud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 15.11.2017 11:46:36 vasta tsitaadiga

Mainin ära, et faceid on ülimugav foorumites, erinevatel logimis saitidel. Praeguseks olen kasutanud X 3novembrist ning igati rahul. Mingit raha taga nutmist ei ole, hea asja eest olen nõus rohkem maksma.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 15.11.2017 12:27:52 vasta tsitaadiga

Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida icon_biggrin.gif.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 12:29:13 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida icon_biggrin.gif.

Juba mingi rumormill käib et järgmine aasta tulebki samasugune aga suurem. Ise liikusin Nexus 6P pealt X'le ja ekraan on tõesti väga väike võrreldes vana teloga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2017 12:36:00 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida icon_biggrin.gif.

https://www.macrumors.com/2017/11/13/kuo-three-new-iphones-2018/
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 593, 594, 595 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.