Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 996, 997, 998 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 03.11.2017 16:23:08 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Fiestat ka päeva esimesse mängu.
Spoiler Spoiler Spoiler


Sellist trsikust väga tihti ei juhtu, päris epic oleks olnud kui oleks veel eluga välja tulnud icon_razz.gif

Selle yolo peale tuli kuidagi selline stseen meelde: https://youtu.be/h_XRbGUZbfk?t=40


Sellised "zombide" rünnakud on viimasel ajal tavaks saamas.
Eile juhtus selline :
https://www.youtube.com/watch?v=qqlJFvcy3iw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.11.2017 23:53:56 vasta tsitaadiga

No lihtsalt loomaaed icon_biggrin.gif

Eks õhtul striimis vaatame, kas platooni ka niimoodi rushivad. Kella 20st alates jätkub 75% WR challenger Tier X's.

Endale meenutuseks, et hetkel seis 40 mängu, 33 võitu, 82,5% WR.

EDIT

Nii, tänasega sai mängitud taas 20-mänguline seeria ja võidetud 19/20, ehk 95%. See tõstab mängude kogusumma 60 peale, millest 52 võitu ehk 86,67% WR.

Kes tahab, võib tänast sessiooni siit järele vaadata. Teaseriks priitr'i tsitaat striimi chatist: "see on nagu õppevideo, miks 3-mehelised platoonid peaks ära keelama"

https://go.twitch.tv/videos/187343510

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 04.11.2017 20:39:57 vasta tsitaadiga

Oktoober 2017 klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2017 00:33:44 vasta tsitaadiga

Täna sai läbi meie FastPotty Tier X 75% WR challenge.

Tulemus: 85 võitu 100st mängust, ehk 85% WR. Täna tegime 40 mängulise seeria ja eks lõpus oli väsimust ka omajagu, seega WR tuli paar % madalam meil kui eelneva 60 lahingu keskmine:


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.11.2017 05:22:21 vasta tsitaadiga

Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 05.11.2017 09:07:56 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.

http://www.wotzilla.com/playerinfos/Details/thomak28#player-tank-activity-gamemode
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2017 11:56:03 vasta tsitaadiga

Mis te tõsiselt uskusite, et LottiPotty selle summa ka välja maksab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 378
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.11.2017 12:13:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Thomak 28 Challenge.
Mina vaatan tulemusi wotlife.com lehelt. Väga selge sõnaga ütlesin seda siin (19.09) ja ütlesin seda ka Thomakile. 100 (või enam mängu) Tier 10, WR 75% (või enam) wot-life.com lehel. Hetkel ma näen wot-life.com lehelt: past 24 hours, 40 games, Tier 10, WR 82,50. Past 7 days - 153 game, tier 9,33, WR 65,52. Ma ei näe, et vähemalt 100 mängu oleks 75% WR-ga 10 tieris.
Ma ei ole kade ja see 100 eurot ei ole mulle suur raha, aga ma ei teinud Thomakile seda kihlvedu jalutuskäiguks. Ma näen, kuidas see on talle päris raske, sest ta ei saa soolot mängida ja ta lihtsalt ootab platooni. Ma teadsin, et see on talle pingeline ja väsitav challenge, aga 100 eurot woti kullana puhtalt kätte saja mängu eest pole ka üldse paha tasu. Ma ütlesin sõnaselgelt, et mina vaatan tulemusi wot-life.com lehelt ja ma ei loe sealt mitte kusagilt välja 10 tieri 100-mängulist 75% WR. Kas keegi loeb?
Erick võib siin numbritest ja oma mängudest rääkida palju tahes, mina vaatan konkreetseid fakte Thomaki kohta ja kahjuks Ericku sõnad seda ei kinnita. Kinnitasin Thomakile reegleid veel viimases kirjas neli päeva tagasi, kui ta challenge alustas.
Kui ma õigesti aru saan, siis on ainult natuke maad veel minna? Paar päeva ehk? Minu poolt on Challenge jõus, mina oma sõna ei murra. Kuld saab kohe üle kantud, kui Challenge reeglid on täidetud.
Sry, et see on raskem kui algselt arvatud, aga ma ei loobi oma raha ka niisama tuulde. Ma tean, kuhu ma oma raha panustan.
Ja mul on tegelikult väga hea meel, et eestlased hoiavad wotis lippu kõrgel. Ma kohe heameelega maksan selle raha välja, sest ma tean, et te peate selleks veel umbes 60 mängu pingutama ja see tähendab veelgi suuremat Eesti edulugu wotis.


https://wot-life.com/eu/player/thomak28/

No alustasime challence'iga teisipäeva õhtul (31.10), kui ma õiegesti mäletan. Tegin vist tollel lõunal M41 GF'iga ka mingi 7-8 mängu. Nii, et teen järgmine nädal teisipäeval (07.11) ise ka soolos mingi 10 mängu tier X'ga, Siis peaks wot-life ka järgmiseks kolmapäevaks kenasti näitama, et keskmine tier on 10 ja wr on üle 75%

Me enda jaoks juba tõestasime ära, et 85% wr randomis saada korraliku platooniga igati tehtav, kui lollusi liialt ei tee..

Nii, et pisut kannatust, järgmine kolmapäev (08.11) teen uue postituse, kus peaksid wot-life'is olema FastPotty tingimustele vastavad tulmeused, siis teen uue postituse siia!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2017 12:59:02 vasta tsitaadiga

Ei tasu hulluda jah, laseme ikkagi vanadel mängudel wot-life'i tabelist väljuda, 7 päeva alustamisest saab täis alles teisipäeval, siis näitab kõike korrektselt.

Mis edulugu puudutab, siis 85% WR üle 100 mängu oli meie endi jaoks selline optimistlik lisaeesmärk ja endalegi üllatuseks see kukkus välja ka. Arvan, et eriti keegi peale meie endi ei osanud sellist tulemust lootagi. Loomulikult on iga viimane kui üks neist mängudest ka videos, niiet FastPotty, kui sa soovid kogu sajamängulist seeriat teaduslikel eesmärkidel uurida, siis see on võimalik thumbs_up.gif

https://go.twitch.tv/videos/186588966 esimene sessioon, 19 mängu 15 võitu
https://go.twitch.tv/videos/186833492 teine sessioon, 21 mängu 18 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187343510 kolmas sessioon, 20 mängu 19 võitu ---- see ka järelvaatamises popp, sest 95% WRi üle 20 mängu liiga tihti just näha ei saa
https://go.twitch.tv/videos/187575055 neljas sessioon, osa I, 15 mängu, 13 võitu
https://go.twitch.tv/videos/187633392 neljas sessioon, osa II, 25 mängu, 20 võitu

Kokku siis 100 mängu ja 85 võitu nagu eespool mainitud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2017 12:59:44 vasta tsitaadiga

wotzilla.com lehelt on ka kenasti näha, et 31/10 - 04/11 vahel on thomak28 ainult 100 mängu IS-7'ga teinud. Ei midagi muud. thumbs_up.gif
M41 GF mängud tundub on 30/10 sees.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.11.2017 15:07:36 vasta tsitaadiga

FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2017 15:28:34 vasta tsitaadiga

gemini, rahu, ainult rahu, kui thomak28 nüüd kenasti kolmapäevani midagi ei mängi hakkab ka wot-life.com õiget infot näitama.

Ilmselge on igatahes see et 3-ne uunikumide platoon õigete tankidega pühib randomis enamvähem kõigest üle.
Ma kõiki mänge 100% ei jälginud, niipalju kui mulle meelde jäi siis paar korda mindi positsioonivalikuga alt ja paar korda kohati ka endast kõvemat kivi (nt. 3ne Maus platoon + neile sobiv kaart).
Samas mõned korrad tõid ka tiimikaaslased võidu välja olukorras kus meie omad juba ohkisid et "ega siit võitu vist enam tule".
Lõppkokkuvõttes küllaltki huvitav vaatamine oli. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.11.2017 18:45:08 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.


Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 05.11.2017 20:08:16 vasta tsitaadiga

neljapäeval tuleb härra ja ütleb, et ta kaks päeva ei saanud vaadata ja nüüd näitab jälle aiateibaid ja tema teiste kuvatõmmiseid ei usu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2017 23:43:15 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
gemini kirjutas:
FastPotty, see on väga lame sinu poolt üritada selle taha peituda et sina panid tingimuseks wot-life.com statsid ja kui see ei näita õiget WR-i siis diil pole jõus. See on sinu enda viga et sa panid tingimustesse sellise stat-trackeri mis ei võimalda detailselt andmeid trackida. Fakt on see et meil kõigil on olemas videotõestused et poisid täitsid sinu väljakutse - seega köhi see papp välja.


Jap, võtke rahulikult. Need on FastPotty tingimused. Loodan, et wot-life suudab välja arvutada teisipäevaks/kolmapäevaks. Kokkuvõttes oli igal juhul üsna lõbus ettevõtmine. Ma ei ütleks, et pinge jne. oleks sees olnud. Et koostöö täitsa sujus..


Võinuks 2 lehte kasutada. Wot-life on viimasel ajal aiateibaid näidanud ja seda just 7/30 päeva statistika osas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.11.2017 00:15:31 vasta tsitaadiga

Ta ei näita aiateibad vaid läägib mingi 1 päeva jagu taha statsidega.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.11.2017 01:02:52 vasta tsitaadiga

Wot-life siis update'is ka ära: https://wot-life.com/eu/player/thomak28/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 07.11.2017 09:52:47 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub, et palju kõvem näitaja oleks tier8 midagi ära teha. Iga jumala lahing tier9 ja üle ühe lahingu ka tier10 ja saad oma tier8 räbalaga kulda keset nägu pidevalt nagu oleks tier8 mausiga või midagi. Ei ole vahtinud teie streeme aga kui palju neist lahingutest te tier8 vägistasite. Pole ammu t10 teinud, et kui tihti seal neid t10 vs t10 üldse tuleb või saadki pidevalt t8 vägistada.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.11.2017 10:30:11 vasta tsitaadiga

arny, paned 100 EURi ees kulda lauale, siis võime seda vaadata seda tier 8 asja icon_lol.gif

Põhimõtteliselt on sul muidugi õigus, tier 8 on üsna ränk mängida praegu. Kuigi viimasel ajal pole enam nii hull kui kuu-kaks tagasi. Eile tegin Lorr 40t, siis isegi mitu korda sain tier 6 vastaseid.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2017 12:12:24 vasta tsitaadiga

arny, see tX MM sõltub veidi ka sellest, mis mängureziimid sul lubatud on.
Mul on ainult tavalahingud ja Grand Battle lubatud ning eile tuli kõigepealt 3x järjest GB ja seejärel 2x tavalahing ja uuesti GB. Mulle selline asi sobib.
Negatiivse poole peal on see, et aegajalt tuleb lahingu algust veidi oodata, teinekord kulub kuni minut selleks.

Tier 8 platoonis on endiselt nõmeda MM'ga, eile mingi 6-7 lahingu jooksul oli parim MM mida pakuti tier 9, 5-10 seades...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 07.11.2017 19:27:25 vasta tsitaadiga

Ahneks olete läinud, saite mett mokale nüüd tahate veel. icon_biggrin.gif . Mul samad asjad lubatud aga jah pole ammu t10 teinud. Mõned t8 read pooleli see pärast ka selline mõte tuli. Ei ole selline ka kes endast paremaid mängijaid noobideks jne sõimab. Teen seda mida oskan ja nagu oskan. Klaus kellermani videod on sesuhtes soovitatavad.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 07.11.2017 22:50:04 vasta tsitaadiga

T10 lahingutes T8`ga on hea Ferdi või Charioteer. Mulle meeldib! icon_wink.gif
Aga näiteks T34 oli jõhker piin! Omas klassis lähinguid peaaegu et polnudki!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.11.2017 09:46:14 vasta tsitaadiga

Nii. Pole ammu replayd pannd, nüüd on aga yks mille siis paneks.
Ytleme nii, et lahing oli ylipingeline, v6it oleks emmale-kummale vabalt v6ind minna, seekord siis tuli võit meile thumbs_up.gif
vedas ka paar korda aga see käib asja juurde icon_cool.gif

http://wotreplays.eu/site/3926917#windstorm-26w-amx_13_90
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.11.2017 11:54:31 vasta tsitaadiga

Mõned siit on ehk märganud, et WN8 numbrid XVM'is ja Noobmeteris ei jookse kokku Wotlabsi, Wot-life'i ja mõnede teiste saitide numbritega. Tegin veidi kaevamistööd, et saada aru, miks.

Tuleb välja, et WN8 valemi juures on toimunud omamoodi troonipööre. Hetkeseisuga on ka Wotlabs'i WN8 autorite poolt soovitav WN8 valem hoopis XVM'i väljatöötanud venelaste oma: https://modxvm.com/en/wn8-expected-values/

Põhjus siis selles, et WN8 v30 enam per-tank väärtusi ei omanud, sest keegi neid uuendada ei suutnud käsitsi, ja isegi parimatel päevadel toimusid uuendused iga 3 kuu tagant ja uued tankid lisati 6 kuud peale nende tekkimist mängu.
XVM on aga jõudnud automeerimisega nii kaugele, et suudab nüüd iga päev automaatselt uusi per-tank väärtusi kalkuleerida ja paneb need tabelisse, mille üleval linkisin. See tähendab ka seda, et kui lisanduvad uued tankid, siis need pannakse reitingusse sisse ülikiiresti ja mingeid järske tõmblusi reitingunumbrite osas pole enam ette näha. Lisaks on uue WN8 aluseks kõvasti suurem kogus mängijaid kui vana WN8 puhul - venelased väidavad, et süsteem arvestab kõiki viimase 3 kuu jooksul aktiivseid WoT mängijaid, kellel üle 10K lahingu ja üle 50 lahingu konkreetse tankiga. Data set on soliidne, ulatudes miljonitesse, samas kui vana WN8 arvutas oma numbreid kohati 50K mängija keskmiste pealt.

Kokkuvõtteks siis - juba väljasuremisele määratuna tundunud WN8 valem on teinud combacki uues kuues, tugevamana kui kunagi varem thumbs_up.gif

Lähemalt saab lugeda siin ja siin:

https://koreanrandom.com/forum/topic/41983-important-update-of-wn8/
http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/26960-new-effort-to-create-tank-specific-values-for-wn8-rating/&page=4

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 09.11.2017 09:18:53 vasta tsitaadiga

tundub nii, et päeva esimene mäng on ysna sageli selline põnev ja pingeline.

http://wotreplays.eu/site/3928296#mountain_pass-26w-amx_13_90

Tänane mäng siis algas nii, et jäime minuti-kahega 1-6 taha. Ma olin pmst yksi ja vaatasin juba kohta kus ma saaks vähemalt natukenegi dämmi teha, et päris 0 peale ei jääks, Siis absull märkamatult vaatasin et MIDA-MIDA, me juba juhime icon_eek.gif
Õnnestus enda flänk puhtaks teha ja sain lõpuks ka täiesti arvestatava tulemuse thumbs_up.gif

No sellist asja väga sageli ei juhtu, kuigi on juhtunud muidugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 996, 997, 998 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.