Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Destiny 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 26.10.2017 00:40:24 vasta tsitaadiga

beljo91, Kui on nõudlust siis läheb ka äriks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 26.10.2017 01:19:33 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru, kuidas net nii räigelt põlema läheb mingi mõne redditi vihase nohiku peale?
Ma striimisin OBS'ga launchi hetkest 4 tundi mängu, kasutasin taustal Discordi - wtf? beer_yum.gif

Ärge sittuge mängu mainet, kui te seda ise mänginud pole / probleemidega kokku puutunud. Kindlalt parima visulli, FPSi ja mängitavusega loodishooter mida ma peale The Divisoni mänginud olen. Siiani olen igat 8-t tundi nautinud icon_smile.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 03:03:41 vasta tsitaadiga



Edasi enam ei saa kopp.gif M*** lihtsalt ei hüppa ülesse.


Proovisin 4+h ja edasi ei saanud, homme uuesti icon_redface.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.10.2017 09:16:15 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Ma ka ei saa aru, kuidas net nii räigelt põlema läheb mingi mõne redditi vihase nohiku peale?
Ma striimisin OBS'ga launchi hetkest 4 tundi mängu, kasutasin taustal Discordi - wtf? beer_yum.gif


Case closed siis ju. Kui sinul midagi valesti pole, ei saa olla ka kellegi teisel.

#Absurd.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eimar
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2009




sõnum 26.10.2017 11:07:25 vasta tsitaadiga

Bungie ju vastas et 400 said banni ja polnud tegemist mingi overlay jamaga. Kaks päeva mänginud mulle meenutab pigem asi borderlandsi thumbs_up.gif story ok ja isegi side questid mõnusad.
Maailm tundub tõeliselt suur ja detailne teine planeet o mõnusalt tehtud soundtrack lausa tõi sama hea muheduse suule nagu borderlands 2 icon_biggrin.gif. Eks nende tänapäevaste mängudega ongi, et aasta peale
kulutad ca 120 eurikot koos kõigi lisadega(v.a witcher 3) ja siis on contenti mõnuga juba developement protsess n.ö. Hetkel julgen küll sõpradele soovitada ja otsiks ka mõnusat eesti meelset clanni!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.10.2017 11:15:27 vasta tsitaadiga

Eimar kirjutas:
Bungie ju vastas et 400 said banni ja polnud tegemist mingi overlay jamaga.


Update: As part of our ban review process, we have identified a group of players who were banned in error. Those players have been unbanned. The bans were not related to the third-party applications listed above. We will continue to review the process we use to ensure a fun and fair game.

Bungle-i jutt on tüüpiline PR.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 26.10.2017 11:39:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

icon_arrow.gif The bans were not related to the third-party applications listed above

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 11:56:18 vasta tsitaadiga

Eimar kirjutas:
Bungie ju vastas et 400 said banni ja polnud tegemist mingi overlay jamaga. Kaks päeva mänginud mulle meenutab pigem asi borderlandsi thumbs_up.gif story ok ja isegi side questid mõnusad.
Maailm tundub tõeliselt suur ja detailne teine planeet o mõnusalt tehtud soundtrack lausa tõi sama hea muheduse suule nagu borderlands 2 icon_biggrin.gif. Eks nende tänapäevaste mängudega ongi, et aasta peale
kulutad ca 120 eurikot koos kõigi lisadega(v.a witcher 3) ja siis on contenti mõnuga juba developement protsess n.ö. Hetkel julgen küll sõpradele soovitada ja otsiks ka mõnusat eesti meelset clanni!


clani tegin eile .nimeks Estonia. hetkel meid 4 seal...
kui mingi 10+ liiget tuleb siis teeb discordi serveri jne lisaks veel.
clanis tasub olla seal saab igast boonus stuffi .
kes huvitatud ja tahab tegeleda asjaga saab admini õigused .
esialgu piirduks ainult eestlastega ja kedagi muud sisse ei võtaks.
clan on open ehk saate liituda ise ilma kutseta.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.10.2017 12:07:40 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
tsitaat:

icon_arrow.gif The bans were not related to the third-party applications listed above


Võtta seda juttu tõena on ehe naiivsus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko647
HV kasutaja
marko647

liitunud: 24.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 13:11:29 vasta tsitaadiga

clani tegin eile .nimeks Estonia. hetkel meid 4 seal...
kui mingi 10+ liiget tuleb siis teeb discordi serveri jne lisaks veel.
clanis tasub olla seal saab igast boonus stuffi .
kes huvitatud ja tahab tegeleda asjaga saab admini õigused .
esialgu piirduks ainult eestlastega ja kedagi muud sisse ei võtaks.
clan on open ehk saate liituda ise ilma kutseta.[/quote]

Ilmselt järgmise kuu 20ndal liitun ka PC peal teiega. icon_smile.gif Hetkel XB1 peal clan max level ja ise ka ühe karakteriga max. Raid on tore thumbs_up.gif Jupp aega läks et kogu tiimile mehaanika selgeks teha ja edasi liikuda icon_smile.gif
Klannil on tõesti oma jume, isegi kui ise pole jõudnud milestone teha, siis klanni boonused annavad head looti thumbs_up.gif
Meil klannis ca 40 inimest praegu, kui keegigi on nädalas korra NF ja Raid jms ära teinud, siis kõik saavad boonust icon_smile.gif

_________________
Mõõdukas arvutihuviline icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.10.2017 13:29:44 vasta tsitaadiga

võtsin ka ligi. eks alguses pisut putitan soolos ja campaigni, õpin basicu ära. Eks siis liitun meeskonnaga. paras õhtuti pisut pahasid nottida. pubg-st on veidi siiber juba.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 14:35:26 vasta tsitaadiga

Äkki keegi aitab Restore Power to the Station ära teha?



ktech#2147
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko647
HV kasutaja
marko647

liitunud: 24.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 14:52:33 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Äkki keegi aitab Restore Power to the Station ära teha?



ktech#2147


Sul skill trees double jump vms on aktiveeritud ? icon_smile.gif Seal muud ei tohiks olla vaja, tee väike sprint ja double-jump ja saadki üles sealt. D2-s nüüd lõpuks ta natuke oskab ronida ka kui millimeeter puudu jääb hüppest. Vanas Destinys ta põrkas tagasi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Mõõdukas arvutihuviline icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 26.10.2017 16:29:59 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
võtsin ka ligi. eks alguses pisut putitan soolos ja campaigni, õpin basicu ära. Eks siis liitun meeskonnaga. paras õhtuti pisut pahasid nottida. pubg-st on veidi siiber juba.

Tere! Saaksin ühineda ~poole 7 paiku umbes. Alustan ise ka nullist. Kas sobib selline plaan? BTag: beljo#2818
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.10.2017 21:48:32 vasta tsitaadiga

rsk, kui hästi jookseb. minu süsteem suhtkoht kõik 1440p laes, sh MSAA, 16x AF jne (välja arvatud välja lülitatud DoF ja Motion Blur) ja asi jookseb ilusti 120-140 fps vahel, FoV on vist 90. Ja näeb hea ka selle juures välja. viis pihku arendajatele. lausa lust on nii mängida. Tõenäoliselt peale viimast Doomi üks paremini rauale optimeeritud mäng.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 21:53:32 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
rsk, kui hästi jookseb. minu süsteem suhtkoht kõik 1440p laes, sh MSAA, 16x AF jne (välja arvatud välja lülitatud DoF ja Motion Blur) ja asi jookseb ilusti 120-140 fps vahel, FoV on vist 90. Ja näeb hea ka selle juures välja. viis pihku arendajatele. lausa lust on nii mängida. Tõenäoliselt peale viimast Doomi üks paremini rauale optimeeritud mäng.


tule clanni või lisa mind battleneti saadan kutse ehk saab koos misioone teha.
Siveneesti#2314 battlenet
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 26.10.2017 22:23:56 vasta tsitaadiga

Saan ka homme alles mangima lõunapaiku

Saate lisada dUUUmzz#2320

Kardan et eesti guildiga ei saa midagi hakkama, seda jäädki lvldama kuna eestlased nii retardid kes solovad ja ei joini kuigi teatakse, et on olemas kommuun.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 27.10.2017 08:22:33 vasta tsitaadiga

Vihmauss, aga proovida ju võib. Me juba koos ühe sõbraga joinisime eile.
Loota võib, et kaks sõpra sebivad veel lähiajal pela omale.

Esmamulje päris viisakas - sujuv, ilus ja põhitegevus tapmine/laskmine on mõnus.
Kuidagi liiga lihtne tundub, kui kohe teisele planeedile ei torma ning sidequestid ära teed.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2017 12:12:22 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Vihmauss, aga proovida ju võib. Me juba koos ühe sõbraga joinisime eile.
Loota võib, et kaks sõpra sebivad veel lähiajal pela omale.

Esmamulje päris viisakas - sujuv, ilus ja põhitegevus tapmine/laskmine on mõnus.
Kuidagi liiga lihtne tundub, kui kohe teisele planeedile ei torma ning sidequestid ära teed.


mul oli sama tunne ,et kuidagi liiga kerge... ma usun ,et asi selles ,et mäng on tehtud ka konsoolile ja seal kraanajuhid ju ei aimi nii kiirelt ja konstantselt pähe ka ei lase...
hiirega lasta on ikka midagi muud kui puldiga ja ilmselt sellepärast tunudbki ,et kerge... aga noh raidid ja muud asjad on oluliselt raskemad eks näis
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 27.10.2017 12:50:14 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
beljo91 kirjutas:
Vihmauss, aga proovida ju võib. Me juba koos ühe sõbraga joinisime eile.
Loota võib, et kaks sõpra sebivad veel lähiajal pela omale.

Esmamulje päris viisakas - sujuv, ilus ja põhitegevus tapmine/laskmine on mõnus.
Kuidagi liiga lihtne tundub, kui kohe teisele planeedile ei torma ning sidequestid ära teed.


mul oli sama tunne ,et kuidagi liiga kerge... ma usun ,et asi selles ,et mäng on tehtud ka konsoolile ja seal kraanajuhid ju ei aimi nii kiirelt ja konstantselt pähe ka ei lase...
hiirega lasta on ikka midagi muud kui puldiga ja ilmselt sellepärast tunudbki ,et kerge... aga noh raidid ja muud asjad on oluliselt raskemad eks näis


Kui hästi rahulikult mängida, siis suht kerge jah, sest mingi mobe ei tule igavesti mis on mõne mängu probleem. Tapad kõik kuskilt nuka tagant ära ja liigud edasi. Aga mul on nüüd 200 power level ja missionid lvl 160 on vahel küll suht rasked. Olen isegi story missionidel surma saanud. Üldiselt suht korralik mäng. Jookseb nagu SIID. Mul on 1080gtx, 1080p, kõik on max mis annab üldse panna ja fps on 100+. Adventure missionid viskavad vahel koppa, aga siis teed jälle storyit vahepeal jne. Üksi solomine muutub pikapeale igavaks. Olen ka seal Estonia clanis ja meil oleks vaja discordi ja kõik peaks seal sees ka koguaeg olema, siis on nagu clanil mõtet ka. Kambaga lahe ringi mütata ja heroic challange teha. Muidugi ennem kõik võiks mängu läbi teha korralikult ja siis hakkame kambaga laskma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 27.10.2017 12:53:56 vasta tsitaadiga

Jep. Üritan ka ikka kõigepealt campaigni läbi teha, siis vaatab edasi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2017 01:00:51 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
siven kirjutas:
beljo91 kirjutas:
Vihmauss, aga proovida ju võib. Me juba koos ühe sõbraga joinisime eile.
Loota võib, et kaks sõpra sebivad veel lähiajal pela omale.

Esmamulje päris viisakas - sujuv, ilus ja põhitegevus tapmine/laskmine on mõnus.
Kuidagi liiga lihtne tundub, kui kohe teisele planeedile ei torma ning sidequestid ära teed.


mul oli sama tunne ,et kuidagi liiga kerge... ma usun ,et asi selles ,et mäng on tehtud ka konsoolile ja seal kraanajuhid ju ei aimi nii kiirelt ja konstantselt pähe ka ei lase...
hiirega lasta on ikka midagi muud kui puldiga ja ilmselt sellepärast tunudbki ,et kerge... aga noh raidid ja muud asjad on oluliselt raskemad eks näis


Kui hästi rahulikult mängida, siis suht kerge jah, sest mingi mobe ei tule igavesti mis on mõne mängu probleem. Tapad kõik kuskilt nuka tagant ära ja liigud edasi. Aga mul on nüüd 200 power level ja missionid lvl 160 on vahel küll suht rasked. Olen isegi story missionidel surma saanud. Üldiselt suht korralik mäng. Jookseb nagu SIID. Mul on 1080gtx, 1080p, kõik on max mis annab üldse panna ja fps on 100+. Adventure missionid viskavad vahel koppa, aga siis teed jälle storyit vahepeal jne. Üksi solomine muutub pikapeale igavaks. Olen ka seal Estonia clanis ja meil oleks vaja discordi ja kõik peaks seal sees ka koguaeg olema, siis on nagu clanil mõtet ka. Kambaga lahe ringi mütata ja heroic challange teha. Muidugi ennem kõik võiks mängu läbi teha korralikult ja siis hakkame kambaga laskma.


no ma eile olin sõbraga clani discordis juba... hetkel ainult 4 inimest üldse seal käind.. .et kedagi ju sundida ei saa...
ja tegelikult kõik suht alguses vast kui story läbi saab siis hakatakse rohkem gruppi otsima:D
sest alguses on kõik ju solo tehtav nagunii
viskan siia ka discordi https://discord.gg/7hTjMwb
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.10.2017 22:01:04 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko647
HV kasutaja
marko647

liitunud: 24.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2017 11:47:46 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
rsk, kui hästi jookseb. minu süsteem suhtkoht kõik 1440p laes, sh MSAA, 16x AF jne (välja arvatud välja lülitatud DoF ja Motion Blur) ja asi jookseb ilusti 120-140 fps vahel, FoV on vist 90. Ja näeb hea ka selle juures välja. viis pihku arendajatele. lausa lust on nii mängida. Tõenäoliselt peale viimast Doomi üks paremini rauale optimeeritud mäng.


Mis süsteem sul on ?
Mul MSI läppar, millel 8gb GTX980, vast veab ka sujuvalt välja 1080p peal icon_smile.gif

_________________
Mõõdukas arvutihuviline icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2017 13:50:41 vasta tsitaadiga

marko647 kirjutas:
High-Q kirjutas:
rsk, kui hästi jookseb. minu süsteem suhtkoht kõik 1440p laes, sh MSAA, 16x AF jne (välja arvatud välja lülitatud DoF ja Motion Blur) ja asi jookseb ilusti 120-140 fps vahel, FoV on vist 90. Ja näeb hea ka selle juures välja. viis pihku arendajatele. lausa lust on nii mängida. Tõenäoliselt peale viimast Doomi üks paremini rauale optimeeritud mäng.


Mis süsteem sul on ?
Mul MSI läppar, millel 8gb GTX980, vast veab ka sujuvalt välja 1080p peal icon_smile.gif


980m peal proovisin läpparil jooksis 60 FPS kõik oli max ainult blur ja depth of field maas kuna ei meeldi need.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Destiny 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.