Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.10.2017 09:16:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
pinTero, Noh kuskil 2014 paiku koondati suur osa ametlikust QA tiimist ja veel terve hulk kogenud MS töötajaid (nt https://www.youtube.com/watch?v=lRV6PXB6QLk , https://www.theverge.com/2014/7/17/5911785/microsoft-job-cuts-2014 )
See oli aeg kui MS pööras otsa ringi ja otsustas teha Win10. Insider programm on lihtsalt tasuta QA ja tasuta asjadest ei saagi erilist kvaliteeti oodata.
nagu seal varasemalt QA's kõik muudkui üritasid real life olukordi luua ja siis sellepõhjal raporteid luua

see insider süsteem, kus rahvas kasutab ja kohe endal kõiki nuhkijaid skriptide ja muu huinjaaga välja ei lülita, on märksa adekvaatesem info, ui mingi inhouse testing
aastaid on windowsi vigu kirutud, kas nüüd on rohekm kirutud?- peale selle, et paljudele uus windows lihtsalt ei meeldi

Eks neid insaidereid ole igasuguseid. Mina kuulun nende hulka, kes kasutavad võimalust saada legaalselt tasuta windows. Muidu olen linuxikasutaja, aga teatud rakendusi Linuxile pole või on neid ebamugv kasutada, seega on insaider programm tänuväärne võimalus. Tööd takistavaid jamasid on insaideri aja jooksul olnud ainult paar korda. Aeg-ajalt raporteerin, aga enamasti olen suht kasutu tüüp MS jaoks. Paljusid siin jutuks olnud probleemseid rakendusi ei kasutagi ja ei oskagi sõna sekka öelda. Huvitav oleks teada, kui palju minusuguseid on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 09:32:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina kuulun nende hulka, kes kasutavad võimalust saada legaalselt tasuta windows

räägi sellest lähemalt.
10 eelduseks oli legaalne 7sp1, 8, 8,1 mille sa kas said arvutiga kaasa või ostsid karbist. arved ja asjad on eeldatavasti ka olemas. see, et piras aktiveeritud w7,8,8.1 läbi digitaalõiguse aktiveerituks tunnistatakse, on kaval nöks nägemaks, mis tegelikult turul toimub ning telemeetriast saadetud reklaamide kaudu vms saab ehk kuskilt otsast natuke raha tagasi ka. genuine ei tee sind veel ausaks.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.10.2017 10:54:48 vasta tsitaadiga

laurx, windows insider.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 11:30:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
SkypeSetup.exe 7.40.0.103
Igasugu asju juba proovinud, lõpuks tirisin .dll-id ja kopisin üle. See error kadus ära, kuid käima ikka ei lähe...



Tõmbasin vanu versioone. Nendega saab asja nii kaugele, et sisselogimise aken tuleb ette, kuid pärast kasutaja ja parooli panemist ütleb "Skype ei saanud ühendust." Vanema versiooni seest upgrade tehes tuleb jällegi see 0xc000007b error ette.
Lootusetu icon_neutral.gif thumbs_down.gif

Keegi Win10 1709 ja uusima skype kasutaja oma program files kausta sisu ei tahaks kopeerida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 22.10.2017 11:41:56 vasta tsitaadiga

https://drive.google.com/drive/folders/0B6sTHSbBBjafZTlIQjBzQkp0RlE?usp=sharing
Kõik töötab nagu peab (1709 ja eelpool mainitud Skaibi versioon on 7.40.0.103).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 15:03:09 vasta tsitaadiga

Viimane upgrade tegi siiski midagi, mis mulle ei meeldi - lülitas C kettal indekseerimise sisse thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.10.2017 15:48:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mina kuulun nende hulka, kes kasutavad võimalust saada legaalselt tasuta windows

räägi sellest lähemalt.
10 eelduseks oli legaalne 7sp1, 8, 8,1 mille sa kas said arvutiga kaasa või ostsid karbist. arved ja asjad on eeldatavasti ka olemas. see, et piras aktiveeritud w7,8,8.1 läbi digitaalõiguse aktiveerituks tunnistatakse, on kaval nöks nägemaks, mis tegelikult turul toimub ning telemeetriast saadetud reklaamide kaudu vms saab ehk kuskilt otsast natuke raha tagasi ka. genuine ei tee sind veel ausaks.

Selles postituses oli juttu insaideritest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 16:58:00 vasta tsitaadiga

Ollaz, tänud, kuid kahjuks polnud ka sellest abi. Müstika...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 22.10.2017 17:14:02 vasta tsitaadiga

Mul tegi 1709 Edge veebulehitseja katki thumbs_down.gif Navigeerimis-ja aadressiribal liikumist saatab jube lääg... Ei tea kas olen ainuke, kes sellise murega kimpus?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 18:30:52 vasta tsitaadiga

Võimalik, et sa ainus tõesti, kuna siin foorumis Edge'i eriti ei kasutata icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 21:27:36 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Mul tegi 1709 Edge veebulehitseja katki thumbs_down.gif Navigeerimis-ja aadressiribal liikumist saatab jube lääg... Ei tea kas olen ainuke, kes sellise murega kimpus?

Mul küll ei ole miskit viga, proovisin spetsiaalselt järgi. muidu ikka FF kasutusel.
Updatisin 3 arvutit ära ja kõik toimetavad kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 21:41:57 vasta tsitaadiga

Tegin ka kolmele arvutile selle uuenduse ära ja muid probleeme küll pole kui ainult see, et kasutusele on võetud kõvaketta mahu kirjelduse juures see suurem teksti formaat ja kogu kiri ei mahu ära.
Muidugi jääb arusaamatuks siinsete minu arust vanade arvuti kasutajate kisa kus kurdetakse, et miski Skype või mõni muu programm peale 1709 uuendust ei tööta, kõik töötab kui teete puhta W10 paigalduse, aga tundub, et isegi sellised vanad arvutikasutajad kas ei oska või ei viitsi puhast W10 paigaldust teha, endal ka üks arvuti tõrkus, ei hakanud pikalt mõtlema ja poole tunni pärast oli juba täiesti puhas 1709 peal.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 21:47:25 vasta tsitaadiga

Marie, mis tähendab "puhas" W10 paigaldus? Just sai vähem, kui nädal tagasi arvuti upgradega format tehtud ning "clean" install, küll 1703 peale (ei teadvustanud toohetk, et uuem väljas). Ja nüüd eile siis Win Update pakkus uut, mille ka peale lasin. Kõik muu toimib, Skype mitte. Kui muu ei aita, siis tõepoolest uuesti aega raiskama ning 1709 formatiga peale laskma vist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 22.10.2017 22:11:11 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
ab79 kirjutas:
Hei kõigile! Tuli täna viimane uuendus ja hakkasin uurima, mis kamm selle Windows 10 on. Nüüd siis tuleb välja, et vanemad W10, nagu 1511, jäävad edaspidi turvapaikadest ja uuendustest ilma. Ehk, see W10 läheb samasse paati, kus juba on Win XP, Win7. Nüüd küsimus, kui jätta turvauuendused ja muu selline asi kõrvale- Mis ma kaotan, kui otsustan arvutit mitte uuendada?
Kuidas on kasutajapoolse kontrolliga juhtida uuendusi, telemeetria jne. Teadupoolest Home versioon oli väga kohitsetud selles osas, aga kuivõrd on automatiseeritud Win 10 Pro opsüsteemi käitumine viimase saadaoleva versiooniga?!?
Huvi pärast uuendada ei taha, oleks ajaraiskamine katsetada ja pärast mingi tõrke pärast tagasi downgradeda.
Esimese hooga ehmatasin ja mõtlesin, et see tasuta W10 pakkumine saigi otsa. Aga ei, pakutakse manuaalset upgrade.

Kas see tasub ära või mitte?


EDIT: MS oma Windows 10 Upgrade assistantiga jõudis juba minu plaanidest ette. Nimelt, kui sain turvaparandused, siis installisin need ära ja arvasin, et nüüd siis tuleb ette võtta siis manuaalne upgrade. Aga. Täna päeval panin arvuti käima, siis tuli ette juba uus valge aken, et "su arvuti ei saa uusimaid turvauuendusi ja värskendusi enne, kui sa pole uuendanud viimasele versioonile" No ja siis ta juba sikutas Windowsi alla. Arvasin, et saan siis omale uusima, ehk 1709. Aga... Ei saanud icon_biggrin.gif Selle asemel installiti mulle Windows 10 "Redstone 2" ehk 1703. Protsess iseenesest natuke tüütult pikk. Aga ära tegi lõppkokkuvõttes kusagil 2,5h (Download+ install koos kõikide restartidega (3x). Mingeid vigu käivitamisel ei esinenud. Isegi Firefoxi ajalugu ja salvestatud paroolid, kõik alles. Heli ja video töötavad, net töötab (wifikaardi draiverid). Seega. Tundub, et polnud kõige hullem. Mulle tundub, et upgrademiste õnnestumine sõltub palju ka uuendatava masina rauast. Homme hakkan ühe Delli peal sama asja läbi tegema, eks paistab, kui libedalt sellega läheb, sest osade tootjate draiverid lihtsalt ühilduvad Win10-ga paremini, kui teised (minu nägemus foorumis kirjeldatu põhjal). Ahjah, kui mul veel 1511 oli, siis mulle näiteks Paint 3D rakenduste poest ei antud. Nüüd sain kõik, mis 1703-ga olema peab. Login akna avakuva üllatas- pole enam stock vaid üks mu lemmikutest taustapiltidest. Loodan, et ei pettu pikema kasutuse jooksul. Aga isegi kui pettuda, siis polegi muud teed, kui teha downgrade Win7 peale... icon_confused.gif


EDIT2: Delliga nii libedalt ei läinud. Installimine hangus 44% juures, proovisin erinevaid võimalusi, alustades W10 Upgrade tõrkelahendaja abi ja lisaks peidetud Windows~ BT kausta kustutamisega. Päädis kogu jama sellega, et tuli error 0x00000f. Mõistus peaaegu otsas, läksin Biosesse ja vaatasin, äkki seal saab misagi muuta, et äkki Delli oma UEFI Recovery boot segab vms. Aga see ei viinud kuhugi. Ja siis tegin uue restardi ja loen teadet:"Meil ei õnnestunud uuendada arvutit Win10 uuemale versioonile. Teate edastajaks Windows update. Ja kogu loole pani punkti seesama Windows Update, mis hakkas millegipärast uuesti alla tirima ja installis edukalt. Seega kahtlustan konflikti, et Windows 10 Upgrade assistant ja WU mõlemad üritasid üheaegselt uuendada masinat ja läksid konflikti. See kivi raudselt MS kapsaaeda. Kui valitakse kauguuenduseks üks meetod, siis olgu üks mitte kaks, sest olukord oli umbes sama, nagu siis, kui 2 viirusetõrjet korraga kaitsevad arvutit- läheb kiirelt konflikti. Oma arvutist rääkides, pidin FF uusimale uuendama ja nüüd palvetan jumala eest, et ID kaart tööle hakkaks icon_razz1.gif . Põhjus selles, et FF hakkas lihtsalt mingil seletamatul põhjusel lambist kokku jooksma ja ma kahtlustan siin siis seda uuendatud Win10-t.


viimati muutis ab79 22.10.2017 22:12:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 22:12:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mis tähendab "puhas" W10 paigaldus

Kustutad kõvakettalt kõik vanad partitsioonid maha ja paigaldad W10 1709 install meedialt, on see siis USB või DVD peal ...

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 22.10.2017 22:14:21 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
mis tähendab "puhas" W10 paigaldus

Kustutad kõvakettalt kõik vanad partitsioonid maha ja paigaldad W10 1709 install meedialt, on see siis USB või DVD peal ...


Puhast installi tehes oleks soovituslik ennem seega tähtsad andmed varundada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 22:19:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Puhast installi tehes oleks soovituslik ennem seega tähtsad andmed varundada.

Niipalju peaks ikka kogenud vanadel kasutajatel mõistust olema, et kui kõvakettalt kõik partitsioonid ära kustutad siis sinna ka midagi alles ei jää ja enne sellist toimingut tuleks kõik vajalik kusagile välisele seadmele talletada.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 22:21:50 vasta tsitaadiga

kurat, poisid, see hakkab siin mingiks formatiteemaks kiskuma juba.. XP ajal ka ei installitud masinaid nii tihti kui nüüd..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 22:25:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kurat, poisid, see hakkab siin mingiks formatiteemaks kiskuma juba.. XP ajal ka ei installitud masinaid nii tihti kui nüüd..

Alates W10 on tõesti nii, et praktiliselt iga uue versiooni tulekul pead formatit tegema, XP võis vabalt ka 10 aastat jutti töötada ilma formatit tegemata.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 22:33:46 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
laurx kirjutas:
kurat, poisid, see hakkab siin mingiks formatiteemaks kiskuma juba.. XP ajal ka ei installitud masinaid nii tihti kui nüüd..

Alates W10 on tõesti nii, et praktiliselt iga uue versiooni tulekul pead formatit tegema, XP võis vabalt ka 10 aastat jutti töötada ilma formatit tegemata.
ei taha teada, mis asja seal õieti teed icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 22:34:59 vasta tsitaadiga

Mina pole mingit formatti teinud, ainult uuendanud. Kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 22:40:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Marie kirjutas:
laurx kirjutas:
kurat, poisid, see hakkab siin mingiks formatiteemaks kiskuma juba.. XP ajal ka ei installitud masinaid nii tihti kui nüüd..

Alates W10 on tõesti nii, et praktiliselt iga uue versiooni tulekul pead formatit tegema, XP võis vabalt ka 10 aastat jutti töötada ilma formatit tegemata.
ei taha teada, mis asja seal õieti teed icon_eek.gif

Kõiki vajalike asju teen ma hoopis Windows Vista masina peal, ka siin foorumis istun Vista masinaga ja ka Vista on seal masinas vanem kui W10 eksisteerinud on, W10 asub põhimõtteliselt testimiseks mõeldud sülearvutitel, üks mäng on ka seal peal AOE Castle Siege see puhtald ajaviiteks näppimiseks, kui siin vinguti et kas Skype töötab siis korra testisin ka selle mõlemat versiooni, Skype töötab laitmatult on vastus.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 22.10.2017 22:40:34 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Mina pole mingit formatti teinud, ainult uuendanud. Kõik toimib.

Sama siin, nii läpakas kui lauakas mõlemad ilma formaatimata alates win8-st. Kõik uuendused olen peale lasknud kohe kui need välja on tulnud. Siiani toimib 100%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 22.10.2017 22:46:41 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
masmre kirjutas:
Mina pole mingit formatti teinud, ainult uuendanud. Kõik toimib.

Sama siin, nii läpakas kui lauakas mõlemad ilma formaatimata alates win8-st. Kõik uuendused olen peale lasknud kohe kui need välja on tulnud. Siiani toimib 100%.
Sama siin. Kaks upgrade-i olnud, pole mitte midagi katki läinud. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 22.10.2017 22:59:37 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
masmre kirjutas:
Mina pole mingit formatti teinud, ainult uuendanud. Kõik toimib.

Sama siin, nii läpakas kui lauakas mõlemad ilma formaatimata alates win8-st. Kõik uuendused olen peale lasknud kohe kui need välja on tulnud. Siiani toimib 100%.

Ma näiteks soetasin ühe Dell Vostro 3300 millel oli alates tehase poolt paigaldatud W7 ainult uuendusi tehtud, käis sealt nii W8 kui kõik järgnev ainult uuenduste ribu rabu mööda edasi, lõpuks ostis omanik uue arvuti kuna vana oli tema mõistuse jaoks üli aeglaseks muutunud, eks iga üks tea ise kas teeb ainult uuendusi kuni ostab uue arvuti või paigaldab vahete vahel ka puhta viimase Windows versiooni ja saab kiirema arvuti kui see mille alles poest uue ostis.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.