Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 16:13:42 vasta tsitaadiga

Ise tõmblen Krakeni ja Bittrexi vahel, vaat et isegi teist eelistan rohkem - leheküljel midagi tehes on ka liikumine vähemalt märgatav icon_smile.gif .Kraken tihti lihtsalt errori ette viskab pärast pikka ootamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 20:18:31 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
der hammer kirjutas:
mteachx kirjutas:
See krakeni trading on nii aeglaseks jäänud, et .. aeglasest veel aeglasemaks.


Kraken on pekkis olnud aegade algusest saadik ja jääb mulje, et nad isegi ei tegele probleemiga. Ma ei taha mõteldagi kui palju ma olen raha kaotanud kuna ei saa positsiooni avada või kinni panna õigel ajal. Midagi paremat pole ka veel suutnud leida.

Bittrex? Või millega kaupled siis.


Bitrexile ei julge lähedalegi minna. Meeletult palju probleeme ja kaebusi koguaeg. Tundub väga ebausaldusväärne exchange olevat. Pluss nende trade keskkond ei tundu ka kuigi pädev olevat.

https://twitter.com/hashtag/bittrexexchange

_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 21:58:43 vasta tsitaadiga

der hammer, krt polnudki kursis selle halaga.
Kandsin igaks juhuks walletisse ära hetkel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 16.10.2017 00:22:26 vasta tsitaadiga

Kraken on ses suhtes ennast küllaltki heast küljest näidanud, et lõpuks saavad mured ikka lahenduse ja suvaliselt mingit "huumorit" nagu kontode disable ei tehta.. trading muidugi kriitikat ei kannata. Täna suutsin müüa nii, et andis mulle trade.kraken.com paneelis API errorit. Kaks tundi hiljem vaatama minnes oli suutnud siiski errorist hoolimata asja ära teha, aga seda kohe ei kuvatud. Veits häiriv.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 00:25:48 vasta tsitaadiga

Kraken sobib rahulikult toimetamiseks ja euride digimuundamiseks, kui action käib siis tasub kaugemale hoida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 10:02:24 vasta tsitaadiga

Krakenisse SEPA deposiiti tehes on vaja, et profiilis olev nimi kattuks deposiitori kontoga. Kui makse teha nö. võõralt kontolt siis see läbi ei lähe - tühistatakse? Või on sel juhul vaja mingit kinnitust suppordile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 10:52:09 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Krakenisse SEPA deposiiti tehes on vaja, et profiilis olev nimi kattuks deposiitori kontoga. Kui makse teha nö. võõralt kontolt siis see läbi ei lähe - tühistatakse? Või on sel juhul vaja mingit kinnitust suppordile?


Sama asja kord läbi teinud. Küsisin staffilt, et mis ma nüüd edasi tegama pean, vastuseks sain lihtsalt, et raha kantakse peagi kontole tagasi. Ca 4 päevaga oli raha kontol tagasi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rai78
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007




sõnum 17.10.2017 16:30:57 vasta tsitaadiga

Bittrexi teema kogub tuure. Support ei vasta, miks kontosid külmutab ning slackis bännitakse, kes sellel teemal sõna võtavad.

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-altcoin-exchange-bittrex-eyed-with-suspicion-due-to-thousands-of-mysterious-account-closings
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 17.10.2017 17:17:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kraken sobib rahulikult toimetamiseks ja euride digimuundamiseks, kui action käib siis tasub kaugemale hoida.
MtGox-i ajad meenuvad. Kui möllu ajal limit orderit tegid siis alles poole tunni pärast jõudis tehing orderbooki. Selleks ajaks oli olid tuuled juba muutunud ja tahtsid orderit tühistada, oota veel pool tundi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 22:00:01 vasta tsitaadiga

Kas MaidSafeCoini lugu ongi selline et võrgu avamisel muudetakse 1:1 ümber Safecoiniks?
Seega oleks absurd osta MaidSafeCoini praeguse hinnaga $0.397601, kui Safecoin on $0.000058.
Rääkides mitmeaastasest paigutusest muidugi.

Allikas
https://safenetwork.wiki/en/FAQ#How_will_MaidSafeCoin_be_converted_to_safecoin.3F

Edit:
Aga ma võin ka eksida, st. kas Safecoin on üldse see Safecoin icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 19.10.2017 13:28:58 vasta tsitaadiga

Selline uudis siis: https://geenius.ee/uudis/teenid-bitcoinide-muugiga-kasumit-ole-valmis-makse-maksma/

Palju õnne maksuametile selle kontrollimisel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 19.10.2017 20:10:52 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Krakenit ka. Tippajal kui action käib on ta tõesti aeglane ja pidevalt saab 502 errorit.
Kuid siiamaani laekub kontole raha paari tunniga nii sissemaksu kui ka väljamaksu tehes. Mis on hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 20:13:18 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ise kasutan Krakenit ka. Tippajal kui action käib on ta tõesti aeglane ja pidevalt saab 502 errorit.
Kuid siiamaani laekub kontole raha paari tunniga nii sissemaksu kui ka väljamaksu tehes. Mis on hea.

Mis panka kasutad? SEB-st küll võtab pool päeva kuni terve päev
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 19.10.2017 20:20:30 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ise kasutan Krakenit ka. Tippajal kui action käib on ta tõesti aeglane ja pidevalt saab 502 errorit.
Kuid siiamaani laekub kontole raha paari tunniga nii sissemaksu kui ka väljamaksu tehes. Mis on hea.

Mis panka kasutad? SEB-st küll võtab pool päeva kuni terve päev

Nordea. Alguses plaanisin oma SEB kontod kasutada, kuid minumeelest seal selle SEPA makse püstipanemine kuidagi keeruline.
Täna näiteks kandsin raha Nordeast kella 14 paiku välja ja Krakenist tuli kell 16:15 teavitus, et saabus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.10.2017 21:46:05 vasta tsitaadiga

beam kirjutas:
Selline uudis siis: https://geenius.ee/uudis/teenid-bitcoinide-muugiga-kasumit-ole-valmis-makse-maksma/

Palju õnne maksuametile selle kontrollimisel


Seni, kuni sa koine digitaalselt ringluses hoiad, siis pole neil midagi teha. Aga kui sa kõvaks juuroks vahetad (ja üldjuhul vahetatakse arvelduskontole), siis on ilusti jälg näha. Küll nemad teavad neid krakeneid ja poloniexe ja teab mida veel, lollid nad nüüd küll pole. Kui sa kolmekohalisi summasid liigutad ja aastas jäävad summakesed alla 10K, siis ei hakka keegi nokkima. Kui aga summad suured, küll siis MATA koputama tuleb. Ja ku tuleb, siis pead olema valmis tõestama, et sa kaamel pole. Ning kui väga tahad, hakkavad veel vanu asju nokkimima ja maksad takkajärgi ka eelmiste aastate eest.

nad pole veel lihtsalt selle "kullaugu" otsa astunud ja inimesi kottinud. küll nad hakkavad.

eraisikust autoärikad võeti juba pihtide vahele. ei saa enam naljalt iga kuu leedust keritud saksa preemiumi või rootsist vanu taksosid tuua ja seda kerge vaheltkasuga ullikestele luxyry exclys1ve superduper nimeliselt maha müüa. juba kotitakse mõnuga. küll pannakse autodele ajutisi võõrandamiskeelde, helistatakse või kutsutakse vaibale jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 21:46:35 vasta tsitaadiga

Sullis lihtsam müüa pole mulle seda kahtlast BTC jne krabisevat?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.10.2017 22:29:25 vasta tsitaadiga

ütle mulle, kuidas seda koini cashi eest tavaline valge inimene üldse saab? jah, isegi kuskil kunagi pandud bitcoini aparaat (ma ei tea, kas selliseid vee allesl on), aga minu teada toogi oli kaardimaksega. võibolla kuskil trahiinas saab cashi eest koinida, aga mitte meil.

seni, kuni sa seda suvalise "valuuta" hashina ükskõik kus (olgu su kõvakettal, meilikastis või walletis) hoiad, ei huvita sa kedagi. see on lihtsalt üks bitijada. nüüd, kui sa selle tagasi eurodesse konverdid, siis võib seda äritegevuseks nimetada. kui sa raha kaotad, siis see on su enda mure. kui sa ost/müügist teenid, siis on see riigi silmis müügitulu, mis on aga maksustatav. lihtsalt keegi ei viitsi seda vabast tahtest tuluks deklareerida ja mata-l pole viitsimist iga väikeärika järel sabas käia. nad tahavad ikka suuremaid kalu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 23:11:58 vasta tsitaadiga

Mõnda huvitavad coini kuhu taskuraha natuke paigutada ja mis võiks tuhast tõusta? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 23:41:41 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
ütle mulle, kuidas seda koini cashi eest tavaline valge inimene üldse saab? jah, isegi kuskil kunagi pandud bitcoini aparaat (ma ei tea, kas selliseid vee allesl on), aga minu teada toogi oli kaardimaksega. võibolla kuskil trahiinas saab cashi eest koinida, aga mitte meil.

seni, kuni sa seda suvalise "valuuta" hashina ükskõik kus (olgu su kõvakettal, meilikastis või walletis) hoiad, ei huvita sa kedagi. see on lihtsalt üks bitijada. nüüd, kui sa selle tagasi eurodesse konverdid, siis võib seda äritegevuseks nimetada. kui sa raha kaotad, siis see on su enda mure. kui sa ost/müügist teenid, siis on see riigi silmis müügitulu, mis on aga maksustatav. lihtsalt keegi ei viitsi seda vabast tahtest tuluks deklareerida ja mata-l pole viitsimist iga väikeärika järel sabas käia. nad tahavad ikka suuremaid kalu.


Kui natuke loovust kasutad siis variante on palju

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 20.10.2017 12:06:33 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Mõnda huvitavad coini kuhu taskuraha natuke paigutada ja mis võiks tuhast tõusta? icon_lol.gif


Stellar tundub suht huvitav endal praegu 10k stellarit, vahepeal tegi juba 160% tõusu nüüd on pidama jäänud. Nad olid IBM teinud koostöölepingu ja kõigi eelduste kohaselt peaks hind jõudma poole dollarini aasta lõpus, aga see eelduste kohaselt. Ripplit olen ka ostnud ning ei plaani nii stellarit kui ripplit poole aasta jooksul ära müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 18:31:08 vasta tsitaadiga

StorJ on ka äge asi. Müüsin viimati 2.2$ tipust, praegu 0.38$ ja ostan aga juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 18:43:29 vasta tsitaadiga

STORJ: Ma isiklikult arvan et nad ei saa seda softi täitsa kunagi tööle. Olen pikalt nende slackis veetnud ja sai ka kunagi "kaevandatud". Ütleme nii et liiga suur tükk softi osas.

Ei teagi mis enda coinidest saanud on. Päris hulga oli. Kunagi pidi need kandma eth walletisse ja sinna nad jäid ka.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogabert
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2017




sõnum 21.10.2017 12:00:25 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Mõnda huvitavad coini kuhu taskuraha natuke paigutada ja mis võiks tuhast tõusta? icon_lol.gif


Mina olen ostnud 1500 ELITE http://ethereumlite.org/ Tundub moon coin olevat ja mul Lambot vaja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 12:19:41 vasta tsitaadiga

Kellel palju raha käes ja kuskile mujale ei oska seda paigutada, siis VIVO ja selle masternode https://www.vivocrypto.com/ suhteliselt huvitav tundub. Hetke näitajate järgi ka suht tasuv https://masternodes.pro/ icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 21.10.2017 12:27:09 vasta tsitaadiga

rogabert kirjutas:
C1rca kirjutas:
Mõnda huvitavad coini kuhu taskuraha natuke paigutada ja mis võiks tuhast tõusta? icon_lol.gif


Mina olen ostnud 1500 ELITE http://ethereumlite.org/ Tundub moon coin olevat ja mul Lambot vaja icon_biggrin.gif


Mis selle tõusu põhjuseks peaks olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.