Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nexus 6P (Huawei) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 18.08.2016 21:52:10 vasta tsitaadiga

Natuke rumal küsimus võibolla aga kas 6P-l tuleb mobiilne internet kuidagi eraldi seadistada et seda kasutada saaks?Minu telefonil lihtsalt netti sisse lűlitades ei hakka see tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2016 22:00:58 vasta tsitaadiga

mis moodi sa neti sisse lülitad?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 18.08.2016 22:13:39 vasta tsitaadiga

Olen mõlemat pidi proovinud-rippmenüüst operaatori ja levitugevuse ikooni peale vajutades ja eraldi seadmetest proovinud.Kumbki meetod pole tulemust andnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2016 22:20:17 vasta tsitaadiga

kui andmeside on lubatud, siis peaks ta automaatselt käima.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 18.08.2016 22:29:09 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin sedasama aga minu telefonil see ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.08.2016 22:41:44 vasta tsitaadiga

Margus477, sul ikka nett on teenusepakkujalt tellitud? Kuis leviga lood on? Midagi küll eraldi kuskil seadistama ei pea.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 18.08.2016 22:57:10 vasta tsitaadiga

Paketiga kaasneb 5 GB nettiiga kuu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.08.2016 13:31:46 vasta tsitaadiga

Seadistuses on teenusepakkuja APN olemas?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 06.09.2016 19:25:07 vasta tsitaadiga

Olen nüüd mõned päevad kasutanud ja võib öelda, et olen telefoniga väga rahul. Kaalusin ka Nexus 5x (aasta-kahe pärast vb liiga aeglane), LG G5 (liiga väike aku) ja Samsung S6 (disain natuke vastumeelne, UI samuti). Tegelikult kaalusin ka oneplus telefone, kuid olen liiga palju sattunud peale probleemidele, kus telefon mõne kuu jooksul talumatult aeglaseks muutub

Varem kasutasin 1. Gen Motorola Moto G-d, ning edasiminek absoluutselt igas aspektis on märgatav. Eriti tundsin puudust enam-vähem korralikust kaamerast, Moto G 5MP kaamera oli nii kehv, et loobusin aastateks telefoniga pildistamisest, nüüd saab seda jälle teha.

Mõne inimese jaoks on telefon ehk liiga suur, kuid mulle mahub probleemideta taskusse ja alla 5" ekraani kohe kindlasti ei soovinud. Kuna kuulan töö juures läbi bluetooth klappide ligi kümme tundi päevas muusikat, siis oli minu jaoks oluline, et aku päeva lõpuni vastu peaks. Hetkel vabad päevad, kuid väikse testi tegin - jätsin täpselt tunniks muusika täisvolüümiga läbi bluetoothi mängima, akut kulus 3-4%. Võib rahule jääda, varem kestis ka Moto G napilt päeva lõpuni, nüüd olen pidanud paarikümneks minutiks lõuna ajal laadija taha visanud, et kindlalt lõpuni veaks.

Aku on 3450 mAh ja kaasasoleval laadijal kulus selle täitmiseks tund ja mõned minutid peale. Moto G 2070 mAh aku laadimine võttis üle kahe tunni.

Üheks kriteeriumiks oli puhas android, Ma olen Moto G-d umbes 3 aastat omanud ja tegelikult on ta siiamaani täiesti kasutatav, kui kaamera välja arvata. Loodan, et samasugune positiivne kasutajakogemus jätkub ka selle telefoniga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 06.09.2016 19:41:35 vasta tsitaadiga

eastsider, viletsas levis saab sellega seal ka rääkida, kus teised kuss jäävad. Hää telefon on jah.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 06.09.2016 20:02:32 vasta tsitaadiga

Hind on ka päris okei, ostsin Klickist 449 eest, Telia ja Elisa küsivad 100 eurot rohkem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 06.09.2016 22:17:42 vasta tsitaadiga

32-se võtsid siis, endal 64 ja kevadel oli hind üle 600 sel. Aga igal juhul rahul.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.09.2016 17:44:03 vasta tsitaadiga

Tuli täna 7.0 uuendus, õhtul saan peale lasta. thumbs_up.gif

EDIT: silmaga nähtavaid uuendusi on vähe, enamik vist kapotiall peidus.
Aga kiiresti i stalleerus, vist allalaadimisega koos äkki tundi pool. Nagu tavaline turvalapi paigaldus-vups ja valmis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2016 19:56:22 vasta tsitaadiga

lasin omale miski nädal tagasi peale, mu arust on see 7 etem kui 6. kuidagi mõnusam tundub. kui nüüd veel xposed ka käima pannakse, siis on elu jälle lill thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 21.09.2016 22:34:19 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
32-se võtsid siis, endal 64 ja kevadel oli hind üle 600 sel. Aga igal juhul rahul.

32 jah, kuna eelmisel telefonil oli 16GB, siis ei tundnud rohkema järgi vajadust. Lasin ka android 7 peale ja siiani kõik positiivne Kui Moto G puhul pidin vahepeal natuke laadima, et 10h muusika striimimist välja veaks, siis 6P puhul on peale 10 tunnist muusika kuulamist ja tunni-pooleteise pikkust netis surfamist veel 50% akut alles, vabadel päevadel kasutan telefoni enamasti vähem ja saab ka kolm ööpäeva hakkama. Igati rahul.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.09.2016 18:47:32 vasta tsitaadiga

Sujuv ja kiire on jah, heledust on justkui juurde keeratud, ennem oli samal seadel tumedam. Aku kohta ei teagi veel kosta, alles eile sai ju peale.

EDIT: Aku peab sama hästi kui enne ja mitmikaken on pull asi. Iga äpiga korralinult ei funka, aga abiks ikka. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JONO
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2012




sõnum 02.10.2016 12:43:24 vasta tsitaadiga

Tere!

Kuna Z3 on peale kahte aastat üsna läbi, siis otsin uut telefoni ja silma jäi 6P.
Saan aru, et juba kahe päeva pärast on uus event ja tuleb Pixel (jumal teab, millal reaalselt müüki tuleb muidugi).

Kas keegi varasemate aastate kogemuse põhjal oskab öelda, kas ja kui palju see vanemate mudelite hindu mõjutab (antud juhul 6P)?

Või vahet pole ja võtku ma amazonist see 32gb 400euriga ära?
Või keegi teab muid Euroopa epoode, kust sama asja saaks isegi parema hinnaga ja/või kiiremini?

Eesti poodidega küll isiklik kogemus puudub, kuid aastatega on kõrva jäänud olukorrad, et "uups, meil hetkel laos pole ja unustasime epoodi uuendada" ja siis ootad ikka 2-3 nädalat lõpuks...

Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.10.2016 13:50:06 vasta tsitaadiga

Mina ootasin 9 päeva , poel polnud soovitud värvi. Aga küsisid kohe, kas olen nõus ootama 10 päeva. Noh, läks 9. Ei usu, et enam väga odavamaks läheks, raud on ikka hea selle hinnaga.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagirl
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 03.09.2017 14:51:19 vasta tsitaadiga

Varsti pea aasta möödas kui keegi siin sõna võttis aga proovida ikka võib icon_smile.gif Selline mure , äkki oskab keegi öelda. Kui Nexus 6Ple panna sellised kaaned ümber et plate peale läheb siis kas see on normaalne et ekraan pimedaks ei lähe? Teistel telefonidel sellist probleemi ei ole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.09.2017 07:26:36 vasta tsitaadiga

Pole ilusat hõbedast metallkesta peitma hakanud, ei tea, aga milleks su tevevus hea peaks olema? Ekraani kuvalõpp on minuti peal, see aitab unustamist vältida.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.09.2017 23:01:10 vasta tsitaadiga

Tuli siis täna droid 8 Oreo, menüüd muutusid, Smart Lock miskit vist muudeti, ühtkomateist vist veel, eks pärast vaata.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 19.09.2017 08:58:15 vasta tsitaadiga

Peale selle veel,akut on kole isukalt õgima hakanud.Tegin hard reseti,ei aidanud see ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.09.2017 09:15:17 vasta tsitaadiga

Mul hetkel ei õgi, kella kuuest hommikul vaheaegadega (bussisõit) asjas netti sirvinud, praegugi vastan siit ka ja alles on 51%.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagirl
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 13.10.2017 18:45:48 vasta tsitaadiga

Minu telefon nüüd siis garantiiremondis ja ilmselt emaplaadivahetus. Kuna töö jälgimine näitab juba 9ndast varuosa ootel siis sellest ka järeldus. Telefon lihtsalt kiilus kinni ja enam tööle ei läinud ei üht ega teistpidi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 07:36:41 vasta tsitaadiga

Endal läks netis sirvides telefon bootloop of deathi. Viisin teliasse garantiiremonti, taheti 350€ saada. USAs elaks, oleks saanud pixel XL asemele. Teliast ei osta enam ühtegi telefoni.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nexus 6P (Huawei) mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.