Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 236, 237, 238  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 09:43:07 vasta tsitaadiga

ot:
kov2017.exe │ 1108 K | 1 134 120 bytes
See rakendus on justnimelt selleks et ära hoida browseri seadistamise hädasid.
Tirid alla, hääletad, kustutad maha. Midagi seadistada pole vaja, midagi see rakendus endast masinasse maha ka ei jäta.
Niipalju heidaks siiski tegijatele ette, et täna kui rakendus käivitada võiks tulla tagasi mingi mõistlik teade, et e-hääletamine on lõppenud, mitte pikk tehniline jutt miks serveriga ühendust ei saanud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.10.2017 09:46:57 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
NATAS999, värdjast pätikamba liige võid sa küll ise olla. Vali väljendeid.
Ja osta arvuti kui 1 väikese .exe all tirimine juba "masina sitta täis" paneb.
See rakendus on tehtud just sinusuguste tarvis et nad ka hääletada saaksid, loota et sa läbi browseri seda suudad on liiast. icon_lol.gif
Küsimus on võimaluses.
Mul puudub võimalus mitte alla laadida see .exe fail ning puudub võimalus hääletada läbi veebilehitseja.
Samuti puudub võimaliks hääletada mobiilse seadmega, mille kasutatavus on teatavasti üle 50% külastustest.
Tänapäeval mobiilsele seadmele lahenduse mitte-arendamine on võrdeline laus-idiootsusega.

Oleks olnud keeruline teha valijarakendus ka veebilehitsejas - ID-kaardiga ning mobiil-IDga autentimine, allkirjastamine, juriidiline õigsus on olemas.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.10.2017 09:58:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ot:
kov2017.exe │ 1108 K | 1 134 120 bytes
See rakendus on justnimelt selleks et ära hoida browseri seadistamise hädasid.
Tirid alla, hääletad, kustutad maha. Midagi seadistada pole vaja, midagi see rakendus endast masinasse maha ka ei jäta.
Niipalju heidaks siiski tegijatele ette, et täna kui rakendus käivitada võiks tulla tagasi mingi mõistlik teade, et e-hääletamine on lõppenud, mitte pikk tehniline jutt miks serveriga ühendust ei saanud.
ot:
mitte mingeid hädasid ei ole, kui lahendus on otsast lõpuni õigesti tehtud, mitte nagu sweedpänki või prügi.ee oma, mis vahest töötab, vahest ei tööta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 10:07:21 vasta tsitaadiga

LKits, küsimus on ressursis. Kogu see e-valmiste infra ja rakendused on nüüdseks juba 12a vanad, aastast 2005.
1. Androidi telefon, HTC Dream ilmus 2008. Mobiil ID muutus riiklikult tunnustatavaks 2011.

Minuteada peaks juba käima või kohe alustatama e-valimiste uue platvormi väljatöötamisega. Jäi korra kusagilt selline nupuke silma.
Ehk olemasolevasse süsteem ei hakata enam midagi lisama, ei veebilehti ega Androidi rakendusi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2017 10:12:27 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
bladerunner kirjutas:
NATAS999, värdjast pätikamba liige võid sa küll ise olla. Vali väljendeid.
Ja osta arvuti kui 1 väikese .exe all tirimine juba "masina sitta täis" paneb.
See rakendus on tehtud just sinusuguste tarvis et nad ka hääletada saaksid, loota et sa läbi browseri seda suudad on liiast. icon_lol.gif
Küsimus on võimaluses.
Mul puudub võimalus mitte alla laadida see .exe fail ning puudub võimalus hääletada läbi veebilehitseja.
Samuti puudub võimaliks hääletada mobiilse seadmega, mille kasutatavus on teatavasti üle 50% külastustest.
Tänapäeval mobiilsele seadmele lahenduse mitte-arendamine on võrdeline laus-idiootsusega.

Oleks olnud keeruline teha valijarakendus ka veebilehitsejas - ID-kaardiga ning mobiil-IDga autentimine, allkirjastamine, juriidiline õigsus on olemas.


Sellega olen nõus, et nutiseadmele sobilik rakendus võiks küll olla. Samas siis tuleks arendada kohe vähemalt kahele platvormile uut asju, kõige sellega kaasnevate riskidega. Kas maksumaksjana oleks see rahakulutus õigustatud? Tegelikult kui järele mõelda, siis isegi ei ole.

Lisaks miks nutiseadmesse millegi laadimine ja installimine kuidagi parem on, kui arvutisse.

Valikute rohkus on küll tore, aga kas alati mõttekas. Kui tõesti põhimõtte pärast ei taha midagi alla laadid, sest ruum saab otsa, eks siis tuleb traditsioonilisel viisil hääletada. Mitte viriseda selle üle, et oleks võinud veel grammike mugavam olla. icon_rolleyes.gif

Nagu uudistes öeldi püstitati e-hääletuse uus rekord. Seega nüüd selle kahe viriseja pärast suur hulk pappi magama panna, et saaks ka kõikide brauseritega ühilduva ja turvalise veebikeskonna loodud, tundub eriti mõttetu. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.10.2017 10:44:54 vasta tsitaadiga

namstoop, nagu juba mainisin, siis vanem generatsioon, kes arvutit ei kasuta ja ei ole ja ei oska soovis e-hääletust teha minu arvutis.
mis rahva rahasse ja selle raiskamisse puutub, siis seda tehakse nagunii pidevalt ja koguaeg. kas maksumaksjana on õigustatud ei tea mitu(kümmend) miljonit reklaami kulusi? terve feisspukk oli/on lolle lõustu kuivalt täis, samamoodi need partei telgid igal pool, plakatid, raadio ja telereklaamid. kindlasti ei ole maksumaksjana selline raha kulutus rohkem õigustatud, kui kõnealune iga aastane tüütu exe asendamine veebilahendusega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.10.2017 10:44:58 vasta tsitaadiga

namstoop, sina nimetad seda virisemiseks, normaalne tarkvara arendustiimi juht nimetab seda õigustatud kriitikaks, mis viib arenguni.

Mul on hea meel, et on e-hääletuse uus rekord. Sellegipoolest on veider, et kui igal pool mujal saab ID-kaardi ja/või mobiil-ID'ga toiminguid teha, siis üleriiklikult valida ikka ei saa.

Loomulikult ei jäänud mul selle tõttu valimata. Käivitasin selle .exe "liivakastis" ning valisin ära. Üldiselt ei meeldi tõmmata arvutisse igasugu .exe-sid, kui oleks võimalus kasutada olemasolevat infrastruktuuri veebilahenduste näol.
See .exe võiks olla võimalus, alternatiiv, mitte primaarne lahendus.
Primaarne peaks olema veebileht, kus autendid ennast ID-kaardi / mobiil-ID'ga ning siis sealt juba edasi. Siis saaksid valida ka mobiilsed kasutajad, keda on, ma ütlen veelkord, üle 50%!!! Sülearvutid, lauaarvutid moodustavad selle teise 50% (või vähem).

Eks siin tulebki erinevus mängu - minul isiklikult ei olnud käepärast sülearvutit sel ajahetkel, kui algselt tahtsin valida. Ning siis minu üllatuseks oligi, et ei saagi mobiiliga hääletada - see oli tõepoolest suur üllatus.
Eeldaks tänapäeval, et kui tegemist on ÜLERIIGILISE HÄÄLETAMISEGA, siis peaks olema piisav it-kompetents, mis kaasab võimalikult suure osa valijaskonnast - sealhulgas ka mobiilsed seadmed, mida kasutavad tänapäeval pea kõik inimesed. Loomulikult ei tähenda see seda, et mobiilses seadmes ka mobiil-ID on.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.10.2017 11:18:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siis vanem generatsioon, kes arvutit ei kasuta ja ei ole ja ei oska soovis e-hääletust teha minu arvutis

Ja kuidas see segav oli, et pidid .exe-t kasutama? Meil sai 3 inimest niimoodi samas arvutis hääletatud, mingit probleemi polnud.

tsitaat:

minul isiklikult ei olnud käepärast sülearvutit sel ajahetkel, kui algselt tahtsin valida. Ning siis minu üllatuseks oligi, et ei saagi mobiiliga hääletada

Tegelikult on ikka võimalik,.Teamvieweriga kodumasinasse, asjad käima ja saab küll, mitte mugavalt, aga saab.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.10.2017 11:24:33 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tsitaat:

siis vanem generatsioon, kes arvutit ei kasuta ja ei ole ja ei oska soovis e-hääletust teha minu arvutis

Ja kuidas see segav oli, et pidid .exe-t kasutama? Meil sai 3 inimest niimoodi samas arvutis hääletatud, mingit probleemi polnud.

tsitaat:

minul isiklikult ei olnud käepärast sülearvutit sel ajahetkel, kui algselt tahtsin valida. Ning siis minu üllatuseks oligi, et ei saagi mobiiliga hääletada

Tegelikult on ikka võimalik,.Teamvieweriga kodumasinasse, asjad käima ja saab küll, mitte mugavalt, aga saab.
ot:
Muidugi saab - selles ei olnudki hetkel küsimus. Nende 5 päeva jooksul, millal e-hääletamine toimus, jõuab mingil ajal ikka ID-kaardi lugemisevõimekusega arvuti lähedusse.

Jala saab ka pangas käia.
"Pangaülekandeid" saab füüsilise allkirjaga ka teha, pangas, füüsiliselt, suuga rääkides, enda käega allkirja andes.
Poes saab ka käia, ei pea e-poest ostma.
HV foorum - ei, ei - saame bermuudas kokku, võtame mõned õlled, räägime juttu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.10.2017 13:43:00 vasta tsitaadiga

Märt., pole ka mingit probleemi winzip, winrar, panda antivirus, supermega system booster, google toolbar, yandex toolbar, bing toolbar, yahoo toolbar ja miljoni muu asjaga toimetada, ausalt ei ole probleem, kui midagi ei tööta või venib või erroreid viskab siis on halb arvuti ja üle konfitud ja tihend on loll. mulle lihtsalt ei meeldi igasugust suvalist pläusta arvutisse sisse lasta. mida vähem kasutut sitta, seda parem.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 12.10.2017 13:47:49 vasta tsitaadiga

Valimine pole kohustuslik. Ära installi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.10.2017 13:51:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, go to 12.10.2017 09:09 ei hakka 4. korda ennast kordama enam.

p.s. kas lillatäpimehel on uneaeg või läks puhkusele? LILLATÄPIMEES! ÄRAAATUUUUS!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.10.2017 15:44:49 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Märt., pole ka mingit probleemi winzip, winrar, panda antivirus, supermega system booster, google toolbar, yandex toolbar, bing toolbar, yahoo toolbar ja miljoni muu asjaga toimetada, ausalt ei ole probleem, kui midagi ei tööta või venib või erroreid viskab siis on halb arvuti ja üle konfitud ja tihend on loll. mulle lihtsalt ei meeldi igasugust suvalist pläusta arvutisse sisse lasta. mida vähem kasutut sitta, seda parem.


Küll sul on raske elu. Mina ise selles.rakenduses probleemi ei näinud.
Lihtne, toimiv, hääletatud, kustutatud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 16:47:11 vasta tsitaadiga

Õhtust. Oleks vaja sellist äppi mis kindlatel kellaaegadel lülitaks "otseteel" olevaid asju sisse/välja..... BT, WIFI, 4G, LENNUREZIIM jne.
Kunagi mul oli aga see on meelest ära läinud ja google play ajaloo alt ka ei leia. Tänud.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 17:56:23 vasta tsitaadiga

Tasker aga kõigepealt tuleks tel. ära rootida.
Väheke lihtsam variant kasutamiseks oleks GreenBower, eks neid on mitmeid mida proovida.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.10.2017 18:05:11 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Õhtust. Oleks vaja sellist äppi mis kindlatel kellaaegadel lülitaks "otseteel" olevaid asju sisse/välja..... BT, WIFI, 4G, LENNUREZIIM jne.
Kunagi mul oli aga see on meelest ära läinud ja google play ajaloo alt ka ei leia. Tänud.

JuiceDefender Ultimate tegi midagi neist kindlasti. Praegu widõusi peal, ei saa proovida.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 18:30:17 vasta tsitaadiga

pois11, p2ep, thumbs_up.gif tänud abi eest
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 21:13:28 vasta tsitaadiga

Llama kah soovitaks kuna see lähtub mitte ainult kelllajast vaid ka asukohast - näiteks kellaajalisest pole kasu kui sa hiljaks nt jääd. Siis saab panna, et lisaks kellaajale peab ka kindlas piirkonnas olema. JuiceDefender on juba ammu hüljatud. 4G osas võib probleeme tekkida. Turvakaalutlustel Androidille ei meeldi, kui äppid ise mobiilandmesidet näpivad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 21:31:44 vasta tsitaadiga

Mul on juba Android 3.x aegadest kasutusel Profile Scheduler nimeline asi, ainuke häda on, et mida Android edasi, seda rohkem Google kruvisid koomale keerab ja paljud asjad lõpetavad vaikselt töö.
Nt. ei suuda enam ajastatud profiile aktiveerida kui see peaks toimuma enne äratuskella helisemist ehk telefon ei taha unereziimist välja tulla kuigi kõikvõimalikud load ja seaded on pandud.
Varasemalt kasutasin ühte mugavat äratuskella ka, 6.x all lõpetas toogi korrektselt toimimise.
Ja paljud asjad mis veel 6.x all toimisid on kasutajate tagasiside põhjal 7.x all omakorda toimimise lõpetanud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.10.2017 14:53:20 vasta tsitaadiga

Profile Scheduler puhta droidiga töötab korralikult. Tõsi, kuna äratust iial ei kasuta, siis sedamoodi kirjeldatud jihust ei oska kommenteerida. Aga muidu samamppdi toiminud droid 4.4.4-st saati kuni 8.0 vigadeta.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2017 19:00:13 vasta tsitaadiga

Märt., see mida mina kasutan on https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wetpalm.ProfileScheduler&hl=en
Käsitsi profiilide vahetamisega polegi probleeme, just ajastatud ei taha toimida kui telefon öö otsa seisnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.10.2017 20:50:31 vasta tsitaadiga

bladerunner, räägime samast rakendusest neh, vaid ehk see vahe, et mul on see täisversioon.
Toimib kenasti, mul mitmeid ajastatud toimingud jooksevad juba aastaid, samad seaded Nexus 5-st üle tõstetud 6 ja 6P üle viidud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2017 22:05:20 vasta tsitaadiga

Mul ka ajastatud asjad toimivad kõik kenasti va see 1. mis varahommikul peaks kellaajaliselt toimuma. Too toimub ka aga log-i järgi alles siis kui äratuskell on helisenud või ma ise telefoni liigutan mille peale too oma süvaunest ärkab. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 06:22:02 vasta tsitaadiga

Kui sügavast? Ilmselt siis nö väljalülitatud olekust, mitte lennurežiimiga standby-st vms? Tegelikult on ka see erisus, et osade tootjate seadmed suudavad "väljalülitatud" olekust äratama hakata, osad mitte.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 08:15:00 vasta tsitaadiga

rex, telefon on ikka sisselülitatud loomulikult.
Lihtsalt mul on pandud et profiil "Öörahu" on sees kell 00:30-07:25.
Kui rakenduse logi vaadata, siis sel nädalal on see aktiveerunud aga 07:35, 08:12, 07:47 ja täna siis 07:38.
Samas eelmine nädal on isegi 2x õigel ajal see toimunud.
"Öörahu" sisselülitumine on käinud samamoodi vinka-vonka logi järgi.
Samas üks päevane profiil käib kenasti õigeaegselt sisse-välja kuna nondel kellaaegadel on telefon tavaliselt kas taskus või äsja sealt välja võetud.

https://www.greenbot.com/article/3027918/android/how-doze-and-app-standby-finally-fixed-android-battery-life-in-marshmallow.html

Telefon ise on Moto G3, ehk ühe puhtama Androidiga üldse (kui Nexused ja Android One välja arvata).
Versioonini 6.x kõik toimis perfektselt kuniks see Doze ilmus.

Seadetest on Doze selle rakenduse kohta maha võetud aga tundub et sellest ikka ei piisa. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 236, 237, 238  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.