Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vanema Yamaha ressiiveri ühendamine TV-le märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 10.10.2017 23:28:56 Vanema Yamaha ressiiveri ühendamine TV-le vasta tsitaadiga

Tervist
Ressiiveriks on Yamaha RX-V550.
Spoiler Spoiler Spoiler

TV on Panasonic-TXP50GT50.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidas ma saan kõige parema heli kõige lihtsamal viisil TV-st ressiiverisse?
Pole ressiiveritega kunagi kokku puutunud, tagumine paneel on päris kirju minu jaoks icon_neutral.gif
Tänud ette kes võtab vaevaks seletada millist kaablijuppi mul vaja on beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 10.10.2017 23:39:00 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/146128/bandridge-bal5602-2-metre-digital-optical-audio-cable/

Sellist või midagi sellelaadset, läheb TV[Digital audio out]<->Ress[OPTICAL DTV/CABLE]
Telekas pead seadistama heliväljundiks digitaalse väljundi, ressiiveris pead õige helisisendi peale liikuma ja peakski profit olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2017 10:09:36 vasta tsitaadiga

p1lv1k kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/146128/bandridge-bal5602-2-metre-digital-optical-audio-cable/

Sellist või midagi sellelaadset, läheb TV[Digital audio out]<->Ress[OPTICAL DTV/CABLE]
Telekas pead seadistama heliväljundiks digitaalse väljundi, ressiiveris pead õige helisisendi peale liikuma ja peakski profit olema.


+1
Mul sama seadistus kasutusel - teleka optilisest väljundist ressiiveri optika sisendisse.
Optiline kaabel osta vastavalt tehnika paiknemisele nii pikk kui vaja, aga arvesta, et optiline kaabel eriti painutamist ei kannata, vähemalt mitte nii tugevat murdmist kui tavakaabel.

Minu telekal (vana Sony) vähemalt on nii, et kui teleka puldist vajutan "Mute" nupuga hääletuks siis see optilist väljundit ei mõjuta - sinna saadetakse ikka kõik mida telekas toodab või mis talle mujalt sisse antakse (näiteks BR mangija, digiboks vms).
St kui vaatan mingit uudistesaadet siis ressiiverit ei käivita ja heli tuleb teleka kõlaritest.
Kui vaatan filmi või muidu paremat audiot soovin kuulata siis teleka puldist "mute" lülitab teleka kõlarid välja ning ressiiveri panen õige sisendi peale käima.

Kui spotifyd kasutad siis soovitan osta Google Chromecast Audio - selle saab panna ka optilise kaabliga (veidi teistusugune kaabel, link allpool) ressiiveri järgi ning wifi võrku ja saad sedasi soodsalt vanast ressiiverist spotify toega ressiiveri mida mugav telefonist või tabletist juhtida.
https://store.google.com/us/product/chromecast_audio?hl=en-US
Kaabel chromecasti ühendamiseks optilisse sisendisse: http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/kaablid-3/toslink-spdif-1/toslink-pistik-35mm-mini-pistik-10m
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 11.10.2017 15:50:07 vasta tsitaadiga

Ma tänan thumbs_up.gif Chromecasti lisamine on ka hea idee beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2017 15:52:49 vasta tsitaadiga

Optiline kaabel.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vanema Yamaha ressiiveri ühendamine TV-le
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.