Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Soundbarid ja soundplated märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 16.02.2017 17:42:43 vasta tsitaadiga

sai praegu YSP-2700 ära tellitud...eks näis kui kohal, kas ikka õigustab oma hinda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002



Online

sõnum 17.02.2017 16:36:51 vasta tsitaadiga

No nii 2500, kui järglane 2700 on ka whathifi poolt 5 tärni saanud. Uurin, et paljuga õnnestus siis kätte saada see ? Vahel ikka flirdin mõttega ka soundbari soetada stereole lisaks, aga siiamaani pole miski piisavalt motiveerinud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.02.2017 16:51:09 vasta tsitaadiga

mulle oli hind teatud põhjustel soodsam ja selle hinnaga rohkem ei müüda, nii et sellel ple väga mõtet...aga olen paar korda tööle pannud, laps vaatas ühe multika ja ise kuulasin korra youtube-st muusikat. Selle mikriga on veel häälestamata, ple jõudnud...esmamulje on OK, samas pean ütlema et mul millegagi vahetut võrdlust ple, et kas kiita või laita, aga lihtsalt öeldes siis mulle sobib icon_biggrin.gif ja mis mulle eriti meeldib on see MusicCast äpp, pulti ple pmst üldse vaja.
Ma usun, et kui tahta odavamalt läbi saada, siis oleks mõistlik valik ka see Denon Heos...ma jätsin ostmata ainult sellepärst et puudub HDCP 2.2, mõtlesin et tuleviku pärast võiks ikka olla icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2017 17:07:21 vasta tsitaadiga

jälgin kogemusi
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.02.2017 10:02:01 vasta tsitaadiga

lisaks omalt poolt mõned tähelepanekud YSP-2700 kohta juurde. Sai lõpuks ka mikriga häälestatud, nii nagu see ettenähtud oli. Muidugi alustama peaks sealt et TV paigutus toa suhtes ei ole sümmeetriline (samas kui paljudel see ikka õnnestub) ja sellest tulenevalt ma arvan, et heli ple päris nii nagu ta võiks olla. TV on pmst ühes toa nurgas, kus vasakule poole jääb sein koos välisakendega ja paremale poole suur tühi ruum (avatud toa osa koos köögiga). TV taga on kohe muidu sein ja teisel pool vastas seinas ääres siis diivan TV vaatamiseks...kokkuvõttes ütleks et siis kolm seina neljast on OK, kuid see üks pool on väga kehvasti (pean silmas siis heli liikumise suhtes). Aga mis teha, on nagu on...

TV-ga ühendasin läbi ARC HDMI ja kõik muud seadmed siis soundbari külge (väga abiks et 3x HDMI sisend olemas)!

Kui nüüd proovida jääda objektiivseks, siis summa antud soundbari eest 1k (Eestis) on IMO ikka liiga kallis (õnneks ise ei pidanud sellist summat välja käima ja seega ple nagu põhjust nuriseda)...teeb muidu korralikku häält ja seadistada saab ka päris mitmeti, kõiki neid erinevaid kõlareid mis soundbari küljes, aga vaevalt et ma ise paremini suudaks kui seda läbi mikri teha icon_rolleyes.gif Review-d kiidavad küll täiega antud soundbar-i, no eks siis peab uskuma et ikka hea asi...selgemast selgem on see, et kas vaadata filmi lihtsalt TV kõlaritega või läbi soundbari on vahe ikka mäekõrgune (surrouond heli annab ikka piisavalt juurde), aga kas just 1K eur kõrgune icon_rolleyes.gif

Nagu juba eelpool olen öelnud, siis musiccast äpp on tore asi ja seadme ehituskvaliteet ka muidugi hinnale vastav...igal juhul asjalik aparaat, kindlasti abiks neile kellel ple võimalik ehitada korralikku kodukinosüsteemi, eelkõige tavaliselt ruumipuudusest ja eks kindlasti ka piiratud eelarvest, neid 300-400 eur maksvaid plastmassist kärakaid ei saa liigitada korraliku süsteemi alla!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002



Online

sõnum 23.02.2017 12:43:09 vasta tsitaadiga

Imho täislahenduse eest ei ole 1k palju. Ma sain selle raha eest vaid võimendi ja kõlarid (stereo).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 20:48:57 vasta tsitaadiga

ega kellelgi juhuslikult sellist soundbari https://www.whathifi.com/philips/fidelio-b5/review ple? sõber tahab osta ja küsis minu arvamust, ei oska nagu kiita ega laita...review-d mis leidsin on valdavalt siiski positiivsed!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Soundbarid ja soundplated mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.