Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1692, 1693, 1694 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2017 10:24:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ühesõnaga tünni teha ei saa ja viasat saab oma spordi eest iga laksuga täis kuutasu.

Ikka nii, et kui tellin selle spordi ja vaatan kuu aega ja järjest veel kolm päeva, siis maksan kuutasu + 3 päeva raha.
Kui vaatan ainult kolm päeva ja lõpetan, siis maksan ikkagi 1 kuu tasu. Järgmine kuu tellin, vaatan kolm päeva, lõpetan ja maksan jälle 1 kuu tasu.


viimati muutis seeru 16.09.2017 10:25:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 10:25:55 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
ühesõnaga tünni teha ei saa ja viasat saab oma spordi eest iga laksuga täis kuutasu.

Ikka nii, et kui tellin selle spordi ja vaatan kuu aega ja järjest veel kolm päeva, siis maksan kuutasu + 3 päeva raha.
Kui vaatan ainult kolm päeva, siis maksan ikkagi 1 kuu tasu.

jah

Ärge ajage endale seda asja nii keeruliseks icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2017 10:26:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
ühesõnaga tünni teha ei saa ja viasat saab oma spordi eest iga laksuga täis kuutasu.

Ikka nii, et kui tellin selle spordi ja vaatan kuu aega ja järjest veel kolm päeva, siis maksan kuutasu + 3 päeva raha.
Kui vaatan ainult kolm päeva, siis maksan ikkagi 1 kuu tasu.

jah

Ärge ajage endale seda asja nii keeruliseks icon_razz.gif

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 21.06.2002




sõnum 16.09.2017 15:29:59 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kuidas teil kogemused Telia salvestamise teenusega on? Kas toimib? Endal Starmani Ajamasin, mis tõsiselt närvi ajab, sest need serveri side vead ja signaali puudumine on ära tüüdanud. Aga kui Telia teenus samasugune jama kui Starmanil, siis ei näe mõtet vahetada Telia peale.

Kasutan nüüdsest Telia Salvestamise teenust. Peaasi, mille välja toon, on see, et teenus tõesti toimib. Tundub, et ei pea kahetsema. Ainuke asi, millest puudust tunnen, on sisu otse vaadates tagasikerimise võimaluse puudumine. Selle workaroundiks on salvestuse algusest vaatamine ning seejärel õigesse kohta kerida, mis võib päris tüütu olla vahest. Esimese korraga ei tabanud kohe ära, et kerimisnuppu all hoides saab tavapärasest 16x-st veel kiiremini kerida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 27.09.2002




sõnum 16.09.2017 15:43:15 vasta tsitaadiga

Hakka saadet kohe salvestusena vaatama, nt 1-2 minutit hiljem. Siis saad pausi teha ja tagasi kerida.

acer kirjutas:

Kasutan nüüdsest Telia Salvestamise teenust. Peaasi, mille välja toon, on see, et teenus tõesti toimib. Tundub, et ei pea kahetsema. Ainuke asi, millest puudust tunnen, on sisu otse vaadates tagasikerimise võimaluse puudumine. Selle workaroundiks on salvestuse algusest vaatamine ning seejärel õigesse kohta kerida, mis võib päris tüütu olla vahest. Esimese korraga ei tabanud kohe ära, et kerimisnuppu all hoides saab tavapärasest 16x-st veel kiiremini kerida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2017 16:27:18 vasta tsitaadiga

Telia võiks ikkagi nii teha, et need paljureklaamitud Järelvaatamise teenuse reklaamivabad saated ongi ainult seal "tasuta" Järelevaatamisteenuses reklaamivabad, Selle teenuse nimi on nüüd vist Kordus TV.

Ja kui ma näiteks kasutan tasulist kavapõhist Salvestusteenust, siis seal midagi välja ei lõigata. Ma eelistaks näha lõikamata asju, kui ma selle teenuse eest maksan. Mul ei oleks midagi selle vastu, kui ma saaks ise edasi kerida kus vaja on ja keegi teine seal midagi ei lõikaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 16:31:34 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu on siiski hakata kõigist kodumaistest asjadest 2 eraldi versiooni hoidma.
Kõik vigisevad reklaamide üle ja siis mingile seltskonnale tuleb hoidma hakata ekstra reklaamidega. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.09.2017 16:38:09 vasta tsitaadiga

seeru, kui sa tahad näha näiteks viimast võmmi tervikuna koos reklaamidega, siis lisa see salvestusse, ehk siis see on see mille eest sa maksad.
kordustv on reklaamivaba eesti saadete järelvaatamine ja kavas on need vastavalt ka järelvaadatavad.
siin pole paraku isegi kahtlust, et 99,99% kasutajatest eelistavad eesti asju ka kavast vaadata ilma reklaamideta.
seega ei ole põhjendatud kavasse paremale joonele veel ühe segava nupu lisamine, et eesti saadet saaks järelvaadata kas korduse kaudu või salvestuse kaudu.

Märgitud salvestused on oma kaustas kõik tervikud kui saade vähegi õigetel kellaaegadel eetris oli.


AGA nagu ma tean ja ise samuti ootan ning soovin (ja osaliselt ka testin), arendajad on juba ammu ehitamas mugavamat sorteerimis, otsingu ja vaatamisvalikut ning see võks ka järelvaatamise kogemust pisut muuta. Mina sooviks näiteks personaalse sisu ja kordustv saadete leidmist lihtsamal kujul.
Seda ma naersingi, et Starman tegi "ajamasinat" ja tõi oma "maailmade" menüü kiirustades välja, et küllap midagi ka Telial tulemas on. Tõsti, Telia täpselt midagi sellist ei tee.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 17:38:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Suht mõttetu on siiski hakata kõigist kodumaistest asjadest 2 eraldi versiooni hoidma.
Kõik vigisevad reklaamide üle ja siis mingile seltskonnale tuleb hoidma hakata ekstra reklaamidega. icon_lol.gif

Minumeelest ongi olemas vaid üks versioon, see siis koos reklaamidega, vaatamisel jäetakse need lihtsalt vahele.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.09.2017 17:43:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Suht mõttetu on siiski hakata kõigist kodumaistest asjadest 2 eraldi versiooni hoidma.
Kõik vigisevad reklaamide üle ja siis mingile seltskonnale tuleb hoidma hakata ekstra reklaamidega. icon_lol.gif

Ära irvita, asi pole reklaamides, vaid esimesest sekundist kuni viimase tiitrini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 21.06.2002




sõnum 16.09.2017 17:56:03 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Suht mõttetu on siiski hakata kõigist kodumaistest asjadest 2 eraldi versiooni hoidma.
Kõik vigisevad reklaamide üle ja siis mingile seltskonnale tuleb hoidma hakata ekstra reklaamidega. icon_lol.gif

Mingil määral dubleeritakse ikkagi. Just täna imestasin, et eesti kanalite omatoodangu kordussaadet vaadates olid reklaamid sees. Osa oli näiteks esmakordselt eetris esmaspäeval. Täna laupäeval näidati sama osa kordusena, st saatekavas oli juures tärnike. Hakkasin seda kordust poole pealt vaatama ja siis vajutasin nupule "Vaata algusest". Selle tänase reklaamidega osa asemel oleks saanud hoopis näidata esmaspäevast salvestust, millest on jõutud reklaamid välja lõigata.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 18:08:25 vasta tsitaadiga

Ju siis keegi ei viitsi vaeva näha ja otsida, millal põhisaade eetris oli. Lihtsam on ju uuesti salvestada, mis toimub sisuliselt automaatselt ja reklaamid lõikamata/märkimata jätta.

viimati muutis A.S. 16.09.2017 18:09:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.09.2017 18:10:36 vasta tsitaadiga

indrekp, seeru räägib seda juttu, mis mina ja veel möni juba aastajagu vist tagasi hakkasin tähele panema, ehk siis saadete alguse ja löpud on puudu, küll räägime sekunditest, aga see ei muuda fakti.
Tollal pakuti, et teataksin, kuhu vaja ja siis oleks lahenduseks olnud teavitatud saate ümberlõikamine.

Ahjaa, neid lõigatud saateid ei saanud ju tagasi kerida, et puuduolev siiski ära kuulda-näha.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.09.2017 19:15:14 vasta tsitaadiga

Kuidas boksiga reklaamimarkeritest üle kerimine õnnestub? Samsa äpp igatahes paarkümmend sekundit enam ei reageeri kui väljalõigatud reklaamini jõudes juhtub kiirkerimine sees olema. Mõnikord kimab saate lõpuni välja enne kui pidama saab
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.09.2017 19:41:48 vasta tsitaadiga

Ma imestan taas kord - ega te tõesti arva et teile keegi konkreetselt midagi salvestab ja siis veel lõigub kuidagi? Teile antakse EPG kaudu ligipääsuõigus väljastuses olnud striimile teie enda poolt valitud saadetele, seega kui provaideril oli saade kavas märgitust erinevalt eetris, siis seda kellaviga te ka saate. Väljastuse striimi on kohustatud levitaja, käesoleval juhul Telia, nagunii hoidma alles 6kuud (EU nõue, täita tuleb provaideri oma kuludega). Seetõttu on väga kasulik Teliale (või kellele iganes) kui te maksate kinni ka seaduse täitmise.
Et see pull käib läbi EPG, ei saagi seeru oma saadet sekundi täpsusega, vaid nii nagu timeline viga konkreestsel hetkel oli.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.09.2017 21:32:05 vasta tsitaadiga

siin kisub jälle teema segaseks.
üks räägib salvestustest kus on lihtsalt striim mida märgitakse epg ehk kava järgi, teine on kordustv kus on striim millel lõkamise markerid, algusest lõpuni ja reklaamid vahelt ära.

mind pole igal juhul häirinud mingi sekundi murdosa eksimus kordustvs, või ei ole mul olnud sellist saadet kus oleks kellegi jutt ära lõigatud, pigem pean lõikamist kasulikuks funktsiooniks.
nagu öeldud, kes salvestamisteenust kasutavad, salvestage ja kerige.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.09.2017 22:28:28 vasta tsitaadiga

indrekp, kordusTV teenusest räägime ikka, salvestusteenusel ei lõigata reklaame ju välja. Neid sekundeid paned siis tähele, kui juttustamine algab kohe saate algussekunditega, mitte ei tule kohe algustiitrid ja päised, millede puhul vaataja ei taju niiväga materjalikadu.
Maldur, kuidas on asi lahendatud, pole ju vaataja seisukohast tähtis. Loeb saadud ja kliendile müüdud tulemus.

PS. pole antud teenuseid mõni kuu tarbinud ja seega ei tea, kas on miski ka muutunud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.09.2017 08:44:12 vasta tsitaadiga

indrekp, oled sa kursis, miks teenusel Salvestamine (erinevalt teenusest KordusTV) reklaamide väljalõikamist ei tehta? On mingeid muutuseid ses osas tulemas?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.09.2017 09:16:49 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
indrekp, oled sa kursis, miks teenusel Salvestamine (erinevalt teenusest KordusTV) reklaamide väljalõikamist ei tehta? On mingeid muutuseid ses osas tulemas?


Puhas juriidikamootor, mida on lepingutega saavutatud ja mida mitte. Ikka veel ilmestan, et Telia kont veel Kanal2 ja TV3 hambus pole, et nende reklaamid välja tohib lõigata. Ilmselt on lepingus vastav summa kirjas, et nii teha saadakse. See pool on minu jaoks must maa.
Ma ootan lihtsalt selgemat ülevaadet kui kliendil on mõlemad teenused, olgu siis eesti asjad reklaamideta ja salvestused reklaamidega aga ühest kaustast võiks personaalne sisu nähtav olla, et ma ei peaks nende kahe kausta vahel laveerima ja niipalju kerimisega käsitsi huvitavat sisu otsima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.09.2017 10:13:54 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Ma imestan taas kord - ega te tõesti arva et teile keegi konkreetselt midagi salvestab ja siis veel lõigub kuidagi? Teile antakse EPG kaudu ligipääsuõigus väljastuses olnud striimile teie enda poolt valitud saadetele, seega kui provaideril oli saade kavas märgitust erinevalt eetris, siis seda kellaviga te ka saate. Väljastuse striimi on kohustatud levitaja, käesoleval juhul Telia, nagunii hoidma alles 6kuud (EU nõue, täita tuleb provaideri oma kuludega). Seetõttu on väga kasulik Teliale (või kellele iganes) kui te maksate kinni ka seaduse täitmise.
Et see pull käib läbi EPG, ei saagi seeru oma saadet sekundi täpsusega, vaid nii nagu timeline viga konkreestsel hetkel oli.

Mis asi siis saate lõigu ikkagi ära löikab. Miks ma ei näe lõputiitreid, kui mul on vaja näha kõiki nimesid, kes saates osalesid ja kes selle saate valmistasid.
Uus saade ei lõika ju, isegi kui kellaaeg on nihkes. Järgmise saate alguses ka eelmise saate lõppu ei ole.
Vahel lõppeb saade ka lausa poole lause pealt. Selline teenus on nõme. Algustega kohati sama asi.
Nussige neid saateid oma KordusTV-s
Salvestusteenuses ärge puutuge.
Vanas menüüs on salvestusteenusel neel algused ja lõpud kõik olemas. Ka eelnevate saadete alguses või lõpus, kui kellaajaga midagi väga mööda on läinud. Uues menüüs käib mingi krdi "lõikamine".


viimati muutis seeru 17.09.2017 10:17:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 17.09.2017 10:18:36 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
indrekp, oled sa kursis, miks teenusel Salvestamine (erinevalt teenusest KordusTV) reklaamide väljalõikamist ei tehta? On mingeid muutuseid ses osas tulemas?


Ei ole tulemas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2017 11:34:08 vasta tsitaadiga

Kas androidi minu.tv app toimib ka telekas?
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 17.09.2017 15:06:11 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Kas androidi minu.tv app toimib ka telekas?

Kui Sa mõtled Android TV peal siis viimati kui proovisin oli võimatu seda juhtida. Kunagi varem toimis, aga juhtimine oli ebamugav muidugi. Viimast uuendust ma vist ei ole proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trannu
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2009




sõnum 17.09.2017 18:57:50 vasta tsitaadiga

Kõike teadev internet ehk aitab (või annab infot). Käisin foorumi selle teema sõnaga "kordus" läbi kuni selle teisipäevani (ja natukene veel edasi) kunas siis probleem sai alguse.
Kodus Samsa Smart TV H6400 ja paigaldatud TeliaTV app (enam ei leidnud võimalust app'i maha lasta ja peale panna, aga see ei ole probleem ma usun). Kui keegi teab kohe öelda ja ütleb sama asja mida klienditeenindusgi, et seda rakendust enam ei arendata ja teab lisaks, et see on ning jääb katki, siis võiks selle kurva uudise mulle ja nii mõnelegi teatada (või siis olen selle teemaga kivi all olnud).
VoD teenused selles app's on katki: kordusTV, filmiriiul - kodus kasutatakse neid ja teiste seisu ei tea.
Restardid telefoni teel käidi läbi ning sümptomid on jäänud järgnevaks:
kordusTV menüü ilmub, aga sinna ei laadita pilte (mõni üksik on siiski olemas). Proovides avada siis kordust, jääb laadiv kettake käima ja mingi aja möödudes kaob hetkeks ja ilmub tagasi. Kordust käima ei panda ja mõne aja möödudes kordusTV menüüsse tagasi. Sama kettake käib siis, kui panna käima kordus saate käimise pealt.
Filmiriiul - põhivaade ei avane ja ekraan jääb mustaks. Filmiriiuli seriaalide osa käitub sarnaselt kordusTV menüüga, aga menüü pildid ilmuvad.
Telekanalid käivad korralikult.
Ma loodan, et see ehk tehakse korda ning ma saan mingine hetk seda ikka edasi kasutada. Ma tõesti ei ole huvitatud järjekordsest seadmest kuskil teleka kõrval, sest see teler sai valitud just sellepärast, et seda digiboxi ei oleks! Kuidas LG telerite kasutajatel on (neile oli ka vist app tehtud, aga ise ei ole kasutanud). Vahetaks ennem telekat, kui võtaks seadmeid juurde (imo). Või äkki keegi pakub veel mõne lahenduse selle teleri jaoks (uurin arvutis minuTV+HDMI kaabli varianti ka). Ei taha olla 3a lepinguga seotud, et seda seadet tasuta saada. Hakkab tiim punase poole kiskuma kangesti, aga sealt saab jälle seadmeid.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 17.09.2017 19:25:42 vasta tsitaadiga

Nii katki see Samsungi äpp nüüd ka ei ole kõigil. Kas tegid tõesti ainult restardi või tehti ikka reset?
Igaks juhuks küsin, kas kasutad Telia uuemat ruuterit ikka millega nett ja IPTV samast august tulevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1692, 1693, 1694 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.