Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1691, 1692, 1693 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.09.2017 23:04:23 vasta tsitaadiga

iptv on tänaseks 99% NATitud ehk ühest pesast ja kaabliga tuleb ruuterist nii nett nui iptv.
samas ühe kaabliga teise tuppa viies peab tõesti, nagu eelpool mainitud switchi ja digiboksiga koos olev wifi ap, oskama igmp snoopingut või switch olema manageeritav ja seadistatud, nii et iptv paketid wifi tugijaama ummistama ei hakkaks. kuigi kõik on seadistatav, teises toas ma parema meelega ruuterit ei kasutaks, probleemide korral kogu võrgus on rikke leidmine paras peavalu.
kaabli poolitamine on võimalus, kuid kui vähegi võimalik, lisakaabel juurde.

teemapketid on esimene kuu, kuumaksu põhised, ühe päeva hinnaga esimene kord tellida ei saa.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.09.2017 23:37:02 vasta tsitaadiga

indrekp, sa Binget ei katsetanud wifi kaudu vaadata?
Ma siin korraks panin kaabli külge, kuid nüüd vaatan wifiga, töötab küll kuramus, DG301 otsas. Mis Telia siis teistmoodi on? Ühe digiboksi peab nüüd küll üks ruuter välja vedama, lisaks arvutitele ja telefonidele.

Nojah, wifi võimelist digiboksi Telial täna paraku pole, samas, iga kuu tuleb klientidelt päringuid, et oleks vaja juhtmevaba pildiedastust. Ehk kunagi ka tuleb siis. Loodame, usume jne. icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 00:17:53 vasta tsitaadiga

jägaja, telia peaks 5000 robotit tööle võtma supporti, sest igapäev miljon kõnet miks mu pilt ruudutab. Ja veakski välja, kui magalates igal kollil oma wifi ei kiiritaks.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.09.2017 00:21:54 vasta tsitaadiga

Ei ole see asi nii hull midagi. Kusagil mingid probleemid wifiga on, aga see pole veel mingi näitaja.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 00:31:19 vasta tsitaadiga

jägaja, asi on hullem veel. Kui 2.4ghz peal telia peaks pilti edastama võid tiheasustues ära unustada selle sageduse peal interneti kasutamise.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.09.2017 09:07:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Nojah, wifi võimelist digiboksi Telial täna paraku pole, samas, iga kuu tuleb klientidelt päringuid, et oleks vaja juhtmevaba pildiedastust. Ehk kunagi ka tuleb siis. Loodame, usume jne. icon_razz1.gif


Eelmisel lehel panin ritta hunniku Arrise bokse, kõik need millel tähises W, on built-in wifiga pillid. Lihtsalt, nad pole nii vanad et Arris neid kiloga müüks laotühjendamiseks, sestap Telia ei osta veel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.09.2017 10:35:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kas nö teemapakette saab ka päevakaupa tellida või on see arveldus kuu lõikes?

Esimene vist peaks täiskuu olema, siis päevakaupa edasi


Ehk kui mul on näiteks Muusika pakett siiani olnud aastaid, siis toimiks loobumisel ja näiteks ainult nädalavahetuseks tellimisel päevahind eks icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 10:38:07 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kas nö teemapakette saab ka päevakaupa tellida või on see arveldus kuu lõikes?

Esimene vist peaks täiskuu olema, siis päevakaupa edasi


Ehk kui mul on näiteks Muusika pakett siiani olnud aastaid, siis toimiks loobumisel ja näiteks ainult nädalavahetuseks tellimisel päevahind eks icon_smile.gif

No nii päris pole. Uue tellimisega algab uus tsükkel.
Samas muusikapakett.... seda saab tänapäeval igast august ja tasuta icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 10:46:29 vasta tsitaadiga

ot:
KillFrenzy kirjutas:
jägaja, asi on hullem veel. Kui 2.4ghz peal telia peaks pilti edastama võid tiheasustues ära unustada selle sageduse peal interneti kasutamise.

Siin kahjuks polegi head lahendust. Kui nüüd minna massiliselt 5GHz peale seadmetega, siis on nokk kinni ja saba kah omakorda kinni. Praegugi juba oma kortermajas vaatan, et ümberringi 5GHz väga tihedalt asustatud. 2,4GHz kanalid olid juba mitme aasta eest umbes. Mul veab selles mõttes, et ma ei ela maja keskosas, vaid ääres ja minu poolel rohkem kortermaju pole.
Ehk siis kolhoosis juhtmest ei pääse, kui mingit revolutsioonilist lahendust ei leita thumbs_down.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 15.09.2017 12:14:41 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
jägaja kirjutas:
Nojah, wifi võimelist digiboksi Telial täna paraku pole, samas, iga kuu tuleb klientidelt päringuid, et oleks vaja juhtmevaba pildiedastust. Ehk kunagi ka tuleb siis. Loodame, usume jne. icon_razz1.gif


Eelmisel lehel panin ritta hunniku Arrise bokse, kõik need millel tähises W, on built-in wifiga pillid. Lihtsalt, nad pole nii vanad et Arris neid kiloga müüks laotühjendamiseks, sestap Telia ei osta veel.

Ka Telia müüdava Arris VIP1113 on AC Wifi tugi olemas, Telia on selle lihtsalt kinni keeranud! thumbs_down.gif

Ma vaatan igapäevaselt kahest telerist korraga Netflixi. Ühes teleris 4K filmid ja teises 1080P filmid. AC wifiga pole kortermajas kunagi pildiga probleeme olnud. 100/100 üheldus DG400 ruuter.

Ja veel, 5GHz ac wifi ei levi eriti kaugele, seega ei saa väga palju segajaid olla.


viimati muutis Tompa 15.09.2017 12:21:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 15.09.2017 12:21:23 vasta tsitaadiga

N Wifi suudab küll Telia stream nii umbe ajada et netti on samal ajal võimatu kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 13:05:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul on küll ühes vaatajakohas Mikrotik hAP mini (RB931-2nD) mille taga kaabliga Motorola.
Mikrotiku Wifi toimib täiesti normaalselt aga samas Mikrotik hetkeseisuga (ver 6.40.x) veel IGMP snooping't ei toeta (ver 6.41 juba toetab, aga see veel RC seisus).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 13:14:04 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Ka Telia müüdava Arris VIP1113 on AC Wifi tugi olemas, Telia on selle lihtsalt kinni keeranud! thumbs_down.gif

Uuemast VIP1113W2 versioonist räägid? Kas Telia seda ka müüs/müüb?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 15.09.2017 15:15:08 vasta tsitaadiga

Vahel harva juhtub, et salvestust kerides ja play panna jääb hääl katkendlikuks. Aitab uuesti korraks kerimine. Teistel ka esineb?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 15.09.2017 15:23:18 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tompa kirjutas:
Ka Telia müüdava Arris VIP1113 on AC Wifi tugi olemas, Telia on selle lihtsalt kinni keeranud! thumbs_down.gif

Uuemast VIP1113W2 versioonist räägid? Kas Telia seda ka müüs/müüb?
 

Ma ei tea kas on olemas kaks eraldi VIP1113?
Arrise leheküljel on kirjas:
Details for VIP1113 Compact IP Set-Top
Built-in 802.11ac 2x2 dual band high quality Wi-Fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 15:43:30 vasta tsitaadiga

Kunagi igatahes oli http://www.serverado.se/assets/spec-vip1113-en.pdf
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.09.2017 15:53:02 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
N Wifi suudab küll Telia stream nii umbe ajada et netti on samal ajal võimatu kasutada.


Tegelikult võite igaüks ise katsetada, võtke sülearvuti ja käivitage Telia IPTV playlist:
https://www.upload.ee/files/7460414/telia_iptv.m3u.html

Töötab pilt sujuvalt üle wifi kuid samal ajal jääb teistele seadmetele wifiresurssi vähemaks, lisaks sellele tekib siis "kaklus" kui keegi sülearvutiga veel midagi suuremat alla laadida soovib.
On härraseid kes on isegi mõne wifi AP pannud kliendiks ja selle järele digiboksi ning pilt on ees.

Samas ei mina ega ka mõned teised kliendid ei soovi wifile tekitada lisakoormust mis tõenäoliselt mingil hetkel häirib nutiseadmetega kiirema neti kasutamist ning see omakorda võib häirida telepildi kvaliteeti. Lahka siis välja miks aegajalt pilt kriuks ja kräuks teeb või mõni sisu tööle ei hakka.


See miks kellelgi "wifi umbe" läheb on hoopis teine mure. Kui teleri juures näiteks on vaid 1 võrgukaabel ning selle otsa pannakse switch ja selle otsa omakorda nii digiboksid, telerid kui ka WIFI AP, siis häälestamata olukorras paugutavad digiboksi multicast striimid igasse auku ja ka wifisse. Kui AP IGMP snoopingut ei oska on tulemuseks aegajalt hakkiv pilt ja siga aeglane kui mitte olematu internet läbi selle wifi. Lõpuks korjab see kooslus kõik teleris vahetatud kanalite striimid ülesse ning laseb välisühenduse täitumisel ka Inteno kokku mistõttu muutub interneti tuli ruuteril punaseks.
Ühesõnaga lubage oma võrku korraks spetsialist, võrguga tegelev spetsialist, ma ei julgeks siin soovitada Telia tehnikut, sest nemad ei ole erinevate wifi tugijaamadega tuttavad ning veelgi enam, ei nemad, ega ka Telia ei taha võtta omale supporti X kooslustele, mida klient kodus kokku ehitada soovib.

Kõige lollikindlam on igale asjale oma juhe ruuterist ning kui kasutada switche siis eraldi digiboksidele switch ja internetiseadmetele switch.

PS. kui Arrises oleks wifi moodul, siis poleks Telial ka mõtet seda kinni keerata, ükspäev kruvin ühe boksi lahti ja teen pildi, võiks pea panti panna, et vähemalt siiani pakutud digiboksis seda sees pole (on olnud optional). Kuigi Telia on seda plaaninud ja ei välista, et see mingisse versiooni tekib. 5Ghz ehk pakuks isegi võimalust teenust enamvähem muretult pakkuda kuid nagu eelnevalt mainiti, selle leviala on nii väike, et selle 15-25m kaablit saab igatpidi paigaldada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 15.09.2017 16:45:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
N Wifi suudab küll Telia stream nii umbe ajada et netti on samal ajal võimatu kasutada.

See miks kellelgi "wifi umbe" läheb on hoopis teine mure. Kui teleri juures näiteks on vaid 1 võrgukaabel ning selle otsa pannakse switch ja selle otsa omakorda nii digiboksid, telerid kui ka WIFI AP, siis häälestamata olukorras paugutavad digiboksi multicast striimid igasse auku ja ka wifisse. Kui AP IGMP snoopingut ei oska on tulemuseks aegajalt hakkiv pilt ja siga aeglane kui mitte olematu internet läbi selle wifi. Lõpuks korjab see kooslus kõik teleris vahetatud kanalite striimid ülesse ning laseb välisühenduse täitumisel ka Inteno kokku mistõttu muutub interneti tuli ruuteril punaseks.

Siin keegi küsis, kas nii saab ja kuna ma olen proovinud, siis ma vastasin et ei saa kui ruuter IGMP snoopingut ei toeta.

Kas see et ruuter kõik teleris vahetatud kanalite striimid ülesse korjab kehtib ka IGMP snoopingut toetava ruuteri kohta? Mul on selline nõme ühe juhtmega lahendus kaugemas maja otsas Samsungi teleri juures, ruuteriks on Asus RT-AC68 AP modes ja IGMP snooping on enabled. Ma ei ole küll väga jälginud, aga pole ka tähele pannud et ta kõik striimid käima jätaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 15.09.2017 16:52:50 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Vahel harva juhtub, et salvestust kerides ja play panna jääb hääl katkendlikuks. Aitab uuesti korraks kerimine. Teistel ka esineb?


Samsa äppiga esineb kiiresti kerides pidevalt, eriti HD-s. Tavaliselt aitab ka korraks pausile panek või kui ei aita, siis hetkeks 2X kiirusega kerimine
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 17:47:26 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas nö teemapakette saab ka päevakaupa tellida või on see arveldus kuu lõikes?
esimene kuu on kuu lõikes. Me kõik kunagi siin abusisime süsteemi, et nv F1 vaadata võimalikult odavalt ja siis muudeti ära icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.09.2017 22:29:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kas nö teemapakette saab ka päevakaupa tellida või on see arveldus kuu lõikes?
esimene kuu on kuu lõikes. Me kõik kunagi siin abusisime süsteemi, et nv F1 vaadata võimalikult odavalt ja siis muudeti ära icon_lol.gif


Mäletan seda F1 teemat küll. 36 kuud mul peaks siiski piisav olema, et see nö esimene kuu täishinnaga täita ja nüüd päevahind kui soovin. Ega enne ei saa vist teada kui pole reaalselt ära proovinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 22:32:32 vasta tsitaadiga

olafsand, katkesta ära, telli uuest ja katkesta ära. Saad selle paari minuti eest terve kuumaksu icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.09.2017 22:50:31 vasta tsitaadiga

jeesus188, krt mul juhe koos icon_lol.gif
Tervet kuumaksu olen iga kuu maksnud ju ja seda mitu aastat juba.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2017 23:07:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, krt mul juhe koos icon_lol.gif
Tervet kuumaksu olen iga kuu maksnud ju ja seda mitu aastat juba.

See, et sa korra oled kuu tellinud ei loe enam järgmise korra puhul, hakkab nullist pihta.
Vähemalt ma saan nii aru.

Ei ole nii, et oled aasta järjest vaadanud ja siis peale seda saad elu lõpuni kasvõi päeva kaupa tellida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.09.2017 23:29:25 vasta tsitaadiga

Ma pole küll mingi haritlane aga lihtsas keeles, kes aru ei saa.

tellid teenuse, esimese-d kuud maksad terve kuu hinna, lõpetamisel maksad viimase kuu päevade eest.

KUI jätkad samal kuul siis ei maksa sa eraldi uue kuu hinda vaid sama kuu eest tuleb terve kuutasu.

Kui alustad uuesti pool aastat hiljem siis oled nagu uus puhas poiss, esimene kuu täishinnaga ja edasi kuni lõpetamiseni jälle viimane kuu päevade hinnaga.

ühesõnaga tünni teha ei saa ja viasat saab oma spordi eest iga laksuga täis kuutasu.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1691, 1692, 1693 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.