Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
58%
 58%  [ 231 ]
hääli kokku : 398

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.08.2017 13:30:59 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Ostsin hiljuti teleri endale, millel tolle tugi olemas. Isegi netflixi ei saa PCga HDRis nautida


Mida siis härra arvates Inteli Kaby Lake prosed toetavad kui just mitte 4K+HDR playbacki selleks võimelise kuvari peal?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.08.2017 13:47:26 vasta tsitaadiga

hdr on ülehinnatud. ja netflixi puhul on jälle üks idiootne drm selle probleemi taga.
pc suudab täiesti normaalselt hdr pilti näidata, testitud, töötab. mängudes selle tuge pole veel täheldanud aga üldpildis hdr midagi olulist juurde ei anna.

see on laiem ikaldus, aga ma ei saa tõesti aru, mis kohaga content providerid mõtlevad.
näiteks - xb1s on ainukene mõistlik seade, millega uhd blu-ray (eriti veel hdr uhd blu-ray) filme mängida. muud eraldiseisvad pleierid on kallimad. ja "probleemi" taga on otse drm, mitte tehniline võimekus. keda kurat nad oma klientidena küll näevad, ma aru ei saa.
netflixi 4k ja hdr tugi on samamoodi kunstlikult piiratud. rääkimata sellest, et windows store äpp on õudus kuubis. subtiitrite ja heli seadete muutmine ja meelde jätmine on veidi nadi, fullscreen ja muudes mängimistes on windows store äpi ikaldused, igasuguseid seadistusvõimalusi on konkreetselt vähem kui teleka või mobiili äpis jne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2017 13:52:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tikutulega otsimisest on asi kaugel, kui sellest probleemist on mänguajakirjanikud kirjutandu terveid artikleid.

PC'l ei kirjutaks keegi sellisest probleemist. Eks iga üks kiidab oma perset. 99% juhtudest- Konsooli on mängimiseks lihtsam kasutada kui PC'd, vähem probleeme.
Sama jabur oleks vaidlus selle üle, et konsoolil on ilusam graafika kui PC'l ja siis tuua nimekiri sajast confist mis jäävad konsoolile alla ja hakata veel hindu võrdlema.
Ergo. Konsool on odavam ja lihtsam.. oh shit... nüüd ju hakatakse ükshaaval mänge tooma hinna üles ajamiseks. Oot aga siis toome konsoolil kasutatud mängud... aga oot siis tuleb scart ja ütleb, et see on hullem kui piraatlus ja ostab g2a võtmeid ning ütleb, et vaid idoot ostab väljaspool steam soodustust mujalt kui g2a lehelt.

Võib teema lukku panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2017 13:52:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võib teema lukku panna

Viimase 'statement'i puhul? - ei.

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2017 13:57:40 vasta tsitaadiga

porriment kirjutas:
tsitaat:

Võib teema lukku panna

Viimase 'statement'i puhul? - ei.

vaid idioot ostab steamist täishinnaga võtmeid?


viimati muutis ArvQ 10.08.2017 14:02:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2017 14:02:05 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
porriment kirjutas:
tsitaat:

Võib teema lukku panna

Viimase 'statement'i puhul? - ei.

vaid idioot ostab steamist võtmeid?
Steam ei müü sulle võtmeid (nagu 3rd party resellerid), esiteks. Ja miks lukku? Sest panid asja paika: nii oli, on ja jääb?
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tankistlol
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2015




sõnum 10.08.2017 14:03:07 vasta tsitaadiga

HDR annab juurde aga 30fps vs 60+ 100+ fps upgrade oleks oluliselt vajalikum.
konsoolidel peaks miinimum olema 60fps, alles siis võiks hakata selle klotsi ostmist kaaluma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2017 14:04:41 vasta tsitaadiga

porriment kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
porriment kirjutas:
tsitaat:

Võib teema lukku panna

Viimase 'statement'i puhul? - ei.

vaid idioot ostab steamist võtmeid?
Steam ei müü sulle võtmeid (nagu 3rd party resellerid), esiteks. Ja miks lukku? Sest panid asja paika: nii oli, on ja jääb?

Kuule... kes siin teemat käima tõmbab praegu? Miks ma peaks tahatma, et lukku pannakse?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 10.08.2017 14:13:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
eerik7, see et sa loed shipped = sold on Sony ja sinu isiklik traagika icon_biggrin.gif Teised ikka arvutavad selle järgi, mis reaalselt maha on müüdud. Jah, vaatasin Wikist terve käesoleva konsooligeneratsiooni andmeid, mis olid tiba out of date. Selles hoolimata PS4 isegi ei lõhna selle järele, et ta kunagi PS2 kinni püüaks. Kindlasti mitte peale seda kui PS4 Pro jääb Scorpiole alla.

Sa vist ei tea absoluutselt midagi konsooliturust, lõpeta äkki postitamine? Mitte mingil juhul ei ole olnud shipped suurem, kui miljon-kaks sold through arvuga võrreldes terve PS4 eluea vältel. Aga ilmselt on sinult midagi täpset oodata rumalus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.08.2017 14:50:41 vasta tsitaadiga

eerik7, shipped ei ole sold. Punkt. Kui võrdleme teistega, siis vaatame sold, mitte shipped.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 10.08.2017 15:41:15 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
eerik7, shipped ei ole sold. Punkt. Kui võrdleme teistega, siis vaatame sold, mitte shipped.

ma loen seda kui ülestunnistust, et sa haledalt numbritega mööda panid ja nüüd üritad tähti närida. ps4 on vähemalt 60 miljonit sold, tõenäoliselt kuhugi 61-62 kanti, end of story.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2017 16:07:17 vasta tsitaadiga

Meelest läinud mille üle vaidlus käib. Kohe, kohe hakkab su peenist mõõtma jälle (1000% valede numbritega).
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.08.2017 17:07:53 vasta tsitaadiga

Ma jagan konsooliturgu piisavalt, et teada seda - Sony on ainus konsoolitootja ajaloos, kes üldse räägib shipped numbritest kui millestki olulisest. Teised räägivad asjast, ehk müüdud unititest. Teil pole mõtet siin riista risti suhu võtta sel teemal.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2017 20:31:57 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma jagan konsooliturgu piisavalt, et teada seda - Sony on ainus konsoolitootja ajaloos, kes üldse räägib shipped numbritest kui millestki olulisest. Teised räägivad asjast, ehk müüdud unititest. Teil pole mõtet siin riista risti suhu võtta sel teemal.


Microsoft räägib asjast? icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.08.2017 20:33:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma jagan konsooliturgu piisavalt, et teada seda - Sony on ainus konsoolitootja ajaloos, kes üldse räägib shipped numbritest kui millestki olulisest. Teised räägivad asjast, ehk müüdud unititest. Teil pole mõtet siin riista risti suhu võtta sel teemal.
Aed ja aiaauk- Master. rofl.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2017 09:58:41 vasta tsitaadiga

eerik7, erick, see shipped/sold vahe on mingi paar milj sinna tänna. Who cares @ ~ 60 milj.
HDR content on jah tiba naljakas või noh, arusaamatu,miks ta ei võiks standardina enabled olla lihtsalt uutel asjadel ja need kellel on vahendid, et vaadata, saavad ja teised mitte.
Mis steami ja võtmetesse puutub, siis osta tuleb sealt kust parasjagu mõistlik on. Ma ise ostan ca 30% asjadest steamist otse. Ülejäänud erinevatest kohtadest.
Isegi kirutud G2A nagu ma aru saan on hakanud vaeva nägema, et illegaalset kaubandust vähendada.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.08.2017 07:04:12 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
eerik7, erick, see shipped/sold vahe on mingi paar milj sinna tänna. Who cares @ ~ 60 milj.

Seda ongi eerik7 juba viimased 3 posti korrutanud. Ericku numbrid olid kuskilt kohvipaksu pealt ja siis veel hakkab siin peeniseid mõõtma ja suhu pakkuma icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.08.2017 10:34:06 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
porriment kirjutas:
tsitaat:

Võib teema lukku panna

Viimase 'statement'i puhul? - ei.

vaid idioot ostab steamist täishinnaga võtmeid?


Ma ostan küll neti poodidest võtmeid mis siis ühilduvad kas steami origins või uplay-ga ja saan isegi koos season passiga odavamalt, kui ainult mäng siis neist official poodidest.
Sama saab ju öelda ka teile konsooli omanikele kes ostavad täis hinnaga neist playstore kohtadest olenevalt konsoolist.
Pealegi konsool vajab veel ka iga kuist interneti maksu ja mind vähe huvitab mingid indie mängud mis sealt tasuta saab. Neid saab PC peal ka ilma mingisuguse maksuta.
PC peale saad ka osta puldi kas siis xkast või PS analoog puldi ja siis mugavalt diivanilt mänge mängida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.08.2017 11:31:46 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
PC peale saad ka osta puldi kas siis xkast või PS analoog puldi ja siis mugavalt diivanilt mänge mängida.

Lubage valjult naerda. Võin külla tulla ja vaadata kui mugavalt see sul käib? Võtan popcorni omaltpoolt.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 11:36:10 vasta tsitaadiga

Steam controller ja Link teevad asja vägagi mugavaks
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.08.2017 15:21:17 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
lopes39 kirjutas:
PC peale saad ka osta puldi kas siis xkast või PS analoog puldi ja siis mugavalt diivanilt mänge mängida.

Lubage valjult naerda. Võin külla tulla ja vaadata kui mugavalt see sul käib? Võtan popcorni omaltpoolt.
Mine vaata jah, sest tundub, et sul on midagi olulist vahele jäänud... Puldid töötavad juba väga pikka aega PC-ga, eriti veel peale Steami kõikide maailma pultide toe ilmumist. Sinu konsool on ju samuti tavaline PC, mudugi kohitsetud ja igast august sinult raha välja pressiv PC, aga... nojah, mine tutvu reaalsusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.08.2017 17:11:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
lopes39 kirjutas:
PC peale saad ka osta puldi kas siis xkast või PS analoog puldi ja siis mugavalt diivanilt mänge mängida.

Lubage valjult naerda. Võin külla tulla ja vaadata kui mugavalt see sul käib? Võtan popcorni omaltpoolt.
Mine vaata jah, sest tundub, et sul on midagi olulist vahele jäänud... Puldid töötavad juba väga pikka aega PC-ga, eriti veel peale Steami kõikide maailma pultide toe ilmumist. Sinu konsool on ju samuti tavaline PC, mudugi kohitsetud ja igast august sinult raha välja pressiv PC, aga... nojah, mine tutvu reaalsusega.

Oh väga hea. Pc kasutajate intellektuaali esindaja tuli kohale thumbs_up.gif
Äkki saad aidata. Mul on PC täitsa olemas ja ma proovisin fallout 4 puldiga mängida. (pidi jube mugav olema) Mul on Xbox 360 pult koos chatpadiga ja juhtmevaba vastuvõtja. Kas need õpetused aitaksid? https://www.youtube.com/watch?v=Z6Qh-8CL0f8, https://www.youtube.com/watch?v=3_dnCbiiq_s
Oled proovinud? kui jah siis kas saan tulla ka vaatama kuidas kõik töötab? Pidi mugav olema. Popcorn minu poolt- Võin sulle ka anda.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.08.2017 17:26:32 vasta tsitaadiga

Jackinthex, mängid lolli jah? Samahästi võin mina sulle soovitada konsoolil klaveri ja hiirega fallout 4 ja üldse KÕIKIDE teiste mängude mängimist... aga ma parem ei hakka, lihtsalt soovitan sul Steamis sisse lülitada xbox või Dualshock (kui sul on see pult) kontrolleri tugi (see lubab sul iga mängu jaoks eraldi profiili teha) ja määrata iga nupp tegema seda, mida sa ise tahad. See pole üldse keeruline! Proovi järgi. Lisaks on veel paljudel mängudel juba Steami kommuuni poolt tehtud profiilid olemas, ehk et kui omal mõistusest puudu jääb, kasuta neid. Popkorn jäta rahule, see määrib sinu vidinad ära ja hajutab sinu tähelepanu. Popkorn jäta filmide vaatamiseks, mängides hakkab segama... või on konsoolidel mängimine sinu jaoks sama mis filmide vaatamine? Täitsa usutav... Ah jah... tegelikult on fallout 4 igav ja ebaõnnestunud mäng, rohkem nagu "lihtsa elu" poistele mõeldud... hmm... sulle ta vist sobibki, nii et lase käia!. icon_biggrin.gif Tegelikult on päris naljakas, et sa kogu PC teleka kõrvale mittesobivust hindad ÜHE keskpärase mänguga, aga see ongi konsoolipoiste eripära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.08.2017 17:05:52 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Vondur kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
lopes39 kirjutas:
PC peale saad ka osta puldi kas siis xkast või PS analoog puldi ja siis mugavalt diivanilt mänge mängida.

Lubage valjult naerda. Võin külla tulla ja vaadata kui mugavalt see sul käib? Võtan popcorni omaltpoolt.
Mine vaata jah, sest tundub, et sul on midagi olulist vahele jäänud... Puldid töötavad juba väga pikka aega PC-ga, eriti veel peale Steami kõikide maailma pultide toe ilmumist. Sinu konsool on ju samuti tavaline PC, mudugi kohitsetud ja igast august sinult raha välja pressiv PC, aga... nojah, mine tutvu reaalsusega.

Oh väga hea. Pc kasutajate intellektuaali esindaja tuli kohale thumbs_up.gif
Äkki saad aidata. Mul on PC täitsa olemas ja ma proovisin fallout 4 puldiga mängida. (pidi jube mugav olema) Mul on Xbox 360 pult koos chatpadiga ja juhtmevaba vastuvõtja. Kas need õpetused aitaksid? https://www.youtube.com/watch?v=Z6Qh-8CL0f8, https://www.youtube.com/watch?v=3_dnCbiiq_s
Oled proovinud? kui jah siis kas saan tulla ka vaatama kuidas kõik töötab? Pidi mugav olema. Popcorn minu poolt- Võin sulle ka anda.
ma ei saa nüüd aru, sa ei suutnud kahte ülilihtsat õpetust jälgida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 14.08.2017 13:59:19 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Aeron kirjutas:
eerik7, erick, see shipped/sold vahe on mingi paar milj sinna tänna. Who cares @ ~ 60 milj.

Seda ongi eerik7 juba viimased 3 posti korrutanud. Ericku numbrid olid kuskilt kohvipaksu pealt ja siis veel hakkab siin peeniseid mõõtma ja suhu pakkuma icon_lol.gif


indeed.
erick - sony avaldab ka sold through numbreid, regulaarselt, go look it up. jälle panid pange.
microsoft pole sold through numbreid avaldanud juba aastaid, ainukene informatsioon on MAU või mingi muu useless metric.
nintendo numbritega pole ma kursis, aga vastupidiselt sinule, ei hakka ma midagi persest välja tõmbama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.