Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G602 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 15.03.2015 08:46:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mario. kirjutas:
Otsin samuti juhtmeta hiirt, millega kannataks ka mängida ning valik on A4Tech R8 ja G602 vahel, esimene on poole odavam (näeb lollakas välja).

Miks peaksin G602'e ostma?

Sest nii nagu mina aru saan kasutab R8 akut. Siin oli eespool juttu akud vs patareid ja kokkuvõtvalt võib öelda, et sõltub ilmselt kasutatavast akust ja kasutussagedusest, aga mina jään oma arvamuse juurde, et patareid on paremad. Lisaks vaadates R8 andmeid, siis akut saab max laadida 500x. Pakutud on 27 tundi kasutusaega, seega 27 tundi x 500 laadimist=13500 tundi/24 tunniga=562,5 päeva/30 päevaga=18,7 kuud ehk siis kaks aastat võib konservatiivselt pakkuda aku elueaks. Vähevõitu imo. Lisaks mõeldud mõlemakäelistele. Ise eelistaks õigele käele optimeeritud versiooni. Kole näeb välja küll jah. Koostekvaliteedi teemal ei julge isegi spekuleerida.

Logitechil on ka parem tarkvara imo.

Seda ma kuulda tahtsingi.
Enam ei ole küsimust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 16:48:11 vasta tsitaadiga

Pole küll teemasse otseselt, aga uus allrounder juhtmeta hiir logitechilt: MX Master: http://www.techpowerup.com/210991/logitech-unveils-its-most-advanced-wireless-mouse.html
Hind kuskil üle 100€. Pole otseselt mängimiseks mõeldud, kuna kasutab unified recieverit mis vist üle 125Hz ei tee. Lisaks akuga (ugh...). Aga vähemalt vajalikud featuurid nagu hyper ja sidescroll on olemas.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.03.2015 17:59:10 vasta tsitaadiga

Oli ka aeg, samas võrreldes vana Revolution MX'iga ei näe nagu erilist edasiminekut.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 21:10:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tegelt oleks täitsa võind uudiste alla genereerida selle kuna ikkagi da best mouse evar!
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 23:58:05 vasta tsitaadiga

kolevähe nuppe sel asjal. ausaltöelda jääb veits arusaamatuks miks ta nii kallis on icon_confused.gif laias laastus paigalseis võrreldes Performance MX-iga, osaliselt isegi tagasiminek (aku okse.gif ). kuju on veits edevam.
teemakangelane 20€ odavam, aga selle raha eest saab ikka märksa enam...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 26.03.2015 09:25:50 vasta tsitaadiga

Sain ka paar päeva tagasi G602 proovida ja tekkis küsimus, et kas ma olen ainuke kellele see mänguhiirte kare pind "vastukarva" on?
Võrreldes kummikattega hoiaks käes nagu liivapaberit. Hiirt tõsta on raskem ja palmgripiga kasutada suisa ebameeldiv.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 15:13:13 vasta tsitaadiga

Egas universaalset hiirt pole olemas - tulebki vaadata mida tahetakse a'la

juhtmega vs. juhtmeta
aku vs. patareid
palm grip vs. claw grip
hulga lisanuppe vs. prosta

Ise olles vanakooli mees siis piisab mulle täiesti LMB, MMB, RMB ja rullik. Kõikidel hiirtel millele mingeid lisanupud pole neid kasutand ja ununevad ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 15:37:30 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Sain ka paar päeva tagasi G602 proovida ja tekkis küsimus, et kas ma olen ainuke kellele see mänguhiirte kare pind "vastukarva" on?
Võrreldes kummikattega hoiaks käes nagu liivapaberit. Hiirt tõsta on raskem ja palmgripiga kasutada suisa ebameeldiv.

Õrnad käed sul siis. Minule vastupidi meeldib karedam pind. Tänu sellele on parem haare higise käega thumbs_up.gif . Lisaks erinevalt kummikattest kestab kauem. MX1100-l oli kummikate aastate jooksul ikka väga koledaks läinud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 15:53:41 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Sain ka paar päeva tagasi G602 proovida ja tekkis küsimus, et kas ma olen ainuke kellele see mänguhiirte kare pind "vastukarva" on?
Ei tea, mulle kh suht meeldib, et see alumine osa vähe karedam on. Just palavaga jne, kui käsi higistab, on suht hea mängida, kuna käsi ei libise ära. Kumm kui selline kulub ning mulle tundub, et seal peal higine käsi libiseb tunduvalt rohkem, kui karedal pinnal.
Aga njh, maitse asi vist.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 26.03.2015 16:12:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:
Sain ka paar päeva tagasi G602 proovida ja tekkis küsimus, et kas ma olen ainuke kellele see mänguhiirte kare pind "vastukarva" on?
Võrreldes kummikattega hoiaks käes nagu liivapaberit. Hiirt tõsta on raskem ja palmgripiga kasutada suisa ebameeldiv.

Õrnad käed sul siis. Minule vastupidi meeldib karedam pind. Tänu sellele on parem haare higise käega thumbs_up.gif . Lisaks erinevalt kummikattest kestab kauem. MX1100-l oli kummikate aastate jooksul ikka väga koledaks läinud.

Ei ole jah sepakäed krt icon_smile.gif. MX1100-le hetkel asendust vaatangi ja minu jaoks oli täiesti vastupidine efekt, G620 higise käega oli nagu krobeline seep. Oleks küljed samast kummist, mis pealmine osa, siis oleks tip-top.

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 16:42:34 vasta tsitaadiga

vaata siis näiteks G700S - pealt sile plastik, küljed krobelised (need triibud on värvitud, puhtalt dekoratiivsed).

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 03.04.2015 14:55:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Smuul kirjutas:
madd0g kirjutas:
Mis kuradi hiired teil on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .
Ma laen akusi iga 8-10h(kasutust) tagant.
Razer Mamba 4g 2013
Razer Orochi 2013


Mu G700s nõuab täpselt sama sagedast laadimist.

Mingi jama hakanud peale, et hiir hakib aeg-ajalt, stutterdab.

matt ikka puhas? tatti pritsimata võid ka auku puhuda, ehk mõni karv jääb jalgu.
(pole ammu nii tõsine ja nii laps olnud, samal ajal icon_lol.gif )



Mida te teete et energia kulu nii suur on ?
ma igastahes mängides g700s-iga sain originaal akuga 2 päeva hakkama, ja siis ka mängisin rohkem kui 12h jutti.
uue mahukama akuga saan keskeltläbi 4 päeva hakkama.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2015 17:56:33 vasta tsitaadiga

loomulikult annab ka väga tark hiir väga lolliks keerata. aga siis tekib küsimus, et milleks see tark hiir üldse icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 29.04.2015 00:53:10 vasta tsitaadiga

No g700 oli, on ikka täielik kräpp, nii viletsat aku vastupidavust annab otsida.
Ahh mine tea,äkki isendi viga beer_yum.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduh
HV vaatleja
anduh

liitunud: 03.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 11:45:46 vasta tsitaadiga

Olen omanud G700S ja see sai u. paar aastat tagasi vahetatud G602 vastu. Vahetuse tegin, kuna G700S aku kestvus ei olnud minule meeltmööda ja soovisin hiirt mis kestaks laadimata rohkem, kui mõned päevad. G602 aku kestab endurance mode-is minu jaoks täiesti piisavalt. Igatahes jõuab meelest minna millal viimati laaditud sai.
G700S osas aga igatsen taga hiire ergonoomikat (hiir istus minu kätte paremini).

Lisaks tahtsin G602 ostjaid hoiatada, et hiirel on (tüüp)viga. Nimelt lakkab keskmine klahv töötamast. Foorumid on hala täis. Viga ise on parandatav - selleks tuleb hiir laiali kiskuda ja keskmise klahvi mikorlüliti uue vastu vahetada. Ma ei ole seda jõudnud veel teha, kuid plaani on võetud.

Logitech kvaliteedist veel niipalju, et oman ka Logitech G710+ klaviatuuri. Sellel lakkas töötamast helivaljuse rullik. Foorumid samuti hala täis. Selle puhul on aga nutune see, et ma ei ole leidnud sellele asendusvaruosa. Hetkel progesin 2 G klahvi helivaljust reguleerima.


Väike infokild. Nimelt kui oled ostnud Logitech seadme väljaspoolt riigipiire (v.a. veebipoed) siis garantii sulle ei kehti.

Väljavõte Logitech FAQ:

Is my warranty valid if I move out of the country in which I purchased my product?

No, your product’s warranty is only valid in the country in which you purchased your product.

_________________
- - A n d u - -
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 05.08.2017 18:41:33 vasta tsitaadiga

Egast jah, isegi logisitast gey seeriast kopp ees g700s käis garantiis, vahetati uue vastu(rulliku alune nupp hakkas peale jääma) g930 käis garantiis, vahetati uue vastu (üks pool klappi kadus taganta ära) g910 käis samuti garantiis ja seegi vahetati uue vastu ära (tühik ei tahtnud enam korralikult üles tulla, nuppu suunaja puruks) samas kaks m seeria shiirt kestavad, ja ka joystick ( kuigi pole teist pea üldse kasutanud)
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 19:09:52 vasta tsitaadiga

MInu G910 ja G602 pole midagi viga kuigi saavad iga päev ~10 tundi kasutust k.a mängimine. Kõik lülitid toimivad. Omanud juba aastaid neid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 19:16:19 vasta tsitaadiga

Mul ka see keskmine nupp ainuke mis muret teinud. Vahest toimis ja vahest mitte. Õnneks saab softis kergelt selle küljepeale mappida, seega ple erilist probleemi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 27.07.2008




sõnum 05.08.2017 19:31:53 vasta tsitaadiga

mull ainukesena g seeriast klava mis kellegi poolt kokku lapitud g11 ja g15-st töötanud aastaid. ostsin siit foorumist. võimalik et 35-45 € eest icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 08.08.2017 18:07:02 vasta tsitaadiga

G502 ja G710+ igapäevases kasutuses juba viimased 2 aastat - täiesti super combo ja ptüi-ptüi-ptüi, kõik toimib endiselt. icon_smile.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G602 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.