Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 10:24:50 vasta tsitaadiga

Mis lahendust keegi kasutab, et saada S7 Edge pilt ja heli võõras kohas HDMI kaudu telekasse (netiühendust kasutamata).
Ehk siis eesmärk hotellis lastele netflixi varem allalaetud multikaid näidata.

Veebis tuhnides leidsin soovituse Microsoft Wireless Display Adapter - on keegi seda või muud lahendust katsetanud, et pilt ja heli telefonist netiühenduse vajaduseta HDMI kaudu telekasse saada?

Miks krt pidi Samsung MHL toe ära lõpetama... thumbs_down.gif (S5 oli viimane mis veel toetas)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 11:53:29 vasta tsitaadiga

Kui wireless sobib, võid ju ka Chromecast'i kasutada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 13:00:31 vasta tsitaadiga

... see on jah kahjuks üks suur kivi Samsungi kapsaaeda, endale tuli see kah halva üllatusena, ei osanud selle peale mõeldagi ja ega muud lahendust peale HDMI jupstüki, mis toetab mõnda sobivat juhtmevabalt pildi liigutamise protokolli väga varianti polegi icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2017 17:50:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui wireless sobib, võid ju ka Chromecast'i kasutada.


Chromecast tahab ju ise veebi minna ja sealt maha mängida.
Mingi täiendava äpiga saab vast ka telefonist sisu maha mängida chromecasti, aga see pole vast netflix mahalaetud sisu puhul võimalik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.07.2017 13:33:20 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Vahur kirjutas:
Draqula, kui mujalt sama kaabliga laeb, siis tõenäoliselt autolaadija ei suuda piisavalt voolu väljaanda, et aku jõuaks ka ekraani töötamise ajal ennast laadida.


Varasemalt on jõudnud laadida nii, et mõistliku tempoga protsent tõuseb, kui samal ajal waze juhendab, kaameraäpp taustal ja spotify mängib võrgust üle BT autoraadiosse muusikat - seega laadija jõust ei tohiks puudu tulla.
Võimalik muidugi on, et laadija järsku osaliselt otsad andnud.

Kahtlustan ikkagi telefoni anomaaliat, aga katsetan veel.


Mul eile oli sama, kui sõidul Pärnusse oli protsent paigas, siis kui jõudsin kohale, võtsin kätte, telefon oli suht kuum.
Käes hoidsin veel 15-20 minutit, kuni ootasin autos, panin mängu käima ja laeb. Mulle tundus, et see on automaatne ülekuumenemise kaitse rakendandud, kuna esiklaasi ja otse päikese käes protsent ei tõusnud ja varjus sama laadija hakkas taas laadima icon_smile.gif
Ja muideks tagasi teel, kui päike juba oli kadunud, laes sama Waze-ga edukalt edasi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2017 17:28:04 vasta tsitaadiga

Archibald, kõlab loogiliselt.
Mul on must telefon mustas ümbrises iga kord selle jama esinedes on tõesti olnud ka palav päikseline ilm.

Mõistatus (tõenäoliselt) lahendatud icon_smile.gif

Kahju, et ma varem selle peale ei tulnud, käisin just ostsin QC 3 toega uue autolaadija.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.07.2017 20:08:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Archibald, kõlab loogiliselt.
Mul on must telefon mustas ümbrises iga kord selle jama esinedes on tõesti olnud ka palav päikseline ilm.

Mõistatus (tõenäoliselt) lahendatud icon_smile.gif

Kahju, et ma varem selle peale ei tulnud, käisin just ostsin QC 3 toega uue autolaadija.

Ja vist toimib niimodi, kui kraadide limiit täis, siis lihtsalt lülitab laadimist ära ning toidab laadija pealt. Ühesõnaga see pole bug, vaid feature
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2017 16:02:35 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Draqula kirjutas:
Archibald, kõlab loogiliselt.
Mul on must telefon mustas ümbrises iga kord selle jama esinedes on tõesti olnud ka palav päikseline ilm.

Mõistatus (tõenäoliselt) lahendatud icon_smile.gif

Kahju, et ma varem selle peale ei tulnud, käisin just ostsin QC 3 toega uue autolaadija.

Ja vist toimib niimodi, kui kraadide limiit täis, siis lihtsalt lülitab laadimist ära ning toidab laadija pealt. Ühesõnaga see pole bug, vaid feature


Iseenesest siiski parem kui algse HTC Desire puhul - läks navides kuumaks ja iseeneseslik restart. Selle vastu küll vist aitas emaplaadi vahetus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 25.07.2017 18:55:31 vasta tsitaadiga

keda kimbutab ülekuumenemine muretsegu selline autohoidja mis läheb õhuava ette.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 29.07.2017 12:30:21 vasta tsitaadiga

Täitsa kell icon_lol.gif Oma s7 edgel taustapildiks phases of the moon. Proovisin siis naise moblale panna aga näe kurjam ei oska enam icon_eek.gif icon_eek.gif Äki keegi aitab? Nb Taustapildid ja teemad menüüst ei leia enam seda. Kas võib olla,et mingi uuendus on ära keelanud selle?
_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.08.2017 12:12:02 vasta tsitaadiga

Täna avastasin väikse uuenduse,ei tea mida parandas.aga tegin ära
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 16:18:08 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
Silikoon aitas eelmist telefoni väga aga kas keegi on mõne väga hea otsa ka sattunud ja soovitaks? Ise leidsin originaali mis meeldib hetkel- https://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/tarvikud_mobiiltelefonid_nutitelefonid/korpused_kaaned/samsung_original_super_slim_back_cover_for_galaxy_s7_transparentblack

See paistab pigem kõva plastik mitte silikoon olevat.

cabbage kirjutas:
Seoses laadimisega olen uurinud veidi aga mixed arvamusi saanud - kas sony laadijat tohin kasutada? Kiirest laadimisest ei hooli. Samas plaanis võtta wireless laadija - olen lugenud et pole kahjulik kuid kas HV-lased ka nõustuvad sellega?

Mu kiirlaadija on näiteks hoopis kuskil läpakakotis vms, igapäevaselt kasutan hetkel konkreetselt aeglast Microsoft'i kirjaga Lumia laadijat AC-18E. See on mõnusalt kompaktne, kaasaarvatud kaabel, millest ei pea ülearu suur amper läbi käima - laadija on kõigest 550mA väljundiga. Ei mäletagi täpselt, millega ma ta kunagi kaasa sain, aga hakkas meeldima ja jäi. Selle taga on mul odav aliexpressi ümmargune juhtmevaba laadimisalus. Kodus olles ongi telefon enamjaolt esikus selle peal (ka öösel) ja kodust välja minnes on aku alati täis. Ka hotspotti tehes jõuab 100% laadida. Ma päeva jooksul pidevalt ninapidi ekraanis ei ole ja lisalaadimist on väga harva vaja. Õhtuks on tavaliselt mingi 70% ikka alles. Autos Waze-iga läheb muidugi ka praktiliselt alati laadija sappa. Kusjuures seegi on tegelikult S2 orig 700mA autolaadija ja see jõuab S7 kenasti ka täisheledusega ekraaniga navi kasutades täis laadida. Paljud samas kiruvad, et 1-2-amprised hiinakad lahjaks jääma kipuvad.

Marketingiosakonnad loomulikult promovad ülikiireid laadijaid kui konkurentsieelist, kuid on üldteada, et praktiliselt igat liiki akudele meeldib aeglane laadimine rohkem.

Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2017 02:28:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Olen ka selle MSi ja analoogsete 700mAh laadijatega laadinud, sellise asjaga võtab 3-4h aku laadimine mul aega ja võimalus ainult öösel selline aeg selleks leida. Kiirlaadija ikka maru hea asi kuigi jah, aku rikkumise teemal ma selles osas kaasa rääkida ei oska.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2017 20:11:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Marketingiosakonnad loomulikult promovad ülikiireid laadijaid kui konkurentsieelist, kuid on üldteada, et praktiliselt igat liiki akudele meeldib aeglane laadimine rohkem.

Võib meeldida küll, aga mu Galaxy A3 2016 ei suuda isegi väljalülitatud olekus alla 1A laadijaga end 100% täis laadida. Jääb kusagil 80-85% vahel toppama, vilgutab akuikooni ekraanil ja vibreerib. Pidin maale spetsiaalselt võimsama laadija viima selle jaoks.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikas
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2017 14:17:46 vasta tsitaadiga

Kas oleks võimalik kuidagi kontrollida, kas telefoni ekraan on katki või mitte? Nimelt on mingi nurga all pimedat ekraani vaadates näha mingisugused imepeenikesed jooned, mis nagu välgunool laiali jooksevad. Samas töötaval ekraanil mingisuguseid kahjustusi näha pole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.08.2017 21:31:23 vasta tsitaadiga

Andke nõu, mida ma valesti teen /tegemata jätan.
Kui S7E BT sees on, siis näitab, et justkui oleks koguaeg leitav. Kui BT välja lülitan ja siis hiljem uuesti sisse, viskab ette loetelu kõikidest seadmetest, millega ma seda üle BT olen sidunud ja pakub välja ühendamist. Ühtegi pole sel hetkel levis icon_neutral.gif
Sony Z2 pealt tulles on ikka ilgelt tüütu. Ei tahaks nagu hakata NFC kiipe kah kasutama nüüd sellepärast.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.08.2017 04:30:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Andke nõu, mida ma valesti teen /tegemata jätan.
Kui S7E BT sees on, siis näitab, et justkui oleks koguaeg leitav. Kui BT välja lülitan ja siis hiljem uuesti sisse, viskab ette loetelu kõikidest seadmetest, millega ma seda üle BT olen sidunud ja pakub välja ühendamist. Ühtegi pole sel hetkel levis icon_neutral.gif
Sony Z2 pealt tulles on ikka ilgelt tüütu. Ei tahaks nagu hakata NFC kiipe kah kasutama nüüd sellepärast.


Sama wifiga. Lükka lihtsalt loetelu kõrvale ja peaks niiehk naa ise haakima kuhu varasemalt lubatud on olnud. Minu oma vãhemalt ühendub kuidki loetelu ilmnemisel vajutan tuimalt home
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.08.2017 07:53:54 vasta tsitaadiga

Wifi ühendab ilusti ära. Häirib just see nimekiri kõigedest BT seadetest iga kord.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 15.08.2017 08:54:59 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Wifi ühendab ilusti ära. Häirib just see nimekiri kõigedest BT seadetest iga kord.

Sama, sellega tuleb lihtsalt harjuda vist, ei leidnud võimalust seda kinni keerata.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2017 10:46:06 vasta tsitaadiga

peale viimast uuendust on aku vastupidavus kuidagi vähenenud

peab vist eelmise firmware peale panema uuesti
Manus


_________________
No Face, No Name, No Number


viimati muutis ik2 15.08.2017 15:37:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 15.08.2017 14:47:55 vasta tsitaadiga

Meh, ma sain just 5h8m ekraanikasutusajaga akupidamise eilse 24h jooksul. Seda siis tavalise S7ga.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 08:49:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
rex kirjutas:
Marketingiosakonnad loomulikult promovad ülikiireid laadijaid kui konkurentsieelist, kuid on üldteada, et praktiliselt igat liiki akudele meeldib aeglane laadimine rohkem.

Võib meeldida küll, aga mu Galaxy A3 2016 ei suuda isegi väljalülitatud olekus alla 1A laadijaga end 100% täis laadida. Jääb kusagil 80-85% vahel toppama, vilgutab akuikooni ekraanil ja vibreerib. Pidin maale spetsiaalselt võimsama laadija viima selle jaoks.

Siis on sul kas laadija või telefonil midagi viga, olen samuti omanud seda telefoni ja toimis ilusasti ka 750mah laadjaga
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 24.08.2017 12:52:29 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kust oleks võimalik Eestis seda turbolaadijat osta? S7E-ga tuli kaasa, kuid tööl lasti rotti ja no väga niru on ikka tavalaadija peale tagasi minna.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2017 13:00:38 vasta tsitaadiga

xonix, https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=Quick+Charge+2.0
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 28.08.2017 10:05:47 vasta tsitaadiga

Viisin lõpuks oma S7 garantiisse selle heli kadumise probleemiga. Kõlar mängib 2-4 sekundit ja siis on vaikus... Äratused, videod, Spotify ja isegi telefoni helisemine sisse tuleva kõne puhul.

Mida tehti. Vahetati kõlar ja "uuendati" tarkvara, mis tähendas sisuliselt factory resetti... Blaaaa...

Igatahes nüüd töötab jälle normaalselt.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.