Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.07.2017 11:10:34 vasta tsitaadiga

Kirjaklambriga suures emaplaadile minevas pistikus roheline ja must kokku.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 11:27:28 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Kuna ma ei ole varem arvutit omale komplekteerinud jne, siis vb rumal küsimus, aga kuidas olete lahendanud sellise olukorra, kui tahate nt teise PSU süsteemi juurde panna?
Siit foorumist olen lugenud, et nii on tehtud. Kuidas seda teha, sellele pole aga vastust leidnud.
Kas olete kasutanud mingit adapterit vms nagu järgneval kodulehel: http://www.add2psu.com/
Ehk siis kuidas oleks kõige mõttekam ja kiirem variant, et asi korralikult töötaks?


Kõige kiirem variant on toiteploki 24pin emaplaadile mineval kaablil lühistada kinnituse poolsed vasakult lugedes neljas ja viies pistik. Värvidele ei saa alati lootma jääda paraku. icon_smile.gif Ja jättagi see vasktraat sinna istuma, millega lühistatud. Isoleeri vaid kenasti ära. Toitekas töötab kogu aeg kui saba seinas. Ära kasuta vaid liiga laia traati, kuna see rikub pistikud ära - st laiendab neid. Teinekord paned selle toiteka emaplaadile otsa peale ja voila, kui meelest läinud, et ise lühistatud, siis ei hakka aparaat enam tööle. Enne kui lühistamine meelde tuleb ning pistikud jälle peenemaks tagasi kangutad. icon_smile.gif Ma olen vahepeal niimoodi kasutatud toitekaid plaadile pannes tükk aega mõelnud, et miks küll ei tööta. Keeran toiteka teise asendisse töötab, panen pikali tagasi, ei tööta. Nuputamist kohe tükiks ajaks.
link

Kõige mõistlikum variant on kasutada Lorentzi ADD2PSU või mõnda hiina analoogi ( 50/50 töötab/ei tööta aga hind ka vastav ).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 12:47:51 vasta tsitaadiga

Kahe toite puhul peab vaatama et plusspooled kuskil kokku ei jookse, see juhtub näiteks powered lintriseritega kus läbi emaplaadi lühis tekib ja siis saab suitsu.

Kas keegi on täheldanud et kui teine toide on ainult kaardi 6pin küljes siis pole võimalik masinat välja lülitada? Üks selline anomaalik on, muidu on mugav et laod lambiplokkidega põhjad kokku ja kõik mis puudu võtad nö ematoite käest, aga seda ei saa sel juhul välja lülitada ja pinge all ühendamine pole pesadele väga tervislik.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 05.07.2017 12:53:37 vasta tsitaadiga

elukaz, icon_rolleyes.gif Ma jagasin ühe kaardi tarbimise kahe toite vahel ära. 2xmolex->6pin üleminek, üks molex ühelt toitelt teine teiselt. Ei mingit probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 13:08:32 vasta tsitaadiga

Probleemi pole nii kaua kui toitepinged on väga võrdsed ja lühistavad juhtmed pikad ja peenikesed, siis kaovad komakohad juhtme sisse soojuseks. Kui komakohti on liiga palju läheb kõige nõrgem lüli kuumaks ja edasi põleb see koht maha. Lintriseri puhul on see pesa poolne toiteklemm mis teeb väikse sutsaka, aga molexite puhul kui kõik ühendused korralikud siis peab juhe kõik vastu võtma ja sealt edasi on tulekahju icon_exclaim.gif

Nii et ühenda heaga lahti, laena kuskilt ampertangid ja mõõda pesa tarve ära ja kui see on miskit 5A või alla siis võid julgelt seda ühes molexist toita. 290 seeriaga on raskem, see võib 20A ühest 8pinist imeda.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 06.07.2017 13:48:23 vasta tsitaadiga

Dummy plugi DVI jaoks tegin ise kunagi selliselt DVI-VGA konverteriga 280x'de jaoks.
Oluliselt odavam, kui 13+$ tk osta

https://rumorscity.com/2013/12/06/how-to-create-dummy-plugs-for-your-graphics-cards/

Täpselt sellisena istuski dvi otsas http://i.imgur.com/Wg0WRmm.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 13:49:46 vasta tsitaadiga

280X õnneks näitab täitsa norm pilti ilma dummyta ja läheb käima ka. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.07.2017 13:50:36 vasta tsitaadiga

Mis kaardid siis niisama üles ei tule? Pole varem sellise probleemiga kokku puutunud...
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 06.07.2017 13:57:25 vasta tsitaadiga

Minu arusaamist mööda määrab selle ülestulemise ära emaplaat? Kes tõrgub kes mitte. Võibolla olen ka asjast valesti aru saanud - endal pole probleeme esinenud ja dummysid pole vaja olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 06.07.2017 14:11:22 vasta tsitaadiga

mul praegu 1060'tega pole probleemi, aga 280x'd andsid tala vahepeal ja pidin dummyt ehitama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 14:20:35 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis kaardid siis niisama üles ei tule? Pole varem sellise probleemiga kokku puutunud...


290, 470, 480 seeria..
Kui emaplaadil esmaseks pildiks määran integreeritud väljundi, siis hakkab üks jant videokaartidega peale - ilmuvad-kaovad suvaliselt ära. Kindlam on olnud pilt videokaarti ning sinna dummy otsa.
Võimalik et see on üksikute plaatide probleem aga nö igaks petteks on igale minerile dummy külge aetud. Kuna osa on neist päris kaugel ja pole füüsiliselt aega käia jamadega tegelemas. Korra poolaastas võiks üle vaadata kuidas vurisevad. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 06.07.2017 15:19:50 vasta tsitaadiga

Pole ammu kaevamisega tegelenud ja nüüd jännis 280x-ga...
kellelgi äkki vanast ajast meeles soovitada head core/mem clocki?

270x-d sain normaalselt tööle 1160/1500 suhtega (äkki kellelegi abiks beer_yum.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 15:27:41 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi dummy pluge kasutanud, ainuke mure on see, et resolutsiooni ei saa muuta ing afterburner ei tee midagi icon_rolleyes.gif .
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 06.07.2017 15:38:34 vasta tsitaadiga

Catfish, Mul on kõikide kaartide kellad pigem maha keeratud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 06.07.2017 19:01:59 vasta tsitaadiga

raitl, kui kaarte vähe (ja juurde ostmine praegusel buumiajal täielik ulme) siis tekib ahvatlus olemasolevast vanarauast miskit veel välja pigistada icon_biggrin.gif
Pealegi ilmad praegu jahedad - seega kaduma ei lähe midagi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2017 21:02:41 vasta tsitaadiga

Ghost kirjutas:
Dummy plugi DVI jaoks tegin ise kunagi selliselt DVI-VGA konverteriga 280x'de jaoks.
Oluliselt odavam, kui 13+$ tk osta

https://rumorscity.com/2013/12/06/how-to-create-dummy-plugs-for-your-graphics-cards/

Täpselt sellisena istuski dvi otsas http://i.imgur.com/Wg0WRmm.jpg


See toimib ainult DVI-I puhul (ehk siis analoogväljund) ja siis polegi midagi vahele vaja vaid ainult üks takisti otse DVI pessa. DVI-D-ga pole vist nii lihtsat fixi välja mõeldud. Olen proovind hdmi kaablit kahe väljundi vahele, no ei lollita ära icon_biggrin.gif

Catfish, stock kellad ja volti 1100 ringis, sõltuvalt kaardist. 270x võiks käia 1200-1230/1500@1200mV, kui tasuvus kukub siis 850/1500@900mV.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 07.07.2017 09:52:31 vasta tsitaadiga

mikk55, kas sa seinast tarbitavat voolu monitoorid? Oled mingit võrdlust teinud kas ja kui palju n+1 eraldi toite kasutamine tõhusust alla viib? Endal 2 toidet kaevuri kohta. Mõte oli küll, et ostaks kiloga neid 350W toiteid ja laoks igale kaardile sappa aga just see effektiivsuse langus oli see mis mõttest loobuma sundis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 10:42:21 vasta tsitaadiga

need 400w toited on mul tasuta käes, 1x 290x rig võttis 250w seinast delta 400w toitega, kaart undrclockitud.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 07.07.2017 11:14:00 vasta tsitaadiga

mikk55, pean pigem silmas võrdlust stiilis 4 kaardiga rig 1000W toite taga vs sama rig 4x400W toite taga. Aga eeldan, et sa pole sedasi võrrelnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2017 11:17:09 vasta tsitaadiga

1000w toide võib saada suuremat koormust, minna kuumemaks ja seetõttu seinast rohkem tarbida kui 4 jahedalt töötavat eraldi toidet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 07.07.2017 11:30:28 vasta tsitaadiga

Janis, justnimelt sellepärast olekski hea kui meil oleks olemas reaalselt mõõtmistulemustele tuginevad andmed icon_smile.gif Hetkel on puhas teoretiseerimine et üks või teine lahendus on rohkem või vähem efektiivsem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 10.07.2017 23:19:34 vasta tsitaadiga

Mitme omaette töötamiseks mõeldud toite sidumisel tekib selline efekt kus miinuse regulaator jääb uimaseks kuna on see on paika pandud kindlat mahutavust silmas pidades ja hakkab üle korrigeerima ehk siis nö ripple tõuseb. Kui on hea kvaliteediga toited siis see üle ATX spetsifikatsiooni ei peaks minema aga kui läheb siis tulemuseks heal juhul ebastabiilsus, halvemal juhul mõni maha põlenud komponent kuskil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2017 18:45:17 vasta tsitaadiga

Misasi on miinuse regulaator ja mille mahtuvust ta arvestab?

Lühistamisel võib vabalt juhtuda et üks toide hakkab teist toitma, st neid koormusi mis teise toite taga on. Et kui arvad et paned kahest molexist kahe toitega ühte pcie-d toitma siis mitte ei jookse mõlemast sama palju voolu kaardi poole vaid üks toidab terve kaardi ja saadab teise juhtme kaudu teise toitekasse ka juurde.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 11.07.2017 20:04:30 vasta tsitaadiga

>Misasi on miinuse regulaator ja mille mahtuvust ta arvestab?

Tavaliselt on arvuti toited ehitatud nii, et võetakse ette üks pea pinge, näiteks 12v ja toodetakse selle jaoks -12v ja +12v. Siis nende vahele reguleeritakse uus 0 (mille all mõtlen miinuse regulaatorit) ja selle 0 ja 12 vahe silumiseks on kondekad (mille all mõtlen seda mahutavust). Kui 0'id kokku lasta siis mahutavus tõuseb kuna eraldi toidetel võngub vool eri aegadel ja siis see kiip mis pinget vaatab saab oma info aeglasemini ja peab rohkem korrigeerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 17.07.2017 08:20:05 vasta tsitaadiga

Problem selline: ühekaupa käima pannes hashivad kõik kaardid rõõmsalt 27+ eetrit. Kui panen 6tk korraga siis kokku ainult 145. Oskab keegi pakkuda mis võiks selle põhjus olla? Või pakkuda sobivat fraasi guugeldamiseks. Siiani pole ma ise suutnud midagi leida. Kaartideks 470 sapphire 4gb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.