Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa alustab esimese sideoperaatorina Eestis OnePlus nutitelefonide müügiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 12:29:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Läks aga aega. Juba viies mudel turul icon_biggrin.gif
Neljas, OnePlus 4 jäi vahele.


Kõlab liiga sarnaselt sõnaga "surm"

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 12:43:58 vasta tsitaadiga

Ja kui keegi senimaani ikka pole ennast kurssi viinud, et miks mudelirivistust jäi välja järjekorranumber 4. siis lugega kasvõi seda artiklit hiina numbriuskumustest. icon_wink.gif
http://ee.gbtimes.com/kultuur/hiina-numbrite-lugu

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.06.2017 12:59:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:


Kas S7 on käesoleva aasta mudel? Sa S2 veel ei sooviks võrdlusesse tuua?

Tänavuste tipptelefonide hinnad on alates 800€ üldjuhul telekomide e-poodides. Kas vahe jääb 50% kanti OP5 versus muud tootjad, saame näha, kui kaup reaalselt müüki pannakse.
Soome Elisas on alates 498,96 € hetkel hind väljas. Seda siis 64Gb mudeli eest.

See võib viimase aasta mudel olla, aga siiani parem, odavam ja parema teenindusega (Screen care jne). Aga kui sa tahad selline tähenärija olla, siis mis vähemalt 50% kallimatest telefonidest sa räägid siin? 559€ 128GB OnePlus mudelile soti otsa pannes saab juba praegusel hetkel S8 osta.

Tõsiasi on see, et OnePlus edu algas sellest, et nad müüsid võimast riistvara budget telefoni hinnapiires. Praegusel hetkel on see muutunud järk-järgult aastate jooksul, mis on suht märk sellest, et see oligi eesmärgiga endale nimi luua ja jalga ukse vahele saada koos teiste suurtootjatega, mis on täiesti arusaadav. Aga mis neid teiste tipptoodete juures eristab? Ei teenindus, ei telefon ja ka mitte enam hind, mis oli nende peamine selling point.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 13:04:43 vasta tsitaadiga

W!ngs, ma olen sellega päri, et hea riistvaraga korralik telefon hinnatundlikumale kliendile oli Oneplus ONE, edasi on ka hind usinasti tõusnud. Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.
Samsung Galaxy S2 oli aga omal ajal tegija ja kestab siiani, kel kestab. Oneplus One ilmselt sama saatusega. Muud mudelid on mõttetud üheaasta lutsud.

Muidu aga mulle tundus, et sina närid tähte, sul vastupidi icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.06.2017 14:09:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata. - kui S8/vm oleks -100€, sest ma pean selle vabast ajast kasutuskõlblikuks tegema, palun väga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2017 14:15:55 vasta tsitaadiga

Miks peab kohe rootima ja muudmoodi häkkima? Ma olen lihtsalt ebavajalikud asjad disablenud ja telefon töötab väga hästi. icon_rolleyes.gif
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 14:20:51 vasta tsitaadiga

Mario., no kui telefon tuleb kaheSIM kaardi toega ja siis peab seda telefoni hakkama häkkima, et normaalselt kasutada saaks. No palun väga doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 14:36:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
W!ngs, ma olen sellega päri, et hea riistvaraga korralik telefon hinnatundlikumale kliendile oli Oneplus ONE, edasi on ka hind usinasti tõusnud. Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.
Samsung Galaxy S2 oli aga omal ajal tegija ja kestab siiani, kel kestab. Oneplus One ilmselt sama saatusega. Muud mudelid on mõttetud üheaasta lutsud.

Muidu aga mulle tundus, et sina närid tähte, sul vastupidi icon_cool.gif


Mul tekkis just selle tarkvaraga rahulolu osas küsimus, et kas see kõrgem küsitav hind võimaldab pakkuda nüüd paremat tarkvara kvaliteeti.
Vähem bugisid, mis saaksid kiiremini parandatud kui varem.

Pole näpuga järge ajanud, kuid tundub siiski, et seni on OnePlus telefonidel neid bugisid olnud rohkem ja ebameeldivamaid kui näiteks Galaxy S-seeria puhul.

Muidu see 5 kipitab küll ostma, kuid minu jaoks on stabiilsus oluline (Ei, ei taha iPhone osta - liiga piiratud).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.06.2017 14:40:48 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
tsitaat:

Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata. - kui S8/vm oleks -100€, sest ma pean selle vabast ajast kasutuskõlblikuks tegema, palun väga.

Nüüdseks rohkem nagu pseudoprobleem teie android entusiastide seas. Vanasti sai jah perfi ja akut hoogsalt juurde custom romide ja kernelitega mässates, aga praeguseks on telefonid piisavalt võimekad, et kõik töötab korrektselt right out of the box.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 15:03:03 vasta tsitaadiga

Muudes teemades on ikka küsitud, et eesti keel..
Seda ilmselt ikka ei ole. Vast veel oleks, kui inimesed ise pommitaksid arendajat oma päringutega, et miks ei ole ja millal saab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 15:09:41 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata.


Sorry, aga see OnePlusi tarkvara on võrreldamatu Sony omaga. Sonyd jooksevad peaaegu toorel androidil ning minul oli kõik 3 aastat täiesti probleemivaba, samal ajal kõik tuttavatest OnePlus'i kasutajad halavad erinevate probleemide käes.
Nüüd sai Galaxy S8 ligi võetud ning siiamaani pole samuti probleeme veel olnud (samas vaid nädal vana ka, ei anna veel pead)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.06.2017 15:27:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OnePlusi tarkvara on võrreldamatu Sony omaga. Sonyd jooksevad peaaegu toorel androidil

Ma tõesti ei saa nõustuda.
Mul oli enne OP3T ostu korraks (mõni nädal) Sony tippklassi asendustelefn; mudelit ei tea; mis õnnistus, et sellest lahti sain.
Foorumitarkusi ei tea, aga personaalselt pole mitte midagi ette heita.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naps
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001




sõnum 21.06.2017 15:34:54 vasta tsitaadiga

Omasin 1+1 pikalt - soft oli igati korralik, momendi s6 peal olev android 7 pangestab erinevaid appe ca 20 korda päevas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 10:16:42 vasta tsitaadiga

Eeltellimine:
https://pood.elisa.ee/webshop/private/category/mobile?vendor=oneplus&sortType=private_focus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 22.06.2017 10:31:29 vasta tsitaadiga

Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 10:36:31 vasta tsitaadiga

Naps kirjutas:
Omasin 1+1 pikalt - soft oli igati korralik, momendi s6 peal olev android 7 pangestab erinevaid appe ca 20 korda päevas.

Mis äppe te inimesed kõik kasutate, et kogu aeg telefonid pangestuvad? Mul S6 pole pooleteise aasta jooksul vist ühtegi äppi veel omatahtsi kinni lajatanud või kokku jooksnud või muid trikke teinud. Seda nii android 5,6 kui ka 7 puhul. Võib-olla mängib rolli see, et ööseks lülitan telefoni välja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naps
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001




sõnum 22.06.2017 10:45:37 vasta tsitaadiga

Google play store ja google maps tulevad kohe pähe, mõned mängud .. jne. enne android 7 oli kõik ok...peab vist uuesti peale laskma op.sysi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 10:55:33 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mida te oma telefonidega teete et google maps ja play store pangestuvad icon_biggrin.gif Ma olen vist mingi imelik aga viimati oli sellised jamad mingite odavate käkkidega 2a tagasi...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.06.2017 10:59:43 vasta tsitaadiga

Nad disablevad pooled sõltuvad asjad ära ja siis kurdavad
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:21:55 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif


Naljamees. Kas oled Elisa klient? Sa ikka tead, et sellele ostule kliendihinnaga rakendub tähtajaline kohustus ja veel võib üht-teist teenuste näol rakenduda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.06.2017 12:24:15 vasta tsitaadiga

Aga mis selle tähtajalisel kohustusel viga on kui see on mõistlik pakkumine? icon_rolleyes.gif
No nendest ma saan aru, kes n+1 korda aastas operaatorit vahetavad kui kuskil hind 5 senti jälle kukub aga normaalsele inimesele on ju see 0% intressiga täiesti ok pakkumine.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 12:27:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif


Naljamees. Kas oled Elisa klient? Sa ikka tead, et sellele ostule kliendihinnaga rakendub tähtajaline kohustus ja veel võib üht-teist teenuste näol rakenduda.


No vähemalt 5 eurine pakett peab olema...kui oled klient siis nagunii mingi number on.
Tähtajaline leping jah, aga intressivaba järekas on seda väärt ka, kui juba järekaga plaan võtta on.

Lisaks saad alati jäägi varem ära maksta. Tähtajaline küll jääb aga see on eesmärgiga vb uus seade võtta vms. Kui niiehknaa klient oled siis pole vahet ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:40:33 vasta tsitaadiga

No kui teie jaoks pole vahet siis on ju hästi. Igal inimesel oma valik.
Küll aga ärge tulge väitma, et te pole kordagi kuulnud hala teemal, et olemasolev tähtajaline kohustus ja ei võimalda paremaid tooteid, tingimusi jmt. Seda on tähtajalist nuhtlust on aastaid iga kandi pealt arutatud.
Kas olete nii julged, et teata kaks aastat ette võimalikke toimuda võivaid sündmusi, mis sunnivad langetama varasemalt soodsana näivate otsuseid neid uues valguses ümber hindama teile kahjulikus suunas?
Mina otsustasin viimase telefoni osta otse välja, ilma kohustuseta.
Kuna aga operaatorid niikuinii kord aastas ikka lepingutingimusi muudavad, mis annab õiguse ka tähtajalistest kohustustest varem lahti öelda, kui need on ebameeldivaks kohustuseks osutunud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 12:41:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No kui teie jaoks pole vahet siis on ju hästi. Igal inimesel oma valik.
Küll aga ärge tulge väitma, et te pole kordagi kuulnud hala teemal, et olemasolev tähtajaline kohustus ja ei võimalda paremaid tooteid, tingimusi jmt. Seda on tähtajalist nuhtlust on aastaid iga kandi pealt arutatud.
Kas olete nii julged, et teata kaks aastat ette võimalikke toimuda võivaid sündmusi, mis sunnivad langetama varasemalt soodsana näivate otsuseid neid uues valguses ümber hindama teile kahjulikus suunas?
Mina otsustasin viimase telefoni osta otse välja, ilma kohustuseta.
Kuna aga operaatorid niikuinii kord aastas ikka lepingutingimusi muudavad, mis annab õiguse ka tähtajalistest kohustustest varem lahti öelda, kui need on ebameeldivaks kohustuseks osutunud.


Ära raiu nüüd. Kõik ongi valikutes vabad, ma lihtsalt rääkisin miks see mõnele mõisltik on kes niiehknaa mõtleb osamaksetega osta. Kui sa ostad kohe välja siis palun väga, aga inimesi on erinevaid ju.

Ja pealegi kui maksad oma paketi eest ala 16 eurot kuus ja piisav maht igalpool olemas isis mis põhjust üldse vinguda?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:49:02 vasta tsitaadiga

RustyZ, ma ei maksa oma paketi eest 16 € kuus. Milleks? Räägin telefoniga vähe ja netti kasutan samuti enamasti wifis. Kuigi ka mobiilset kulub igasugu andmevahetuse peale palju.
Ja siis hakkab Elisa jutustama, et jaa, teil nii odav pakett ja me ei saa teil seda telefoni müüa. icon_lol.gif

Te võtke kallim pakett ja lisana kaasneb veel tähtajaline kohustus. Ma küsin, et kus siin intressivaba müük siis on?
Intressivaba on neile, kelle kuutasus juba sisalduvad intressid icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa alustab esimese sideoperaatorina Eestis OnePlus nutitelefonide müügiga mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.