Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 17.04.2004 16:20:53 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
Üks 3310 sai suvel ära uputaud icon_razz1.gif . Polnud ujumis riideid kaasas, aga kange tahtmine oli ujuma minna icon_lol.gif . Nii ma siis läksin, lühikesed püksid jalas. Mulle veel enne vette minekut öeldi ka, et võta telefon taskust ära ja ma olin siis umbes, et "Jajah". No ja seda, et telefon taskus on, alles siis, kui olin juba ~5 vees olnud icon_sad.gif . Aga jah, sellest moblast enam elulooma polnud icon_sad.gif .
Suvel mitu korda 3310 ujumas käidud.... thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carmelo
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.04.2004 16:49:23 vasta tsitaadiga

njh 5110 on ka traktori alla jäänud,3210 jäi metsas puu alla kui maha saagisin seda,3310 jäi karjääri põhja ja siemens a55 sellega on hullud lood koolis mängisime pesapalli ja pall lendas kuhugi pöösastesse ja ülesse ei leidnud kuna mu telefon oli lööja juures siis tüüp võttis telefoni ja saatis täie laksuga sinna samasse pöösasse aga jah ega sellest enam midagi järgi ei ole ja siis mingi Alcatel lendas koolis pealtpannes vastu ühe tüübi pead ja saatis selle teise osta aknast välja icon_razz.gif
_________________
Carmelo Anthony
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2004 17:35:43 vasta tsitaadiga

See pole õnnetus, aga olin sunnitud 1610 naela taguma.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 17.04.2004 18:02:11 vasta tsitaadiga

Carmelo kirjutas:
njh 5110 on ka traktori alla jäänud,3210 jäi metsas puu alla kui maha saagisin seda,3310 jäi karjääri põhja ja siemens a55 sellega on hullud lood koolis mängisime pesapalli ja pall lendas kuhugi pöösastesse ja ülesse ei leidnud kuna mu telefon oli lööja juures siis tüüp võttis telefoni ja saatis täie laksuga sinna samasse pöösasse aga jah ega sellest enam midagi järgi ei ole ja siis mingi Alcatel lendas koolis pealtpannes vastu ühe tüübi pead ja saatis selle teise osta aknast välja icon_razz.gif

hea kool teil siis icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2004 23:28:29 vasta tsitaadiga

Siin kõigil põhiliset kukkumisõnnetused ja need on mu praegune 5210 auga välja kannatanud, aga vana 6110 jäi suvel korraks välja pingi peale. Keegi helistas ja kutsikas vaatas et milline kena piuksuv kont. Telefonikotist jäid ainult ribad järgi, aga mobla ise töötab siiani, kuigi on üleni korralikke hambajälgi täis ja korpuse ekraanis on mõra.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003




sõnum 18.04.2004 02:23:17 vasta tsitaadiga

Kunagi kui tornis sai elatud si toanaaber üks õhtu korralikult beer_yum.gif pannes leidis et telefoni peale vaja vihaseks saada ja virutas aja vastu seina. järgmine omik kui pea valutada lõhkus rabas poiss pikki tuba telefoni osi taga otsida. telefoniks sis nokia 3210, võttis pildi ette küll veel, kahjustusi erilisi polnud kui üks mõra all nurgas.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 18.04.2004 04:47:28 vasta tsitaadiga

täna lendas varem mainitud C62 vasta maad, seda mitte vaikse hoo pealt....eripruul ja rock beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif tegid oma töö (enese juures) aga õnneks on tel vel töös....teisipäeval läheb garantiise (tõsine software viga, ning ka korpus) eks näis mis öeldakse, ise süüdistan siiski EMT'd valeinformatsiooni levitamise eest!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 18.04.2004 10:16:43 vasta tsitaadiga

Mis valeinformatsiooni EMT siis levitab icon_question.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.04.2004 14:05:56 vasta tsitaadiga

hakkasin suurest lollusest 5110-l niimoodi displeid ära kiskuma, et ajasin julgekt kruvika displei ja kuhugi ääre vahele. peesse ta läks ... icon_redface.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 18.04.2004 17:20:43 vasta tsitaadiga

Carmelo kirjutas:
njh 5110 on ka traktori alla jäänud,3210 jäi metsas puu alla kui maha saagisin seda,3310 jäi karjääri põhja ja siemens a55 sellega on hullud lood koolis mängisime pesapalli ja pall lendas kuhugi pöösastesse ja ülesse ei leidnud kuna mu telefon oli lööja juures siis tüüp võttis telefoni ja saatis täie laksuga sinna samasse pöösasse aga jah ega sellest enam midagi järgi ei ole ja siis mingi Alcatel lendas koolis pealtpannes vastu ühe tüübi pead ja saatis selle teise osta aknast välja icon_razz.gif

Eijah, kui ma ei eksi (täitsa võimalik) siis oled sinagi Saaremaalt. Mis koolis meil asjad siis nii hullud veel on? icon_eek.gif Kallemäe Kõrgkoolis? icon_lol.gif . Aga jah, kirjavahemärgid on ka suht kasulikud asjad icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dealer14
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2004




sõnum 19.04.2004 19:53:45 vasta tsitaadiga

Mul endal pole nagu midagi telefonidega juhtund,aga mingi paar aastat tagasi Vedasin oma sõpra lenksul kui ta 5110 kukkus esi ratta kodarate vahele suurelt hoolt mis põhjustas väga valusa kukkumise.=) Õnneks oli ratas tema oma.
Njah esi rattal paar kodarat läksid katki,telefon jäi enam vähem terveks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.04.2004 21:17:12 vasta tsitaadiga

Dealer14 kirjutas:
Mul endal pole nagu midagi telefonidega juhtund,aga mingi paar aastat tagasi Vedasin oma sõpra lenksul kui ta 5110 kukkus esi ratta kodarate vahele suurelt hoolt mis põhjustas väga valusa kukkumise.=) Õnneks oli ratas tema oma.
Njah esi rattal paar kodarat läksid katki,telefon jäi enam vähem terveks.

icon_lol.gif ka variant
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 20.04.2004 22:33:43 vasta tsitaadiga

Mul jälle kukkus Siemens S10 (omalajal igati tegija telefon) mootorrattaga sõidu ajal maha. hoog oli nii 90-100km/h. Telefon lendas ikka päris juppideks, kuid õnneks leidsin kõik tükkid üles ja lasin vastavas kohas(mingi nurgapealne telefoniparandus oli) telefoni tagasi kokku keerata 25.- eest. töötas ilusti, kuni maha sai müüdud...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004




sõnum 21.04.2004 14:57:49 vasta tsitaadiga

ostja võis õnnelik olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 02.05.2004 21:57:36 vasta tsitaadiga

Mõni aasta tagasi juhtus, et rattaga sõites võtsin telefoni jope taskust, samal ajal ei pannud tähele autot mis vastu tuli (hõreda liiklusega majadevaheline tee) ning haarasin mõlema käega lenksust. Telefon lendas asfaldile ja libises mitu meetrit edasi. Kehv lugu seisnes selles et pidin telefoni sama päeva õhtul maha müüma ning enne polnud praktiliselt ühtki kriimu. Selle õnnetuse tulemusel oli korpuse ekraanil väike mõra ning taga tugevad kriimud. Telefoniks oli Motorola P7389. Paar kuud hiljem varastati see telefon ära kah.

Tuttava Siemens C45 lõhkusin legoks nii et raamil väike mõra sees. Pärast saunas käimist olid õlled sees ning käed veel kuivatamata ning haarasin telefoni ja see libises käest ära, betoonpõrandale. Maksin kinni selle, 800 krooni. thumbs_down.gif

Küllap hoian oma vara hoolsamalt nii et aastate jooksul polegi midagi põnevat juhtunud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 02.05.2004 22:39:53 vasta tsitaadiga

Üks sõber tegi nalja ja viskas teise sõbra 3310 täis solgiämbrisse. Maksis siis tonni ja telefon tehti korda. Aga see oli mõned head aastad tagasi.
Endal on 5210 15min liitrises õllekapas olnud (koos õllega loomulikult), aga töötab tänaseni.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 03.05.2004 11:57:24 vasta tsitaadiga

mul sai ükskord aku nii tühjaks, et laadima tuli panna
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2004 15:34:37 vasta tsitaadiga

reso kirjutas:
mul sai ükskord aku nii tühjaks, et laadima tuli panna


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alchemist
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 03.05.2004 15:42:36 vasta tsitaadiga

Kunagi üritasin üle tee joosta, kuid punane tuli tuli ja mina jäin seisma. Telefon (Nokia 6110) aga rinnataskust ei tahtnud seisma jääda ja läkski poolele teele kuni esimene auto tast mõlema rattaga üle sõitis. Peale tagakorpuse ja ühe akuklemmi vahetamist töötaks siiani kui tolmu ei koguks. Osati kunagi ikka telefone teha:D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dront
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 03.05.2004 23:13:48 vasta tsitaadiga

Kunagi 2002 aasta suvel puhkuse ajal õnnestus Nokia 6110 rinnataskust madalasse kaevu pillata. Umbes 10 minutit hiljem sain ta sealt kätte ja aku küljest maha. Kuna kruvide keeramiseks sobivat riistapuud polnud kuskilt võtta, siis pistsin ta praeahju (mitte mikrolaineahju vaid tavalisse elektrilisse küpsetusahju) 50-60 kraadi juurde kuivama. Peale 4 tunnilist kuivatamist võttis pildi ette ja töötab minu käes tänaseni (paar kuud pärast seda vahejuhtumit sai ka lahti võetud ja üksikud oksiidijäänused seest piiritusega maha pestud). Maha on kukkunud ka ~15 korda, aga peale aku küljestpudenemise pole tõsisemaid kahjustusi saanud (korpus küll on veidi kriimuline). 8)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 03.05.2004 23:31:40 vasta tsitaadiga

Minu "põrutuskindla" 5210 korpus on täiesti ära laguneneud. "0" ja "*" nupud tulid üldse küljest ära, telefoni "kaitsev" kummist ümbris on igalt poolt lahti tulnud, klaasis on 3 suurt mõra (varsti on nende kohtade peal suur auk vist), nupud täiesti kulunud, korpuses endas on ka suur mõra ja väike auk. icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 03.05.2004 23:44:54 vasta tsitaadiga

mu 3410 kukkus ükskord vihahoos vastu seina icon_lol.gif
midagi ei juhtunud 8)

edit: ahjaa. 8210'l ütlesid displey ja kuular töölepingu ühel peol üles. täpselt ei mäletagi, mis kõik sellega juhtus. igaljuhul kukkus ta maha mitu korda, selle peal istuti vahepeal... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 03.05.2004 23:48:22 vasta tsitaadiga

1610-oli lumes 4 tundi,töötas laitmatult edasi
3210-oli rannas 20 min kadunud,helistasime peale ja midagi liiva alla helises.Pärast tuli tonnide viisi liiva mobla vahelt
sõbra 3310-viskas hästi kõrgele õhku,maandus aga isa auto katusele,vigastused:tagakorpus tuli ära,auto väike kriim katusel
sõbra 3310-vihastas kui aku sai tyhjax viskas pohhuilt edasi minig 30-40 m (olime metsas ),otsise 4-kesi 40 min.
5100-isa kallas terve purgi õlut peale,mitte midagi ei juhtunud aga mõnus aroom oli natuke aega.

98. aastal kui tuttav töötas emt "mastiehitajana" ,siis tal oli 1610,siis ronis masti tippu mingid yhendama ja 1610 kukkus ylevalt alla betoonile,display sai viga
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
külaline






sõnum 03.05.2004 23:54:41 vasta tsitaadiga

Mul 3310 nagu äratuskella eest, ja üsna tihti hommikuti ajan ta laua pealt alarmi kinni pannes maha põrandale, midagi ei juhtu- ükskord tänaval asfaldile kukkunud- ning mõned korrad ikka kuskil koolimaja peal maha pillatud icon_smile.gif
Siiamaani kõik nagu terve, korpus on nati nigelaks jäänud icon_biggrin.gif


viimati muutis Markx 03.05.2004 23:57:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
Markx
külaline






sõnum 03.05.2004 23:56:16 vasta tsitaadiga

eXpanium kirjutas:
98. aastal kui tuttav töötas emt "mastiehitajana" ,siis tal oli 1610,siis ronis masti tippu mingid yhendama ja 1610 kukkus ylevalt alla betoonile,display sai viga

Näedsa millised telefonid olid vanal-ajal beer_yum.gif
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.