Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 505, 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 17:31:27 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Tere.

Oskab keegi probleemile lahendust leida. Häda selles, et kui võrgus tahan mängida, siis jääbki kiri ette Joining Server. Mängu saan küll sisse mingi aja pärast, kuid mingist hetkest, vahest ka kohe, hakkab jube hakkimine pihta (ilmselt selle sama probleemiga seotud). Probleem algas siis, kui STV ühendus sai Starmani oma vastu vahetutud. Korra käis tehnik ka kuna neti ühendus katkes pidevalt. Siis selgus, et kaabel oli vale. Kusjuures ennem sain isegi mängu sisse, ilma et olekski mängu laadima jäänud, kuid pidevate katkestuste tõttu oli mängimine ikkagi võimatu. Peale kaabli vahetust interneti ühendus enam ei katke, kuid mängu sisse normaalselt ei saa.

Ping korras? Kui pakette vahale jätab, pole ka imestada!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 15.02.2017 00:12:26 vasta tsitaadiga

Le Inc, ping on korras.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005




sõnum 19.02.2017 02:06:18 vasta tsitaadiga

Filter korras ? Kunagi oli sama jama , Filter oli pool vigane. Internetis sai käia aga kui multiplayer ,siis jäigi joinima.
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 23.02.2017 22:54:38 vasta tsitaadiga

Nika0, kuidas ma seda kontrollida saan?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2017 00:50:30 vasta tsitaadiga

lisa launch options'isse +clientport 26007

e: WOPS, vale mäng...

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
M: i3-9100F
M: BitFenix Nova korpus


viimati muutis UnknowFunk 28.03.2017 10:00:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 24.02.2017 17:53:23 vasta tsitaadiga

Lühikese video viskasin kokku:


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 09:17:57 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ilmus mingi 3-4gb patch koos uue UI´ga, mis sarnane BF1 omaga. Battlelogi saab endiselt kasutada aga mängu käivitades seda enam ette ei löö vaid pead siis läbi brauseri ise eraldi sisse logima.
Eks näis kas server brower on nüüd parem või mitte, filtrid võiksid töötada normaalselt seekord icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.03.2017 17:01:07 vasta tsitaadiga

Täitsa meeldiv uuendus.
Serverite leidmine ja üldine orienteeriumine on ikka ülimalt hea võrreldes selle web crapiga. Krdi pded oelks võinud kohe sellise teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.03.2017 19:13:13 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Täitsa meeldiv uuendus.
Serverite leidmine ja üldine orienteeriumine on ikka ülimalt hea võrreldes selle web crapiga. Krdi pded oelks võinud kohe sellise teha.


ma ei ole seda uut veel jõudnud proovida aga mulle väga meeldis see web ui põhine mängu leidmine.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 21.03.2017 22:11:12 vasta tsitaadiga

Sikutasin ka üle pika aja Battlefield 4 alla, see uus menüü süsteem on ikka üle kõige! thumbs_up.gif
Jube kuidas ma vihkasin seda Battlelogi süsteemi, kunagi sai kasutatud browserina Comodo Dragonit, mis on Chromiumi baasil tehtud ja mitte kohe ei saanud seda pluginat tööle. Nüüd on tunduvalt mõnusam süsteem tehtud, ainult ei mõista kuidas menüüdes oma klasside varustust muuta.

Mnjah.. Ainult, et tasemed on nii segased minu jaoks, sest viimati kui ma mängisin, siis mul oli ainult põhimäng. Päris tükk aega oli Originis kõik Battlefield 4 lisapakid tasuta ja sai kõik ära krabatud, nüüd tulevad igasugused kahtlased mapid kus iga künka peal pressitakse mind tina täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 22.03.2017 10:50:21 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Täitsa meeldiv uuendus.
Serverite leidmine ja üldine orienteeriumine on ikka ülimalt hea võrreldes selle web crapiga. Krdi pded oelks võinud kohe sellise teha.


ma ei ole seda uut veel jõudnud proovida aga mulle väga meeldis see web ui põhine mängu leidmine.


Mulle meeldis ka väga see, et just brauseris sai asju näppida ja meeldis ka see põhjalik Leaderboardside süsteem. Serverid, kus mängida on nii või naa teada.... Kui kuidagi ei saa siis kuidagi saab ikka mängu lõpuks ära rikkuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.03.2017 13:21:47 vasta tsitaadiga

Ise proovisin ka nädalavahetusel selle uue kasutajaliidese ära, minu jaoks palju mugavam on asju hallata ning ei pea sõltuma internetilehitsejast, millega oli tihti mingi jama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.03.2017 14:29:36 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Sikutasin ka üle pika aja Battlefield 4 alla, see uus menüü süsteem on ikka üle kõige! thumbs_up.gif
Jube kuidas ma vihkasin seda Battlelogi süsteemi, kunagi sai kasutatud browserina Comodo Dragonit, mis on Chromiumi baasil tehtud ja mitte kohe ei saanud seda pluginat tööle. Nüüd on tunduvalt mõnusam süsteem tehtud, ainult ei mõista kuidas menüüdes oma klasside varustust muuta.

Mnjah.. Ainult, et tasemed on nii segased minu jaoks, sest viimati kui ma mängisin, siis mul oli ainult põhimäng. Päris tükk aega oli Originis kõik Battlefield 4 lisapakid tasuta ja sai kõik ära krabatud, nüüd tulevad igasugused kahtlased mapid kus iga künka peal pressitakse mind tina täis icon_biggrin.gif


Vaatasin ka , et nüüd asjad teisiti ja kuigi ilmselt minust BF4 pelajat enam ei saa , siis huvi pärast peaks raipe peale laskma icon_smile.gif
Tuleb aga hdd üles otsida icon_biggrin.gif

EDIT : Ja toimetangi , kui endiselt on ülimalt häiriv faktor see , et pakid on olemas , kuid neid hakkab ikka ja alati tirima uusi :/
On kellelgi ideid või kogemusi , kuidas sellest jamast lahti saada mängu ilma maha installimiseta ?

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 22.03.2017 21:54:56 vasta tsitaadiga

mcjaaxon, Tasub terve mängu kaust alles hoida ja siis uues windoosas paned tirima(siis teeb kaustad ära) ning seejärel origini kinni, siis copyd kausta ymber ja pmst korras ka kui failid sisse loetud.

Väga kahtlased pakid sul seal icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.03.2017 22:16:48 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
mcjaaxon, Tasub terve mängu kaust alles hoida ja siis uues windoosas paned tirima(siis teeb kaustad ära) ning seejärel origini kinni, siis copyd kausta ymber ja pmst korras ka kui failid sisse loetud.

Väga kahtlased pakid sul seal icon_wink.gif


Ma olen nii teinud kahel korral , kuid kui kui mitu kausta see tegema peab , et olla kindel või protsendi järgi vaadata hoopis ?

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 22.03.2017 22:21:22 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Täitsa meeldiv uuendus.
Serverite leidmine ja üldine orienteeriumine on ikka ülimalt hea võrreldes selle web crapiga. Krdi pded oelks võinud kohe sellise teha.


ma ei ole seda uut veel jõudnud proovida aga mulle väga meeldis see web ui põhine mängu leidmine.


Battlelog on ikka alles. Sinna saab ligi kui browseri kaudu otse sinna siseneda. Siis näeb sealt kõike nagu vanastigi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 22.03.2017 22:32:24 vasta tsitaadiga

Battlelog brauseris ?
On kül.

Step by step teen nii ..

Installer käima .. kui hakkab tirima , siis olen reegline oodanud mõni hetk veel ja siis origin kinni ja juba kunagi võetud c-kettalt , origin games , battlefield 4 kaustast failid - need failid siis copy / paste c kettale samanimelisse kausta ..
Battlefield 4 ise saab nii tehtud .. Oirigin käima ja kõik on korras peale mintsa ehk , kui asi saab aru ,et failid olemas ja siis , kui mäng ise on peal - hakkab ikka tirima kõiki pakke ..
Miks - aru ei saa ..

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 28.03.2017 23:48:42 vasta tsitaadiga

Registris vaja teha vajalikud muudatused lihtsalt
http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/HOW-TO-Enable-Battlefield-4-DLC-s-after-reinstall-PC/td-p/2459232

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 26.04.2017 19:51:05 vasta tsitaadiga

Peale 1 väljatulekut oli 4 suht dead playerbase poole pealt aga nüüd mitmel päeval vaatand playerbase statside põhisel suht 1:1 vahepeal kuigi 4 on oma jagu vana juba.Inimesed aru saanud, et BF1 ikka räme casual bs 4'ja kõrval.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.04.2017 19:52:18 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Peale 1 väljatulekut oli 4 suht dead playerbase poole pealt aga nüüd mitmel päeval vaatand playerbase statside põhisel suht 1:1 vahepeal kuigi 4 on oma jagu vana juba.Inimesed aru saanud, et BF1 ikka räme casual bs .


seleta lollile ehk mis tähendab casual bs ? mismõttes siis ? Mind ei ole BF1 veel ära tüüdanud.... hommikust õhtuni ja igapäev ei mängi siis vahest natuke toksida on normaalne .....muidugi võiks juba uus dlc ka tulla icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 26.04.2017 19:58:03 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Peale 1 väljatulekut oli 4 suht dead playerbase poole pealt aga nüüd mitmel päeval vaatand playerbase statside põhisel suht 1:1 vahepeal kuigi 4 on oma jagu vana juba.Inimesed aru saanud, et BF1 ikka räme casual bs .


seleta lollile ehk mis tähendab casual bs ? mismõttes siis ? Mind ei ole BF1 veel ära tüüdanud.... hommikust õhtuni ja igapäev ei mängi siis vahest natuke toksida on normaalne .....muidugi võiks juba uus dlc ka tulla icon_razz.gif


Liiga lihtsaks tehtud aka relvadel pole recoili, suppress fire'it põhimõtteliselt ei olegi, tankidel ja relvadel bulletdrop 0, lmgd on nagu sniprid, assaultil vist 1 relv mis on automatico, sniperfield + veel igasuguseid lihtsustavaid elemente. Ühesõnaga noob friendly, et lapsed saaks ka noppida paar killi mitte ainult surma saada .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.04.2017 19:59:16 vasta tsitaadiga

aga vaata samas pole jälle BF1-s selliseid asju nagu bf4 igast sihikud relval millega pimedas ja hämaras näha ja igasuguseid droone ja muid lisavidinaid millega lihtlsat kille teenida... no claymore moodi asjandused on aga neid ei saa mitu tükki laduda.....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 26.04.2017 20:10:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aga vaata samas pole jälle BF1-s selliseid asju nagu bf4 igast sihikud relval millega pimedas ja hämaras näha ja igasuguseid droone ja muid lisavidinaid millega lihtlsat kille teenida... no claymore moodi asjandused on aga neid ei saa mitu tükki laduda.....


Ma eiviitsi seda sihikute juttu kuulata, mida enamus näkku hõõruvad. Pane sihik peale ma tahan näha, et sa kille teed sellega hulgim rohkem, totaalselt loll jutt mida ajatakse. BF1 on sama cancer kui vaielda hakata, viskad oma snipri flare maha kus suures raadiuses on lihtsalt wallhack peal(suurem kui BF4), tripmine, atrocket millega inimesi oneshotid ilma bulletdropita, armori pickup mehed, artillery truckiga lihtsalt niidad jalamehi ja veel igast jama. Täpselt samad gadgedit on BF1 kui ka BF4'jas .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2017 11:42:22 vasta tsitaadiga

Tripmine habab 80% elusid mitte 100% nagu gaymore.

Flare wallhack häirib mängi hardcore mode.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.05.2017 18:03:08 vasta tsitaadiga

Kuulge, kui mul sõber praegu BF4 ostab, siis ei tule neid lisasid kaasa eksole? Need olid ainult teatud X aegadel tasuta? See premium stuff, lisad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 505, 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.