Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Petis Linnar Mäe ehk "hallhunt" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
artur-
HV veteran
artur-

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 07:53 vasta tsitaadiga

ipp kirjutas:
Vikatt kirjutas:
Paras "pepuseksile" saata

Huvitav, et siin foorumis leidub nii palju vendi, kes suudavad mõnele pätile garanteerida vanglas sobivaid "teenuseid". Kuidas see tagatud on? Kas nende boyfriendid istuvad juba vanglas ja ootavad märguannet?

Liiga palju filme vaadanud. Ega vanglas ju muuga ei tegeletagi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kox86
HV vaatleja

sõnum 06.04.2015 14:12 vasta tsitaadiga

On kellelgi õnnestunud raha lõplikult kätte saada vahepeal?
Ise ikka ootan 75€ laekumist...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
aivo1000
HV vaatleja

sõnum 10.04.2015 15:34 vasta tsitaadiga

Paras anekdoot juba, aga kuna seltsimees ärikas LINNAR MÄE ei ole suvatsenud oma võlga tagastada ega ka ühendust võtnud, siis annaks lihtsalt teada ja küsiks samas ka, kuidas teistel selle tüübiga asjad?
tagasi üles
Kox86
HV vaatleja

sõnum 06.05.2015 13:06 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi mingisugust uut infot petturi kohta?
Põhimõtteliselt võiks vist asja ka "sportlikust huvist" politseisse edastada, aga ütlen ausalt kuna hetkel kiired ajad siis ei ole hakanud vaba aega selleks raiskama.
tagasi üles
Kaldas
HV vaatleja
Kaldas

sõnum 15.05.2015 22:22 vasta tsitaadiga

vend tegutseb rahulikult facebooki gruppides edasi.

Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
alliance
freelancer
alliance

sõnum 15.05.2015 23:30 vasta tsitaadiga

Kuskilt peab ju raha tulema, ja eks vanad ära proovitud nipid juba selged. Teksti vaadates ilmselgelt müüb õhku.
Coolest
HV veteran

sõnum 09.08.2015 01:07 vasta tsitaadiga

Teen ka postituse teemasse väikese küsimuse/soovitusega.

Kuna hallhunt palus Tanelilt asi üle vaadata, et saaks piiratud kasutaja staatusest lahti, siis sellega tekkis pisike ideekene.

Alati muidugi super ja hea kui inimene oma probleeme parandab, aga nagu öeldakse, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta.
Et kui selle Ausa Ärimehe antud link räägib samas inimesest, ning samuti ka hallhundi fb "scammist" näha, siis võimalik et antud kodanik jätkab ikkagi sama vale teedpidi.

Et nüüd siis ideekene ise - oleks mõeldav/mõistlik, et kui inimesel asjad klaarid jne, et piiratud kasutaja muutuks näiteks endine piiratus kasutaja vms, et inimesed oleksid ikkagi ettevaatlikumad, või näiteks et kasutaja igale ostu-müügi teemale lisatakse automaatselt HV poolt boldis mingi tekst - et ettemaksu/saatmist mitte teha.
Ning ütlen et pisike idee, kuna loogiline ja loomulik peaks olema et iga AHV loeb eelmisi kasutaja kommentaare, siis seda ikka alati ei tehta, või mõni uus kasutaja unustab, etc.

Ega ei pruugi ka nii kaugele minna, lihtsalt mõtlen, et eks-pättidel peaks mingit limiteeringud jääma, kui nad tagasi tegutsema lastakse.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 09.08.2015 01:38 vasta tsitaadiga

Kox86, Sinuga peaks meil 05.08 tehtud ülekandega olema see asi siis lahendatud ülekivade ja kändade vaevaliselt,kui vaatad alates märts 2015,siis sai üle kuu Sulle saadetud probleeme tekitand 100€ kopka haaval ära. Kas kinnitad et oled saanud kätte 250€
Aivo1000,sinuga asja klaarimise mainin ka siin ära,nagu fb mainisin et said sinagi oma pennid kätte ja asi peaks olema korras
awwwww...frippar-tripper ka võttis sõna we?´räägi kuidas sinu võlgade maksmine edeneb? et paistab juba lõpp ka vaikselt we on sinna veel pikk tee??tra ma saan aru et sul pole raha et kogu taneli poolt toodud lis ära klaarida,no mis sa ei leia siis raha et kaswe kopika haaval maksta.Sul olid seal ka miski paarikümne eurised võlad ju,need pisikesed klatid kaks korraga ära ju icon_biggrin.gif JA see k1978 või mis see kasutajanimi oli...tead,põhivõlg ja igasugu kõrval kulud,mis nõutakse ei ole omavahel seotud kulla mees ja nende tasumine ei tohiks kindlasti üksteist segada.Ehk sulle eeesti keelde panduna-kui sa ei ole nõus mingite muuõde lisakuludega noh kas smsid,intressid we mis iganes....maksa kurat PÕHIVÕLG ära!
ja üldse frippar,enne kui tuled teiste teemadesse kommenteerima teiste võlgu,mõtle läbi palju sinul omal neid on eks.Kui mina suudsin nö hakkama saada nii et probleemid jäid HV foorumisse,neidgi oli kokku ainult 4,millest viimase klaarimine küll venis kahjuks,siis sa oled omadega peeses pea igas eesti foorumis/portaalis ja igaühes neist sul pahandusi samapalju kui vanust sul,mille lahendamisega sa vaevalt tegeled,seega sina poja ole üldse kuss.
ma ennast ei õigusta mitte kuidagi,aga käima ajavad sellised vanad,kes teistele näitavad näpuga,aga ise veel suuremad sitarattad on

ummy
HV veteran

sõnum 09.08.2015 01:48 vasta tsitaadiga

Kui saladus pole siis palju boonust andsid Kox86le ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 09.08.2015 01:49 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
Kox86, Sinuga peaks meil 05.08 tehtud ülekandega olema see asi siis lahendatud ülekivade ja kändade vaevaliselt,kui vaatad alates märts 2015,siis sai üle kuu Sulle saadetud probleeme tekitand 100€ kopka haaval ära. Kas kinnitad et oled saanud kätte 250€
Aivo1000,sinuga asja klaarimise mainin ka siin ära,nagu fb mainisin et said sinagi oma pennid kätte ja asi peaks olema korras
awwwww...frippar-tripper ka võttis sõna we?´räägi kuidas sinu võlgade maksmine edeneb? et paistab juba lõpp ka vaikselt we on sinna veel pikk tee??tra ma saan aru et sul pole raha et kogu taneli poolt toodud lis ära klaarida,no mis sa ei leia siis raha et kaswe kopika haaval maksta.Sul olid seal ka miski paarikümne eurised võlad ju,need pisikesed klatid kaks korraga ära ju icon_biggrin.gif JA see k1978 või mis see kasutajanimi oli...tead,põhivõlg ja igasugu kõrval kulud,mis nõutakse ei ole omavahel seotud kulla mees ja nende tasumine ei tohiks kindlasti üksteist segada.Ehk sulle eeesti keelde panduna-kui sa ei ole nõus mingite muuõde lisakuludega noh kas smsid,intressid we mis iganes....maksa kurat PÕHIVÕLG ära!
ja üldse frippar,enne kui tuled teiste teemadesse kommenteerima teiste võlgu,mõtle läbi palju sinul omal neid on eks.Kui mina suudsin nö hakkama saada nii et probleemid jäid HV foorumisse,neidgi oli kokku ainult 4,millest viimase klaarimine küll venis kahjuks,siis sa oled omadega peeses pea igas eesti foorumis/portaalis ja igaühes neist sul pahandusi samapalju kui vanust sul,mille lahendamisega sa vaevalt tegeled,seega sina poja ole üldse kuss.
ma ennast ei õigusta mitte kuidagi,aga käima ajavad sellised vanad,kes teistele näitavad näpuga,aga ise veel suuremad sitarattad on

sorry ma enda posti ise tsiteerin,aga
Coolest,umbes sellise idee käisin ka tanelile välja,kui kirjasin muuhulgas ka sellest oma ostusoovist,et kannan tanelile näiteks sobiliku summa ennem üle ja alles siis lubab ta teha teema.Aga tagantjärgi mõeldes,ma siiski veel hoiduks tehingutest HV foorumis,kuna alles ma jamadest lahti sain ja võtaks sisiki omale aja et selgeks endale teha mis valesti läks ja aega et oma rahaline poolveidi stabiilsemaks saada,et neid neetud probleeme uuesti ei tekiks....

Coolest
HV veteran

sõnum 09.08.2015 01:55 vasta tsitaadiga

No postitasin siia, kuna selle teemaga tuli idee, ei mõelnud ainult sind icon_smile.gif.
Aga ükskõik kuidas inimene edaspidi käitub (mõtlen positiivses mõttes) võiks mingi hoiatus staatusesse ikka jääda.

Ning kui sa reaalselt tahad HVs tehinguid teha, oota kuni kogu raha koos, saada kohe ära, ja siis oota oma pakki, väldi järelmaksudest ja ostueelsetest lubadustest, ja ei tohiks probleeme HVs tekkida. Samamoodi ka muidugi müügiga.
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 09.08.2015 03:02 vasta tsitaadiga

Coolest, erapooletult kommenteeriks siis kah asja üldisemas mõttes.Kui inimene on omad probleemid lahendanud,siis kindlasti ei oleks tal mõtet minna kohe äritsema.Kui pole endale ikka aruteinud et mida tegid valesti.Oled arusaanud mis siis ikkagi mööda läks,alles siis võib mõelda äride peale. No kindlasti see kas üldse lubatakse äritsema,võiks ikkagi sõltuda...Kui oled HV´s või mujal portaalides sitaga maha saand ja mitte ainult mõned korrad...siis on ju selge et ei saa olla juttu et võib olla tõesti inimesel läks miskit valesti kuskil,mine tea eksole. vaadates Sp alamfoorumit on ju näha et ENAMIK vanasid,mitte muidugi kõik,ei piirud mõne üksiku jamaga ja nende puhul ei saaks kunagi tulevikus olla juttu üldse ärifoorumist.
Aga need vanad kes suudsid oma jamadel piiri hoida(näiteks HV foorumis KUNI 5 PISEMAT jama),nendel võiks peale jamade klaarimist olla mingi aeg ,ütleme mõned kuud ,ärifoorumi keeld.Ja kui inimese sõnavõttudest SP teemas on näha et ikka tahetakse normaalse inimese kombel tegutseda,siis ma arvan et inimene võiks saada LIMITEERITUD äritegemise võimalused.näiteks esimesed pool aastat Sa tohid teha ütleme kuu jooksul max 2 äri ja summas KUNI 100€ ja loomulikult EI VÕTA ETTEMAKSE,EI KÜSI KAUPA ETTE,vaid maksab ise raha ette7saadab kauba ette.
hoiatus staatusesse/teemasse? hmmm...pigem staatusesse,näiteks neutraalne staatusenimi oleks : !!endine piiratud kasutaja!!
ja nii siis võid inimese moodi näiteks oma pool aastat teha kuni 2 tehingut kuus. Teemasse nüüd panna suurt punast märkust stiilis et a la lootust saada tünga we midagi sellist....no kas on mõtet,samas kui see tõesti takistab tegemast tehingut,ei saa ka teada kas inimene ON VÄÄRT uut võimalust.
Või teine võimalus nagu tanelile kirjades muuseas mainisin et ma nõus ka ennem teema tegemist talle tegema ülekande,noh selle eseme eest mille ostusoov oli. Coolest.kui SUl au oli meili lugeda,siis tead.
Aga mis arvate mõttest et endine piiratud kasutaja teebgi tehinguid nii mingiaeg et enne kannab kellelegi HVlastest raha üle sobivas summas JA ALLES SIIS teeb ostuteema? Müügi teema korral saadab ennem kauba ära ja alles siis teema.
Oleks vaja selle jaoks siis nn VAHENDAJAT .Ja selle isiku valiksid siis HV vanad rohkete positiivsete kommentaaridega kasutajad/moderaatorid/operaatorid??

Coolest
HV veteran

sõnum 09.08.2015 04:01 vasta tsitaadiga

Muidigi ma alati pidasingi silmas neid inimesi, keda juba tagasi lubatakse, et jääks märge neile maha lihtsalt. See teemasse teksti ülespanek oli lihtsalt näide.

Aga sinu idee muidu oleks suht hea, mõtlen tehingu/raha limiiti.

Ning vahendaja idee on ka tehtav, iseenesest näeksin sellel mõtet ainult siis kui on midagi reaalselt väärtusliku/kalli tehinguga, ja osapooled ei usalda üksteist piisavalt. Või kui nii ostja kui müüja on uued kasutajad.
Üldiselt kasutajate kommentaarid toimivad väga hästi.

Ning meili lugemise all mõtlesid mind? Kuna pole midagi sellist saanud icon_biggrin.gif.
tagasi üles
Early Access

Early Access

sõnum 09.08.2015 09:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

LIMITEERITUD äritegemise võimalused.näiteks esimesed pool aastat Sa tohid teha ütleme kuu jooksul max 2 äri ja summas KUNI 100€ ja loomulikult EI VÕTA ETTEMAKSE,EI KÜSI KAUPA ETTE,vaid maksab ise raha ette7saadab kauba ette.

Selline tegevus on kontrollimatu.

M: CSGO kastivõtmed 1.75/tk

Vaata kasutaja äripakkumisi
M: Kirjandust 101194
M: CD plaadiriiul tühjaks 224707
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 248
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 09.08.2015 10:56 vasta tsitaadiga

miki, no eks ta jah keeruline kontrollida oleks...Aga samas ,nagu me näeme ,siis mõni suudab IKKA JA JÄLLE oma 150konto/telefoninumbri/emailiga vahele jääda,jutt on siis Speegist. JA tead,LIMITEERITUD ÄRITEHINGUD ei olekski mitte niivõrd karistuseks,kuivõrd kasutaja enda jaoks et ei teeks kohe hunniku tehinguid,pärast jälle kõik pudru ja kaprad koos,ööd ega mütsigi ei jaga.ja kui panna profiili NEUTRAALNE kommentaar : !!endine piiratud kasutaja!!,siis ka lihtsalt ju jälgida,vaatad et ärifoorumis EI tohi näiteks kasutaja hallhunt olla autoriks/vastajaks rohkematele kui 2 teemale.Raske muidugi nii,kuna mõnel kasutajal kama,ikka teeb kasvõi ps teel rohkem tehinguid,aga nagu öeldakse et kui ikka pea ei tööta we ise oled loll,ei aita ei ussi ei püssirohi.....
Coolest, no väärtuslikemate tehingute puhul kindlasti oleks see nn vahendaja vajalik,aga ma leian et alguses,peale piiratud kasutaja staatuse muutmist ENDINE piiratud kasutaja,ta saab teha tehinguid läbi vahendaja.Aga odavamate tehingute puhul mis saaks????
frippar, kuule mees,sa üldse tõmba mu teemast nahka,pole sinu raisa asi kommenteerida kellegi möödaminekuid eksole.omal sul sitta rohkem igalpool kõik võimalikes portaalides lugematu arv tehinguid,et ole ülde madalam kui maamuru...
Coolest, miki, kuulge aga seda võiks arutada natuke lähemalt.Kuna miki arvas et see raske see kontroll,siis mis Sina välja pakuksid?
NB! kui mu piiratud staatus laseb,teeks teema üldfoorumissse,noh arutlus sel teemal,suuremal ringil,et endise piiratud kasutaja limiteeritud äritsemise kohta....

napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 09.08.2015 17:01 vasta tsitaadiga

Nagu ühe seltsimehe(mitte selle teema peakangelase) puhul näha, saab igasugustest piirangutest mingil moel mööda hiilida, kui eesmärk ongi huiata.
Oletame, et teiseks tehingupooleks ongi uus kasutaja, kes siinse foorumi tavadega veel kursis pole. Kui ta enne tehingu tegemist kasutaja negatiivseid ei loe, siis tõenäoliselt pole abi ka mingist kasutajajärgust, kuna seda samuti ei märgata või ei osata selle põhjal midagi järeldada. Ja noh, eks seda ole isegi kogenud HV kasutajate puhul vahel näha olnud, et kui midagi ikka väga odavalt pakutakse, siis vahel unustatakse ettevaatlikus ja kantakse raha ikka ette.

Tehingute limiit on ka selline nii ja naa teema. Kui olen näiteks kellegi müügiteemas pakkumise teinud, siis vahel on keegi PS kaudu sama või sarnast kaupa pakkunud. Samamoodi saab ostuteemale PS kaudu vastata. Olgugi et PS kaudu äritsemine on siin foorumis keelatud, ei saa seda mingil moel nii kontrollida, et selline kontroll räigelt ausate kasutajate privaatsust ei rikuks. Ehk minu seisukoht on, et tehingute limiit soosib pigem PS kaudu äritsemist, mis on veel ohtlikum kuna ei moded ega teised tähelepanelikud kasutajad ei saa sellest teada anda, kui kasutaja või tema pakutav kaup kuidagi kahtlane on.
Igasuguste vahendajate kasutamise jms. võib vist ära unustada. Tanel on ju korduvalt öelnud, et mingeid tõsisemaid arendusi sel teemal plaanis ei ole. Ja sellest võib ka aru saada, kui ärifoorumi kasutamisega oleks teenustasud sarnased osta.ee omadele, siis oleks sellest kisa taevani.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 09.08.2015 17:33 vasta tsitaadiga

napoleon, palun lase mul selgitada....Nagu Sa juba nägid tuli minu poolt speegi teemas räme sõim ja põhjusega.Kohtutäiturite jutt on paras piix,kuna mina kes ma neile võlgu kokku ikka omajagu(summat ei maini) )olen saanud nendega kokkuleppele nii et sain makstud KOX86 ja AIVO100 sõlad üle kivade ja kändade,saan öelda et speegi juttupäris 1:1 võtta ei saa.Mina ennast EI .ÕIGUSTA,olin mina siin võlgu ja SP alamfoorumis ju.Aga Ott Speeki jutt kohtutäituritest on SITT. ALATI saab kokkuleppele nendega kui tahta.
napoleon, mina end ei õigustagi,sest olgugi et ma tean et ma kuidagi sihilikult siin jama ei teinud,samas tõestada ma seda ka kuidagi ei saa....Ei saa ma pahaks panna kui minule ei anta nn ´´endine piiratud kasutaja staatust´´.Olen ma eksinud ja selles andeks andmine jäägu Taneli otsustada......

napoleon
Unknown virus
napoleon

sõnum 09.08.2015 18:19 vasta tsitaadiga

hallhunt, loe mu postitus uuesti läbi. Esimene lause sisaldab tõesti vihjet ühe teise kasutaja käitumise kohta, aga jutt ise on üldine st. ma ei rääkinud konkreetselt ei sinust, otist ega kellestki kolmandast.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 13.08.2015 11:35 vasta tsitaadiga

Kox86, kordan küsimust: kas 05.08.2015 tehtud ülekandega on meie probleemlahendatud ja Sa oled saanud kätte 250€?
Boonuse kannatlikkuse eest leiame Sinule ka,aga kahjuks septembris alles....
AIVO1000 Sinuga suheldud siis fb ja asi korras....

TANEL:Tänud teema puhastamise eest,oluliselt kergem nüüd leida kasutajaid siit...

Coolest
HV veteran

sõnum 13.08.2015 16:42 vasta tsitaadiga

Olen busy olnud, aga ei usu et piiramine täiesti võimatu oleks, raske vb, aga tehtav icon_smile.gif.

Võibolla nii, et eks piiratud kasutaja teab, et tema psid ei ole privaatsed alguses, kui tal ka muud limiidid peal. või saab limiteeritult ps saata (millega nagunii annaks oma foorumi välise kontakti icon_biggrin.gif), et siis peaks ps täiesti keelatud vist olema.
Anyway, kõik ideed siiamaani on olnud lihtsalt ideed, et kuidas eks piiratuid tagasi turule lasta, et kui Tanel/miki ütlevad, et midagi keeruline, saab alati muid variante välja mõelda, midagi saab ikka teostada.
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 13.08.2015 19:10 vasta tsitaadiga

Coolest, esialgu ma siiski piiratud edasi,nagu tead meid foorumireeglid sellised et peale võlgade maksmist mingiaeg teema aktiivne ja kasutaja piiratud,eesmärgil et äkiste tulevad veel võlad välja....Saab piiratud maha,siis vaatab edasi nende äridega.Aga hetkel pole ise ka jõudnud mõelda nende ideede peale...aga alustuseks võiks olla piiratud kasutajal olla võimalik saata PS tanelile,et ei peaks läbi eposti küsima/paluma teema avamisi jne:)
Kox86
HV vaatleja

sõnum 19.08.2015 13:40 vasta tsitaadiga

Kuna satun siia foorumisse väga harva siis vastus alles nüüd.
Mul siis eseme müügihind mis siin pikalt venis nüüd lõpuks käes.
Boonust lubati siis Septembriks?
tagasi üles
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

sõnum 20.08.2015 12:45 vasta tsitaadiga

Kox86, tere mees ka.siis ma arvutasin jah õigesti et meie põhivõlg nüüd kustunud ja tüli tekitand viimased 100€ nüüd koos,mis on positiivne:)
Nagu Sa juba eelnevatest postidest mul lugesid,et kuigi see saaga nagu seda sai nimetatud on lõppend,oleks nagu aus miski boonus ka anda ja seda septembris....
Ära pikka viha pea,et natuke liiga palju venis see 250€ kokkusaamine sul.Tahaks loota et teinekord kui tehingu teeme asjad lahenevad ikka lubatud ajal. thumbs_up.gif

Tanel
HV Guru
Tanel

sõnum 23.02.2017 16:53 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi veel pretentsioone hallhunt suhtes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Petis Linnar Mäe ehk "hallhunt" mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.