Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1606, 1607, 1608 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 21:03:01 vasta tsitaadiga

Ma lootsin uudiseid vähemalt hd-s näha, seda saab ju jooksvalt toota või neil pole ühes kõige vaadatavamas saates normaalseid kaameraid?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 00:40:40 vasta tsitaadiga

Ei no ETV-l oli suht kohe hea pool materjalist HDs kui alustasid sellega. Kanal2-l pole nagu miskit. Reporteris paistis ka HDd vaid nii palju, et kes iganes to uudisteankur seal oli, tundus nagu olevat HD ja nimi kuvati ka sinna alla HD graafikaga ning see oligi kõik. Tagumine kaamerataust on neil endiselt miski 360p ning niipalju kui ma neid uudiseid seal vahtida viitsisin, oli kõik puhas SD.
Nüüd on küsimus, kas filmimas käiakse eelmise sajandi tehnikaga või miks ei võeta üles uudiseid HDs (Kas kanal2 mitte juba ammu ei kelkinud, et neil HD võimekus olemas)

Ega seal suurt rohkem väga HDs silma ei jänud ausaltöelda
https://www.upload.ee/image/6673780/vlcsnap-2017-02-14-15h35m55s925.png

Muidugi teine küsimus tekib, et mis asja seal K11 ja K12 pealt peaks HDs tulema? A-Team ja MacGyver käsikäes ju icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.02.2017 00:46:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega seal suurt rohkem väga HDs silma ei jänud ausaltöelda
https://www.upload.ee/image/6673780/vlcsnap-2017-02-14-15h35m55s925.png

Aga seal ongi ju kirjas et "See mis vaja" icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 00:50:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei no ETV-l oli suht kohe hea pool materjalist HDs kui alustasid sellega. Kanal2-l pole nagu miskit. Reporteris paistis ka HDd vaid nii palju, et kes iganes to uudisteankur seal oli, tundus nagu olevat HD ja nimi kuvati ka sinna alla HD graafikaga ning see oligi kõik. Tagumine kaamerataust on neil endiselt miski 360p ning niipalju kui ma neid uudiseid seal vahtida viitsisin, oli kõik puhas SD.
Nüüd on küsimus, kas filmimas käiakse eelmise sajandi tehnikaga või miks ei võeta üles uudiseid HDs (Kas kanal2 mitte juba ammu ei kelkinud, et neil HD võimekus olemas)

Ega seal suurt rohkem väga HDs silma ei jänud ausaltöelda
https://www.upload.ee/image/6673780/vlcsnap-2017-02-14-15h35m55s925.png

Muidugi teine küsimus tekib, et mis asja seal K11 ja K12 pealt peaks HDs tulema? A-Team ja MacGyver käsikäes ju icon_lol.gif

+7
ok, see 11,12 hetkel ei arvesta ka, aga no kanal2 võiks ikka oma saateid lasta hd-s. isegi reklaamid tulid sd....tõsine mida helli. Jälle mingi elioni kliendid testivad turgu või pole tehnikat?!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004



Online

sõnum 15.02.2017 07:45:12 vasta tsitaadiga

No loodetavasti kui ots lahti tehti, hakkavad vaikset ka sisu tootma HDs.
Kuigi natuke oleks neilt rohkem oodanud, et muist sisu juba ammu HDs...
Kanali logo on teravama kvaliteediga nüüd. icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.02.2017 09:06:59 vasta tsitaadiga

Pakkusin välja, et teeme Eesti Meedia (Kanal2 ja muu sisu) teema kui vaja sellest rääkida.
TeliaTV (ja üldse Telia) teema on niigi lai ja ilmselt pole mõistlik siia teist juttu sisse tuua.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 15.02.2017 09:15:29 vasta tsitaadiga

Ma polnud siia teemasse vaadanud mitu päeva. Nüüd saan aru küll, et miks Arris veel rohkem läägima on hakanud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 15.02.2017 09:49:24 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Ma polnud siia teemasse vaadanud mitu päeva. Nüüd saan aru küll, et miks Arris veel rohkem läägima on hakanud.


Too välja, miks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 15.02.2017 18:43:24 vasta tsitaadiga

Nupuvajutus puldilt pani varasemalt digiboksis nii kiirelt hammasrattad tööle, et ei jõudnud veel pulti käest panna, kui juba menüü kargas lahti. Nüüd jõuab puldi juba vabalt lauale panna, enne kui midagi toimub. Kui see pole laialdasema HD levikuga nüüd kuidagiviisi seotud, siis ma ei tea, et mis see on. Teen kunagi huvipärast katse ja lükkan kanalid SD valiku peale. Tekkis juba tahtmine uuesti Samsungi äpp peale lasta telekale ja vaadata, et kas äkki on parem kui varem. Kiiruses teeb äpp ikka nii julmalt pika puuga Arrisele ära, et see on lihtsalt seletamatu. Ka motorola vana UI'ga on talutava kiirusega ja midagi kasutamisel ei häiri.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 18:45:38 vasta tsitaadiga

Ei sellest pole see Arris küll mitte uimasemaks muutunud, minul igatahes vahet pole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 15.02.2017 22:51:42 vasta tsitaadiga

ma küll ei tahaks norida aga kas telia ei võiks lasta kliendil ise oma menüüd kogu selles kammajaas üles ehitada? kui telias omad 10k-sid siia sinna loopida?
minule kui lollile isehakanud webmasterile tundub, et see on üks tühipaljas veebileht mida mulle kuvatakse?
siis ise vaatate mis toredat klient endale genereerib ja pakub teistele klientidele ka nn lehe kujundusi?
mulle eriti ei meeldi kui aetakse hülgemöla, et ei saa nii ega naa ega kolmandat moodi.
see pole mingi riiklik bürokraatia mida muuta ei saa. kui tahta saab kõike muuta paremaks ja toimimimaks
kui firma ikka tahab seespidiselt areneda ja juhtivad kalad blokivad siis tuleb neile kinga anda! ega muud moodi maailm ei muutu paremaks?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Online

sõnum 16.02.2017 00:37:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ei no ETV-l oli suht kohe hea pool materjalist HDs kui alustasid sellega. Kanal2-l pole nagu miskit. Reporteris paistis ka HDd vaid nii palju, et kes iganes to uudisteankur seal oli, tundus nagu olevat HD ja nimi kuvati ka sinna alla HD graafikaga ning see oligi kõik. Tagumine kaamerataust on neil endiselt miski 360p ning niipalju kui ma neid uudiseid seal vahtida viitsisin, oli kõik puhas SD.
Nüüd on küsimus, kas filmimas käiakse eelmise sajandi tehnikaga või miks ei võeta üles uudiseid HDs (Kas kanal2 mitte juba ammu ei kelkinud, et neil HD võimekus olemas)

Ega seal suurt rohkem väga HDs silma ei jänud ausaltöelda
https://www.upload.ee/image/6673780/vlcsnap-2017-02-14-15h35m55s925.png

Muidugi teine küsimus tekib, et mis asja seal K11 ja K12 pealt peaks HDs tulema? A-Team ja MacGyver käsikäes ju icon_lol.gif

+7
ok, see 11,12 hetkel ei arvesta ka, aga no kanal2 võiks ikka oma saateid lasta hd-s. isegi reklaamid tulid sd....tõsine mida helli. Jälle mingi elioni kliendid testivad turgu või pole tehnikat?!


Sellest reklaami helist ma olen ammu rääkind aga nojah.. ennem võid pea vastu sein pruks peksta nagu näha.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 09:39:43 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
ma küll ei tahaks norida aga kas telia ei võiks lasta kliendil ise oma menüüd kogu selles kammajaas üles ehitada? kui telias omad 10k-sid siia sinna loopida?
minule kui lollile isehakanud webmasterile tundub, et see on üks tühipaljas veebileht mida mulle kuvatakse?
siis ise vaatate mis toredat klient endale genereerib ja pakub teistele klientidele ka nn lehe kujundusi?
mulle eriti ei meeldi kui aetakse hülgemöla, et ei saa nii ega naa ega kolmandat moodi.
see pole mingi riiklik bürokraatia mida muuta ei saa. kui tahta saab kõike muuta paremaks ja toimimimaks
kui firma ikka tahab seespidiselt areneda ja juhtivad kalad blokivad siis tuleb neile kinga anda! ega muud moodi maailm ei muutu paremaks?

... kui sa vaid teaks, kui naelapea pihta sa selle repliigiga panid icon_lol.gif reaalsuses ongi Telioni nagu riigiasutus ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 16.02.2017 11:33:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni, oma tavapärase haukumise asemel kirjelda meile, kuidas riigiasutust Telia meenutab? Olen suur kõrv, arvestades asjaolu, et töötasin veel seal mõni aeg tagasi.

jkddp, täiesti tehtav, kui see ei oleks teenus massidele. Kui lased kliendil veebi genereerida, pead ühtlasi teostatud apsakaid parandama ja viimane võib veel kulukamaks minna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 16.02.2017 11:58:45 vasta tsitaadiga

Pailaps, selleks ongi maailmas beeta systeemid. ega ma arvanud, et kohe uus kujundus yles visatakse enne mingi aja testimist mõistlike kasutajate poolt
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 12:46:27 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
ma küll ei tahaks norida aga kas telia ei võiks lasta kliendil ise oma menüüd kogu selles kammajaas üles ehitada?


Make it open source! icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 20.08.2004




sõnum 16.02.2017 16:02:19 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
jkddp kirjutas:
ma küll ei tahaks norida aga kas telia ei võiks lasta kliendil ise oma menüüd kogu selles kammajaas üles ehitada?


Make it open source! icon_lol.gif


kas ta siis pole open source? Kui ma viimati vaatasin, siis küll oli.
Telia middleware server saadab digibox'i poole lahtise tekstina html'i ja javascripti. Boxis on ainult veebibrowser ja paar videoplayerit. Teoreetiliselt võib igaüks omale ise uue menüü teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003




sõnum 16.02.2017 16:47:46 vasta tsitaadiga

Kodus lastenurk käib päris tihti. Mingi aeg tagasi uuendusega hakkas ilusti ise järgmist osa käima panema mis on tore, ei pea ise klõpsima. Asi toimib kahjuks ainult ühe ringi. Kui teist ringi hakkad vaatama siis on kõik osad mõned sekundit enne lõppu seisma jäänud ja küsib et kas jätkan või vaata algusest, see veel tüütum. Kas ei saaks siis nii teha et kui on vaadatud läheks ikka algusesse.
https://youtu.be/IpR-ee16bsw


viimati muutis raul55 16.02.2017 17:42:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 10.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 17:40:50 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
Alan kirjutas:
jkddp kirjutas:
ma küll ei tahaks norida aga kas telia ei võiks lasta kliendil ise oma menüüd kogu selles kammajaas üles ehitada?


Make it open source! icon_lol.gif


kas ta siis pole open source? Kui ma viimati vaatasin, siis küll oli.
Telia middleware server saadab digibox'i poole lahtise tekstina html'i ja javascripti. Boxis on ainult veebibrowser ja paar videoplayerit. Teoreetiliselt võib igaüks omale ise uue menüü teha.

Eks siis peab DNSi kusagile mujale redirectima ja sinna veebiserveri püsti panema. Päris open-source ikka ei ole ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2017 01:24:52 vasta tsitaadiga

Pigem pidasin midagi sellist silmas, et mitte igaüks ei arenda omale omi menüüsi, vaid, et telia pakuks ametlikud vahendid selleks, et siis kellegi eestvedamisel saaks tekkida custom soft(id) oma digiboksile ilma mingeid õiguseid rikkumata. Nii nagu telefonidel - mõni tootja (htc naiteks) pakub official unlockerit ja soosib custom tarkvara arendama, jagades kõiksugu dokumentatsiooni, töövahendeid, knowhowd ja isegi oma koodi. Mingid osad võivad muidugi ka kinniseks jääda.
Obviously kaoks ära siis ametlik support jne aga oleks mõned pühapäevad lahe contributeda ja usutavasti oleks eestis isegi märkimisväärne kommuun.
Sellest ma ei hakkaks unistamagi, et telial ametlik github oleks ja kõik pull requeste teha saavad...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.02.2017 15:30:44 vasta tsitaadiga

Telia on teate kah ülesse riputanud
https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/kanal-2-kanal-11-ja-kanal-12-jouavad-telia-kliendini-hd-kvaliteedis

Starmani blogist võib siia juurde lisada veel selle

tsitaat:
Sellest nädalast on Eesti üks vaadatumaid telekanaleid Kanal 2 liikumas üle HD telepildile. HD kvaliteedis on hetkel vaid teatud Kanal 2 saated, nt telemagasin “Radar”. “Tund tähega” ja “Nädalalõpp Kanal 2-ga”.

HD kvaliteedis Kanal 2 saated on hetkel saadaval Telia teleteenuse kasutajate jaoks. Starmani kommunikatsioonijuhi Kristi Reilandi sõnul peaks kõrglahutusega Kanal 2 saated jõudma nende klientideni tänase päeva jooksul.

Kanal 2 meelelahutuslik uudistesaade “Reporter” ei ole läbinud uuenduskuuri ehk on endiselt SD kvaliteedis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 17.02.2017 19:30:13 vasta tsitaadiga

Homme MK etapp on HD-s ? Kes seda üldse toodab, kanal2 ise ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2017 19:43:10 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Homme MK etapp on HD-s ? Kes seda üldse toodab, kanal2 ise ?

Hea küsimus.....pilt võetakse kindlasti HD üles, vaevalt et nad ise pilti toodavad. Loogiline oleks, et HD tuleb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 18.02.2017 09:52:39 vasta tsitaadiga

Pilt tundub, et on HD igatahes icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2017 10:47:30 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Pilt tundub, et on HD igatahes icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_idea.gif

igal juhul, kui täpsustada siis lihtsalt 1080i aga HD on iga mehe arvates suhteline väärtus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1606, 1607, 1608 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.