Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2017 16:56:59 vasta tsitaadiga

mis värk nende, LTE'd mainiti B20 puhul. Peale "ehk"i ei olnud rohkem täpsustusi, kui vaid 800MHz. 800MHz asju on rohkem, kui ainult LTE/4G.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadakrooni
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 03:41:46 vasta tsitaadiga

Mu xiaomi redmi 4A juba 43 päeva tuleb sealt Hiinast, see kood mis sain näitab viimase asjana ainult seda, et 23 detsember on air carrierile antud ja edasi in transit. Tundub nagu, et ammu oleks pidanud vähemalt Eestisse jõudma. Kellelgi siin midagi sarnast olnud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.02.2017 09:10:48 vasta tsitaadiga

hiinas olid vahepeal pühad, mille jooksul minuteada 10-20 päeva ei liiguta ennast eriti keegi.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 09:49:31 vasta tsitaadiga

Omnivas olevat hetkel teised jõulud - kõik viimase kuu aja jooksul kohale jõudma pidanud asjad olevat ühe korraga sisse sadanud, laod olevat punnis nagu jõulude ajal.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.02.2017 10:14:55 vasta tsitaadiga

Mina sain eile just ühe 11. jaanuaril tellitud paki kätte. Telefon äkki istub tollis?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 10:38:40 vasta tsitaadiga

Mul ka üks pakk kuskile kaduma läinud mis pidi eelmise aasta lõpus kohale ilmuma, äkki nüüd tuleb. icon_biggrin.gif
Ammu refund kätte saadud selle eest.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadakrooni
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 14:44:21 vasta tsitaadiga

Aga kui on näiteks tollis, siis kas keegi mulle teada ei anna sellest või peab ise uurima?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 14:45:25 vasta tsitaadiga

Saadavad kirja kui tolli kinni jääb.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 19:57:14 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Kasutasin võimalust ja tellisin Ulefone Metal'i ära: https://www.aliexpress.com/item/Ulefone-Metal-Mobile-Phone-5-inch-1280x720-HD-IPS-MTK6753-Octa-Core-Android-6-0-3GB/32722746901.html?spm=2114.13010608.0.0.H1w5SM


Kui selle tellisin (11.11.16), sain kirja, et olin ka üks esimestest ostjatest vmt ja et mulle tuleb eraldi veel pakk xiaomi kõrvaklappidega.
Täna jõudsid kohale ja täitsa viisakad klapid... eriti arvestades, et tegemist on kingitusega.

Mingid Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic 1more design. Täitsa viisakat häält teevad. thumbs_up.gif

EDIT: "Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic 2" peaksid olema.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 20:56:41 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
jnt kirjutas:
Kasutasin võimalust ja tellisin Ulefone Metal'i ära: https://www.aliexpress.com/item/Ulefone-Metal-Mobile-Phone-5-inch-1280x720-HD-IPS-MTK6753-Octa-Core-Android-6-0-3GB/32722746901.html?spm=2114.13010608.0.0.H1w5SM


Kui selle tellisin (11.11.16), sain kirja, et olin ka üks esimestest ostjatest vmt ja et mulle tuleb eraldi veel pakk xiaomi kõrvaklappidega.
Täna jõudsid kohale ja täitsa viisakad klapid... eriti arvestades, et tegemist on kingitusega.

Mingid Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic 1more design. Täitsa viisakat häält teevad. thumbs_up.gif

EDIT: "Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic 2" peaksid olema.


Kuidas telefon ise on? Tolli ka maksid?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 08:06:05 vasta tsitaadiga

Lukksepp, telefon on väga timm, kui paar asja ära teha. (Eelkõige üks noLed.apk peale lasta, mis sleep'i korda teeb)
Tolli jäi kinni, koos maksudega ~110€ kanti.

Aga väga viisakas telefon, kõik mis vaja, on olemas. Täna töötab minu käes väga edukalt Eragon ROM'i, DarkSense kerneli, root'i ja xposed'iga. Parim android kogemus, mis seni olnud on.

Lisaks teevad M.A.D. tüübid asjale Nougat'i ka. Peaks suht korras ja valmis juba olema (mingi stable 5 juba väljas), aga kuna Nougat'ile pole xposed'i veel olemas, siis ma ootan.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 08:15:26 vasta tsitaadiga

Mis asjaga neid hiina telefone rootitakse. Enam ei saa sellest aru. Kas on mingi universaalne tööriist või tuleb igale mudelile oma otsida?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 08:53:43 vasta tsitaadiga

pois11, mina lasin twrp'ga mingi zip'i peale, kui õigesti mäletan. Igale telefonile on oma zip fail.
Eragon ROM oli vist algusest peale root'itud.

Universaalseid tööriistu on ka, aga mul pole nendega ühegi telefoniga veel õnne olnud.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.02.2017 10:25:18 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
pois11, mina lasin twrp'ga mingi zip'i peale, kui õigesti mäletan. Igale telefonile on oma zip fail.

IMHO (SuperSU)zip on universaalne (kõikidele telefonidele), aga TWRP on telefonipõhiline icon_redface.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 11:51:16 vasta tsitaadiga

ants40, ma ei julge seda väita, kuna seal on sees rohkem, kui SuperSU äpp. Võib-olla tõesti on universaalne, aga mina seda väita ei julgeks.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 03.02.2017 14:41:37 vasta tsitaadiga

jnt, võin samuti julgelt väita, et SuperSU on universaalne. Kui minna SuperSU kodulehele, siis seal pole mudelite kohta midagi öeldud, lihtsalt sikuta alla ja installi läbi TWRP.
Proovisin ka seda, nii Huawei Y5 (Y560 L01) kui ka Xiaomi Redmi 1S (armani) võttis selle sama SuperSU vastu. Mõlemale moblale lasin LineageOS'i peale, sest CyanogenMod on ammu ilma juba surnud ja kõigil unustusse vajunud ning MIUI8 oli ühel nutiseadmel liiga nõudlik. Kuigi noh.. mõlemad moblad lendasid mul sahtlisse pärast seisma, sest reaalselt kasutan ikka Xiaomi Redmi 3S Prime'i ja ootan sellele ametlikku Nougat'i supporti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 14:53:16 vasta tsitaadiga

Athunik, tänud informatsiooni eest! icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 03.02.2017 17:01:05 vasta tsitaadiga

Xiaomi telefonid koguvad järjest populaarsust, aga samas pole kõik inglise keelega päris sinasõbrad - vanem generatsioon näiteks.

Meil oleks võimalus saada eesti keel kõikidesse Xiaomi.eu rommide keelevalikusse. Andke privas endast mulle märku, kes valmis tõlkeprojekti oma aega ja vaeva panustama. Koos teeme ära! icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.02.2017 04:24:36 vasta tsitaadiga

Otsustasin pika uurimise ja kaalutlemise peale Vernee Apollo Gearbest'ist ära tellida.
292 € läks koos posti ja muude kuludega kokku (seadme enda hind 271 €).
Ehk siis saab muljetada, kui kohale jõuab. Kuna toode oli Euroopa laos ning tuleb DHL'iga, siis heal juhul saan järgmise nädala lõpuks või ülejärgmise nädala alguseks kätte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003




sõnum 04.02.2017 05:08:07 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Otsustasin pika uurimise ja kaalutlemise peale Vernee Apollo Gearbest'ist ära tellida.
292 € läks koos posti ja muude kuludega kokku (seadme enda hind 271 €).
Ehk siis saab muljetada, kui kohale jõuab. Kuna toode oli Euroopa laos ning tuleb DHL'iga, siis heal juhul saan järgmise nädala lõpuks või ülejärgmise nädala alguseks kätte.


Kui sa maksid DHL eest >15€, siis peaks jõudma paari tööpäeva jooksul. Mina olen tellinud kolmapäeva hommikul ja reede lõunaks kätte saanud.
"Euroopa laost" tähendab, et tolli jms muude maksude pärast pole vaja muretseda, see on juba tehtud siis, kui asi esmakordselt EU sisenes.
Ja kuna sa tõenäoliselt maksid krediitkaardiga, siis on asi kindlusatud ka selle vastu, kui sa ta oma WC põrandale puruks viskad. 3 nädalat võtab menetlemine aga mina sain oma mahapillatud telefoni eest kindlustuspapi kätte. Vähemalt Swedbankis käib asi nii.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.02.2017 12:58:26 vasta tsitaadiga

aarnet, aga kui paypal, millega on seotud krediitkaart?

Aga jah, DHL tõi mulle gearbestist mingi 4 päevaga ära. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2017 14:17:38 vasta tsitaadiga

Oma hinna kohta näeb suht püss välja.... kas keegi on saanud ka näppida seda?

Elephone S7
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003




sõnum 04.02.2017 18:08:34 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
aarnet, aga kui paypal, millega on seotud krediitkaart?

Seda ma ei tea. Pole kunagy Paypali lasutanud.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2017 11:26:11 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Oma hinna kohta näeb suht püss välja.... kas keegi on saanud ka näppida seda?

Elephone S7


Ise ka selle peale mõelnud, ning alati kui keegi on nõu küsinud, et mida osta, olen seda pimesi soovitanud, et näeb paberil väga uhke oma hinna kohta välja. Mini versioon mahuks mulle paremini kätte + maksab uskumatult vähe (150€ kanti), aga tahaks enne teadjamate arvamusi kuulda.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2017 17:19:44 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
villu70 kirjutas:
Oma hinna kohta näeb suht püss välja.... kas keegi on saanud ka näppida seda?

Elephone S7


Ise ka selle peale mõelnud, ning alati kui keegi on nõu küsinud, et mida osta, olen seda pimesi soovitanud, et näeb paberil väga uhke oma hinna kohta välja. Mini versioon mahuks mulle paremini kätte + maksab uskumatult vähe (150€ kanti), aga tahaks enne teadjamate arvamusi kuulda.

Kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis nii see ka on, eriti Elephone'i puhul. Paberil näeb ilus välja, aga reaalsus on teine.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.