Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 05.11.2015 06:40:26 vasta tsitaadiga

Umbes aasta tagasi ostsin uue arvutikasti. Mingi aja pärast hakkasid anomaaliad tekkima - küll taaskäivitumine ja täielik "shut down". Mõnikord mitmeid kordi päevas, siis jälle mitu päeva oli vaikus. Juhtus seda koormuse all ja ilma. Täielik müsteerium. Lõpuks viisin toiteploki poodi, kust see ostetud oli, ja kontrollisime seadme üle. Kõik korras. No umbluu. Siis kontrollisin kõik juhtmete ühendused üle, võtsin mälud ja videokaardi pesadest välja ja tagasi, puhastasin tolmust kogu süsteemi jne. Ikka sama jama. Siis hakkasin mõtlema, et võibolla sisselülitusnupp jupsib. Klõpsisin seda mitukümmend korda, ning peale seda anomaaliad kadusid. Viga oligi tegelikult vaid selles, et mul oli tobe komme arvutit sisse lülitada sedasi, et vajutasin ilma klõpsuta sisselülitusnuppu, ehk siis ei vajutanud seda lõpuni. Igatahes, siiani kõik toimib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2015 07:40:14 vasta tsitaadiga

Tulin öösel pärast "mitte nii kerget" pidu koju, esmalt takerdus jalg kenasti juhtmetesse ja tõmbasin läpaka laua pealt maha. Ilmselt jäi sellest väheks, sest nagu ma läpaka olin maha ajanud, otsustasin ma sellele kuidagi küünarnukk ees veel peale ka kukkuda. Võite 3 korda arvata, kas arvuti töötab pärast seda, kui sellele 115+ kg vend peale kukub.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2015 06:37:51 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Iga kolmveerand minuti tagant kostus 2-3 sekundiline surin,
lülisin kõlarid välja, surises edasi,
lülisin monitori välja, surises edasi,
lülisin arvuti välja, surises edasi,
lõpuks avastasin, et ubadest tühjaks söödud klaaspurk,
mille kaan oli parajalt kinni/lahti ja kummaline gaasiline keskkond,
tekitas aeg-ajalt srrr.. srrr.. srrr...


ot:
See tuletab mulle meelde, kuidas ma vahel end teeküünaldel eksitada lasen.
Teeküünal teeb just enne kustumist mõnikord sellist särinat, nagu oleks mõni
pistikupesa tuksis. On juhtunud, et selle heli peale algatuseks kuulan kõik toa seinapesad
lausa mitme ringiga läbi enne, kui tegeliku põhjuse avastan.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hiisil123
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2009




sõnum 25.04.2016 16:15:14 vasta tsitaadiga

Ei saa bumpida ega muuta oma müügiteemat, rip
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2016 10:06:39 vasta tsitaadiga

Tuttaval oli hiljuti huvitav juhus. Ürgne Ordi kast, ühetuumane 2 GHz Celeron, paar giga rammi. Hakkas kokku jooksma. Ütlesin: "toiteplokk väsinud, vaheta välja". Ei vahetanud. Venitas ja venitas. Tavaliselt ühel hetkel arvuti hakkab lihtsalt näiteks korduvaid restarte tegema, kui toiteplokil enam võimu ei jagu. Antud kastil aga otsustas toiteplokis üks elektroonikajubin lihtsalt pauguga olematuks muutuda, jättes endast trükkplaadile tahmase jälje. Seepeale oli kastil pilt taskus. Praegu tean, et kõvaketas on terve. Kasti ennast testin, kui leian kuskilt tasuta töötava toiteploki. Kindel ei saa milleski olla. Ühel teisel tuttaval oli mõni aasta tagasi juhtum, kus toite vent kiilus kinni, plokk kuumenes üle ja võttis surmahetkel kaasa emaplaadi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 18.07.2016 11:21:12 vasta tsitaadiga

Kas see just õnnetuse alla liigitub aga omaette väike kurioosum küll.
Nimelt kui sai uus arvuti ostetud, kaasasoloevad mälud ei ühildnud väga hästi emplaadiga ja masin ei läinud igakord käima vaid andis piikustamisega teada veateate.
Sellest ma olin teadlik. Sai mälud ära vaehtutd ja siis ükspäev kui arvuti käima panen tuleb uus veateada kaks piiksu, täpselt sellel hetkel kui käima panen. Lülitan arvuti uuesti kohe välja.
Võtan läpaka ette ja hakkan juba otsima netist seda veateadete listi mida need erinevad piiksud selle emaplaadiga tähendavad aga ennem proovin veel igaksjuhuks ühe korra ja jälle uuesti täpselt sama need kaks piiksu, lülitan uuesti koheselt arvuti välja. Istun läpaka taha et lugema asuda, et mis ja kus. Sellele ajal kui ma otsin ja loen mis viga võiks olla jälle teeb kaks piikus aga arvuti on välja lülitatud egas midagi võtan ka toite jutme ilma pikemalt mõtlemata välja ning asun uuesti läpaka taha. Natukese ajapärast tulevad jälle need kuradima kaks piiksu ning nüüd hakkab vist koitma, et asi ei ole arvutis. Ehk siis see kurdima piiksuja oli mu juhtmeta lauatelefon millel hakkasid akud tühjaks saama ja mis oli laua peal, mille all on arvuti. doh.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RicoEST
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2016




sõnum 21.08.2016 23:03:41 vasta tsitaadiga

RAM..
Panin kunagi tehnikaringist laenatud arvuti kokku.
Paigaldasin suurema mahuga vahemälu. Arvutis piiksus. Hiljem selgus, et tegemist oli serveri vahemäluga icon_rolleyes.gif

Teine õnnetus aga polnudki nii vahva.
Vaatasin voodis sülearvutist lappar.gif jalgpalli. Sai läbi ning otsustasin korraks emaili kontrollida ja arvuti kinni panna. Aga emaili kontrollimine jäi poolikuks, sest juba kuid varemgi imeliku lõhna ajanud laadija otsustas teha paugu VOODIS.... Auk põles sisse..... Kasutan ka Iphone ning olen kuulnud ka, et need võivad teha paugu. Enam ei pane midagi vooluvõrku voodi lähedal icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlapoiss
HV kasutaja
Karlapoiss

liitunud: 13.02.2008




sõnum 22.08.2016 07:08:12 vasta tsitaadiga

Pole küll päris arvutiga seost aga siiski.
Voodis olles läpakas ei laadinud. Mõtlesin, et kas seina pistik on otsas vms. Võtsin testeri ja panin otsad seina. Edasine - käis sähvatus, tuled kustus, korralik kärsakas üleval, voodisse oli põlenud auk(tester oli voodi peal) ja testeri taga tühimik... tester oli jäänud vale sätte peale icon_biggrin.gif

_________________
Kodulehe valmistamine - küsi pakkumist!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2016 19:33:45 vasta tsitaadiga

Kunagi kui 6-aastane olin, siis telekamängul läks "trafo" (power brick) rikki. No mina ei teadnud, mis asi on volt või amper või oom või jumal teab mis. Mänge oli vaja mängida, lõikasin kuskilt seina lambi juhtme otsa ära. Juhtmete värvid õnneks sobisid kokku, kuidagi teibiga mäkerdasin ja siis andsin tuld icon_biggrin.gif Edasi teate ise, mis juhtus icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.10.2016 13:31:50 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Kunagi kui 6-aastane olin, siis telekamängul läks "trafo" (power brick) rikki. No mina ei teadnud, mis asi on volt või amper või oom või jumal teab mis. Mänge oli vaja mängida, lõikasin kuskilt seina lambi juhtme otsa ära. Juhtmete värvid õnneks sobisid kokku, kuidagi teibiga mäkerdasin ja siis andsin tuld icon_biggrin.gif Edasi teate ise, mis juhtus icon_lol.gif
Mul jutus sama asi, aga kuna vanust oli selleks ajaks mingi 13-14, siis panin hoopis portsu neid suuri ümaraid patareisid joonlaua peale ritta, teibiga kinni, joonlaua otstesse naelad ja juhtme otsad naelte ümber ja töötas kurivaim ... mingi aja icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 02.11.2016 13:58:44 vasta tsitaadiga

Mõned jamad on USB pesadega olnud..... icon_biggrin.gif
nende vaheplaat on nii kuradi õrn, et pimedas või jokkis oleksus ära parem topi juhet sinna
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2016 20:59:26 vasta tsitaadiga

Sai täna läpakalt profülaktika mõttes põhjakaas ära võetud ja suruõhuga veidi tööd tehtud, kuna oli tunne, et vent töötab liiga palju.
Tolmu nagu väga polnudki, kaas kinni masin tööle ja ....vaikus thumbs_up.gif Tükk aega netist surfatud jne, ikka vaikus thumbs_up.gif thumbs_up.gif, korra arvutitagant ära käies oli aga väljalülitunud...
Tööle tagasi ja siiis järsku jälle väljas, mitu korda sai klõpsitud, siis isegi biosis lülitus välja. Siis hakkas kohale jõudma milles võib asi olla. Kahtlases vaikuses icon_lol.gif

Kaas lahti, arvuti alaspidi käima ja vent hakkas tööle, kokku tagasi, asi lahendatud icon_rolleyes.gif

Juba lootsin, et ei peagi enam netis pideva vuhina taustal istuma icon_biggrin.gif Ei ole sellist õnne.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2016 21:31:29 vasta tsitaadiga

Midagi kärssama ei läinudki? icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 09:15:21 vasta tsitaadiga

Andurid sees, enne kriitilist momenti lülitab välja, mingit temperatuurisofti pole, nii et ise temperatuure ei jälgi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 12:06:22 vasta tsitaadiga

Tolmupuhastuse jaoks tuleb ikka terve jahutus välja võtta, vahetada termopasta ning vajadusel ka termopadjad. Samuti radikas reaalselt ribide vahelt puhastada, mitte suruõhuga sussutada kuskilt ventika vahelt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 12:13:14 vasta tsitaadiga

Aint anybody got time fo dat icon_rolleyes.gif Nagunii kokku pannes on pooled jupid üle või valetpidi küljes, ei ole seda väärt, kuskil tolmu igatahes ei paistnud, pole tolmuses kohas hoitud.
Pastat olen vahetanud, see erilist mõju ei avaldanud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 12:21:15 vasta tsitaadiga

No kui pooled jupid üle jäävad, siis ehk tõesti ei ole mõtet näppida. icon_lol.gif Ära palun kellelegi teisele ka "tolmupuhastuse" teenust nii sõbrapoolestki paku. icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2016 12:31:37 vasta tsitaadiga

Mihkel., ok.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angus
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2005




sõnum 05.12.2016 16:32:02 kuidas ma esimest och viimast korda kellamist proovisin. vasta tsitaadiga

Keskkooli ajal sai onuga kahe peale soetatud Pentium III.Jõle äge oli,Paintis sai pilte joonistada ja RedAlert 2 pakkus pinget.Ühel kenal kevadpäeval pakkus peale Red Alerti pinget raalile ka Lõunast tagasi jõudnud äike.
Sai küll välja lülitatud ja puha aga näe, tegi netikaabli ja LAN-kaardi kaudu ikkagi ära kurjam.Surnud mis surnud.Jube jama.Sai siis tuuseldatud kuskil foorumites ja leitud, et 1 härrasmees Tallinnas pakub soodsalt mobot koos Celeron 5-ega.Cool, nuiasin onult rahad sisse ja Tallinnasse Balti jaama lähedale äri ajama.Äri oli kiire ja korralik.
Hakkan siis "uut" ja uhket masinat kokku panema.Mälud külge,jahutused asjad - no nii nagu peab noh.Esimene käivitamine - ja kohe BIOSi.Osssaaaa sellel andis seal ju volti tõsta asjadel.Olin kuulnud küll, et mingi clockimine on olemas, noh, et saad ubermasina teha.Kuskilt oli kõrva taha jäänud, et seda protsessi tehakse järk-järgult tõstes.Oli mul jee aega selle jaoks.Kõik maxi mida vähegi andis teha. F10/Y/Enter...plõks....ja vaikus.Kohutav pimedus saabus ekraanile ja veel pimedam hirm minu südames.Peas vasardas :"Oi raisk, uus emakas, just ostetud, onu raha eest ka enamjaolt ja ma kõrvetasin ära enne kui esimene boot sai teoks saada".Värisevate kätega noppisin biosi patarei ära,kettalt juhtme küljest ning mälud pesadest välja.Murest murtuna läksin kööki, palusin vanaemal mulle 1 kohvi teha ja läitsin sigareti - Onu ei olnud veel koju jõudnud.Kas tõesti ei saa enam ACDsee-ga vaadata arvutiklassist tõmmatud paljaid naisi?Kas tõesti Red Alerti ei saa enam mängida?Ja omg, SoundClub 2-es tehtud lood?Hea küll.Läksin panin iga detaili oma koha peale tagasi ca 20 mintsa pärast ja just, õige, nagu arvasitegi - See hakkas tööle!!!Minu esimene OC-mine on jäänud ka minu viimaseks.Onule ma muidugi ei maininud midagi.

_________________
I like turtles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.12.2016 17:24:51 Re: kuidas ma esimest och viimast korda kellamist proovisin. vasta tsitaadiga

Angus kirjutas:
Keskkooli ajal ....
beer_yum.gif meeleoluka loo eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003




sõnum 17.01.2017 16:46:26 vasta tsitaadiga

Win 7 kleeps oli kastil vaikselt hakanud ära tulema (servad lahti).. Aegu seal juba olnud ka. Täna hommikul avastasin selle tükid põrandalt ja ühe väga rõõmsameelse kassi arvutikorpusel istumas icon_neutral.gif

Edit: Microsoft kassile altkäemaksu andnud, et sundida mind win 10 peale kolima windows.gif

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 443 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 336
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.01.2017 20:33:05 vasta tsitaadiga

Nuh, kui kleeps läinud siis muutub arvuti piraadiks või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 19.01.2017 10:55:38 vasta tsitaadiga

Ei, aga kass küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 27.12.2018 18:58:43 vasta tsitaadiga

Ostsin Arvutitarga poest Smuuli tee 43 arvuti tolmust puhastamise ballooni lisaks tellitud ventilaatorile. Kodus võtsin arvutist voolu välja ja asusin puhastama, olen varem teinud ja arvasin et kõik ok. Ei olnud kurat.
Selle asemel et puhtaks saada, käis litakas ja tekkis selline tulekera, mis pani arvuti lahvatas põlema ja ka mina sain kõvasti tulest pihta, juuksed, kulmud kärssasid, käsi on põlenud ja valutab, särk põles ära, ja kõik laual olnud esemed peale klaveri millele olin katte peale pannud. Esiotsa mõtlesin et kõik on piixus haigla tuletõrje ja kõik muu. Aga läks veidi õnneks. Suhteliselt.

Arvutis põlesid/sulasid üles juhtmete ümber olev võrk, osaliselt isolatsioon, vent, tolmuvõrgud, arvutihiire pealis sulas üles ja ei tööta enam normaalselt. Arvuti pärast põlengut küll töötab aga kauaks pärast sellist jama?
Osad balloonid tuleohtlikud ei ole neid kasutasin varemalt ja ei osanud oodata et mõned on. Arvate et ei tundnud end lollina, tundsin küll, III liigi elektriku paberid on olemas. A kategooria minööri paberid on olemas. Kõrgharidus on. Afgaanis jäin ellu rängas tulevahetuses. Naise oskasin normaalse valida. Aga siin kurat aga selline jama, et täitsa lollina tunnen ennast nagu AHV kes puu otsast kogemata alla kukub

Aga ikkagi olen poe peale pahane. Kust kurat ma pidin teadma et ropult tuleohtlik kui manuaal on võõramaises mikrokirjas ja on
balloone mis ohtlikud. Siit ka küsimus, mis arvate, kas tasub küsida valuraha, kuna poemüüja ei hoiatanud, et müüdav toode on niivõrd tuleohtlik, et võrgust lahtiühendatud arvuti võib ka leekidese lahvatada kusagil kondekas oleva uitvoolu, kõrge temperatuuri, tolmu ja suruõhugaasi segu koosmõjul. Ise arvan et on õiglane ja seaduslik küsida, kuna ettevõtte töötaja ei hoiatanud, mis jama pakutav toode võib tekitada, peaks pood vastutama vähemalt niipalju, et oma kulu ja kirjadega kontrollitaks arvuti üle ja vahetataks välja arvuti põlenud-kannatada saanud osad...mis arvate?

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2018 20:19:11 vasta tsitaadiga

Mul on kõigil purkidel selline logo peal. Tõenäoliselt sinul samamoodi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.