Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.01.2017 20:30:26 vasta tsitaadiga

Vaatab mis nv täpsemalt toob. Mikri võimalus on olemas muidu. Kas kindlalt mängida õnnestub on teine asi.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2017 22:22:53 vasta tsitaadiga

Sai suure talve müügi ajal soetatud. Kas onlineis võib kohe proovida või soovituslik enne story läbi mängida.

Storys olen alustamas mingit Trevori teemat - vaja allveelaeva ja kopterit vist. Siiamaani suht rahul olnud kui esimeste käivitamiste probleemid välja arvata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 22:27:49 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Sai suure talve müügi ajal soetatud. Kas onlineis võib kohe proovida või soovituslik enne story läbi mängida.

Storys olen alustamas mingit Trevori teemat - vaja allveelaeva ja kopterit vist. Siiamaani suht rahul olnud kui esimeste käivitamiste probleemid välja arvata.


olen gta 5 mängind 300h story on siiamaani 30% ainult tehtud...icon_biggrin.gif
minujaoks on mäng ainult onlines...
soovitan praegu autosi importiga 25% extra raha...
2 top end autod viid ära saad 250k juba....4 viies saad iga 30 minuti tagant 500k aega võtab 3 minutit...
seni kuni cooldown varastad uusi autosi või teed muid misioone hetkel on ikka siga lihtne raha teha.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2017 22:53:41 vasta tsitaadiga

See käib siis online kohta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 23:05:47 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
See käib siis online kohta?


ikka jah
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 06.01.2017 00:31:50 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks küll story ka läbi teha. Mul just vastupiid, et online on täiesti soiku jäänud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 10:24:45 vasta tsitaadiga

Mina ütlen ausalt, et mulle meeldis ka story selles suhtes rohkem.
Online tüütas mõne nädalaga ära, raha tuli kuidagi raskelt peale ja üsna ruttu hakkasid need häkkerid ja muidu ulme vennad terroriserima

SAMP oli päris äge samas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 06.01.2017 10:48:13 vasta tsitaadiga

online on ainult niikaua meelelahutuslik kui saab asjaliku rahvaga kokku ja ka siis võib olla teatud aeg sisutut passimist, enamus missioone (v.a kompetiivsed versus omad) on suht sisutu, tühi grindimine. Ainukesed, mis natukenegi huvitavad on heistide tegemine. CEO missioone väga näinud ei ole aga tundub kohati, et tegemist on kärbitud või lihtsustatud singleplayer mängu missioonide teisendiga. Meenutab natuke Vice City Stories missioone, mis olid lisaks pandud oma äride majandamisel.

raha tuleb lademetes enamasti sündmustel mida reklaamitakse. hetkel on autodega kõmmutamine suhteliselt tulus. 50-75k tuleb suht kergelt kui võita mõni asjalikum lahing. thumbs_up.gif Ja 15-25min sellise tasu saamiseks on suhteliselt lühike aeg GTA online mõttes.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 16:21:09 vasta tsitaadiga

No kuidagi... ehk olen ise vanemaks saanud nii palju lihtsalt, funny on vähe kuidagi icon_biggrin.gif
SAMP muidugi oli sellepärast ka ehk suurema meelelahutusprotsendiga ,et 30 matsi asemel oli serveris teinekord korraga 500 inimest jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 17:13:44 vasta tsitaadiga

Kui gta-orange.net järjekordne läbikukkumine ei ole nagu fivem, gta-mp jne, siis midagi SA-MP laadset võib isegi tekkida.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 06.01.2017 17:27:11 vasta tsitaadiga

Cunning stunts on ka 2x rp/$ kuni 12ndani vist.
Eile paari tunniga ajasin veidi üle miljoni kokku.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 20:23:49 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Kui gta-orange.net järjekordne läbikukkumine ei ole nagu fivem, gta-mp jne, siis midagi SA-MP laadset võib isegi tekkida.


https://gtanet.work/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2017 19:12:59 vasta tsitaadiga

Täna viitsib keegi midagi mängida?
Pole isegi kõiki heiste vist teinud veel. icon_biggrin.gif
SocialClub: imArmoK
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raivo45
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2011




sõnum 10.01.2017 15:58:35 vasta tsitaadiga

Socialclub: raivo45

Kui kellelgi vaja heisti kaaslast.
Heisti jaoks peaks ikka mingi punt koos olema, et teha. Suvaliste playeritega on suht jube vahepeal, vahel lased mitu tundi jutti nii, et üks tüüp paneb koguaeg lennukiga matsu ja samas paneb endale cuti 55%.

_________________
xD
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 14.01.2017 23:48:58 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
kert06 kirjutas:
Kui gta-orange.net järjekordne läbikukkumine ei ole nagu fivem, gta-mp jne, siis midagi SA-MP laadset võib isegi tekkida.


https://gtanet.work/


Üllataval kombel on tegemist juba täiesti kasutatava multiplayer addon'iga - sync on juba võrdlemisi okei(perfi pärast muutuvad kaugemal olevad asjad kõvasti ebatäpsemaks) inimeste ja sõidukite osas, samas relvad(eriti jälitavad raketid ja bensiinipaagid jms) ei tööta hästi(particled ja "targeting" ei synci). Client on ka täitsa viisakas, crashe tuleb võrdlemisi harva(enamasti midagi vanilla mängus võimatut tehes).
Funktsionaalsuse poolest on ta juba väga tasemel ning paljuski juba parem kui SA-MPi viimane versioon - sise on ehitatud ka juba raycasting ja isegi integreeritud browser, mis muudab UI tegemise tohutul lihtsamaks ja kasutajasõbralikumaks. Muidugi on olemas ka ülejäänud tööriistad, mille kirjeldus siia ära ei mahu, aga kokkuvõttes on juba praegugi võimalik ära kasutada enamikke GTA V's juurde lisatud funktsioone.

Plaanis hetkel ka selle peale esimene Eesti GTAV RP server(pole muidu veel täiesti otsustanud, kas teha eesti suunitlusega inglise keelne server või täiesti eesti keelne juba - sõltub huvist ja teiste serverit tasemest/edust/konkurentsist).
Kui keegi tunneb, et tahaks ka sellele algatusele kaasa aidata, võib julgelt PMi saata, kuna üksinda nii front-end veebilehe ja UI'ga tegeleda(GTA:Network backend on C# ja frontend javascript) ja kõrvalt ka serveri backendi teha on pehmelt öeldes tüütu. Ma ise tegelesin muidu aastaid SA-MP serveritega, kuid tuleb tunnistada, et GTAV's kasutatavale loogikale ümberkolimine on olnud keerulisem kui arvasin, seega oleks lisa abikäed väga oodatud.
Oleks rõõm ka lihtsalt huvilistest, kes tahaksid modereerimise, testimise ja ideedega kaasa lüüa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 16.01.2017 21:35:20 vasta tsitaadiga

oliver12 kirjutas:
parm kirjutas:
kert06 kirjutas:
Kui gta-orange.net järjekordne läbikukkumine ei ole nagu fivem, gta-mp jne, siis midagi SA-MP laadset võib isegi tekkida.


https://gtanet.work/


Üllataval kombel on tegemist juba täiesti kasutatava multiplayer addon'iga - sync on juba võrdlemisi okei(perfi pärast muutuvad kaugemal olevad asjad kõvasti ebatäpsemaks) inimeste ja sõidukite osas, samas relvad(eriti jälitavad raketid ja bensiinipaagid jms) ei tööta hästi(particled ja "targeting" ei synci). Client on ka täitsa viisakas, crashe tuleb võrdlemisi harva(enamasti midagi vanilla mängus võimatut tehes).
Funktsionaalsuse poolest on ta juba väga tasemel ning paljuski juba parem kui SA-MPi viimane versioon - sise on ehitatud ka juba raycasting ja isegi integreeritud browser, mis muudab UI tegemise tohutul lihtsamaks ja kasutajasõbralikumaks. Muidugi on olemas ka ülejäänud tööriistad, mille kirjeldus siia ära ei mahu, aga kokkuvõttes on juba praegugi võimalik ära kasutada enamikke GTA V's juurde lisatud funktsioone.

Plaanis hetkel ka selle peale esimene Eesti GTAV RP server(pole muidu veel täiesti otsustanud, kas teha eesti suunitlusega inglise keelne server või täiesti eesti keelne juba - sõltub huvist ja teiste serverit tasemest/edust/konkurentsist).
Kui keegi tunneb, et tahaks ka sellele algatusele kaasa aidata, võib julgelt PMi saata, kuna üksinda nii front-end veebilehe ja UI'ga tegeleda(GTA:Network backend on C# ja frontend javascript) ja kõrvalt ka serveri backendi teha on pehmelt öeldes tüütu. Ma ise tegelesin muidu aastaid SA-MP serveritega, kuid tuleb tunnistada, et GTAV's kasutatavale loogikale ümberkolimine on olnud keerulisem kui arvasin, seega oleks lisa abikäed väga oodatud.
Oleks rõõm ka lihtsalt huvilistest, kes tahaksid modereerimise, testimise ja ideedega kaasa lüüa.


No eks näeb milla R* nende poe kinni lööb nagu nendel
http://www.cinemablend.com/games/GTA-5-Alternative-Multiplayer-Has-Shut-Down-98147.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.01.2017 22:26:19 vasta tsitaadiga

Goon, minuteada polnud see päris shut down ja selle taga polnud R*.
Kui mina õieti mäletan, siis Take-2 niisama mainis, et nad pole eriti õnnelikud selle uue online lahenduse üle. Ning need kes seda uut online lahendust arendasid, need panid lihtsalt uksed kinni ja ei hakanud isegi vaidlema. Keegi ei maininud isegi kohtusse andmist, lihtsalt viisakusest pandi uksed kinni.

Ma tõsiselt kahtlen, et siin midagi kinni pannakse. Enamus need projektid on kõik open-source nii või naa, kui panna midagi kinni, siis tuleb jälle uus kuskilt välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 16:29:30 vasta tsitaadiga

Terv,

Puht elulisetel põhjustel pole olnud aega kogu teemat läbi lugeda, kuid kas keegi siin ka tegeleb sõna otseses mõttes "lihtsalt mängus passimisega"? Kuna olen GTA-sid mänginud täpselt esimesest alates(1998/9 mäletan esimese arvuti aegu juba) ning modinud neid juba 3-st alates, siis sai praegune arvuti kunagi 2014. suvel kokku pandud osalt ka sellise arvestusega, et ma nüüd tänasel päeval veel hädas poleks. See selleks, "lihtsalt mängus passimise" all mõtlen ma kinematograafilise reaalsuse simuleerimist ehk challengin ennast, kui palju ma jõuan scripte ja erinevaid graafikemode peale laduda, enne kui mäng kokku panema hakkab(=videomälust puudu jääb). Hetkel siis seis selline, et fullHD-resolutsiooniga on kõik graafika põhjas(4xMSAA siiski ainult, videokaardil tuleb ikkagi piir ette) va "High Resolution Shadows" on "off" ning extended distance scaling kah kusagil umbes poole peal. Jookseb 30FPS päris stabiilselt välja, arvestades et praegu on peal(nagu juba mainitud) üheaegselt terve hunnik scripte ja mode.

Kõige rohkem annab vast juurde ikkagi ENBShader, kuhu lükkad külge siis näiteks parandatud ajatsüklid, tuunitud ilmaskriptid jvpm. Sõidukitest nii palju, et eelmise challenge ajal oli mul ära vahetatud vist üle 120 auto niiet linnas enam vanilla contenti praktiliselt üldse ringi ei liikunud. Viimast üldjuhul ei soovita, see tõmbaski ilmselt kõige rohkem FPS-i maha(lihtsalt ringisõit). Hetkel uue challengega olen siis kõiki autosid installinud ainult "add-on"-kujul ning rõhku pannud ümberkaudsele sceneryle. Soovitan kindlasti huvilistel tõmmata LA Roads(+patch), LA Freeway Signs(koos õigete Hollywoodi tähtedega) ning mingisugused entusiastid vahetasid kogu kaardil(nii mulle sisuliselt tundub!!!) ära kõiksugu reklaampostrid, plakatid jne.

Scriptidest -

1. script paneb rooli koos pedaalide ja käigukastiga tööle .
2. script muudab kogu juhitavuse teistsuguseks(tegu on spetsiaalselt roolide jaoks mõeldud scriptiga).
3. script lisab auto üle õige kontrolli, niiet saab rooli peale ära panna kõik suunatuled, raadionupud, ohukad, kässari, süüte, kojamehed, kohtvalgusti.
4. script ongi kojameeste jaoks, et nad tööle hakkaks
5. script on garaažimod, mis lisab sulle kaardile mingi 30 uut ostetavat garaažiboksi(Single Player Garage Mod).
6. script on 1 nupuga radiomute.
7. script kaotab autos sisevaates piirangud ehk saab vabalt näoga igale poole interjööris vaadata.
8. script on tankimise mod, kus mapi peal kõik tanklad on muudetud töötavateks + erinevad kütused ja värki. Kasutan ise Pertamina Fuel Mod-i.
9. script ei lase autol iga kord väljudes rattaid sirgeks tagasi keerata(asendamatu minusugusele "kiibitsejale").
10. script on kogu mängu põhiteema ehk MENYOO TRAINER, see ei vaja vist rohkemat kirjeldamist...

Ja selle tulemusena sain toimima oma G25 koos kõigega, mis pähe vähegi tuleb ning loob tegelikult päris hästi icon_razz.gif

FB-st ripitud pildid icon_sad.gif





Kuna mul on ebaterve huvi numbrimärkide vastu päriselus, siis 15minutiga vanadest kogemustest tegin kiiruga Eesti numbrid ka, millele täna-homme, kui aega leidub, pean veel paar fixi tegema(graafiline asetus taustal kui ka koodiga mässamine, et numbreid õigesti näitama hakkaks).

Mul ei ole GTA-Online ning sorry, et ma siia online-teemadele lihtsalt vahele trügisin, aga tore oleks leida, kui keegi siit veel modimise vastu vähe rohkem huvi tunneb. Mul on modidega mässamises päris palju läbielatud ning võin huvilisi vastavalt võimalustele ka aidata...

Minu siht ja soov siin mängus on AUTOD ja nendega seonduv KINEMATOGRAAFILINE REALISM.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004




sõnum 24.01.2017 17:38:57 vasta tsitaadiga

Endal täpselt samasugune huvi. Hetkel küll veel ainult unistus, sest õige pea alles läheb GTA modimist arvesse võttes uue kasti koostamiseks.
Tulevikus kindlasti küsin, kui nõu tarvis icon_wink.gif

PS: Kas modid profiilimasinal? Tundub, et 6GB VRAM-i õigustaks ennast igati?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 17:50:09 vasta tsitaadiga

Modin profiilimasinal ning kui ma ikka olen õigesti aru saanud, siis vist kõik täiesti põhja lükates ta ei tahagi ju tegelikult üle 4GB. Sinna arvesta juurde nüüd veel kogu see modivärk - 6GB ei tundu paha mõte, et GTA5-te lasta, kuid lisaks VRAM-ile ära unusta ka tavalist RAM-i. Tahaks ise DDR4-mäludega proovida, aga selleks läheb vaja juba uut emaplaati (=kõike muud), jääb hetkel ära...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.01.2017 17:53:31 vasta tsitaadiga

kuskil high-very high vahepeal läheb juba 1080p resol videomälu kasutus üle 4 giga. kõik põhja keerates pluss 4xaa tahab 1440p resol juba 5gb ja 2160p resol 6gb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 18:08:46 vasta tsitaadiga

Veider, kontrollin üle, aga ma suutsin mingi 2900-kopikatega hakkama saada, kuna endal 3GB. Kindlasti tegu 1920x1080 resoga ja no kindlasti high-very high vahel...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.01.2017 18:59:23 vasta tsitaadiga

kui sul ainult 3gb on, siis sellega peabki hakkama saama ju icon_biggrin.gif
lihtsalt rohkem swappimist rami või ketta vahet ja sellega kaasnev kohatine perf hit.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2017 19:50:07 vasta tsitaadiga

londiste sa ei saa üldse aru, tema eesmärk oli ikkagi mäng kokku jooksutada ehk siis niipalju mod'e peale panna, et midagi järele annaks ja pange paneks. aga näed võta näpust, mingi imelik asi juhtus ja hakkas hoopis swappima icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 21:35:18 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et teeks mingi väikse mägu gta onlines. Krt mingid debiilid hakkasid kahekesi killima mind kordamööda. Lasin vastu kuis sain - tagatipuks hääletasid minu väljaviskamise poolt sessioonist. Sessioonis 3 oligi ainult kokku. Mõttetud vennad. Ega selliste eest vist kaitsets pole?
Ükspäev aga hea nali - hakkasin just midagi tegema kui mingi häkker võttis kõik onlines olevad tegelased ühte kokku ja hakkas siis raha pähe valama. Ära minna ka ei saanud - kemplesid seal mingis ringis edasi tagasi. ....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.