Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Monitor teeb häält märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
masterF
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2004




sõnum 20.04.2004 08:03:47 Monitor teeb häält vasta tsitaadiga

Sai paar päeva tagasi ostetud Samsung 959NF, eile avastasin, et monitori tagaosast on kuulda "särinat", see on koguaeg kui monitor töötab(mõnel inimesel on see probleem olnud ainult stand-by asendis). Kõige paremini on kuulda monitori tagaosa pealt. Muidu pilt on korralik. Olen HV-st lugenud ka et osadel just samsungi monitor kipub "vilistama", ei usu et see sama asi on, mul nagu rohkem säriseb vaikselt.

See hääl igatahes segab mind. Kas garantii tegeleb sellise veaga? Pilt on ilus ja korralik, seal defekte ei ole. Ega seda särinat vist ise ei saa kuidagi kõrvaldada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StuffMaster
Kreisi kasutaja
StuffMaster

liitunud: 06.10.2002




sõnum 20.04.2004 17:35:52 vasta tsitaadiga

Äkki pole juhe tagant korralikult sees? Mul on ka sea juhtunud....tasub üle kontrollida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterF
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2004




sõnum 20.04.2004 20:25:56 vasta tsitaadiga

liigutasin igat pidi, kasu ei miskit. Stand-by asendis kaob ära, kui arvuti kinni panen siis ka on vaikne,kui aga arvuti tööle panna, hakkab jama pihta. Ma siin päris palju muidu näppinud seda VGA juhet arvuti küljest koguaeg ära kiskunud ja tagasi pannud, sest installisin üht vana arvutit. võisin midagi vigastada võib-olla, vahest ununes monitor nupust kinni lükata ja VGA kaabel sai töötava masina ja monitori korral videokaardi küljest lahti tõmmata. Samas seda olen kogueg teinudka vana monitoriga ja juhtunud pole midagi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.04.2004 21:41:16 vasta tsitaadiga

Tundub, et "vilistamine" on NF seeria monitoridel ühine omadus. Minu monitori niisama töös olles ei ole kuulda (võib-olla ka seepärast, et toas on igasugu akvaariumipumbad, mis kõva häält teevad icon_wink.gif, aga stand by-s olles vilistab asi vahetevahel küll selle tulukese vilkumise rütmis ja seda on ka teised kasutajad nimetanud. 757NF monitor, mida töö juures kasutan, vilistab aga veel kõvemini. Aga kas see sinu särin ja vilin on sama asi, ei oska kommenteerida. Ja kui pilt korras, siis seda kaablijama küll ei usu, mida pakkusid.
_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StuffMaster
Kreisi kasutaja
StuffMaster

liitunud: 06.10.2002




sõnum 21.04.2004 13:12:48 Re: Monitor teeb häält vasta tsitaadiga

Proovi, siis asi garantiisse viia, kui sulle tõesti see särin pinda käib, aga kui nad asja korda ei tee, siis
on võimalus ka osta uus monitor icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
külaline






sõnum 21.04.2004 20:05:41 vasta tsitaadiga

Minul profiilis olev moll teeb ka häält, aga mingisugust sirinat teevad nad kõik, puupungil ju igasuguseid trafosid täis.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Monitor teeb häält
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.