Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2016 16:16:40 vasta tsitaadiga

Mõni nv tagasi tartusse ja tagasi sõites oli küll äärmiselt hea, et kõiksugu roadkillid olid ära märgitud. Mõlemal suunal oli kusagil 10+ rebast jms looma oma lõpu saanud, mida küll oma auto alla korjata ei tahaks. Õnneks pole neid konnade ja tuvide jms roadkillide teavitusi näinud, mis siin mõnel närvi mustaks ajanud. Soe soovitus on siis need teavitused välja lülitada, kui närvidele käivad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2016 16:39:06 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Wazes võiks kunagi ilmuda variant, et oleks võimalik ära märkida mis hoiatusi kuvatakse. Ise jätaks ainult kiiruskaamerad ja politsei. Muude asjade jaoks on mul endal veel silmanägemine piisavalt hea.


On ju variant. Jätad "Show on map" valikutest ainult Speed Cams ja Police sisse, teised kõik välja.


Ongi see mis mul vaja.. jeerum, täitsa piinlik. Kunagi ma otsisin siis küll sellist võimalust ei olnud. Aga siis minu poolest andke aga minna... korjuste ja seisvate sõidutite märkimisega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2016 17:14:20 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
iOS 4.12.1.1 on Marit ja Johan täitsa olemas... thumbs_up.gif

ja nüüd enam ei ole icon_sad.gif
Pole midagi uuendanud ega miskit. Lihtsalt enam keelte valikus neid pole...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.10.2016 17:52:10 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
conx kirjutas:
iOS 4.12.1.1 on Marit ja Johan täitsa olemas... thumbs_up.gif

ja nüüd enam ei ole icon_sad.gif
Pole midagi uuendanud ega miskit. Lihtsalt enam keelte valikus neid pole...


Mõned postid tagasi kirjeldasin, mul sama jama.
Uninstall ja install, kõik tagasi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 04.10.2016 10:03:04 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mõnel siin on autod nii madalad, et ei saa üle künnisegi ilma põhja äestamata. Sihuke korjab kõik rebased kõhu alla.

Mootorrattag sõites olen kähriku ja rebasekorjuste hoiatuste eest tänulik thumbs_up.gif .
Ummikutega kipub jah tihti nii olema et olukord juba lahenenud aga Waze näiteb ikka "Complete Standstill". Võiks olla võimalus teavitada ummiku lõppemisest!

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2016 10:53:08 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Mõnel siin on autod nii madalad, et ei saa üle künnisegi ilma põhja äestamata. Sihuke korjab kõik rebased kõhu alla.

Mootorrattag sõites olen kähriku ja rebasekorjuste hoiatuste eest tänulik thumbs_up.gif .
Ummikutega kipub jah tihti nii olema et olukord juba lahenenud aga Waze näiteb ikka "Complete Standstill". Võiks olla võimalus teavitada ummiku lõppemisest!

terv
Kris.


No autoteemas kuskil oli mul video, kus ajasin rebase vms alla - stange kriimuline alt, selle nö stange küljes oleva porilapatsi/tuule suunaja lõi küljest ja põhjakatte nurga lahti. Teine kord otsisin möödasõiduvõimalust ja lasin sabas olles surnud rebasest (vms asi see oli) üle. Kerge plõks, õnneks jäi stange puutumata, kui lõi teise külje stange aluse porilapatsi/tuule suunaja üldse küljest ära.
Peale vaadates ei ole madaldatud vedrustusega auto, auto kõrgel comfort ja pehmes asendis maanteel. Madaldatud autodel madalaim punkt alla 10 cm kindlasti. Tuttava M3 esistange splitter vms suveseades nii, et tikutop mahub stange alla ja kõik. Vaat see on madal - nagu sahk ees. icon_lol.gif
Pikk loba kokkuvõttes - mu meelest on see loomadest teavitamine väga hea asi ja võiks jääda edaspidi. Jah, eks siis ole vastik, kui keegi idu püüab "punkte koguda" ja märgib iga 100 m midagi maha....Või siis ühte korjust püüab 5+ inimest samma kohta märkida, selle asemel et " thumbs_up.gif " vajutada ekraanil.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline03
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 04.10.2016 14:45:58 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Samas on see võimalus säilitatud politseist raporteerimisel (mis on veel suurem nonsens, sest politsei võib sind kottida sõltumata suunast icon_biggrin.gif).
.....
Või siis hädavajalik oleks selline valik raporteerimisel, et märgitud oht oli 100, 300 või 500 m tagasi. Põdral parajasti kõhu alt läbi sõites ei hakka ju nuppu otsima, et teisi hoiatada.
.....


Minu meelest võiks politsei hoiatus olla kahepoolne, sest tõesti politsei võib jälgida mõlemat poolt korraga.
Ja tagasi ulatuva märkimise võimalus võiks ka olla, sest pigem kui on midagi mida märkida siis sel ajal on olulisem tee ja ümbruse jälgimine kui selle märkimine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2016 14:59:22 vasta tsitaadiga

Politsei märkimise peaks üldse ära korjama.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2016 00:40:02 vasta tsitaadiga

Marit on tõesti tüüpilise eestlase maitse jaoks pisut liialt energilise intonatsiooniga ja Johan ka max asendis liiga vaikne. Üldjoontes ok, helinivood võiks tõsta.

kris kirjutas:
Ummikutega kipub jah tihti nii olema et olukord juba lahenenud aga Waze näiteb ikka "Complete Standstill". Võiks olla võimalus teavitada ummiku lõppemisest!

Sa teed seda lõiku normaalse kiirusega läbides automaatselt.

Märt. kirjutas:
Politsei märkimise peaks üldse ära korjama.

Siis tuleb Trapster tagasi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.10.2016 07:06:14 vasta tsitaadiga

Miks peaks politsei kedagi häirima, kui just kihutada tõesti ei soovi ja sõidad nii keskmiselt +10...+15? Ainult kaamerad kotivad sellise kiiruseületuse juures. Ja kui oled napsuselt roolis, siis peabki sind kottima "kõik puhuvad" alas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2016 07:54:34 vasta tsitaadiga

Ega häirigi, lihtsalt hea teada nagu rebaseraibetestki.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2016 08:38:39 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Kas keegi teab kuidas saaks uuesti tagasi minna ver. 3.9.9 peale? Versioon 4, mida edasi seda hullemaks läheb.


Kui päris aus olla, siis Waze oli kõvasti stabiilsem ja vähem robustne enne Google'i kätte minemist. Vahe on nagu öö ja päev. Mõnes mõttes on muidugi loogiline kulg, et rakenduse arenedes ning funtksionaalsuse lisandudes on järjest rohkem nõrku lülisid. Eriti, kui tegemist on massidesse lastud tasuta äpiga. Ma täitsa usun, et kui rakenduse eest peaks mõned kopikad välja käima, oleks resultaat ka teine.

softis kirjutas:
Eestis on Waze'i kõige suurem probleem see, et kliendirakendus, kaardiarendus, wiki ja siis see tõlke-hääleosakond on kõik igaüks eraldi ettevõtmine icon_neutral.gif
Praegu on hästi näha, et hoiti kitsas ringis seda hääljuhiste asja (ka testimise ajal) ja nüüd siis on näha, kuidas välja kukkus. Ma ei mõtle seda samas üldse halvasti, respekt tehtud töö eest thumbs_up.gif


Nii ta enam-vähem on. Ja eks see ole ka loomulik, arvestades, et tegemist on vabatahtliku tööga ning igaüks ajab pigem seda asja, mis teda kõige rohkem huvitab. Hääljuhised said tehtud tõesti väga kitsas ringis (kuni 8 inimest vist), korraks sai teatud tõlgete osas kaasatud ka Waze'i foorumi Eesti kogukonda, ent sealt väga küllaldast vastust mõistliku ajaga ei tulnud. Seetõttu ongi ehk parem, et asi sai kitsas ringis tehtud, sest reaalsuses on nii, et nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Kõigile on võimatu meeldida. Ka see projekt tegelikult venis üle poole aasta täiesti mõttetu jobutamise ja arvamuste mitteklappimise tõttu. Aga eks ta ole... kui riigikogu palka ei maksta, ei viitsi keegi üle enese varju hüpata.

rex kirjutas:
Marit on tõesti tüüpilise eestlase maitse jaoks pisut liialt energilise intonatsiooniga ja Johan ka max asendis liiga vaikne. Üldjoontes ok, helinivood võiks tõsta.


Nõustun. Audionäidete salvestamise järel päris alguses isegi tõin selle välja, et sellisel kõnemaneeril peale filoloogide fänne väga ei leidu. Ühtluse mõttes pidanuks mõlemad hääled salvestama koos ning samas stuudios. Paraku see nii ei läinud. Erinevad inimesed vastutasid erinevate häälte eest. Aga vähemalt sai tehtud. Ent kui ma nüüd ei eksi ja mälu ei peta, siis võib juhtuda, et mingi aja pärast saab ehk kolmandagi hääle salvestada... väike kogemus on juba olemas, seega saab ainult paremaks minna. Isegi kui tegu saab olema Kuuse Lembituga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.10.2016 08:50:30 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:


softis kirjutas:
Eestis on Waze'i kõige suurem probleem see, et kliendirakendus, kaardiarendus, wiki ja siis see tõlke-hääleosakond on kõik igaüks eraldi ettevõtmine icon_neutral.gif
Praegu on hästi näha, et hoiti kitsas ringis seda hääljuhiste asja (ka testimise ajal) ja nüüd siis on näha, kuidas välja kukkus. Ma ei mõtle seda samas üldse halvasti, respekt tehtud töö eest thumbs_up.gif


Nii ta enam-vähem on. Ja eks see ole ka loomulik, arvestades, et tegemist on vabatahtliku tööga ning igaüks ajab pigem seda asja, mis teda kõige rohkem huvitab. Hääljuhised said tehtud tõesti väga kitsas ringis (kuni 8 inimest vist), korraks sai teatud tõlgete osas kaasatud ka Waze'i foorumi Eesti kogukonda, ent sealt väga küllaldast vastust mõistliku ajaga ei tulnud. Seetõttu ongi ehk parem, et asi sai kitsas ringis tehtud, sest reaalsuses on nii, et nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Kõigile on võimatu meeldida. Ka see projekt tegelikult venis üle poole aasta täiesti mõttetu jobutamise ja arvamuste mitteklappimise tõttu. Aga eks ta ole... kui riigikogu palka ei maksta, ei viitsi keegi üle enese varju hüpata.



Waze'i foorumis nägin ma ainult seda, et küsiti kuidas uute hääljuhiste push teavitust sõnastada ja ei muud icon_smile.gif
Vähemalt saan Waze'i inimestele näiteid tuua, kuidas meil see asi ikka ühtsena ei toimi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 11:00:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul telo üle sinihamba ühendatud autoga (kõned siis auto kõlarid + mikrid), aga waze seletab vaid läbi telefoni kõlari. Igast seadeid kruvinud seal heli all ja mitte midagi. Vahepeal olen suundi kuulnud siis, kui kõne on pooleli, siis lööb heli "ala keera paremale vms) korraks auto kõlaritesse. Muul ajal mitte. Täpselt sama asi on ka google maps navi kasutades - heli tuleb vaid moblast.
Z3c, android 6.0, uusim waze.
Hea, kui kogu mant tuleks auto kõlaritest vaid.

Nt auto enda sisseehitatud navi kasutades töötab navi + pooleli olev kõne ideaalselt koos.
Mingi seadete või telo viga?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2016 13:15:48 vasta tsitaadiga

iOS on selline variant olemas kus saab eelistada Bluetoothi:


väga mõnus, muusika mis telefonist mängib keeratakse vaiksemaks ning juhendamine räägitakse peale, seejärel muusika taastub.
vanasti androidi kasutajana oli justkui Nexus 5 telefonis sama võimalus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 13:49:21 vasta tsitaadiga

Guugeldades tundub ka olevat suht suur probleem. Lahendus - pole aimugi.
Sinihamba alt, kui auto seadeid vaatan, siis lubatud kõne heli ja kontakti jagamine ning rohkem valikuid ei ole.

Nt navigon ja tomtom äpid viskavad telefonis kasutades kohe kõik asjad auto kõlaritesse.

Nt seda "mängi heli telefoni kõlaris" nuppu ei saa üldse aru - miskit ei muutu ei autos ega ka ainult telefoni kasutades.

Või on see mingi SE Z3c omapära, kus igast throw jms jullad jalus tolgendavad?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 14:17:15 vasta tsitaadiga

... võib-olla sõltub see natuke ka auto BT-st, minu Z3C suudab auto BT-ga kenasti läbi saada, Waze helid tulevad auto kõlaritest icon_rolleyes.gif või tuleks kasuks Waze maha lasta ja uuesti paigaldada ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.10.2016 18:20:14 vasta tsitaadiga

See on Waze'i poolne kala ja üsna madala prioriteediga arendajate jaoks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2016 10:50:39 vasta tsitaadiga

Proovisin paar viimast päeva hääljuhendamist Mariti peal hoida. Päris naljakas on tegelikult. Esimene assotsioon hommikuste multifilmide dubleeringuga. Eriti see pisut muretseva-etteheitva tooniga "ees on politsei!" või "ees on kiiiiiruskaamera!". icon_biggrin.gif "Rrrinktee" muutub pikapeale pisut häirivaks. Eriti, kui neid "rrrinkteid" terve posu jadamisi satub. Aga muidu pole häda miskit. Tõmbab kindlasti tähelepanu endale.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.10.2016 07:01:48 vasta tsitaadiga

Mul on see tibihääl ning ma ei saa aru, miks inglisekeelse teetööde vms ala kohta eestikeeles ütleb: "ees on oht"? Kuna ma mingit "ohtu" teetööde alas ei näe, siis olen neid teateid ka kustutanud...
Jüri viadukti alt sõites just proovisin nii inglisekeelset kui eestikeelset ja jutt erinev...

Lisaks on kummaline see, et kui ühes seadmes muudan juhised eesti keelseks, siis muutusid kõigis kolmes seadmes eestikeelseks. Samas, "mood"-i jne sünkroonida ei suuda, et sama oleks..
Ja kui õigesti mäletan, siis ka varem peale installides pidin kõikides seadmetes nii juhiste keele, kui menüü keele ise eraldi sobvaks muutma.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.10.2016 12:03:37 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, inglisekeelse all pead silmas robotit või salvestatud hääli?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.10.2016 21:47:51 vasta tsitaadiga

Mulle pakub ikkagi nalja see Marit seal. See "ees on oht" öeldakse ka nagu keegi suraks teda samal ajal kui sõna "oht" tuleb icon_biggrin.gif

Nagu näägutav naine kõrvalistmel "pööraaa....VASAKULE."
Edit: rexi välja toldud rrrrringteee on täielik huuumor icon_biggrin.gif mulle meeldib, aga raisk südari saab vahel kui ees politsei on ja telo auxiga maki küljes.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 20:11:44 vasta tsitaadiga

Sõitude statistikaga paistab olevat miski probleem - veebist Waze kontole sisse logides näitab, et statistikat uuendati viimati 21(!) päeva tagasi.
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2016 20:17:08 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
Sõitude statistikaga paistab olevat miski probleem - veebist Waze kontole sisse logides näitab, et statistikat uuendati viimati 21(!) päeva tagasi.

Viimati uuendatud 2 päeva tagasi
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 13.10.2016 09:53:38 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
Sõitude statistikaga paistab olevat miski probleem - veebist Waze kontole sisse logides näitab, et statistikat uuendati viimati 21(!) päeva tagasi.

Sama, vahepeal päris mitusada sõidetud.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.