Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 827, 828, 829 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 12:24:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, mis tavaline mängija sa oled, kui sa pole 4 aasta jooksul selgeks saanud kuidas töötavad sihikud mängus? Viimane tomat ka saab aru sellest, aga vipu ei saa.


Erick, kuidas selle isikliku ründamisega nüüd oligi, kes keda õigupoolest ründab?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 07.10.2016 12:25:37 vasta tsitaadiga

Mirko on omale HVsse ka konto ostnud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 12:26:42 vasta tsitaadiga

erick, vipu te olete nagu vana abielupaar juba. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 12:27:28 vasta tsitaadiga

tundub jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 12:28:42 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
erick kirjutas:
vipu kirjutas:
Krt mul ei ole artyt hetkel garaaziz, aga kui paremat hiire klikki all hoida siis peaks saama sihtida selliselt et serverisihik jääb maha


Aga replays on ju näha, et serverisihik iseseisvalt läheb ette sihtmärke otsima. Sa üldse saad aru, kumb on kumb?


Tee mäng, võta suvaline tank, hoia paremat hiire klahvi alla ja sihi vastast. Üks sihik seisab kinni ja teisega aimid. Täpselt sama efekti saad. Filmi ka seda ja siis võrdle
Seal ei ole mingit kahtlust, et aimbot kasutusel on. Ma olen omal ajal näinud ilmselt sadu videosi palju täpsematest aimbotidest tüüpide käes kel on niigi tavamõistest ULMELISELT hea aim. Ainuke viis neid vahele võtta oligi slow motion videod zoomiga, kus on näha mis moodi hiir hüppab mõnel juhul ainult 10px kaupa. kui 1. juhul oleks veel mingi võimalus, et sellise liigutuse tegi woti enda autoaim, siis 2. teisel juhul on selgelt näha mis moodi bot hüppab ühest hitboxist teise.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 12:32:24 vasta tsitaadiga

Nojah, mis seal ikka. Peaks ka proovima, äkki teeks arty missioonid ära kui nii täpselt saab lasta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2016 12:33:02 vasta tsitaadiga

krt ma pole superunicum õnneks aga ma ei saanud miskit aru, et miskit valesti oleks. Vaatan veel. Igastahes jah, kui on tegemist mingi kahtlase asjaga siis leiab kinnitust minu ammune kahtlus et kõik arti mängijad kasutavad seda. Kui ma mängin artyt, vahest ajaviiteks, siis ma ei saa peaaegu yldse kellelegi pihta. Mind aga lastakse peaaegu iga mäng artyga, ja edukalt ja enamus kordi sellistes kohtades kus ma kohe yldse ei saa aru kuidas sinna artiga lasta saab. Sõida või 60 ga, vingerda, muuda suunda - miskit ei aita. Ja seda krt pea iga mäng.

viimati muutis kr6ll 07.10.2016 12:34:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.10.2016 12:36:07 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
erick kirjutas:
vipu, mis tavaline mängija sa oled, kui sa pole 4 aasta jooksul selgeks saanud kuidas töötavad sihikud mängus? Viimane tomat ka saab aru sellest, aga vipu ei saa.


Erick, kuidas selle isikliku ründamisega nüüd oligi, kes keda õigupoolest ründab?


See kõik on väga lihtne. Mul on tõsiselt kopp ees sellest, et sinu teadmised sellest mängust on olematud enamvähem igal mõeldaval tasemel ja ma pean pidevalt su valesid faktidega parandama. Artyfiil, kes ei tea et CGC mürsk on kõige aeglasem terves mängus. Hindab arta mürsu lennuaega 3-4x pikemaks kui see reaalsuses on. "Suur taktik" kes ei tea et CWdes, turniiridel jne lastakse kulda by default. Nüüd tuleb välja, et ei tea isegi kuidas töötavad sihikud.

Miks ma pean sellise vennaga vaidlema üldse siin? Mine faking hari ennast ja saavuta ka midagi enne kui oma suumulgu uuesti lahti teed siin teemas.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 12:37:08 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu kirjutas:
erick kirjutas:
vipu, mis tavaline mängija sa oled, kui sa pole 4 aasta jooksul selgeks saanud kuidas töötavad sihikud mängus? Viimane tomat ka saab aru sellest, aga vipu ei saa.


Erick, kuidas selle isikliku ründamisega nüüd oligi, kes keda õigupoolest ründab?


See kõik on väga lihtne. Mul on tõsiselt kopp ees sellest, et sinu teadmised sellest mängust on olematud enamvähem igal mõeldaval tasemel ja ma pean pidevalt su valesid faktidega parandama. Artyfiil, kes ei tea et CGC mürsk on kõige aeglasem terves mängus. Hindab arta mürsu lennuaega 3-4x pikemaks kui see reaalsuses on. "Suur taktik" kes ei tea et CWdes, turniiridel jne lastakse kulda by default. Nüüd tuleb välja, et ei tea isegi kuidas töötavad sihikud.

Miks ma pean sellise vennaga vaidlema üldse siin? Mine faking hari ennast ja saavuta ka midagi enne kui oma suumulgu uuesti lahti teed siin teemas.


Erick, aga lahuta thumbs_up.gif
kr6ll, artyga peab harjutama. soojenduseks mingi 5 mängu tegema, siis tekib tunnetus. kui pihta saad siis jätad meelde mismoodi pihta läks.
külmalt artyt mängida on väga raske. Artyt mängivad rohkem need kes grindivad mudelit ja kui mitu päeva järjest mängid siis hakkavad lasud tulemusi tooma küll.


viimati muutis vipu 07.10.2016 12:39:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2016 12:41:15 vasta tsitaadiga

nii. nüüd ma tõstsin video suurele ekraanile ja nüüd nägin isegi seda punast/rohelist, mängija sihikut. Ennem väiksel ekraanil ei näinudki lihtsalt neid täppe. Tundub kahtlane jah see asi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jofentroll
HV vaatleja
jofentroll

liitunud: 27.04.2014




sõnum 07.10.2016 12:43:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu kirjutas:
erick kirjutas:
vipu, mis tavaline mängija sa oled, kui sa pole 4 aasta jooksul selgeks saanud kuidas töötavad sihikud mängus? Viimane tomat ka saab aru sellest, aga vipu ei saa.


Erick, kuidas selle isikliku ründamisega nüüd oligi, kes keda õigupoolest ründab?


See kõik on väga lihtne. Mul on tõsiselt kopp ees sellest, et sinu teadmised sellest mängust on olematud enamvähem igal mõeldaval tasemel ja ma pean pidevalt su valesid faktidega parandama. Artyfiil, kes ei tea et CGC mürsk on kõige aeglasem terves mängus. "Suur taktik" kes ei tea et CWdes, turniiridel jne lastakse kulda by default. Nüüd tuleb välja, et ei tea isegi kuidas töötavad sihikud.

Miks ma pean sellise vennaga vaidlema üldse siin? Mine faking hari ennast ja saavuta ka midagi enne kui oma suumulgu uuesti lahti teed siin teemas.




Kas sa suur saavutaja saad aru kus sa postitad? See on foorum. Kui sa suur saavutaja ei tea mis on foorum, ja mis on foorumi mõte ja kuidas foorumit tarvitatakse siis palun ole hea tutvu: https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum .
Foorumis saavad foorumi liikmed avaldada oma seisukohti ja arvamusi. Vipul on oma seisukoht/arvamus/argumendid ja sinul omad. Iga foorumi lugeja otsustab nende põhjal.
Ja see :"Miks ma pean sellise vennaga vaidlema üldse siin?" on eriline lalin. Sa ei pea- uninstall chrome, kustuta konto, murra sõrmeluud- tee mida iganes, et mitte vaielda. Suur saavutaja nagu sa meil siin oled, on sinu arvamus hinnatud, aga sa ei tule siin tegema mingit Põhja-Koread, et dikteerid kes oma mulke kus ja millal avab ja sulgeb. Üldiselt sa ei suuda end ikka kokku võtta- igal postituse lehel pead ulguma nagu aiavahele jäänud seapõrsas. Katsu nüüd olla ikka ja ära jonni.

_________________
Youtube: https://www.youtube.com/user/antirrrr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 07.10.2016 12:43:53 vasta tsitaadiga

No ma ei saa aru. Nagu eided omavahel. Saatke see salvestus WG-le ja kogu lugu. Tuleb bann jne, on aimbot. Ei tule, on ok. Mis siin keerulist on?
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.10.2016 12:46:20 vasta tsitaadiga

Võtame nüüd aja maha ja rahuneme icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2016 14:21:03 vasta tsitaadiga

Nii. Kellel on ostetud soodsalt "kõlblik kuni 10.10.2016" snäkke siis sööge need kohe ära, sest esmaspäeval seda 3v3 korduskohtumist ei tule ja neid snäkke ei kõlba siis syya kui mängud hiljem toimuvad icon_neutral.gif
See tuleb vast ylejärgmine esmaspäev, eks täpsustab yle.

Miks? A vot nagu ikka, naised rikuvad kõik ära icon_evil.gif

erick kirjutas:
Ahh ära muretse selle pärast nii palju icon_smile.gif Täna õhtul on 3v3 turniir, teen sellest striimi. See esmaspäevane matš on ju ikka peamiselt teie tiimi jaoks, kui pole võimalik siis lükkab edasi. Lihtsalt kommunikeeri seda siis ka teemas.

kr6ll kirjutas:
Tere

Asi on väga halb, Erick.

Mul naine sõidab esmaspäeval Leetu komandeeringusse, see sai kindlaks alles täna. See aga tähendab seda, et ma ei saa esmaspäeval seda turniiri teha, sest ma pean tegelema lapsega ja koduste toimetustega jne ja seega ei saa 100% keskenduda mängudele.

Seega on meil valida kas järgmise nädala neljapäev või hilisem aeg või siis laupäev/pyhapäev.

Mida kostad? Ma ei tahaks eriti tulla ja mängida seda nii muude toimetuste kõrvalt sest ma ei taha rikkuda ära ylejäänud meeskonna võiduvõimalusi icon_confused.gif


Aga muide, meie tiim, TurboSport, osaleb tänasel woti 3v3 turniiril. Nagu ka ericku tiim. Nii et väga vabalt võib juhtuda, et kohtume seal omavahel. Erick kannab striimi ka yle, seega võite neid snäkke syya siis kusagil turniiri hilisemas faasis kui ericku tiim kaotab finaali meie vastu icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 19:44:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et vaidlusele, kas oli petmine või mitte võib joone alla tõmmata. Keegi saatis WG'le replay ja andrez3d sai bänni, jõudis tervelt 2h Estpa executive officer rollis olla. Loodetavasti sai õppetunni ja tulevikus mängib ausalt.

Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 378
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 07.10.2016 19:45:11 vasta tsitaadiga

Irw, korralik huumor
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2016 19:49:22 vasta tsitaadiga

krt TurboSport ei saagi osaleda 3v3 kuna yerbal tuli midagi vahele ja andis sellest teada 1 tund enne algust. Oleks 1 h varem teadnud oleks vast saand kedagi teist panna ja seda 3+1 systeemi kah pole, enam varumängijaid ei saa panna. Krdi kahju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 07.10.2016 20:06:21 vasta tsitaadiga

Keegi FaceIt kaudu ka mängib?

Cyrus kirjutas:
Tundub, et vaidlusele....


Nüüd jääb vaid küsimuseks kas antud mod oli kasutusel tahtlikult või mõne "mod-pack" osa.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"


viimati muutis Yankuonu 07.10.2016 20:10:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 20:08:41 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
Tundub, et vaidlusele, kas oli petmine või mitte võib joone alla tõmmata. Keegi saatis WG'le replay ja andrez3d sai bänni, jõudis tervelt 2h Estpa executive officer rollis olla. Loodetavasti sai õppetunni ja tulevikus mängib ausalt.


Karm värk. Tundub, et arty ilma aimbotita on siiski RNG siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2016 20:22:01 vasta tsitaadiga

mis eriti kurvastav selle asja juures on ... kui juba nii head mängijad, usun et ta on siiski hea mängija, seda kasutavad siis on ysna kindel et enamus artyle spetsialiseerunud mängijad kasutavad seda. Ma juba ammu olin selles ysna veendunud, ja peale tänast ikka väga kindel. Ja mitte ainult need arty mängijad, ka väga paljud muud mängijad. Väga kurb igastahes. Kasutada programmi enda eest, äkki laseks tervet elu elada mõnel botil? Nagu matrixi film rsk thumbs_down.gif

Aga igastahes TurboSport läbis täna uuenduskuuri ja tiimi lisandus kena tibi. nüüd on tiim oluliselt ylbem icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif


viimati muutis kr6ll 07.10.2016 22:33:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_seapea_
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2014




sõnum 07.10.2016 20:22:22 vasta tsitaadiga

Krdikrt,ehk minust nii ei arvata icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 21:21:30 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
seda kasutavad siis on ysna kindel et enamus artyle spetsialiseerunud mängijad kasutavad seda.

Mängin põhiliselt artaga ja pole see asi nii hull midagi. Autoaimi kasutatakse küll mõnikord lähivõitluses (see pole keelatud mod, sihik lukustub tanki keskele), kuid mitte aimboti, mis on arta jaoks suht pointless. Andres lihtsalt mängib ka tavatanke ja sellepärast aimbot peal oli. Jutt, et see kogemata mõne modpackiga peale läks on hülgemöla, ta ei viitsinud isegi hiirt liigutada ja teadis väga hästi, mida kasutab. Pealegi jäi ta sellega juba mitu kuud tagasi esimest korda vahele. Aga olgu, mina seda teemat enam ei torgi beer_yum.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 378
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 07.10.2016 21:24:55 vasta tsitaadiga

Cyrus kirjutas:
kr6ll kirjutas:
seda kasutavad siis on ysna kindel et enamus artyle spetsialiseerunud mängijad kasutavad seda.

Mängin põhiliselt artaga ja pole see asi nii hull midagi. Autoaimi kasutatakse küll mõnikord lähivõitluses (see pole keelatud mod, sihik lukustub tanki keskele), kuid mitte aimboti, mis on arta jaoks suht pointless. Andres lihtsalt mängib ka tavatanke ja sellepärast aimbot peal oli. Jutt, et see kogemata mõne modpackiga peale läks on hülgemöla, ta ei viitsinud isegi hiirt liigutada ja teadis väga hästi, mida kasutab. Pealegi jäi ta sellega juba mitu kuud tagasi esimest korda vahele. Aga olgu, mina seda teemat enam ei torgi beer_yum.gif


Selge thumbs_up.gif, kui teadlikult siis sai selle mida teenis

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 21:29:11 vasta tsitaadiga

Cyrus, sina siis kaebasid? ÄGE
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyrus
HV veteran
Cyrus

liitunud: 23.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2016 21:36:45 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Cyrus, sina siis kaebasid? ÄGE

Mina seda replayd ei saatnud, artavihkajaid siin jagub. Nagu ma enne mainisin, andsin Andresele võimaluse asi vaikselt ära klaarida ja siis poleks see avalikuks tulnud. Kahjuks otsustas mees jobu mängida.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 378
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 827, 828, 829 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.