Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization 1,2,3... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 13.10.2003 09:50:58 vasta tsitaadiga

Esimene Civ 3 mäng läks täiesti aiataha, 2050 aastaks oli alles ainult 1 linn, küll mängu suuremaid aga ainult üks, ära ununenud selle mängu pealmine icon_cry.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003




sõnum 20.03.2004 15:30:25 vasta tsitaadiga

Upitaks siis vana teemat, kuna Conquests! on saadaval.
Mind häirib, et raudtee on sama kirbusitt icon_evil.gif . Civ3 oli nagu kenam ... Arvutit tahab saada juba tiba paremat, nagu kõigi uute asjadega. Minu oma veab veel välja icon_wink.gif lennukiteni pole veel jõudnud, alati saab enne mänguaeg otsa, aga on mitmeid uusi üksusi (õhutõrje). temple of Artemis ja rüütlitega midagi. Kui selle "midagi" esimesena ehitad, siis genereerib sulle rüütleid tasuta icon_lol.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 20.03.2004 21:31:22 vasta tsitaadiga

Ise ple väga suur Civ fänn, ent tegin vanas arvutis peaaegu lõpuni, save-fail kuhugi kadund icon_sad.gif Nüüd hakkasin ocast peale, panin miski optionsi peale et kui üks linn, vallutataxe sis läheb kogu tsivilisatsioon icon_razz.gif nii on päris easy pelada, kogu maa juba üle võetud, 16 vastasest on aint 2 järel

EDIT: tegin läbi eile, skoorix sis miski 1056 aint icon_smile.gif


viimati muutis RMasta 21.03.2004 11:10:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 20.03.2004 22:15:36 vasta tsitaadiga

Muideks Civilization IV on juba töös, kuid pole aimu millal asi valmis saab.

tsitaat:
Civilization IV confirmed

Firaxis attributes devoted fans and sales of Civ III: Conquests as tipping points.

One of PC gaming's most revered franchises is back--or at least, on the way.

Responding to reports that Firaxis is not only deep into development of Pirates 2, but also prepping the next installment in its Civilization franchise. A Firaxis spokesperson confirmed to GameSpot today that, "We are in the early planning stages of Civilization IV ... truly the very beginning stages."

POSTED: 12/08/03


_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.03.2004 16:54:39 diplomaatiline võit vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Üldiselt on Civ3-es võimalik kogu maailm ühe käiguga ära vallutada.

Vana teema, aga mul tuli sellega seoses meelde üks esimese Civilizationi taktika.

Nimelt tuleb ehitada hästi palju diplomaate. Diplomaatide ülalpidamine toitu ega kilbikesi ei taha, samas saab nendega vabalt liikuda läbi teiste tsivilisatsioonide maade. Põhimõte on katta kogu teiste käes olev maailm, kõik ruudud, diplomaatidega. Vastase linnad ei saa toitu, raha, teadus ei arene enam jms. Ja kui on olemas Great Wall ja/või United Nations, siis isegi kui keegi sõja teeb, saab kohe järgmine käik alati uuesti rahu sõlmida, paar diplomaati v-o läheb kaotsi, aga iga korralik linn suudab ühe käiguga uue valmistada. Täielik "diplomaatiline üleolek" :)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003




sõnum 23.03.2004 10:16:32 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et panen siis siia ka oma strateegia, sry et vana teemat elus hoian. Siin see on:

Mängin kartaagolastega, kuna nende special unit on Numidian Mercenary - Seda saab kasutada kohe pärast Bronze Working'u õppimist ning see asendab tavalise spearman'i (1.2.1 asmel 2.3.1)
Huge map & 15 vastast on mu lemmik-mängutüüp. Enamasti sis kas Max-suurusega Pangaea'l või kahel saarel.
Alustan Bronze working õppimise & linnade vorpimisega. Great Wonder'eid ei ehita peaaegu kunagi, kuna 15 vastase korral saab keegi alati minust ette. Ainuke viis neid ehitada on kasutada "Wonder Rush'i". Sellest aga pärast pikemalt.
Algus on kõige raskem, kuna barbarian'd on mul tavaliselt Raging peal, ning linnade kaitsmisex pole aega alguses mehi teha - max. paar Num. Merc.i - need ma saadan äärelinnadesse valvesse. Kui linnu on 6-7, alustan ma barracks'de ja armee tootmist.
worker'd kasutan ma peamiselt linnade ühendamiseks, ning kui see tehtud, siis mine'de ehitamisex.
Kui Bronze Working on käes, õpin ma esimese asjana Alphabet'i, Writing't & Literature't, et saada ehitada Great Library't. Kui need on käes, võib sisuliselt Science Funidng 0 peale lükata & vaadata kuidas raha voolab: kui Great Library on ehitatud, siis saad sa ju nagunii kõikide teiste maade tehnoloogia kuni Education'ini endale!
Kui mul on piisavalt suur armee käes (u. 5 Num. Merci & 5 Swordman'i + igas linnas üks mees, algusex sellest piisab), kuulutan ma kellelegi sõja ja saadan oma mehed ründele. Eesmärk on treenida kõik üxused Elite'dex ning siis Elite üxusi vaenlase vastu kasutades treenida endale Leader (Iga võiduka lahingu pealt on 1/16 tõenäosus Leaderi saamisex).
Kui Leader on käes, saadan ma ta lähimasse linna (Soovitavalt sellisesse, kus on just midagi valmis saanud & shield'e ei lähe kaduma), vahetan seal parajasti toodetava asja ära mõne Great Wonderi vastu, ning kasutan leaderi ability't Hurry Production. Ja nii saangi ma endale ühe käiguga Wonderi.
Edasi on juba suhteliselt lihtne, tähtis on vaid vallutada veelgi linnu & armeed suurendada ning võimalikult palju wondereid endale krabada!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whitebread
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 19.04.2007 21:40:57 Civilization vasta tsitaadiga

tervist!
mul on selline asi, et kui aastaid tagasi oli 486arvuti siis ma mängisin seal ainult Civ-i...
ja nüüd on mul kõvem arvuti ja windows XP peal ja tahaksin aegu meenutada ja seda mängu uuesti pelada, aga värk on selles, et
mäng jookseb hirmus aeglaselt:(
see jah pole XP jaoks mõeldud, aga kas keegi teab nippi kuidas see normaalse kiirusega tööle saada? icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.04.2007 23:28:47 vasta tsitaadiga

DosBox, google abiks...
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 24.05.2007 11:45:08 vasta tsitaadiga

Niisiis Civ III...
Hakkasin mängima seda ning hakkas häirima see et reso oli liiga väike minu molu kohta... niisiis leidsin netist väikse juhendi kuidas saab civi desktopi resole sättida...
Nimelt: Lisage faili Civilization.ini KeepRes=1 (või nt conquest.ini kui teil civ III Conq jne.)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 23.01.2012 22:44:34 vasta tsitaadiga

Leidsin siis riiulist tolmu koguva CIV 3 plaadi. Mõtlesin, et proovin ära, kuna omal ajal jättis mäng ikka väga hea mulje (järgnevad osad nii väga istunud pole enam). Küsimus, et kuidas nende expansionitega on, kas annavad palju juurde ja kas tasuvad end ära?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 23.01.2012 23:49:09 vasta tsitaadiga

Ise ka siin paar päeva igavust taltsutanud Civ III, PTV, Conquest. Ja aeg lendab nagu võluväel icon_biggrin.gif Kuigi eriti ei taha hästi lõppeda need mängud.
Ei teagi kui palju need laiendused juurde annavad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 24.01.2012 11:46:39 vasta tsitaadiga

peaks kah CIV V ära proovima icon_rolleyes.gif viimasest pelamisest on ikka jupp aega möödas icon_redface.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 21.08.2016 03:42:32 Sid Meier's Colonization (Classic) vasta tsitaadiga

Kuna eraldi ei ole, siis sobib siia teemasse:
https://www.bundlestars.com/en/game/sid-meiers-colonization-classic (1,95€)

Täitsa töötab:


Ei mäletanud, et mäng nii pikk oli, ca 2x kauem võttis aega kui keskmine Civ5 mäng, palju mikromanageerimist, koguaeg järjekordsed 33 Fur-i furgooni ajada jne:)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization 1,2,3... mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.