Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2016 19:38:55 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188, täpsusta mark icon_idea.gif

Krt, käisin maal ja ei vaadanud......Peaks olema Huawei E5172 mis vedelema jäi. aga ei vaadanud, mis versioon või aasta.

Aga uus ruuter paigas ja töötab.
kiirused tulid 20/5

Aga signaali tugevus oli -103db, seda vist natuke palju või kärab ka?
Palju see välisantenn juurde üldse annab, mida telia lehel soovitatakse?
sageduseks näitas 1800+ äkki. Polnud aega eriti süveneda, nädalavahetusel ehk vaatab täpsemalt. Ma pole isegi kindel, kas 4G peale lukustatud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.07.2016 19:58:41 vasta tsitaadiga

Signaalitugevus on nõrk.

Ma katsetaks Huawei E5172 ära sama SIMiga. Zyxeli viiks tagasi poodi, kuna viimane sul rendiseade.

Väliantenni võid võtta küll 1.99€ eest.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2016 21:01:54 vasta tsitaadiga

Zyxelil on lisaks +3 kaablipesa vist ....mida hetkel küll vaja ei lähe, sest switch olemas.
Eks ma proovi sama sim nädalavahetusel. Ainuke eelis eelmisel oli, et sel oli aku sees. Wifi levib ka nats paremini uuel, samas mul laiendaja majas olemas
Zyxelile saab telia support vist ligi? See on samas boonuseks

Osta pole mõtet antenni vaid rentida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carlosjoes
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2016




sõnum 21.07.2016 22:29:19 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
napoleon, et siis nii ma ju ütlesingi, et ainult ühenduskoha piirang. Pista kuhu tahad! icon_smile.gif Kasvõi GPRS-i toega telefoni!


Ma elan Tõrva lähedal ja levimast on ka Tõrvas. Panin kaardi telefoni ja käisin Valgas ja Tartus ning sain ka seal internetis olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2016 22:40:36 vasta tsitaadiga

carlosjoes kirjutas:
mega kirjutas:
napoleon, et siis nii ma ju ütlesingi, et ainult ühenduskoha piirang. Pista kuhu tahad! icon_smile.gif Kasvõi GPRS-i toega telefoni!


Ma elan Tõrva lähedal ja levimast on ka Tõrvas. Panin kaardi telefoni ja käisin Valgas ja Tartus ning sain ka seal internetis olla.


Kui nüüd õiges teemas posituse tegid, siis see kontroll ei pruugi neil reaalajas olla, aga küll varem või hiljem korrale kutsutakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.07.2016 11:41:44 vasta tsitaadiga

Zyxelil uus soft väljas, mis uus, veel ei tea aga ilmselt oluline uuendus.
uued ruuterid saavad esmakäivitusel tarkvara automaatselt, 15 min tuleb rahulikult oodata, mitte restarte ise teha, muidu tellis ja tuleb tehnik vahetama või käsitsi softi peale panema.
olemasolevate klientide ruuterite kohta veel ei tea kuid tõenäoliselt saab hetkel klient ise resetiga softi peale lasta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 11:45:19 vasta tsitaadiga

no biix. Hakka uuesti seadistama asju....
Ja kust ma teada saan, et uus soft on saadaval?
Automaagiliselt peale lasta seda siis pole võimalik? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 12:06:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Zyxelil uus soft väljas, mis uus, veel ei tea aga ilmselt oluline uuendus.
uued ruuterid saavad esmakäivitusel tarkvara automaatselt, 15 min tuleb rahulikult oodata, mitte restarte ise teha, muidu tellis ja tuleb tehnik vahetama või käsitsi softi peale panema.
olemasolevate klientide ruuterite kohta veel ei tea kuid tõenäoliselt saab hetkel klient ise resetiga softi peale lasta.


Heh, seda peaks igale kliendile ütlema mitte siia kirjutama. Softiuuendusega kaob net ju mõneks minutiks ära. Eriti dumbuseri puhul on see ju väga tavaline reaktsioon, et selle peale tõmmatakse ruuteril korra vool tagant ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.07.2016 14:28:01 vasta tsitaadiga

uus liituja seadmed saab siis öeldakse, et ära 15min torgi kui võrku läheb, olemasolevate upgrade kohta ei tea midagi aga kui tehakse, siis keset ööd.

vana versioon
V1.00(ABDE.0)C0
uus versioon
V1.00(ABDE.2)C0

tulemas on ka versioon
V1.00(ABDE.3)C0

ma alles teist päeva puhkuselt tagasi, ei tea muud midagi kosta, kas saab automaagiliselt või käsitsi või midagi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 15:08:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
uus liituja seadmed saab siis öeldakse, et ära 15min torgi kui võrku läheb, olemasolevate upgrade kohta ei tea midagi aga kui tehakse, siis keset ööd.


Mõni kasutab keset ööd ka netti. On minulgi kunagi selline periood olnud, kui läksin magama siis kui õues hakkas valgeks minema icon_wink.gif Selleks mulle need kellegi teise poolt kaugelt manageeritavad asjad ei istugi, et ei või iial teada kes millise meelevaldse eelduse võtab ja eelnevalt hoiatamata midagi näppimas käib.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.07.2016 21:22:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrekp kirjutas:
uus liituja seadmed saab siis öeldakse, et ära 15min torgi kui võrku läheb, olemasolevate upgrade kohta ei tea midagi aga kui tehakse, siis keset ööd.


Mõni kasutab keset ööd ka netti. On minulgi kunagi selline periood olnud, kui läksin magama siis kui õues hakkas valgeks minema icon_wink.gif Selleks mulle need kellegi teise poolt kaugelt manageeritavad asjad ei istugi, et ei või iial teada kes millise meelevaldse eelduse võtab ja eelnevalt hoiatamata midagi näppimas käib.

Pole midagi, samal ajal teeb su Win10 niikuinii 5 restarti ja update'i. icon_biggrin.gif
Ega loterii võib olla igal ajal, olgu siis see, et vool läheb tuleb, mast seisab ei seisa, arvuti hangub või ruuter uuendab. Mis vahet sel on, ükski hetk pole nii kriitiline, et eluohtlik oleks. Pigem tasub mõelda selliselt, et üks öine uuendus säästab sind võibolla igaõhtustest ruuteri restartidest vms. sarnastest probleemidest. Misiganes probleemid eelmises tarkvaras olla võisid. (ei ole ise kursis)
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 21:33:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Pole midagi, samal ajal teeb su Win10 niikuinii 5 restarti ja update'i. icon_biggrin.gif


Ei tee. Pro versiooni puhul saab õnneks nurga tagant ikka nii seadistada, et teeb siis kui mina tahan mitte siis kui tema tahab.

indrekp kirjutas:

Ega loterii võib olla igal ajal, olgu siis see, et vool läheb tuleb, mast seisab ei seisa, arvuti hangub või ruuter uuendab. Mis vahet sel on, ükski hetk pole nii kriitiline, et eluohtlik oleks.


Shit happens. Aga kui net ära kaob kuna ruuter hakkab firmware uuendama ja mulle sellest keegi teada pole andnud ning ruuteril füüsiliselt voolu tagant ära võtan kuna see viisakamal moel suhtlemas keeldub ja selle peale ruuter telliskiviks muutub, siis mnjah.... ei saa öelda, et tegemist on vääramatu jõuga, oleks täiesti piisav kui saadetakse e-mail, et uuenda oma ruuteri firmware koos lingiga kust selle alla saab laadida. Või kui klienti kohe üldse ei usalda, siis saata vähemalt mail, et sel kellaajal uuendame.

indrekp kirjutas:

Pigem tasub mõelda selliselt, et üks öine uuendus säästab sind võibolla igaõhtustest ruuteri restartidest vms. sarnastest probleemidest. Misiganes probleemid eelmises tarkvaras olla võisid. (ei ole ise kursis)


Ja kordan, miks klient seda ise teha ei või?


Aga ok, las ta olla. Sellest olen ammu aru saanud, et seadmed ja teenus on alati soovitav erinevatest kohtadest võtta, siis on kordades väiksem tõenäosus, et seal mõni teenusepakkuja poolt tekitatud backdoor on icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.07.2016 21:55:03 vasta tsitaadiga

Jah, tavaline klient sul ise midagi uuendab. Kannatab probleemide küüsis paar aastat, siis paneb rikkesse, kirub, et Telia ruuter ja teenus on piix. Meiliga need asjad tänapäeval ei käi.
Kui midagi peeti läheb siis tuleb Telia ja teeb selle üksiku kliendi ruuteri korda garantiikorras. Samal ajal on enamikel alati uusim tarkvara ja vähem probleeme teenuste kasutamisel.
Klient ei pea mõtlema ja muretsema mis tema ruuteris viltu on.

Aga tõesti see selleks, kodune IT administraator sooviks kindlasti ise oma ruuterit hallata. Nii nagu kaabli puhul on selleks alati turul alternatiive mida ise kruttida.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 22:35:01 vasta tsitaadiga

tohohh hullu lahti, 15 minti ilma netita (missioonikriitiline muidugi) ja seisak missugune- mitu eurosenti siis ka kadu oli?
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 23:07:57 vasta tsitaadiga

Vähemalt mingi maili võiks ennetavalt klientidele saata. Mõni hakkab tõesti katkuma pistikust välja, usu mind. Ka öösel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.07.2016 23:20:20 vasta tsitaadiga

Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2016 23:46:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
tohohh hullu lahti, 15 minti ilma netita (missioonikriitiline muidugi) ja seisak missugune- mitu eurosenti siis ka kadu oli?


Rahune maha, lased juba nagu tahanteada nagu rikkis grammofon. Probleem pole selles, et 15 minutit netti pole vaid selles, et kui ei teavitata, siis võib ruuter valel ajal seinast välja tõmmates telliskiviks muutuda. Ja nagu mõnest eelnevast postitusest näed, ei ole katkestus siis mitte 15 minutit vaid võib tehnikut oodates ka üle kuu aja olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 23.07.2016 09:40:47 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


ma oleks juba kuu aja peale ammu, kas a ) antenni ise püsti visanud b ) unitcomi helistanud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.07.2016 12:26:15 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


Lugesin su kommentaari juba eelmine kord. Ei tea mida neiu sulle lubas, aga tehnik ei võta kunagi peale "neiut" kliendiga ühendust.

123 registreerib sinu rikke või tasulise töö tellimuse ja ütleb sulle kas kohe kokkulepitud visiidi teostamise kuupäeva ja kellaaja.
või
kui sulle ei sobi pakutud ajad, suunab tellimuse töödejuhile kes lepib sinuga hiljem sobiva aja kokku
ja
tehnik tuleb kokkulepitud ajavahemikus.

Mingit konsultatsiooni telefoni teel tehnik sinuga tegema ei hakka.
Mis puudutab ooteaega, siis see lõppes peale kõnet ja keegi ei tegelegi hetkel sinu küsimusega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.07.2016 21:31:28 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


ma oleks juba kuu aja peale ammu, kas a ) antenni ise püsti visanud b ) unitcomi helistanud.


Vat sellega ongi sellised lood, et kuna üldse kuidagi viimasel ajal jõuan arvuti taha harva, rohkem telefonis, siis ei ole asjaga tegeleda old mahti. Unitcomi kohta nii palju, et sõber saatis paar kuud tagasi juba nende lingi a ma ei ole kuskilt välja lugenud, et mis tehnoloogiat nemad siis kasutavad...

indrekp kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


Lugesin su kommentaari juba eelmine kord. Ei tea mida neiu sulle lubas, aga tehnik ei võta kunagi peale "neiut" kliendiga ühendust.

123 registreerib sinu rikke või tasulise töö tellimuse ja ütleb sulle kas kohe kokkulepitud visiidi teostamise kuupäeva ja kellaaja.
või
kui sulle ei sobi pakutud ajad, suunab tellimuse töödejuhile kes lepib sinuga hiljem sobiva aja kokku
ja
tehnik tuleb kokkulepitud ajavahemikus.

Mingit konsultatsiooni telefoni teel tehnik sinuga tegema ei hakka.
Mis puudutab ooteaega, siis see lõppes peale kõnet ja keegi ei tegelegi hetkel sinu küsimusega.


Nii ta ütles jah, et tehnik võtab minuga ise ühendust ja lepib sobiva päeva ja aja kokku. Seda ma usun jah, et minu tellimus kui selline on kadunud ajaloo prügikasti...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2016 22:57:00 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:

Vat sellega ongi sellised lood, et kuna üldse kuidagi viimasel ajal jõuan arvuti taha harva, rohkem telefonis, siis ei ole asjaga tegeleda old mahti. Unitcomi kohta nii palju, et sõber saatis paar kuud tagasi juba nende lingi a ma ei ole kuskilt välja lugenud, et mis tehnoloogiat nemad siis kasutavad...


Wifi, Wimax, võibolla veel midagi. Ühesõnaga tulevad ja mõõdavad, milline nende pakutavatest sinu asukohas kõige stabiilsem on. AFAIK ühegi mobiilioperaatori mobiilset netti nad edasi ei müü.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.07.2016 11:00:49 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


ma oleks juba kuu aja peale ammu, kas a ) antenni ise püsti visanud b ) unitcomi helistanud.


Vat sellega ongi sellised lood, et kuna üldse kuidagi viimasel ajal jõuan arvuti taha harva, rohkem telefonis, siis ei ole asjaga tegeleda old mahti. Unitcomi kohta nii palju, et sõber saatis paar kuud tagasi juba nende lingi a ma ei ole kuskilt välja lugenud, et mis tehnoloogiat nemad siis kasutavad...

indrekp kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuna suvisel ajal jõuab arvuti taha suht väga harva ja selle võrra on ka kiiruse pärast vihastamist vähem... siis.... saan ma komenteerida ainult seda, et täpselt kuu aega tagasi lubas neiu teisel pool telefoni, et tehnik võtab minuga ühendust antenni ja leviküsimustes.... tõesti hea ooteaeg...


Lugesin su kommentaari juba eelmine kord. Ei tea mida neiu sulle lubas, aga tehnik ei võta kunagi peale "neiut" kliendiga ühendust.

123 registreerib sinu rikke või tasulise töö tellimuse ja ütleb sulle kas kohe kokkulepitud visiidi teostamise kuupäeva ja kellaaja.
või
kui sulle ei sobi pakutud ajad, suunab tellimuse töödejuhile kes lepib sinuga hiljem sobiva aja kokku
ja
tehnik tuleb kokkulepitud ajavahemikus.

Mingit konsultatsiooni telefoni teel tehnik sinuga tegema ei hakka.
Mis puudutab ooteaega, siis see lõppes peale kõnet ja keegi ei tegelegi hetkel sinu küsimusega.


Nii ta ütles jah, et tehnik võtab minuga ise ühendust ja lepib sobiva päeva ja aja kokku. Seda ma usun jah, et minu tellimus kui selline on kadunud ajaloo prügikasti...

Kaua sa küll elad nende "Maagiliste Müütide" otsas? icon_smile.gif

No ei tule keegi sul midagi tegema, enne kui sa seda Tehnikut ise kohale ei tiri ja katusele ei tõsta, et võta ning hakka mõõtma ja ütle seejärel kui võimsa, mitmekümne dB võimendusega Parabool-antenni pean ostma ja kui kõrge masti otsa ma selle kinnitama pean.

Nii oli see juba Eesti Telefoni aegadel, tollal kui RAS1000 käiku läks ja mille kaudu internetiühendused töötama pidid ja see on täpselt samuti ka praegu, ei mitte midagi uut siin päikse all, et ise tuleb Tehnik kohale sebida.

Nii, et otsi endale isiklikult tuttav Telia Tehnik ja vii ta katusele ning enne alla ei luba tulla kui probleem on lahendatud. icon_cool.gif
---------------------------
Reaalne näide kah sellest kuidas on kasulik vaielda Mobiil-ISP-ga, et see mida nad lubavad, ka reaalselt olemas oleks.
Tegemist Elisaga, kellega ma mõni nädal tagasi "vaidlus-lahinguid" pidasin, et Elisa tehnikud liigutaks ennast ja paigaldaks meie piirkonda LTE lisasaatja, et ma ei peaks kasutama LTE-paraboolantenni mulle vajaliku kiiruse kättesaamiseks.

Nüüd on see lisasaatja kenasti olemas ja on kadunud igasugune "müüt", et õhtusel ajal peabki kiiruse olema kordi aeglasem.

Pilt ise näitab kõik, Õhtune ajavöönd ja ei mingit tuntavat kiirusemuutust nelja testi korral:
Tehnika: arvuti ja USB-modem, kiirusega kuni 150Mbit/s. Speedtest.net, Elisast Teliasse:
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.07.2016 20:04:51 vasta tsitaadiga

Tehnik võib näha signaalitugevust samamoodi, kui sina modemist.

Üldjuhul haldab mõne mobiilioperaatori tehnikat Ericsson Eesti. Seega pead vist sealt tutvusi omama, kellegi tellima.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2016 21:44:21 vasta tsitaadiga

Mina ei ole siiani enda kiiruseid korda saanud, vahest kukub allalaadimine 5 ligi, vahepeal on parem. Ruuter on algusest peale samas kohas olnud ja maksimum on kätte saadud. ise signaalitugevuse osas pädevust ei oma, oskab keegi vaadata kas on allpool miskit ebatavalist (tuleks panna lisaantenn, liigutada ruuterit kuhugi mujale vms). Ruuter zyxel, asukoht mastist kusagil 2km kaugusel.



Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 24.07.2016 21:49:35 vasta tsitaadiga

kus sa Tartus oled?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.