Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 14.07.2016 13:55:11 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Siis ilmub see sinna alles siis kui mikisofti kontoga masinasse logid.

Mul endal on ka loend tühi, sest mul ei ole enam seda masinat ja ma kustutasin ta mikisofti kontost ära.


Ei ilmu, mul on kõikidel masinatel mikisofti konto küljes, peale masina Hostname ja SN`i ei kuvata seal küll midagi.


siis on muudetud midagi. sest minul oli seal windowsi key, viis märki, viies grupis.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 14:37:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Siis juba tekib küsimus, miks kasutada pulka? Kas virtuaalmasinas ei saaks näiteks Win10 Windows To Go panna ning sellesama võtmega aktiveerida?


Ei saa. Siis keerad asja ju peeti kuna aktiveerid win 10 vale riistvara peal ja pärast installides ikka ei aktiveeru. Välja arvatud juhul, kui tahadki seda tulevikus virtuaalmasinas kasutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 14:59:28 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
siis on muudetud midagi. sest minul oli seal windowsi key, viis märki, viies grupis.


Eee, täpsustav küsimus...ega sa ometi seda Virtuaalmasinas ei jooksutanud?
Selle seerianumber antakse mulle seal täpselt sellisel kujul... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 15:58:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
LKits kirjutas:
Siis juba tekib küsimus, miks kasutada pulka? Kas virtuaalmasinas ei saaks näiteks Win10 Windows To Go panna ning sellesama võtmega aktiveerida?


Ei saa. Siis keerad asja ju peeti kuna aktiveerid win 10 vale riistvara peal ja pärast installides ikka ei aktiveeru. Välja arvatud juhul, kui tahadki seda tulevikus virtuaalmasinas kasutada


Täpselt, HWID on erinev. Pealegi kumb lihtsam on kas pulga pealt masin üles bootida või hakata virtuaalmasinaga iga arvuti peal mässama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 14.07.2016 16:12:27 vasta tsitaadiga

virtuaalmasinat on võimalik kopeerida teise/uuemasse arvutisse ja töötab seal kohe sellisena nagu ta eelmises masinas oli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 16:16:53 vasta tsitaadiga

Nojah, sellel ideel on ju jumet, et panna host linux ja windows virtualbox-s käima, ei mingit muret masina vahetamisel. Ainult kõik kellad ja viled ei pruugi virtuaalmasinas tööle hakata ehk igasugused tootja draiverid ja muud vidinad ei pruugi toimida. Samuti ei pruugi mingi spets tarkvara toimida, mis liiga otse rauaga suhelda üritab, aga kodus ega kontoris pole see enamasti teemaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 16:46:05 vasta tsitaadiga

... natuke OT aga kes veidi nokitseda viitsib ja pole päris koi, siis võib virtualiseerimise abil üpris ägeda lahenduse kokku klopsida:
Spoiler Spoiler Spoiler

... jõudluses praktiliselt midagi kaotamata thumbs_up.gif

https://lime-technology.com/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.07.2016 18:49:47 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Mnator kirjutas:
v1per, insider-klubiga oled seotud?
kui ei, siis kasvõi ajutiseltg liitu
kui jah, siis võid katseks korra katkestada insider liikmelisuse ja taas liituda ja uuendustes käsitsi refresh-nuppu plõksida mitu korda


Mul sellist asja pole, update all see insider build all on nupp get started, kuid see on tume ja sellele peale klikata ei lase.
Update history alt vaatasin, et terve see aeg mis mul Win10 peal on olnud, on uuendatud ainult seda defender faili, süsteemi update pole ühtegi.

15.07 lõppeb asi ära... icon_sad.gif


Häda endiselt... Homme 15 ja mul kõik tähtsad tööasjad arvutis. Ei oska keegi aidata, kuidas saaks uuendada?
Windows 10 build 10532 on peal hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.07.2016 21:22:10 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
v1per kirjutas:
Mnator kirjutas:
v1per, insider-klubiga oled seotud?
kui ei, siis kasvõi ajutiseltg liitu
kui jah, siis võid katseks korra katkestada insider liikmelisuse ja taas liituda ja uuendustes käsitsi refresh-nuppu plõksida mitu korda


Mul sellist asja pole, update all see insider build all on nupp get started, kuid see on tume ja sellele peale klikata ei lase.
Update history alt vaatasin, et terve see aeg mis mul Win10 peal on olnud, on uuendatud ainult seda defender faili, süsteemi update pole ühtegi.

15.07 lõppeb asi ära... icon_sad.gif


Häda endiselt... Homme 15 ja mul kõik tähtsad tööasjad arvutis. Ei oska keegi aidata, kuidas saaks uuendada?
Windows 10 build 10532 on peal hetkel.


Kus sa küll elanud oled icon_razz1.gif - juba ammuilma oli teada see kuupäev ja et sel päeval lõpetavad Windows 10 Redstone Buildid oma töö.

Õigemini - jääb tööle versioonis: 2 tundi tööd ja siis arvuti kinni... beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2016 21:38:11 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:

Häda endiselt... Homme 15 ja mul kõik tähtsad tööasjad arvutis. Ei oska keegi aidata, kuidas saaks uuendada?
Windows 10 build 10532 on peal hetkel.


Jeerum - see on ju peaaegu aasta vanune build. icon_eek.gif Sul on seal midagi ikka kapitaalselt nahkas - päästab küll vast ainult uus puhas install..
Tööarvutis Insider builde kasutada - ei ole ilmselt ka kõige parem idee. Selleks ikka eraldi masin või virtuaal..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 14.07.2016 22:54:23 vasta tsitaadiga

Ei mina ei tea nendest uuema aja Windowsidest ega buildidest väga midagi, see mulle kunagi anti, olen seda pikalt kasutanud ja väga rahul, kuid nüüd järsku keegi otsustab minu eest, et minu arvuti peab hakkama teistmoodi töötama ja mingeid restarte tegema...ülim haigus ikka icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 01:19:03 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Ei mina ei tea nendest uuema aja Windowsidest ega buildidest väga midagi, see mulle kunagi anti, olen seda pikalt kasutanud ja väga rahul, kuid nüüd järsku keegi otsustab minu eest, et minu arvuti peab hakkama teistmoodi töötama ja mingeid restarte tegema...ülim haigus ikka icon_confused.gif

Sel juhul saad vaid süüdistada seda inimest, kes sellise süsteemi sulle töö tegemiseks andis. (kusjuures tean veel inimesi, kes suure hurraaga algusaegadel Insidereid tööarvutitesse installisid, kui "tasuta" kingitusi)
Windowsi testversioonid aka Insider Buildid on ikkagi mõeldud testimiseks, proovimiseks, vigadest teavitamiseks. Sestap on need ka ajapommiga - kui tahad edasi testida, pead kasutama uuemat buildi.
Kui paned Insideri töömasinasse, siis võtad teadlikult selle riski, et midagi võib alati "õhku lennata" ja et aeg ajalt tuleb teha uuendusi värskemale buildile.

Antud olukorras, tõenäoliselt, on su masin aktiveeritud olekus ja peaks automaatselt uuesti aktiveeruma, kui paigaldada uus, puhas Win10 tavaversioon.
Valmistad õpetuse järgi buutiva USB või DVD plaadi ja teed puhta paigalduse. Võtme küsimise kohas ignoreerid. Olulised failid enne loomulikult varundada.
https://www.microsoft.com/et-ee/software-download/windows10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.07.2016 11:29:56 vasta tsitaadiga

Mis värk selle kellaga on ? mul näitas jälle tund aega taga.
Korraks automaatne kellaaja muutmine maha ja tagasi peale ja vahetab kella õigeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 12:12:21 vasta tsitaadiga

Ega sa samas masinas vahepeal mõnda muud OSi ei kasuta? Loeb nii dualboot kui pulgalt/plaadilt käivituv live OS. Kõlab sedamoodi, nagu mingi asi keeraks süsteemi kella talveaja järgi ja siis see kell ongi niikaua tund aega taga kuni järgmine kord interneedusest kella uuendatakse.

Ma ei tea, kas win 10 time settings on kasutajapõhine või mitte. Kui on, siis põhimõtteliselt võib jama ka selles olla, et mõnel teisel kasutajal on vale time zone.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.07.2016 13:27:58 vasta tsitaadiga

Ojeee winnipunn saab kuutasu icon_rolleyes.gif

link

_________________
zero
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 13:35:38 vasta tsitaadiga

link
tsitaat:

FREE! That’s Right, I’m Giving Away MILLIONS of FREE Microsoft eBooks again! Including: Windows 10, Office 365, Office 2016, Power BI, Azure, Windows 8.1, Office 2013, SharePoint 2016, SharePoint 2013, Dynamics CRM, PowerShell, Exchange Server, System Center, Cloud, SQL Server and more!

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 14:34:14 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ojeee winnipunn saab kuutasu icon_rolleyes.gif

link


Eks seda üritavad kõik, et pakuvad kuutasu eest teenust. Kuidas see õnnestub, eks näis.... enterprise klientidega arvatavasti õnnestub, mõni on võibolla isegi rahul et kulud pikema perioodi peale saab hajutada, aga kui nad seda hiljem kodukasutaja peal proovima peaks, siis võib ennustada muudele OS-dele hüppelist populaarsuse kasvu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 14:45:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
486 kirjutas:
Ojeee winnipunn saab kuutasu icon_rolleyes.gif

link


Eks seda üritavad kõik, et pakuvad kuutasu eest teenust. Kuidas see õnnestub, eks näis.... enterprise klientidega arvatavasti õnnestub, mõni on võibolla isegi rahul et kulud pikema perioodi peale saab hajutada, aga kui nad seda hiljem kodukasutaja peal proovima peaks, siis võib ennustada muudele OS-dele hüppelist populaarsuse kasvu

Kindlasti on neid kes protestina vanema win või linux/osx peale lähevad, aga enamus kasutajaid kardavad muutusi kui tuld ja pigem maksavad selle nõutud summa iga kuu, kui et hakkavad töötavat asja katki tegema. Sellepeale MS mängibki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 14:55:50 vasta tsitaadiga

See kuutasu ongi hoob, mis paneb need liigutama, kes täna ei julge/viitsi.
Vaata üldisemas plaanis keskmise kasutaja käitumist - kui on mingi pisike softijupp, mis teeb seda mida tal vaja on ja selle eest kasvõi 2€ küsitakse, siis pigem jaurab nädal aega foorumis ja otsib tasuta alternatiivi või tasulisele häkki/kräkki kui selle 2€ välja käib. Kõlab jaburalt, aga nii ju on. Tänapäeval on windowsi populaarsuse taga see, et see tuleb ju arvutiga kaasa. Tihti on raua puhul hinnapoliitika ka selline, et linuxiga või üldse ilma OS-ta masin pole märkimisväärselt odavam kui windowsiga. Kui ühel päeval ütleb see arvutiga kaasa tulnud windows, et köhi pappi või muidu, siis vägagi tõenäoliselt võetakse kõne tuttavale it inimesele ja küsitakse mis nüüd saab. Ja kui keskmine dumbuser juba niikaugele saadakse, et kellegi teise arvutis linuxit natuke vaatab, siis tõenäoliselt taipab et browseri ikooni leiab linuxi töölaualt ka üles ja ega tal palju rohkemat vaja polegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 15:07:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
See kuutasu ongi hoob, mis paneb need liigutama, kes täna ei julge/viitsi.
Vaata üldisemas plaanis keskmise kasutaja käitumist - kui on mingi pisike softijupp, mis teeb seda mida tal vaja on ja selle eest kasvõi 2€ küsitakse, siis pigem jaurab nädal aega foorumis ja otsib tasuta alternatiivi või tasulisele häkki/kräkki kui selle 2€ välja käib. Kõlab jaburalt, aga nii ju on. Tänapäeval on windowsi populaarsuse taga see, et see tuleb ju arvutiga kaasa. Tihti on raua puhul hinnapoliitika ka selline, et linuxiga või üldse ilma OS-ta masin pole märkimisväärselt odavam kui windowsiga. Kui ühel päeval ütleb see arvutiga kaasa tulnud windows, et köhi pappi või muidu, siis vägagi tõenäoliselt võetakse kõne tuttavale it inimesele ja küsitakse mis nüüd saab. Ja kui keskmine dumbuser juba niikaugele saadakse, et kellegi teise arvutis linuxit natuke vaatab, siis tõenäoliselt taipab et browseri ikooni leiab linuxi töölaualt ka üles ja ega tal palju rohkemat vaja polegi.


Eks lääne inimestel on natuke teistmoodi, nad pole nii väga harjunud asju "tasuta" saama nagu meil nõukaajal paljud asjad olid - näiliselt tasuta.
Samas on olnud juttu, et MS jaoks on oluline saada Win10 massidesse ja seda seal hoida, tagamaks populaarseima platvormi tiitel, et tarkvara tootjatelt saaks raha kätte - Windows Store vahendustasud, jne.
Kodutarbija koorimine põhiteenuse tasemel (milleks Win10 on) tundub selles vaates jabur - pigem tuleks teenida kõrgema taseme omateenustelt (nagu Office) ja teiste tootjate teenuste vahendamiselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.07.2016 15:31:04 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ega sa samas masinas vahepeal mõnda muud OSi ei kasuta? Loeb nii dualboot kui pulgalt/plaadilt käivituv live OS. Kõlab sedamoodi, nagu mingi asi keeraks süsteemi kella talveaja järgi ja siis see kell ongi niikaua tund aega taga kuni järgmine kord interneedusest kella uuendatakse.

Ma ei tea, kas win 10 time settings on kasutajapõhine või mitte. Kui on, siis põhimõtteliselt võib jama ka selles olla, et mõnel teisel kasutajal on vale time zone.


Ei kasuta mingeid pulki ega os-sse.
Voolu katkestusi on aegajalt olnud, muud midagi.

See lihtsalt läheb korda, aga nõme on kui muudab lampi.
Auto pealt korraks maha ja peale tagasi ja on aeg õige jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 17:13:30 vasta tsitaadiga

Kas kell on täpselt tund aega taga või umbes tund aega taga? Kui umbes tund aega, siis võib kurja juur olla ka BIOSi patarei vms.

Tanel, kuigi seda kodukasutajale veel ei plaanita, võiks huvi pärast lisada siia küsitluse "Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?". Oleks huvitav näha, mida AHV-d asjast arvavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 17:17:52 vasta tsitaadiga

Küsitlus lisatud.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.07.2016 17:59:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Küsitlus lisatud.


Sügavalt loodan, et eraisikutele mingit sellist jama ei tule. Linuxi ja muu alternatiivmeditsiini poole vast ikkagi ei pöörduks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 18:05:33 vasta tsitaadiga

Tegelikult pole linuxitel enam häda miskit kui pole just vajadust selliseid desktop rakendusi jooksutada, mida peab hakkama läbi wine käima vägistama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 221, 222, 223 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.