Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 27.05.2016 10:06:37 vasta tsitaadiga

.318, aku peab üsna kehvasti vastu 950 XL'i peal ning SMS'i saabumisel ei tule ühtegi heli, notificationit, ei bännerit, ikooni lock-glance screenil ega ka sõnumside live tile peal. Kõik võimalikud teavitused on aga sisse lülitatud. Muu üle ei kurda.

viimati muutis skyhigh 27.05.2016 10:25:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2016 10:09:18 vasta tsitaadiga

Suvel peaks anniversary uuendus tulema, loodame, et lahendab need mured. thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 27.05.2016 10:21:36 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
.318 ning aku peab üsna kehvasti vastu 950 XL'i peal ning SMS'i saabumisel ei tule ühtegi heli, notificationit, ei bännerit, ikooni lock-glance screenil ega ka sõnumside live tile peal. Kõik võimalikud teavitused on aga sisse lülitatud. Muu üle ei kurda.


Äkki on sisse lülitatud akusäästja? Sel juhul pole äkki antud õigust sõnumiside äpile taustal töötada ja telefon ei teavita?

Aku puhul soovitatakse tagasiside edastamine keerata täieliku pealt niiöelda basic peale, sellest windows centralis palju juttu olnud.
Sätetes otsingusse kirjutada diagnostika ja sealt muuta täieliku pealt elementaarseks! Sätted>Privaatsus>Tagasiside ja diagnostika on täpne puu!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 27.05.2016 10:27:35 vasta tsitaadiga

Tagasiside sai võimsliste piires kinni keeratud, akusäästja kasutamisest ning tesdete mittesaamisest olen teadlik, kolmas windowsiga telefon, ei kasuta seda. .318 kohta olen ka teistelt kuulnud, et õgib akut rohkem, kui varasemad versioonid. Eks näis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2016 10:37:20 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Tagasiside sai võimsliste piires kinni keeratud, akusäästja kasutamisest ning tesdete mittesaamisest olen teadlik, kolmas windowsiga telefon, ei kasuta seda. .318 kohta olen ka teistelt kuulnud, et õgib akut rohkem, kui varasemad versioonid. Eks näis.

Glance peal? Meilie sünkroniseerid? Kui jah kas automaatselt või määratud ajaga? Glance keelamine ja meilide 30min intervallile sättimine aitas kõvasti akut säästa. Varem oli tavaline, et tööpäeva õhtuks aku suri, hetkel veab isegi 2 tööpäeva välja. Mõnel korral olen märganud kiiremat tühjenemist. Enamasti Edge taustal aku tühjaks tirinud.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 27.05.2016 12:41:54 vasta tsitaadiga

Glance pealt vaidleks vastu, ei võta märgatavalt akut ja taskus olles lülitub sensorite abiga niikuinii välja. Ainuke jah, et öösel kapipeal rasikab veidi mõttetult energiat. Aga kui tahad korra kella vaadata, on vaja viibata lihtsalt käega üle telefoni ülserva ja glance ärkb "ellu". Endal seadistatud 15min peale ja aku umbes 36h jagu ei vaja laadimist!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 29.05.2016 17:16:50 vasta tsitaadiga

WP8.1 oli kaameral selline objektiiv nagu "camera search " millega sai tekste tõlkida, QR`i lugeda jne.
Kas keegi teab sellele asendus kuna WP10 kadus see ära. Eriti huvitab just see tõlkimise osa.

_________________
Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2016 19:43:37 vasta tsitaadiga

daeron, https://www.microsoft.com/en-us/translator/phone.aspx
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2016 19:51:38 vasta tsitaadiga

link :: Glance on, Glance off: how to save (up to) 43% battery per day under Windows 10 Mobile

Võimalik, et nüüd korras. Mõned kuud tagasi aitas selle keelamine kõvasti. Peab uuesti katsetama.

Tiiger15 kirjutas:
Glance pealt vaidleks vastu, ei võta märgatavalt akut ja taskus olles lülitub sensorite abiga niikuinii välja. Ainuke jah, et öösel kapipeal rasikab veidi mõttetult energiat. Aga kui tahad korra kella vaadata, on vaja viibata lihtsalt käega üle telefoni ülserva ja glance ärkb "ellu". Endal seadistatud 15min peale ja aku umbes 36h jagu ei vaja laadimist!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 29.05.2016 21:01:07 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
daeron, https://www.microsoft.com/en-us/translator/phone.aspx

Tänud.

Kui kellelegi veel mingi äpp tundub väga hea siis võib siin seda jagada, vahel ei satu ise peale ja kõike ei jõua proovida ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.06.2016 14:11:02 vasta tsitaadiga

Võtsin mõned nädalad tagasi teliast Lumia 650-ne esimeseks nutitelefoniks (ärge naerge, aga 8 aastat vana nokia andis lõpuks otsad icon_lol.gif ) siis nüüdseks seda kasutanud see paar nädalat ja selline mure, et kas need nutitelefonid ongi sellised et aku neil nagu 1 päevaga jookseb õhtuks täiesti tühjaks icon_confused.gif Sellles mõttes et ma siit teemast uurisin ja mujalt poolt ka, et lülitasin nagu telefoni menüüst igasugused vidinad välja mida vaja ei ole või mida ei kasuta ja mis akut sööb.... näiteks see glance screen (misiganes see ka on ma pole aru saanud) jne ja vahest mõni päev ainult korra käin telefoniga netis see ka mõned minutid ehk ja muidu nagu omateada tel menüüst ka nagu neti lülitasin välja,et kui vaja pole et miks ta sees on icon_rolleyes.gif siis ikkagi on õhtuks akut ainult mingi 20% järgi ainult thumbs_down.gif Kas see ongi Lumia telefonide eripära või on teiste firmade tootjate telefonid ka sellised ? alguse mõtlesin mingi sony võtta aga mõtlesin äkki see android liiga keeruline minu jaoks siis alustuseks käib see lumia küll ..... telefon muidu ise normaalne ja toimetab kiiresti ja see win10 süsteem meeldib mulle ka,aga äkki keegi targem oskab mingeid õpetusssõnu veel jagada et kas tuleb veel midagi kuskilt näppida või äkki tuleb telefon tagasi viia et äkki on aku praak vms ? akusäästja on ka mul sees ja siis seal akusäästja menüüs näitab ikka kuskil et 87% on kasutusel mingit jama ? aga mis on kasutusel ja kus seda ma ei näe nagu kuskil pool icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 17.06.2016 19:12:49 vasta tsitaadiga

Tarkvara oled uuendanud? Soovitasin emale ka 650 esimeseks nutitelefoniks, "karbist välja" tarkvara imes aku ülikiiresti isegi penskari käes tühjaks. Sai uuendatud .218 lõpuga versiooni peale ning kestis parematel aegadel lausa kaks päeva. Viimasel nädalal on aga kurtnud, et õhtul täis akuga kapi peale jättes on hommikuks heal juhul 20% järel...
Ega see 2000mAh aku muidugi ülearu suur ka pole. Enda 950XL päeva naljalt ära ei kesta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.06.2016 22:31:56 vasta tsitaadiga

Windows 10 mobile nagu ka android jah, ei ole selles osas erand, et aku päeva peab. Küll aga annab sellegipoolest ära teha väga palju, et aku tööpäev 2-3 päevani viia. Enne kui kõik kirja panen mida Lumia 950 omnikuna teinud olen, et aku vastu peaks, julgen väita, et kui ma netis peaaegu ei käiks ja kasutaks oma Lumiat ainult helistamiseks, siis arvan, et 3 ööpäeva ei ole probleem. Hetkel näitab akuäpp, et keskmine aku vastupidavus on 19h. Niisiis, mida teha, et aku kestaks:

Kõige tähtsam on telefoni tarkvara uuendada viimase väljalaskeni, windows väljastab neid minu kogemuste põhjal enamvähem kord kuus. Et seda teha tuleb minna Sätted>Värskendamine ja turvalisus>Telefoni värskendus ja sealt otsida värskendusi. Tänasega on kõige värskem värskendus .420 lõpuga. Et teada saada milline on Teie telefoni OP süsteemi järk tuleb minna Sätted>Süsteem>Teave. Kui kohe ei paista, siis vajutada Näita rohkem vms, ja seal on rida Operatsioonisüsteemi järk. Sealt vaadata KOLME VIIMAST NUMBRIT!

Sünkroonimine
Kui pole suur e-mailidega majandaja ja suurt huvi, ei tunne, et peaks igal võimalusel ja kohe oma emailid kätte saama, tasuks sünkroonimine keerata harvemaks. Et seda teha tuleb minna Sätted>Kontod>Teie meil ja kontod>Kliki oma meilile>Halda>Muuda postkasti sünkroonimissätteid>Laadi alla uus sisu <----See valida sobivaks. Minul on kord tunnis!
Järgmisena tuleb selgeks teha, et kõik pildid ja videod mis te teete, kuskile automaatselt pilvepeale ei lae ennast. Avada album, sealt valida ... täpid, ja siis sätted, ning vaadata, et OneDrive sisu kuvamine oleks väljas.

Taustavalgustus
See on hea koht, millega saab küllaltki suurel hulgal aku tööpäeva pikendada. Ennast olen harjutanud kesisemalt läbi ajama, seega on sätteks 20% tugevusega +Reguleerib automaatselt. See aitab päikese käes paremini ekraanil olevat lugeda, sest paneb taustavalgustuse eredamalt tööle.

Taustarakendused
See oli vanemate OP järkudega suur probleem. Eriti meeldis Edge brauseril taustal energiat varastada, Siin tasuks teha nii:
Sätted>Süsteem>Akusäästja>Akukasutus Sealt peaks äppide nimekirjast otsima Microsoft Edge ja peale klikkides ilmub nupuke üksikasjad. Luba rakendusel taustal töötada tuleks panna asendisse Väljas. Lisaks tasuks eemaldada skype'i äpp ja skype sõnumiside seadete alt kinni keerata igatepidi. Ma ei saanud oma telefoniga hetkel ligi sinna, mingi tõrketeate lõi ette icon_lol.gif

Glance Screen
Selle kahjulikkuse üle akule on palju vaieldud. Selge on see, et kui see on välja lülitatud, on lootust, et aku peab vähemalt 30min rohkem vastu jah. Samas peaks Lumia telefoni omanik teadma, et Glance on Windows phone'i IKOON, see on midagi, mida enamikud täna müüdavad mobiilid ikka veel ei toeta. Glance näitab sulle koguaeg seda mida vaja, et teada saada, kas telefonil on mõni vastamata kõne, lugemata sõnum või e-mail. Isegi aku laetust saab kuvada. Soovitan süveneda sellesse korra ja anda sellele imelisele leiutisele võimalus. Muideks, kompromissi otsides akuga seadistage palun glance 15 min peale. Peale seda kustub ära, ma ei tea kas L650 on andur mis tunneb ära, et kui telefoni ülemine osa kinni katta kustub glance üldse ära, seega taskust välja võttes ärkab ta jälle ellu, ja öökapil kustub nagunii 15 min pärast ära ja L950 on võimalik käega üle viibates Glance ülesse äratada.

Lisaks tuleks võimalusel alati kasutada netis surfamiseks Wifi võrku, ja leida kompromiss 3G ja 4g vahel. Omadele kogemustele põhinedes ütlen, et hea 3G annab netikiiruseks 8-9mbs ja kehva 4G 10-12mbs. Ainuke vahe on selles, et viimasega sureb aku märgatavalt kiiremini. Seega mobiilis mina siiamaani keeldun 4G võrgus istumast, sest EMT 4G on viljandimaal liikudes alla igasuguse arvestuse. thumbs_down.gif

Lisaks ei ole minul vaja hoida sees "Asukoht" ehk pehmeltöeldes GPSi, seda kasutan vajadusel, ka bluetoothi kasutan ja aktiveerin ainult siis, kui vajadus peaks olema.

Loodan, et on abiks ja lisaküsimustele võin ka vastata meeleldi.

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.06.2016 22:54:16 vasta tsitaadiga

skyhigh, ja Tiiger15, Suured Tänud thumbs_up.gif uurin need asjad üle ja eks siis aeg näitab kas aku vastupidavus läheb paremaks. Mul seda telefoniga netis käia värki pole vaja, kuna kodus saab oma interneti vajadused ära kasutatud, nii et enam jaolt on jah telefon mul mõeldud peamiselt helistamiseks ja vahest mõni pilt teha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.06.2016 00:02:46 vasta tsitaadiga

Mul vähese kasutamise juures peab mu Lumia 830 neli päeva vastu ja siis panen laadima, kuna näitab miski 10-15% ja plärtsub.

Kui mul netti vaja minna ja wifi's ei ole, siis lükkan 4G sisse ja teen oma asjad ära ja hiljem lihtsalt panen 2G peale tagasi.
Uuendused on pandud läbi wifi ainult ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2016 09:53:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
skyhigh, ja Tiiger15, Suured Tänud thumbs_up.gif uurin need asjad üle ja eks siis aeg näitab kas aku vastupidavus läheb paremaks. Mul seda telefoniga netis käia värki pole vaja, kuna kodus saab oma interneti vajadused ära kasutatud, nii et enam jaolt on jah telefon mul mõeldud peamiselt helistamiseks ja vahest mõni pilt teha.

Hoolimarta sellest (ja eriti seetõttu), et internetti ei kasuta (seadetest on kinni), määra mobiilside seadete alt maksimaalseks ühenduseks 2G. Ma ei tea, kas 10-l on see samamoodi kui 8.1-l.
2G nimelt levib üldjuhul kõige paremini ja kulutab kõige vähem energiat.
Ja loomulikult asukoht kinni. GPS võib (aktiivselt ühendust otsides) betoonmajas sees olles paari tunniga mõne telefoni aku tühjaks imeda.
Minul 735-ga parim tulemus akukestvusel 10 päeva. Seal sees siis ainult kõned ja telefon oli 24/7 sisselülitatud. Seda kõike muidugi 8.1-ga.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.06.2016 15:13:34 vasta tsitaadiga

Ise pole ma 8.1 peal jooksvat Lumiat omanud, aga olen selgeks saanud, et 10 jah paraku seda vurtsu välja ei venita. 2-3 päeva on reaalne, vb ka 4!!! icon_neutral.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 20.06.2016 20:57:45 vasta tsitaadiga

Ise testisin ka just täna enda Lumia 1020 akut ooterežiimis. Enne magamaminekut laadisin aku täis. Natuke rohkem kui 8h möödudes oli veel 86% järgi. Telefonist ühtegi rakendust ei keelanud ega piiranud. Nii olid näiteks sees Messenger ja kaks Outlooki kontot ja eks neid tarbijaid oli seal veelgi. Peal on Windows 8.1 ja andmete edastus toimub läbi 4G võrgu. Aasta alguses Leedus käies lükkasin telefoni 2G võrgu peale. ~10h möödudes langes aku vaid 4 või 5%! Pole sugugi halb tulemus üle kahe aasta vanuse telefoni kohta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 21.06.2016 20:21:09 vasta tsitaadiga

No ei leia sellist lihtsat nõksu, kuidas Lumia 650-l 4g-lt 2, või 3peale keerata, ning asukoht, ehksiis gps välja lülitada..? Telo omanik olen 24h icon_smile.gif Aku pidas vastu jah napilt päevakese.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 21.06.2016 20:54:46 vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
No ei leia sellist lihtsat nõksu, kuidas Lumia 650-l 4g-lt 2, või 3peale keerata, ning asukoht, ehksiis gps välja lülitada..? Telo omanik olen 24h icon_smile.gif Aku pidas vastu jah napilt päevakese.

4G->2G Sätted->Tava- ja raadiovõrk->Mobiilside ja SIM->SIM-kaardi sätted->Suurim ühenduskiirus

Asukoha leiad -> libistad avatud ekraanil näpu ülalt alla ja siis paremal pool Laienda ning siis otsid sealt üles Asukoht või siis
Sätted-> Privaatsus-> Asukoht
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 24.06.2016 11:52:41 vasta tsitaadiga

Uuendasin Lumia 950 XL'i nüüd .420 peale, aku paremaks ei läinud, enamus background taske kinni keeratud, meile ei synci, akukulu brauserit kasutades 20-30%/h, battery saver või ekraaniheledusega mängimine ei muuda midagi. Tuleks garantiisse saata või oodata sinisilmselt järgmist uuendust? Akut on õginud niikarbist tulnud tarkvara, kui ka .318 ning .420 versioonidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 24.06.2016 18:16:41 vasta tsitaadiga

XL on ka windows centralis rohkem kõneainet pakkunud oma probleemse akupidamise pärast jah. Sealsed on ka oma telefoni tagasi andnud, vahetanud või garantiisse saatnud!

EDIT: Kas telefonile on lisatud ka mälukaart? Mõnikord pidi see sellist jama tekitama. Proovida ilma kasutada!!! Kui toimib, siis vahetada mälukaart mõne teise vastu välja!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.06.2016 18:28:37 vasta tsitaadiga

Enne kuhugi garantiisse tagasiviimist tasub teha ära tüütu aga üldjuhul efektiivne 'tehase reset', just selle viimase W10 .420 versiooniga.
Kui pärast seda aku ikkagi kiiresti tühjeneb, on põhjust raudvara viga kahtlustada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 25.06.2016 00:22:01 vasta tsitaadiga

Hard reseti olen teinud. Võtan mälukaardi välja ning jälgin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 29.06.2016 20:52:45 vasta tsitaadiga

650-l täpselt sama viga, mis ühel eelkirjeldajal smssidega. ei anna märguannet, ei näita kuskil midagi. Kui sõnumite ikoonile vajutada, siis sealt alles näha sinises kirjas uued smssid. Kõik asjad on mitme "geeniuse" poolt üle vaadatud:-) ja igalpool nagu õiged seaded, Mis viga?

Teine asi veel, mis avastasin, et kas värskenduseks on vaja kindlasti wifit, oma mobiilse sidega ei ole õnnestunud?
Telo omanik olen vast nädalakese-kaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.