Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1496, 1497, 1498 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
acery
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 03.05.2016 15:19:53 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti. Ma lihtsalt olen tähelepannud, et see tekib alati siis kui elukaaslase meeldetuletusega sarjad algavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 03.05.2016 15:27:26 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
sooty kirjutas:
timok kirjutas:
Miks FoxPlay-st seriaale vähemaks võetakse? Jõudsin Wayward Pines'i 6 osa 10-st ära vaadata, ja nüüd - joppenpuhh - on seriaal sealt ära kustutatud. Ülejäänu jaoks panen piraati?
Osadel seriaalidel on kolm osa lõpust, teisi pannakse ja võetakse suvaliselt maha. Elioni enda seriaaliriiul pole vist ligi aasta otsa enam uuenenud...

Ju siis oli litsents võimalusega pärast huvi tuvastamist täiendav periood üles öelda vms...Muidugi ei arvestata, et sisu puudumisel huvi ei tekigi icon_wink.gif

Ehk siis - igaks juhuks ei tasu peale GoT midagi vaadata, äkki oled ainus ja "huvi puudumisel" avastad poole seriaali pealt tühja lehe (kuhu Telia võiks lisada lingi seriaali torrenti juurde icon_razz.gif).


Kogu sari oli vaatajaile avatud aprilli lõpuni. Igal episoodil on aegumise kuupäev (Vaadatav kuni), see on aeg, millega tuleb arvestada. Litsentside üle Telial sõnaõgust ei ole.
On sarjad, mille kõik episoodid on kohe avatud, kõik hooajad kaasatud. Teine variant on, nagu GoT'gi, järelvaatamise põhimõttel, kus tootja ei anna õiguseid edastajatele avatud episoode lahti hoida.

Lähetume litsentsis määratule.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:31:48 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
timok kirjutas:
sooty kirjutas:
timok kirjutas:
Miks FoxPlay-st seriaale vähemaks võetakse? Jõudsin Wayward Pines'i 6 osa 10-st ära vaadata, ja nüüd - joppenpuhh - on seriaal sealt ära kustutatud. Ülejäänu jaoks panen piraati?
Osadel seriaalidel on kolm osa lõpust, teisi pannakse ja võetakse suvaliselt maha. Elioni enda seriaaliriiul pole vist ligi aasta otsa enam uuenenud...

Ju siis oli litsents võimalusega pärast huvi tuvastamist täiendav periood üles öelda vms...Muidugi ei arvestata, et sisu puudumisel huvi ei tekigi icon_wink.gif

Ehk siis - igaks juhuks ei tasu peale GoT midagi vaadata, äkki oled ainus ja "huvi puudumisel" avastad poole seriaali pealt tühja lehe (kuhu Telia võiks lisada lingi seriaali torrenti juurde icon_razz.gif).


Kogu sari oli vaatajaile avatud aprilli lõpuni. Igal episoodil on aegumise kuupäev (Vaadatav kuni), see on aeg, millega tuleb arvestada. Litsentside üle Telial sõnaõgust ei ole.
On sarjad, mille kõik episoodid on kohe avatud, kõik hooajad kaasatud. Teine variant on, nagu GoT'gi, järelvaatamise põhimõttel, kus tootja ei anna õiguseid edastajatele avatud episoode lahti hoida.

Lähetume litsentsis määratule.


Tänan vastuse eet, ma polnud seni seda "vaadatav kuni" näinudki. Siiski kummaline, et terve hooaja vaatamiseks antakse loetud nädalad. Alles see FoxPlay ju tuli.
Samas on sari uuesti Kategooriad>Draamad all tagasi (mitte Fox ega Fox Life all), seekord vaadatav kuni 05.06.2016. Selle ajaga jõuan oma neli järeljäänud osa ära vaadata.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2016 19:43:50 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mul pole isegi kuskilt võimalik võrrelda vana põhipakett + lisakanalid vs uus põhipakett + lisakanalid. Ma arvan, et see võrdlus ei ole väga ilus, sellepärast seda polegi kuskil välja toodud.
Pealegi ma olen üsna kindel, et kui viimased vana Nuti TV kasutajad uue peale üle kolitakse tehakse poole aasta jooksul väga rasvane hinnatõus uues paketis.

Sul on õigus. See võrdlus pole ilus. Mina tegin selle võrdluse hinnatõusu teemas ära. Järgnevalt lingin vastavad postid:
Põhipakettide võrdlus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9047276#9047276
Lisapkettide võrdlus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9050010#9050010

Ja mis on tulemus?
Tulemus on see, et vaatamata sellele mida Telia reklaamib on tõde see, et uues on põhipaketis ainult 3 kanalit rohkem (mitte 8 nagu Telia väidab) ja lisapaketis on kanalite arv hoopis 9 võrra väiksem (aga hind on +1,47€ võrreldes vana lisapaketi hinnaga icon_lol.gif ).

Muidugi siin võib vaielda, et asemele tulnud kanalid on populaarsemad ja kvaliteetsemad (nii sisu kui ka pildikvaliteedi poolest) aga ulmeliselt paremat mina siin midagi ei näe. Lisaks see, et motorolaga võrreldava kiirusega menüü saamiseks tuleb ilmselt arris võtta ja lisaks tuleb ka uus pult võtta. Parimal juhul on nende lisakulu 42€ (kaheaastase lepinguga) ja lisaks kui vana nutitv kasutajal on tellitud ka liakanalite ja spordikanalite pakett on kuutasu tõus juba +4€ mis tuleb liita 42-le.
Uuel puldil puudub ka mute ja A/V nupud mis tähendab, et tuleb paralleelselt kasutada ka telekapulti samas, kui S2 pult saab üksi kõigega hakkama.

Nii, et uuel on kõvasti miinuseid millest valju häälega ei räägita...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.05.2016 20:00:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kinnitan VALJU häälega, et sul on sulaselge õigus. Küsimus on ainult selles kuidas sa seda väljendad.

Võin tuua paar oma lolli näidet.

Klient tarbib reaalselt kuu jooksul 60 minutit kõneaega, kirub, et Telia pakub talle ainult 100minutit kõneaega samal ajal kui sama raha eest pakub Elisa 1000minutit. (ilmselgelt vaadatakse ainult hinda ja mahtu, mitte seda mida klient tegelikult tarbib, nende mittevajalike minutite eest saab ehk hoopis parema levi ja teeninduse?)

Klient sõidab autoga 5 aastat ja arvab, et aegajalt poleks vaja osta uusi rehve/kojamehi, vahetada õli või käia ülevaatusel ja hoolduses?

Klient on nõus kohe ostma uue teleri ja nutitelefoni kui naaber või sõber seda teeb, küll aga ei paku pinget see, et vahel tuleb kodus boilerit ja veefiltrit puhastada/vahetada? Eriti kui veehind tõuseb siis ohjopp, enne sai kandi vett euro eest, nüüd kaks, sama lugu elektriga.

Vaadake tervikut ja kui uue eelised ei hakka silma, siis pole mõtet vahetada. Päris tihti juhtub ka seda, et inimene ei teagi mida ta tellinud on, vahetusel küsitakse kas lisakanalite pakett ka, siis küsitakse mis? Mainitakse kanaleid siis öeldakse, et võib-olla vaatan üht või teist kanalit mida annab edukalt palju soodsamalt tarbida. Kliendi ja Teenindaja omavahelises suhtluses alles selgub mida vaja on ja mida mitte ja mis palju enne või pärast maksab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 04.05.2016 00:22:26 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
armjan kirjutas:
hugo kirjutas:
Samsungi TV tuli tarkvaravärskendus 2116, Elioni äpp muutus Telia äpiks ja ikka ei näe FOxplay kanalit ? Ei saa ka aru ,et uuendusega miskit muutunud oleks.


Tegemist pole Telia TV äpi enda VV'ga.
Nendest esimene on Samsungi enda tarkvara
Teine on wrapper, mis annab infot äpi kohta. Sinna viidi sisse Telia brandivahetusega seotud info ja uus logo.
FOXplay pole kanal vaid keskkond, mis on saadaval peamenüü kaudu (FOXplay on saadaval alates versioonist 5.6.13, LG ja boksid said versiooni 23.03.2016).
Samsung on veel ootel



Selge siis peab ootama. Seda FoxPlay keskkonda pole ka telerisse tekkinud.


minu f8000 omab foxplayd juba mõnda aega
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.05.2016 02:06:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tomorrow, kinnitan VALJU häälega, et sul on sulaselge õigus. Küsimus on ainult selles kuidas sa seda väljendad.

Võin tuua paar oma lolli näidet.

Kuskil foorumis ka keegi tõi ühe näite.
Nimelt Telia menüüde serverid pidid jooksma 386SX arvutite peal. Seepärast ongi neil raske kahte menüüd (viledega ja ilma) korraga käigus hoida.
Ja kanalite listi pidavat nad hoidma 3,5" disketi peal. Et kui mingi kanal juurde panna, siis on vaja midagi ära võtta, sest ruum on täis.

Mine nüüd võta kinni... ma arvan mingi lahjema i3 prosega arvuti ikka Telia jõuaks osta oma menüüde serveerimise jaoks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 04.05.2016 09:52:16 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Tomorrow, kinnitan VALJU häälega, et sul on sulaselge õigus. Küsimus on ainult selles kuidas sa seda väljendad.

Võin tuua paar oma lolli näidet.

Kuskil foorumis ka keegi tõi ühe näite.
Nimelt Telia menüüde serverid pidid jooksma 386SX arvutite peal. Seepärast ongi neil raske kahte menüüd (viledega ja ilma) korraga käigus hoida.
Ja kanalite listi pidavat nad hoidma 3,5" disketi peal. Et kui mingi kanal juurde panna, siis on vaja midagi ära võtta, sest ruum on täis.

Mine nüüd võta kinni... ma arvan mingi lahjema i3 prosega arvuti ikka Telia jõuaks osta oma menüüde serveerimise jaoks...

Tõsiselt, see oli kindlasti nali. Võib-olla digiboxi protsessor ja mälu on mingil määral jõudluse poolest 386ga võrreldav, aga selline serveritehnoloogia on üsna võimatu.
Tomorrow kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Mul pole isegi kuskilt võimalik võrrelda vana põhipakett + lisakanalid vs uus põhipakett + lisakanalid. Ma arvan, et see võrdlus ei ole väga ilus, sellepärast seda polegi kuskil välja toodud.
Pealegi ma olen üsna kindel, et kui viimased vana Nuti TV kasutajad uue peale üle kolitakse tehakse poole aasta jooksul väga rasvane hinnatõus uues paketis.

Sul on õigus. See võrdlus pole ilus. Mina tegin selle võrdluse hinnatõusu teemas ära. Järgnevalt lingin vastavad postid:
Põhipakettide võrdlus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9047276#9047276
Lisapkettide võrdlus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9050010#9050010

Ja mis on tulemus?
Tulemus on see, et vaatamata sellele mida Telia reklaamib on tõde see, et uues on põhipaketis ainult 3 kanalit rohkem (mitte 8 nagu Telia väidab) ja lisapaketis on kanalite arv hoopis 9 võrra väiksem (aga hind on +1,47€ võrreldes vana lisapaketi hinnaga icon_lol.gif ).

Tänan asjaliku võrdluse eest!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 04.05.2016 11:34:44 vasta tsitaadiga

Telia äpile LG teleris tuli nüüd lõpuks uuendus 2.2.1, mis muutis Elioni äpi Telia äpiks. Telia enda fw on numbriga 5.8.1.
See nooleke üleval vasakul nurgas on loomulikult alles.
Sellest räägiti juba pool aastat tagasi, aga tundub, et tagasisidet eriti kuulda ei võeta.
Tore.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.05.2016 16:46:43 vasta tsitaadiga

Inteno TG301-A külge saab välise hdd panna nii, et kõik seda kohtvõrgus kasutada saaks?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.05.2016 16:52:57 vasta tsitaadiga

Saab, kuid kiirus on USB 2.0 tasemel. Ei soovita, kui just häid närve ei oma.

Sebi endale parem mõni LAN pesaga kettakarp. Näiteks 2 terase kettaga gen 1 Apple AirPort Time Capsule. Applespoti foorumist 6 kümpi või ebayst kettakarp LAN auguga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 18:38:22 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Tomorrow, kinnitan VALJU häälega, et sul on sulaselge õigus. Küsimus on ainult selles kuidas sa seda väljendad.

Võin tuua paar oma lolli näidet.

Kuskil foorumis ka keegi tõi ühe näite.
Nimelt Telia menüüde serverid pidid jooksma 386SX arvutite peal. Seepärast ongi neil raske kahte menüüd (viledega ja ilma) korraga käigus hoida.
Ja kanalite listi pidavat nad hoidma 3,5" disketi peal. Et kui mingi kanal juurde panna, siis on vaja midagi ära võtta, sest ruum on täis.

Mine nüüd võta kinni... ma arvan mingi lahjema i3 prosega arvuti ikka Telia jõuaks osta oma menüüde serveerimise jaoks...

Tõsiselt, see oli kindlasti nali. Võib-olla digiboxi protsessor ja mälu on mingil määral jõudluse poolest 386ga võrreldav, aga selline serveritehnoloogia on üsna võimatu.

Nalja ei tohi ülearu tõsiselt teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 20:09:15 vasta tsitaadiga

Viasat Sport Baltic pildikvaliteet on ikka väga väga vilets, pühapäeval vormelit vaadates oli selline tunne, nagu viletsat pirastriimi vaataks, isegi sõitjate kiivrivärvi ei suutnud enamasti eristada.

Samas õhtul kordus Viasat Motorsil oli veidi parema (peaaegu talutava) kvaliteediga. Kui ma lisaks vormelile NASCARi ei vaataks, siis ilmselt jätaks selle 84 eurot aastas küll maksmata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 20:17:59 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Viasat Sport Baltic pildikvaliteet on ikka väga väga vilets...

Momendil igatahes näitab, et bitrate on 3340 kb/s, sellega tõesti viisakat kvaliteeti oodata pole.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 20:27:36 vasta tsitaadiga

palvetame ja ootame 80-90päeva, äkki juhtub ime ja saab HD
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.05.2016 20:39:53 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka sellest aru, miks viasat ei suuda 7€ eest teha korralikku HD sisu.
OK, ma saan aru, et sisse osta F1 ülekanne HDs maksab ka neile 3x rohkem kui SD ülekanne aga tehku siis kasvõi ise upscale ja osa saateid mis kannatab HDs osta, teha ka selles vms.
Samas see hind peaks olema piisav, et HD edasi anda. Võimalik, et motivatsioon peitub enda võrgus olevates kasutajates sest Viasati bokse on ilmselt väljas 50/50 HD vs. SD ja nad ei suuda mõlemale klientuurile edastada SAT kaudu HD ja SD striime (jälle topelthind). See tähendaks seda, et meie ei näe HDd enne kui Viasat on oma klientuurile surunud peale uued 3a lepingud koos HD boksidega, misjärel nad saavad SD ära killida ja HDga edasi minna.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 20:44:13 vasta tsitaadiga

ma usun, et nad ostavad HD-s sisse, neil ju corp taga. Kõik ülekanded mida nad tevad, jalka, koss jne, kõik on HD-s olemas thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.05.2016 21:04:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma usun, et nad ostavad HD-s sisse, neil ju corp taga. Kõik ülekanded mida nad tevad, jalka, koss jne, kõik on HD-s olemas thumbs_down.gif


Miks nad peaks HD ostma kui nad seda sport balticus üle ei kanna, õigused maksavad ju roppu raha?
Mäletame isegi enne ETV HD tulekut jäeti üks euroviisude HD eriülekanne ära kuna selle kvaliteedi jaoks raha polnud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 21:42:00 vasta tsitaadiga

Ah ei hakka spekuleerima........eriti ei looda ka icon_lol.gif
A.S. kirjutas:
mada kirjutas:
Viasat Sport Baltic pildikvaliteet on ikka väga väga vilets...

Momendil igatahes näitab, et bitrate on 3340 kb/s, sellega tõesti viisakat kvaliteeti oodata pole.
 

Mis bitrata on võrreldes tv6-ga?
Hetkel hea võrrelda, sest täpselt sama pilt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 22:04:31 vasta tsitaadiga

indrekp, mis HD-st sa räägid, need ei suuda isegi SD toota ju. BBC suudab @ MPEG2 edastada tükk maad kvaliteetsemat SD pilti sama bitrate juures kui viasat. Totaalne võrdlus olemas, kui eelmisel hooajal BBC veel F1 ülekandeid näitas. Viasatil kogu ekraanigraafika jne suht hägune ja jura, samas BBC-l kenasti loetav.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 04.05.2016 22:30:18 vasta tsitaadiga

Kas 165 saab mingid klõpsud teha ja telia ruuteris wifi kasvõi ära kaotada, saaks ainult samsungi äpi üle selle tööle?

Olemas olnud odavad ruuterid ei vedanud sillaga välja ja ei taha mingit uut tehnikat kokku ostma hakata, siis juba odavam kaabel vedada ja sein üle värvida. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 22:51:45 vasta tsitaadiga

sooty, ei.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 22:53:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ah ei hakka spekuleerima........eriti ei looda ka icon_lol.gif
A.S. kirjutas:
mada kirjutas:
Viasat Sport Baltic pildikvaliteet on ikka väga väga vilets...

Momendil igatahes näitab, et bitrate on 3340 kb/s, sellega tõesti viisakat kvaliteeti oodata pole.
 

Mis bitrata on võrreldes tv6-ga?
Hetkel hea võrrelda, sest täpselt sama pilt

No momendil on Viasatil 3856 kb/s ja TV6-l 4782 kb/s. Aga ma ei tea, kas enam sama pilt on, ma Viasatti ei näe.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2016 22:57:08 vasta tsitaadiga

Visuaalselt on tv6 pilt tsipa parem
Vsb on udusem/karvasem......vb ka tundub icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 04.05.2016 23:22:00 vasta tsitaadiga

"Alates 01.06.2016 muutub TV teenuse noppekanalite hind.
Hinnamuudatusest on mõjutatud kanalid hinnaga 0,1 kuni 0,4 EUR, mille uueks hinnaks saab 0,5 EUR.
Täpsem ja ametlik teave selle muudatuse kohta on kättesaadav Telia kodulehel (www.telia.ee) ja meie esindustes."

Väike hinnatõus jälle ees ootamas, kes 0,1-0,4€ kanaleid tellisid...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1496, 1497, 1498 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.