Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 742, 743, 744 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.04.2016 19:25:34 vasta tsitaadiga

"Aga bouncib ju" Proovigu heeliumi lasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 28.04.2016 15:31:59 vasta tsitaadiga

Loodan, et siin on vene keele oskajaid.
Selles artiklis juttu Prohorovka lahingust. Kas just kõik pildid sealt on aga jutt ise on huvitav lugeda.
http://fishki.net/1932814-samyj-bezumnyj-tankovyj-boj-v-istorii.html

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 29.04.2016 10:45:15 vasta tsitaadiga

Vaatan, et valdkond vaikib nagu hau(d/g).
Kas keegi vahepeal on Mouse'iga üle 7k dämmi teinud küngaskaardil või kuskil mujal kaardil?
Ise soovitaksin kindlasti kulda lasta küngaste vahel, kuna Mouse'i kahur ei läbista seal turreteid, 7k eest kindlasti mitte.
Heeliumiga 7k te ka ei saa, seega tuleb sisse panna teine keemiline element, seal pikslite mängus.

Muidu minu kogemuse järgi võimaldavad tänapäsevased Autobot-id keskmiselt häid tulemusi, st, et teete dämmi koguses HP+10%, aga rohkem nagu ei tee, kuna nad takistavad oma ekslikkusega suuremat dämmi teha. Eks võime pikemalt arutada, kuidas nad takistavad ja kahjustavad tulemusi. Et siis moraal selles, et kui tahta keskmisi tulemusi ,siis jah AutoBot on sobiv valik, kuid kui tahta kõrgeid tulemusi, siis autoBot kahjustab ja ilma selleta on hõlpsam teha kõrgeid tulemusi nagu 7k. Võime kunagi detaislelt arutleda neil aspektidel siin lähemalt ja cheat moodulite teemal siin, kui valdkonnale huvi pakub.

Muidu mõtisklesin ja jõudsin siiski järelduseni, et valdkond vajab tuubi kanalit, kus ma kahe kontoga treeningruumis demosid teostaks.
Ja selle tarbeks plaanin osta teise konto valdkonnale juurde, ning teisele kontole proovin panna sellised tingimused:

1) Et kontol oleks haruldane Tier 8 tank Type 59, mida leidub kontodel, mis loodi enne 2012 jaanuari.
2) Et kontol oleks vähemalt 10 tanki Tier 10st.
3) Et kontol oleks minimaalselt 10k lahingut ja võimalikult madal Winrate, näiteks 48% on ideaalne.

Näiteks siis selline konto:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ca 200 eur ja korralik starter konto, saab mänguelamust rohkem kui ise nullsit konto luua ja 2 kullapakki osta selle raha eest, saab head valdkonna arendust selle konto näol youtube kanali jaoks, konto abiks kui foorumiliikmed sulgevad teise konto nädalaks, jne. Kasulik konto. Aga see on lihtsalt näide, millist kontot enamvähem sooviks. Et type 59 ja Löve ja T34 on head rahateenimise tankid, teete 15 mängu ja pool milli raha koos ja saate minna Tier 10-sse Mousiga kulda laskma terveks õhtuks.

Mida te tulevasel kanalil veel näha-kuulda sooviks?
Ja kas on mingeid uusi küsimusi teil tekkinud- kas on ehk nüüd valmidus, et Eeriku juhendi järgmiste vigade juurde naasta- või vara veel?

Ilusat saabuvat päikselist mänguviikendit. Nautige kuulide helisid, ilusaid loodusvaateid mängus, olge aktiivsed ja ärge kahjustage valdkonda nagu seda valdkonna põhikahjustaja teinud on.

Värbasin oma klanni esimesed liikmed ja üks sattus juhulahingus mulle vastasmeeskonda:
Spoiler Spoiler Spoiler


Valvejoodik kirjutas:
Noh, Mirko, kuidas eestikeelset tõlget kommenteerid? icon_lol.gif


Eesti keelne tõlge on esmalt võõras, aga hiljem harjub ära.
Praegu võtsin ka telefoni võõrkeele pealt maha jm asjad, teen pausi keeleõppega.
Aga mäng on hästi pakkunud kelleõpet, näiteks täna taas praktiseerisin natuke:

Spoiler Spoiler Spoiler


Plaanin rohkem nüüd selle tankiga natuke harjutada, mis välja vahetatakse Grille 15 poolt. Aga muidu olen T10 kõik tankid läbi mänginud, mulle TD-st meeldib ainult T110E4.


viimati muutis mirko28 29.04.2016 20:59:12, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 29.04.2016 11:05:11 vasta tsitaadiga


_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.04.2016 11:53:14 vasta tsitaadiga

oi ei icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 29.04.2016 20:12:26 vasta tsitaadiga

Niiet WT auf E100 asemele tuleb Grille 15. Teate mis, mul on tõsiselt kahju, et WT kaob. Tema aeg polnud veel möödas. icon_sad.gif
Ei tea kuidas see Grille on aga niipalju Kui videosid näinud olen siis mulle ta ei meeldi. Pika reloadiga campertank. WTga sai Vähemalt linnakaartidel korraliku mängu teha kuid see junn toimib ainult keskmiste kuni pikkade vahemaade pealt.

Edit: Võtan Grille kohapealt sõnad tagasi. Testserveris sai proovitud ning üpris fun tank. Mobiilsus on hea ning relva parameetrid on super.


viimati muutis rSTO 29.04.2016 21:49:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.04.2016 20:35:58 vasta tsitaadiga

Noh, Mirko, kuidas eestikeelset tõlget kommenteerid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 22:33:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Noh, Mirko, kuidas eestikeelset tõlget kommenteerid? icon_lol.gif


Mirko kasutab ju rootsikeelset klienti ja eestikeelsest tõlkest ei tea ta midagi.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.04.2016 00:31:29 vasta tsitaadiga

Vaataks kellel on olnud kõige pikem kaotuste jada ühes tankis?
Mul täna 11 järjest, haige tunne, kuigi ise polnud haige ega joobes vms.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 30.04.2016 01:06:14 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üks selline hea õnnestumine icon_rolleyes.gif

http://wotreplays.com/site/2657565#sand_river-huviline-t-43

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 30.04.2016 01:40:16 vasta tsitaadiga

rSTO kirjutas:
Niiet WT auf E100 asemele tuleb Grille 15. Teate mis, mul on tõsiselt kahju, et WT kaob. Tema aeg polnud veel möödas. :(
Vastupidi, juba ammu oleks pidanud WTF-i ära kaotama. Tegid mängu lihtsalt nõmedaks, sõidad kogemata kusagil koridoris vastu talle ja oled surnud, mitte midagi teha ei anna. Mõttetu. Soodustas campimist.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2016 08:14:12 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Üle pika aja üks selline hea õnnestumine icon_rolleyes.gif

http://wotreplays.com/site/2657565#sand_river-huviline-t-43


See oli täitsa põnev vaadata icon_smile.gif huvitav kas sellel O-Il polnud lõpus gun depressionit, et sind lasta kui sa tal külje alt läbi sõitsid sinna orgu viimast lasku tegema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.04.2016 08:59:50 vasta tsitaadiga

OIsid on jah hea mingite pisikeste putukatega kottida icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2016 16:58:05 vasta tsitaadiga

minu poolt üks õnnetu lõpuga lugu teile

http://wotreplays.com/site/2658727#cliff-tanel468-hetzer
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 30.04.2016 18:13:14 vasta tsitaadiga

Siin värske ehk kui lõvid magavad veel icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 01.05.2016 15:07:23 vasta tsitaadiga

Piltmõte:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui te pole pildiga päri või tekib mingeid mõtteid, mis valdkonna liikmetele kasuks võiks tulla, siis lisage julgesti oma seisukohad põhjendustega.

Ise olen viimasel ajal muutnud mängu õppimise metoodikat. Eemaldasin mängust puud ühe abi Mod-i abil, mis aitab algajaid kaarti paremini nägema. Illustreerivalt võiks tuua, et inimese juuksesoeng võib olla kandiline ja ei oska öelda, mis kujuga siis pealuu on, et kas ka kandiline või, aga peale juuksurit on kiilaka pega kõik selge, see pole kandiline. Nii on ka kaartidega, et võsa eemaldada metoodilisel eesmärgil Modi abiga. Selline metoodika siis. Milliseid metoodikaid teie kasutanud olete oskuste arendamisel?

Mängulisus on hea metoodika, ja olen omale loonud selline mängu, et teenin Löve+T34-ga raha, et osta välja kõrgete Tier-ite tankide kogu moona, nii heeliumi kui kullamoona kui standardmoona. Et oleks igal tankil moon maksimumis. Praegu näiteks on T10 kõik meediumid moona täis, ja pooled rasketankid juba ka. Nii siis jätkangi, kuni kõik on täis Tier 10 puhul. Seejärel võib-olla liigun täitmise projektiga Tier 9 peale, eks paista. Aga nii on Fun ja mänguline, hoiab motiveerituna. Et siis kui 3 kuu pärast preemjum konto otsa saab, siis on kõik tankid kuule täis ilusti.

Viimasel ajal olen õppinud T10 lahingutega enam-vähem nulli jääma, et ei pankrotista enam eriti. Milline on teil olnud viimane arengunäht?

Postitage rohkem pilte, videosid, linke jm asju, jagage seisukohti- need ei pea ühtima teiste omadega, olge aktiivsed, kulla tankistid.

Tanel468 kirjutas:
Kuidas sa siis parasjagu näed kas sa oled puu või põõsa taga, et selle camo paremini ära kasutada?

"Tundra mod" ehk puude kaotamise Mod omab tõepoolest sellist miinust, kuid elus on igal asjal miinused, plusside kõrval. Klahviga [G] saab reaalajas Mod'i sisse ja välja lülitada kasvõi poole mängu keskel, seetõttu kellele pakub hetkel camo eesmärgil huvi puude ärakasutamise õppimine, siis see Mod poel metoodilsielt hea valik. Aga, kellele kamo pole põhine õppimise eesmärk hetkel, sellele see Mod sobib ilusti mitme asja arendamisel. Näiteks sihtimist arendab ikka see mod hästi, kuna segavaid puid jms pole, on küngasmaa, saab näha künkaid ja nende tagant siis turretite piksleid, mille peal sihtimist harjutada, pole segavaid puid ees. Lisaks õpetab hästi kaartide pinnakumerused selgemaks. Paljud metoodikad lihvivad esmalt üksikuid oskusi, ei ole mõtet, et kohe külma vette visata kus kõike tuleb korraga õppida. Igal metoodikal omad plussid ja miinused. Mina soovitaks kindlasti Tundra metoodikat, põõsakeste oskust saab harjutada hiljem.

Tanel468 kirjutas:

Päris kindlasti on see selline mod millega vahele jäämisel saad bänni jälle.

Seda õppimise Mod-i on raske tuvastada, mängus ei saa tuvastada selle Modi omamist. Aga kui tahta screenshottide ja vidjodega valdkonda arendada ja mõni on valdkonna harimise vastu, no siis saab nädalase bänni, so what, las saab. Või siis ostab uue konto, ega valdkond arendamata saa jääda. Sama oli ju Nõuka ajal, et eks ikka tehti reeglivastast põranda all, loodi kirjandust, luuletusi, filosofeeriti, tegeleti vehklemise spordiga, olgugi et see ideoloogiliselt oli keelatud spordiliik. Aga ikka tehti, leiti võimalused ja täna jätkatakse nende asjade arendamisega. Seega soovitaks olla optimistlikuma suhtumisega- takistused on arendavad.
Eks siin foorumis ka üritati vaigistada valdkonna liikmeid, pandi mingeid piiranguid ja bänne jne eksole- aga ega see ei takistanud neil valdkonda arendada edasi. Bännidele vaatamata murti läbi ja parandati üheskoos valdkonda kahjustab dokument, aktiviseeriti valdkond mõtteid vahetama, jne. Täna eestis meil on omad vehklejad olemas, olgugi ,et nõukogude ideoloogia keelas tolla vehklemist, nii on ka meil tankide valdkonans siin nüüd arenema pandud juhend jpm. Seetõttu ei maksa kart igasuguseid bänne, küll läbi murtakse, nagu mentool murrab läbi kinnise nina.

Lisateemana küsiks, et kas te saate aru, mis vahe on tankidel is-4 ja is-7, nagu 90% samasugused ju. Vastata võiksid need, kes siin harvem sõna võtavad.

Tcih kirjutas:
Tundra ka veel lisaks aimbotile. Hei ole hea ja tee video sellest, vb järgmine bänn oleks juba pikem kui nädal.

Hea meelega teen videosid tundra mod-ist, kuna see on parim viis seletada kaarte ja sihtimise aspekte. AutoBot-i osas sama jutt, see on õpetlik mod, et näidata parimal viisil, kus on weak spotid. Eks ma pean mõtlema, kuidas neid videosi teha.
On teisigi õpetlikke abi mod'e, näiteks Röntgen ja Laser. Mõlemad vajalikud ja õpetlikud. Aga ma isiklikult ise hetkel pean endale küll just Tundrat vajalikuks, muid asju mitte. Aimbots on jah olemas, aga ma ei kasuta seda eriti ja ei ole ka näinud, et ta kuigi kasulik oleks. Nagu eespool mainisin, siis võime kunagi siin pikemalt arutleda lahti aimbotsi teema, kui huvilisi leiab. Minu lühidane seisukoht on nagu varem ütlesin, et keskmiste tulemuste jaoks on Aimpots sobiv, aga kõrgete tulemsute jaoks lausa takistav.

Tcih kirjutas:
Edit: IS4 ja IS7 on nagu öö ja päev. Mine vaata reviewsid ja statse tanks.gg' st. Ei ole mõtet siia kõike ümber kirjutada.

No kui oma sõnadega ära seletada ei suuda ja öeldakse, et mine loe piiblit, siis vaevalt, et teemat vallatakse.
Tankidel on üsna sarnased näitajad ja ka välimus samasugune, et munakoor on peas jne.
Aga las võrdlevad neid tanke need, kes siin vähem sõna võtnud, m'kay?

Lisateemana küsiks, et kas olete jäädvustanud videot, kus pihta saadakse rikoshetist? Olete nii pihta saand, et tulistatakse kõrval olijat ja kuul põrkab vastu teid ja teeb dämmi?

Tcih kirjutas:

Edit 2. Ei no palun vabandust, et varbale astusin.

Valdkonna varvas küll mingit vabandust ei soovi, pigem kiidab, et sa oma aktiivsusega valdkonda aitad.

Tcih kirjutas:

Läbusta ja cheati edasi, proovin mitte segada rohkem.

Ma ei läbusta. Cheatimise osas oleme varem rääkinud- tolla oli mul 3 punkti, mis tõestasid, et ma ei cheati, vaid arendan valdkonda.
Üks kolmest punktist oli see, et kui vaadata minu või sinu reitingut, siis mis sa arvad, kumb reiting viitab suurema tõenäosusega cheatimisile? Eks ikka sinu oma ja ülejäänud miljonite oma, kellel on chiitingud peal, mitte aga minu reiting. Teiseks, kui palju oled sa valdkonna arengule ja ka suretamisele kaasa aidanud erinevalt minust? Taas tulemused sinu kahjuks. Jne. Seega sega või ära sega, ega siis valdkonna jaoks üksikud segavad sääsed ei pane peatuma.

Mul on kõik seisukohad põhjendatud, kuid seisukohad erinevad ja seetõttu ka mingi jätkuv vimm ja kius- on nii eksole, mhmh. Noh, saage siis kiusust üle ja tehke Mous'iga parem tulemus kui mina tegin, selleasemel, et valdkonda kahjustada.

HDvurle kirjutas:
Insenerist on asi kaugel. Mingi 12 aastane tatt seletab siin teemas.

Inseneeri teema oleme läbi arutanud eelnevalt. Mäletan, et üks olulisem aspekt selles teemas oli, et ei maksa klassiviha õhutada,ei maksa halvustada ameteid ega külvata üleolevat inimvaenu, mis on omane valdkonna juhendi koostajale. Olge ikka sõbralikud ja austage teisi, kulla trollid.
Kiidan, et oled aktiivne. Aga ole ikka teemas nagu mina olen näiteks. Teiseks, põhjenda oma seisukohad nagu mina olen kõik ära põhjendanud. Sest muidu tuleb lapsik dialoog: oled loll! - ise oled loll! - ei ole, ise oled!

Tanel468 kirjutas:

Edit:
Vaata modidega mängimisest õpid sa ainult ühte asja, nendega mängimist. Midagi muud see üleüldiselt ei arenda.

Näiteks lendureid õpetatakse enne päris lennukisse asumist lendama arvuti simulaatoriga. Sportlastele mõeldud metoodikad on ka mitmesugused, ei ole nii ,et jalgpallurite trenn sisaldab ainult mängu, vaid sisaldab ka muud ja sh mängu kergemate pallidega ja raskematega ja jalaraskustega ja üldse arvutisaalis ja jõusaalis vahel jne- metoodikaid on erinevaid ja ei ole tõene, et kui metoodika mingeid asju hõlpsamaks algul teeb, et siis see ei arenda. Sellise põhjendusega olen teistsugusel seisukohal, kuid loomulikult mõistan sinu seisukohta.

Tanel468 kirjutas:

Pealegi rebid sa liiga tihti kontekstist välja klausleid mille sa oled võimeline vaidlustama. See on fakt mis juba pikemaajalise vaatluse käigus selgunud.

Ma ei näe mõtet selle väite vaidlustamsit alustada, kuna see väide ei muuda ega lükka ümber minu seisukohti ja nende põhjendusi. Näiteks, olen põhjendanud, et valdkonda kahjustavas juhendis on vaenu õhutamine, ja see väide on põhjendatud ära ja tõene, olenemata sellest, kas ma olen vahel kontektsist klauseid välja võtnud või mitte nagu niemtad. Kokkuvõttes kommenteerin nii, et ju tõesti olen mõnda asja kommenteerinud ilma selle juurde kuuluva algupärase kontekstita. Kuid eks ikka juhtub, juhtub ka, et ollakse inimvaenulikud ja halvustatakse ameteid ja valdkonna liikmeid ja seda lisaks juhendis, mida propageeritakse- seega on mitmesuguseid eksimusi ja mõned on suuremad mõned väiksemad. Aga päris eksimuseta pole muidugi keegi.

Tanel468 kirjutas:

Is-4 ja Is-7 erinevusi saad vaadata youtubes

Kui ma olen osanud valdkonna juhendi vigu parandada ja valdkonda kaasata seda tegema, siis usun, et oskan ka internetis käia infootsingul. Aga ei käi internetis vaid eelistan valdkonda kaasata ja üheskoos arutada foorumis, sarnaselt nagu üheskoos juhendi vigu parandasime jne. Seetõttu ma ei kavatse minna ei internetti, kirikusse ega raamatukokku ,vaid küsin valdkonna liikmete käest foorumis küsimust, seejuures ei maksa arvata, et ma eelnevalt küsimusele vastust ei teaks.
Seega ei lähe kuhugile tuubi, vaid arutame siin ja las seda teevad need kes vähem aktiivsemad on olnud. Sest vaadake neid aktiivseid, kes siin kohe taas trollima kukkusid inimvihaga- me ei vaja nende kommentaare ega teadmisi ega internetti. Selleks ütlesingi, et las kirjutavad oma nägemuse need, kes on eemale peletatud ja vähem aktiivsemad.




Tcih kirjutas:
Mirko.
...rikkusid reegleid) - andestasime....

Andestamise väide on vale, kuna foorumi ja mängukonto blokk pole andestamine, vaid valdkonna karistamine. Seetõttu pole tõene väide, et keegi oleks midagi andestanud. Teiseks, ma pole reegleid rikkunud. Näiteks ma ei ole foorumis trollinud, ega valdkonnas inimvaenu õhutanud erinevalt teistest siin. Ja see trollimine ja vaen pole laest võetud väited, vaid ärapõhjendatud väited.
Teiseks, mängufirma on loonud seadusevastased reeglid ja tarkvara, mis võimaldab "mängureegleid rikkuda", ning öelnud, et nn Cheat mod-id pole probleem, ning see on vaieldav, et mis on Cheat mod ja mis mitte ja kas oluline on omada arvutis nn cheat moodulit või seda ka kasutada- minu reiting tõestab, et ma küll cheatimist ei tee, olgu mu arvutis mistahes moodulid. Siin foorumis on reeglite vastast käitumist rohkelt olnud, näiteks kontode müüki jms. Sellest kõigest oleme varem korduvalt rääkinud siin, milleks te kordate sama teemat kogu aeg? Keskenduge ikka tõsisematele asjadele, nagu inimviha, ametite halvustamine jms-ne negativism- see on probleem ja kahjustab valdkonda, mitte aga see, et siin reegleid rikutakse ja trollitakse.
Kokkuvõttes ei ole ma päri sinu toodud seisukohaga reeglite rikkumise osas ja andestamise osas, ja olen ammu varasemalt juba seda põhjendanud.

Tcih kirjutas:

Või ongi plaan kõik oma teadmised koguda lihtsustatud info põhjal?

Plaan on valdkonda aktiveerida. Seega eksisid oma oletusega ja sellele eeldusele toetuvad väited olid ka ekslikud. Nagu ülal mainisin, siis ma ei küsi küsimusi teadmiste/vastuste eesmärgil, vaid ka muudel eesmärkidel. Näiteks üheks eesmärgiks on aktiveerida suhtlust, ja nähtavasti olen edukas oma eesmärgi täitmisel. Nagu mainisin, siis ma ei ühti seisukohaga, et vaigistada diskussiooni algatajad meetodiga "mine raamatukokku ja lase meil siin vaikida", vaid leian, et valdkonnafoorumile on kasulikum arutlus, sh mistahes teemakohane arutlus, ka päris algajate küsimused on täiesti normaalne eluterve diskussiooni allikas.

Tcih kirjutas:

Mis järgmiseks, küsid mis vahe on jagerpanzer 2 ja ferdinandil?

Esmalt las vastatakse eelmised küsimused ära. Ma olen küsinud muuhulgas ka, et kas oleks aeg juhendi järgmiste vigade paranduse vooru juurde asuda- seega küsimusi on mitmeid ja mis selles halba on? Kas valdkonda kahjustava vigase vaenu täis juhendi üheskoos parandamine on halb või? Ei ole ju, ja see heategu sünnib justnimelt arutelu abiga, mitte haugvaikusega ega klassivihaga.

Tcih kirjutas:

Usu mind,

Miks peaks sind uskuma, kui sinu väited osutusid vääraks? miks peaks üldse uskuma ilma põhjendusteta väiteid?

Tcih kirjutas:

HDvurle ei pea oma seisukohta mitte mingil moel põhjendama.

põhjendamine on küps käitumine, hullud käituvad ilma loogikata, nad ei tea ise ka mida teevad ja miks, põhjendada ka hiljem ei oska, et miks tegid nõnda.
Teiseks, ilma põhjenduseta arutelust muudatusi ei sünni ikka. Näiteks riigikogus ei saa vastu võtta uut seadust, kui põle põhjenduslikud argumendid läbi menetletud.
Eeriku vigase juhendi vead saime ka parandatud põhjendatud väidetega, niisama poleks meil õnnestunud üheskoos seal midagi lambist muuta või kirjutada.

Tcih kirjutas:

Võta oma rohud ära või mine magama.

No mõne mängu jõuab ehk teha veel? Rohtu pole võtta ja IQ-d ega ametit pole ka võimalik parandada- aga pole ka põhj(end)ust selleks.

pyroman11 kirjutas:
Selle viimase postiga kõik öeldud!
Tcih! 10 points!!!! thumbs_up.gif


See 10 pointsi tuleb ka siis kui paned rahvahääletusele küsimuse "kas viina hinna peaks nulli viima?".
Paraku sellised küsitlused ja nende vastuseks tulev "10 points" ei ole arvestatav argument.

Ma ei saa aru, miks te minust ohtu näete või negatiivsust. Ma pole siin kontodega äritsenud, teised on, pole trollinud ega vaenu õhutanud, teised on, olen parandanud valdkonna vigu ja aktiviseerinud edukalt, milleks siis vastutöötamine mulle? ei tea, kes teisse sellise vaenu on istutanud. Sellise vaenu tulemus on ,et varsti pole eestis ühtegi Wot klanni enam ja foorum on vaikne nagu haug.

pents kirjutas:
Kõik peaksid siis trolli toitmise lõpetama ka..muidu on ikka Mirko saasta kogu teema täis

Ma ei trolli, vaid püsin teemas, näiteks käesolevas postituses ma tõin abistava teemkaohase pildi skillide teemal.
Teised aga ei püsi teemas, nad õhutavad vaenu ja tunnistavad end trollideks.
Mulle esitatakse rohkelt küsimusi, seetõttu ka vastan neile. Nõustun sinu seisukohaga, et kui ei soovita minu postitusi näha, siis ärgu esitagu mulle küsimusi jne.
Minumeelest on diskussioon edasiviiv erinevalt vaikusest, näiteks praegu diskussiooni abiga harisime inimesi, kuidas ignoreerida kasutajaid siin foorumis.

Kokkuvõttes ma ütleks, et mängime tanke edasi ja oleme aktiivsed, kaotame negatiivsuse ja lubame inimestel olla erinevatel seisukohtadel, ning põhjendame oma seisukohti, m'kay?

Kui soovite lisada mulle mingeid postitamise piiranguid juurde, siis tehke seda, mina pole jätkuvalt selle vastu. Ainult, et katsuge ka põhjendada, et mis eesmärgil piirangut lisate, mina näiteks sain alles hiljuti aru, mida see Aeg maha teeb- see teeb foorumi lugemise alt üles. Kuid miks seda määratakse- arusaamatu. Ma pole foorumi reegleid rikkunud ja oleme seda korduvalt põhjendanud. Kuid võime ikka lisada mulle muid piiranguid või asju, mina pole vastu.

rändur_000 kirjutas:
Loodan, et ma AM-i ei saa nüüd icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga miks sa peaks saama ja mis on AM-i eesmärk? Aktiveerisid oma postiga ilusti valdkonda, jagasid foorumi võimalusi teistele, mis selles halba on?

Mulle tuleb rohkelt privaatkirju, kus siinsed foorumi liikmed pakuvad müüa oma kontosid, aga ma ei saa neile privaatteadetele vastata, kuna on mingi AM piirang.
Aga minu jaoks pole see küll piirang, sest saan vastata siia ju.

Vastus müüjale nr 1:
Sinu konto sarnaneb sellega:

Spoiler Spoiler Spoiler


Veel üks sarnasus sinu kontoga selles pakkumises:

Spoiler Spoiler Spoiler


Seega sinu konto hind/väärtus on sarnane nende kahega, ehk 300$ ümber. Edasi tuleb teha detail-analüüsi, et kas su konto osutub pisut paremaks kui need toodud 2 või kehvemaks, st, odavamaks kui 300 USD või kallimaks.

Müügi eel saad oma konto küljest saad telefoni eemaldada tasuta minuteada, kui soovid võid konto emaili ka muuta, aga see pole oluline eriti, annad sellesama emaili üle ja ostja muudab emaili parooli ja sellega võtab selle emaili üle nö.
Esmahinnangul ütleksin, et olen huvitatud selle konto ostust, kuid vaatan läbi ka siinsete foorumlaste teised pakkumised. Müüja andmeid ma kindlasti ei avalda, kuna nähtavasti on rahvas kiuslik siin, ja eks tuleb ka kontonime muutus teha (ca 15 eur-i eest ehk 2000 kulla eest), eemaldad kontolt klannikuuluvuse ja sõbrad.

Kui keegi aitaks hinna detailanalüüsi osas siin aidata, siis oleks tore. Müüja konto sisaldab Type 59 tanki, Löve ja ca 10 Tier X tanki. Et ku isaate hinna paika, siis arvan, et hind sobib mulle ja olen huvitatud ostmisest. Konto teenib valdkona edendamise huve edaspidi, teda hakkab maailm nägema youtube's, seega annab müüja panuse valdkonna arendusse.


viimati muutis mirko28 02.05.2016 13:17:41, muudetud 17 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2016 15:22:48 vasta tsitaadiga

Kuidas sa siis parasjagu näed kas sa oled puu või põõsa taga, et selle camo paremini ära kasutada? Päris kindlasti on see selline mod millega vahele jäämisel saad bänni jälle. See mäng on lihtne nagu elu, kui sa ei taha juhilubadest ilma jääda siis ära sõida purjuspeaga, võib mõned korrad jopata aga vahele jääd varem või hiljem ja siis load läinud. Siin samamoodi, ära lase igasuguseid mode peale mis on väga kahtlase päritoluga, sest võid oma kontost ilma jääda. Selle mängu õppimine on väga lihtne, sa teed vigu ja õpid neist, nii kui päriseluski. Keegi kirjutas kunagi tabavalt, et sa saad eksida ainult ühe korra, teist korda sama viga tehes on see juba sinu enda valik.

Edit:
Vaata modidega mängimisest õpid sa ainult ühte asja, nendega mängimist. Midagi muud see üleüldiselt ei arenda.
Pealegi rebid sa liiga tihti kontekstist välja klausleid mille sa oled võimeline vaidlustama. See on fakt mis juba pikemaajalise vaatluse käigus selgunud.
Is-4 ja Is-7 erinevusi saad vaadata youtubes kui kirjutad sisse [insert tank name here] review erinevad top striimijad on neid lahanud külle ühest ja teisest küljest ja kui sa ise soovid juurde uurida siis tanks.gg leht aitab alati.


viimati muutis Tanel468 01.05.2016 20:33:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 01.05.2016 20:17:10 vasta tsitaadiga

Tundra ka veel lisaks aimbotile. Hei ole hea ja tee video sellest, vb järgmine bänn oleks juba pikem kui nädal.
Kui juba cheatid, mis sa ikka sügeled, mine pane terve venelaste warpack peale.
Edit: IS4 ja IS7 on nagu öö ja päev. Mine vaata reviewsid ja statse tanks.gg' st. Ei ole mõtet siia kõike ümber kirjutada.
Edit 2. Ei no palun vabandust, et varbale astusin. Läbusta ja cheati edasi, proovin mitte segada rohkem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002



Online

sõnum 01.05.2016 20:42:50 vasta tsitaadiga

Insenerist on asi kaugel. Mingi 12 aastane tatt seletab siin teemas.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 01.05.2016 22:00:35 vasta tsitaadiga

Mirko.

Puust ja punaseks.
Ostsid konto (rikkusid reegleid) - andestasime.
Läbustasid selle kohta terve teema täis - ajasid närvi kuid andestasime.
Läbustasid mõned leheküljed saasta foorumisse - said piirangud.
Kasutasid keelatud modi "aimbot" (rikkusid reegleid) ja tulid siia seda reklaamima - said nädal bänni.
Lisasid veel ühe keelatud modi "tundra" (rikkusid reegleid) ja tulid siia seda taas reklaamima.

Kuidas peaks sinu arvates sellele reageerima?
Keelatud modide kasutamine on cheatimine ning see on fakt.
See, et sa ei suuda neid mode piisavalt hästi kasutada jääb juba sinu enda oskuste taha. Tahad selgitust? Youtube on täis videosid. Ole mees ja liiguta end, ära vingu, et me sulle siin kõike kandikul ette ei too.
Või ongi plaan kõik oma teadmised koguda lihtsustatud info põhjal?

Mis järgmiseks, küsid mis vahe on jagdpanther 2 ja ferdinandil?

Usu mind, HDvurle ei pea oma seisukohta mitte mingil moel põhjendama.
Võta oma rohud ära või mine magama.


viimati muutis Tcih 01.05.2016 23:15:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.05.2016 22:58:14 vasta tsitaadiga

Selle viimase postiga kõik öeldud!

Tcih! 10 points!!!! thumbs_up.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 02.05.2016 00:32:05 vasta tsitaadiga

"Never argue with idiots they'll drag you down to their level and beat you with experience"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 07:48:19 vasta tsitaadiga

ot:
Kas kuidagi saab nii teha, et ühe kasutaja postitused oleks peidetud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 02.05.2016 11:00:43 vasta tsitaadiga

Loodan, et ma AM-i ei saa nüüd icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 02.05.2016 11:46:57 vasta tsitaadiga

Kõik peaksid siis trolli toitmise lõpetama ka..muidu on ikka Mirko saasta kogu teema täis
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 742, 743, 744 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.