Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 13:54:30 vasta tsitaadiga

NATAS999. Kysimus seisneb vaid selles: kes ja millal? Spekulatsioon ja fakt on kaks eri asja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 20.04.2016 13:56:26 vasta tsitaadiga

Tundub, et puudutasin "õrnast kohast" kõiki icon_biggrin.gif
Kui mina oleks CEO siis ma ei laskuks sellisele tasemele "aga tema tegi ka" või "tema alustas". Nagu ütlesin, siis teised CEO'd ei ole käitunud selliselt "old school" vanad nagu S.Jobs (RIP), B.Gates,S.Palmer jms. tegelased.
Kõigil oli väga tugev iseloom, kuid sellist sitta pole küll loopinud. In the long run- it all comes around and bites you in the ass!
Kui aus olla siis puhtalt selle Palmeri loodud kuvandi pealt ma ei ostaks Oculust, sest kui tema suhtumine on selline siis see peegeldab kogu kompanii suhtumist oma klientidesse ja potensiaalsetesse klientidesse.
Minupoolest olgu ta kogu VR looja või mitte. Üldiselt, kes tulevad hiljem ja tagantpoolt on näljasemad ja teevad paremini asju.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004




sõnum 20.04.2016 14:00:17 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Fakt on see, et ilma Palmer Luckey ei oleks meil VR teemal mitte millestki isegi mitte rääkida. Minu austuse on igaljuhul see mees ära teeninud. Vigasi teeme me k6ik ja tema ei ole erand.


Tehnoloogia areng on piisavalt kaugele jõudnud, et kui Palmer poleks VR headsetiga välja tulnud oleks seda keegi teine kindlasti teinud umbes samas ajavahemikus.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 14:05:31 vasta tsitaadiga

http://lmgtfy.com/?q=oculus+ceo

- Palmer Freeman Luckey is the founder of Oculus VR.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.04.2016 14:09:35 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
NATAS999. Kysimus seisneb vaid selles: kes ja millal? Spekulatsioon ja fakt on kaks eri asja. icon_wink.gif
mida erilist see lakkuja niiväga tegi? ostis poest telefoni, pani sellele prillid ette ja oligi äge. varem ei olnud see lihtsalt võimalik, kuna ekraanid ja andurid ei olnud piisavalt kompaktsed ning 3D jooksutamiseks riistvara puudus, mis suudaks seda usutava reso juures teha. mis aega puutub, siis pigem kuude, kui mitte nädalate küsimus. vr pole mitte midagi uut ega innovaatilist. ma saaks aru, kui ta oleks mõelnud välja ekraani tehnoloogia, kuna olemasolevad ei võimalda sellist asja teostada, või siis mingi algorütmi, kuidas stereopilt teha nii, et graafika jõudlust kulub sama palju, kui n.ö. mono pildi jaoks, siis ma saaks aru, et tubli poiss, mõtlesid välja midagi, aga läätsede ette lcd panna ja kilgata et hullult innovaatiline ja äge ja mina tegin ja mina mõcin, see on bullshit.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 14:11:11 vasta tsitaadiga

oggy. Kordan. Sinu m6ttejooks on spekulatsioon, mitte fakt. Kindalsti oleks millalgi keegi teine, mingi teise VR lahenduse loonud. Kysimus aga et millal ja millise, kas parema?
Momendil elame sellega mida on loodud ja seda on teinud Palmer, mitte keegi teine. icon_wink.gif

NATAS999. Oculus Rift DK1, DK2 ja CV1 ei ole vaid telefon + läätsed. icon_biggrin.gif

L6petan selle teema siia, selle vanas6naga: "koerad hauguvad, karavan jätkab matka".


viimati muutis Avot 20.04.2016 14:31:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 20.04.2016 14:14:40 vasta tsitaadiga

axec kirjutas:
Krt saage aru, et Oculuse huvides on läbi oma poe müüa võimalikult palju mänge, nende huvides pole blokeerida teisi HMD-sid.

Occuluse emafirma huvides on pigem, et keegi ei saaks nende andmete korjamise tarkvarast mööda minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 14:23:01 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
axec kirjutas:
Krt saage aru, et Oculuse huvides on läbi oma poe müüa võimalikult palju mänge, nende huvides pole blokeerida teisi HMD-sid.

Occuluse emafirma huvides on pigem, et keegi ei saaks nende andmete korjamise tarkvarast mööda minna.


Loe Steami terms of service'it. Andmekorjandus on ka sinna sisse kirjutatud, et pmst võetakse arvesse su mängueelistusi, et sulle sobivaid reklaame kuvada. Oculuse "andmekorjandustest" on piisavalt palju räägitud ning on ka tehtud analüüse mida need andmed sisaldavad. Pmst pollib Oculus home update ja muud erilist midagi, ehk siis lihtsalt mängueelistusi, kuna sul puudub integratsioon facebooki ja oculus home'i vahel siis facebookil pole nendest andmetest tolku.

Seda rumalat andmekorjanduse juttu võib mujal ajada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 14:36:20 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ma ei saa probleemist aru.
Üks mees ülbitses,et nad teevad Oculusele ära.
Palmer pmt ütles "väga naljakas".

.... whats the drama about? Kui neist keegi jobu on, siis see, kes teema algatas pigem.

Uudis ise ka:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sa ikka säutsu kommentaare või kasvõi Oculuse Redditis üleval olevat teemat lugesid? Luckey on täiesti süüdimatu mölaga ambaal, kellel oleks lõustaraamat pidanud ammu suu kinni panema. Selle venna säutsud on suurepärane näide sellest, kuidas CEO ei peaks eales engagema.

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4fjsej/palmer_luckey_responds_to_the_digitimes_article/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.04.2016 14:45:29 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
oggy. Kordan. Sinu m6ttejooks on spekulatsioon, mitte fakt. Kindalsti oleks millalgi keegi teine, mingi teise VR lahenduse loonud. Kysimus aga et millal ja millise, kas parema?
Momendil elame sellega mida on loodud ja seda on teinud Palmer, mitte keegi teine. icon_wink.gif

NATAS999. Oculus Rift DK1, DK2 ja CV1 ei ole vaid telefon + läätsed. icon_biggrin.gif

L6petan selle teema siia, selle vanas6naga: "koerad hauguvad, karavan jätkab matka".
keegi pole veel siiani suutnud millegi pärast vastupidist tõestada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004




sõnum 20.04.2016 14:49:51 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
L6petan selle teema siia, selle vanas6naga: "koerad hauguvad, karavan jätkab matka".


Loodame, et Sinu palavalt armastatud karavan Palmeriga eesotsas siis kraavi ei keera vms icon_wink.gif

Mul pole Palmeri ega Oculuse vastu midagi, ootan huviga VR mängude ja headsetide saabumist - olgu see siis oculus, vive või miski kolmas. Ei mõista seda ülistamist ja tõmblemist siin foorumis eriti kui pole kumbagi headseti veel proovidagi saanud.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.04.2016 16:04:32 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub nii lihtne ja geniaalne, huvitav miks by default kaasa ei ole tulnud mängudega? Selmet luuakse "lasteaedikuid, kus sees joosta" icon_wink.gif

Ma pole paarist asjast veel aru saanud. Vaieldakse mõlema konkurendi hinna üle, samas ei ole arvesse võetud ühe kaasasolevaid eritellimusega kontrollereid ning ruumijälgimisseadmeid, teises on lihtsalt "põhipakett". Loomulikult 1 maksabki vähem(XBOX kontrolleri hind, eriti kui orikat ei taha ilmtingimata, saab ~15ka eest kätte, pole mingi määraja). Oculus Touch tulekul, aga huvitav küll, hinda pole veel avalikustatud. Lihtsalt ei maksa võrrelda toodete hindu, mis ei tee sama asja ning siis põhjendada Oculus Store vajadust "Rifti väikse hinnaga" icon_wink.gif
30% Steam kasum on ka natuke laest võetud nr. Steam Sale ajal saab 1 Oculus mängu hinna eest 3-5 AAA mängu, nii et Steam oleks kindlasti mõne (k.a. minu) jaoks eelis.

Ei taha mingit kismat luua, lihtsalt võiks faktid vahelduseks ritta seada...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 18:21:08 vasta tsitaadiga

Steami 30% on paljudest kohtadest läbi jooksnud ja pole päris laest võetud, soovitan googeldada. Steam sale'i teema on väga lihtne, kuna neil on tohutu turuosa siis mängu tootjatel on aeg-ajalt mõistlik diile pakkuda, kui tavahinnaga asi enam kaubaks ei lähe. Kui Oculus Home tuule tiibadesse saab, siis olen enam kui kindel, et ka seal tuleb diile, kuna praegu on seal kasutajate hulk väike siis müüakse asju nii kõrge hinnaga kui võimalik.
Hind tuleb mõlemal headsetil arvatavasti samasse auku, kui Oculus lõpuks Touchi turule saab, ülejäänud oleneb eelistusetest, ergonoomika, kasutajasõbralikus, integreeritud kõrvaklapid jms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 18:59:03 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4fikwj/amazon_oculus_rift_bundle_shipping_before/d29ae4r
followed by
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4fikwj/amazon_oculus_rift_bundle_shipping_before/d29jklz

Kutsume lauda kummardaja Avot'i, õigustama ja lilli viskama.

ps. lõpetage tema CEO'ks nimetamine, Oculuse ceo on keegi teine nagu ma eespool üritasin tähelepanu juhtida, palmer on üks founder.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 19:05:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et härra Luckeyl on närvid läbi, aga eks see ole arusaadav, praegune pasarahe mis oculus kaela saab (õigustatult) tänu oma totaalselt läbikukkunud launchile ja klientide pimedas hoidmisele probleemidest sööb närvid ära küll, eriti kui loodad parimat ja asjad tuksi lähevad. Aga jah, palmeri vastused on ebameeldivad.
Eeldatavasti on mingi batch kõrvale pandud nende PC bundle-te jaoks ja võibolla ka mingid partnerlepingud jms. Tegelikult pole ju rifti eeltellijad sentigi maksnud veel, võimalik, et PC partnerid on juba riftid välja ostnud või on raha mingil moel käest kätte liikunud.

Seal kommentaaris obsolete gpu-de jutt on aga küll ränk sitt.

Ps. Vaadates kuidas Oculusel riftide launch läheb, siis sellel aastal Touchi küll näppida ei saa.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 19:21:30 vasta tsitaadiga

Minule on Oculus ilusti teavitanud ja ka vastanud minu kysimustele. Neid kes seal pidevalt irisevad, oleksin mina juba ammu perse saatnud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 19:35:12 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Neid kes seal pidevalt irisevad, oleksin mina juba ammu <b>piix</b> saatnud. icon_smile.gif


Eks sellepärast sinu laeks elus jääbki küprokiladumine Soomes. Meanwhile mõistusega inimeste maailmas vaadatakse Luckey läbipõlemist ja vangutatakse pead selle üle, et Facebook pole selle tola arvutiprivileege eemaldanud. You reap what you sow, son.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 19:43:07 vasta tsitaadiga

Scart. "Tänud järjekordse asjaliku vastuse eest". thumbs_down.gif
Pead aru saama, et alati leidub irisejaid ja pasaga loopijaid. Nende virisemise järgi ei "tantsita". Oculusel on probleeme ja Oculus on selgelt k6igile tellijatele ilmutanud millest tuleneb viive (kompnentide puudumine) ja millised on praegused transpordi ajad! Äki aitab juba sellest irinast ja isiklikuks minemisest?
Isiklikult minu tellimus lykkus juuni algusest juulile. Kahju, aga ega selle pärast ei pea hommikust 6htuni irisema?


viimati muutis Avot 20.04.2016 19:55:53, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 19:45:05 vasta tsitaadiga

Nja, Palmeril on suur töö olnud selja taga ning see mis ta on korda saatnud VR käima lükkamisega on imetlusväärne, aga tema kogematus ja maneer talle teeneid küll ei valmista.
Kui varemalt meeldis ta mulle pigem ,sest ta oligi rafineerimata, aga vähemalt aus ja konkreetne, siis nüüd mulle hakkab selle launch jama valguses tunduma,et ta on ebamäärane ja lisaks ka ebasiiras.
Kahju.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 19:52:48 vasta tsitaadiga

Aeron. T6esti kahju, kui asi nii on! Kas v6iksid täpsustada? Mina ei hakka neid ingliskeelseid virisejate foorumeid tervenisti läbi lugema, nii et palun konkreetsust.

viimati muutis Avot 20.04.2016 19:58:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 19:56:30 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Aeron. T6esti kahju, kui asi nii on! Kas v6iksid täpsustada millele viitad? Mina ei hakka neid ingliskeelseid virisejate foorumeid tervenisti läbi lugema, nii et palun konkreetsust.


Sulle on täna toodud siia kolm Redditi linki, kus on Palmeri enda häbiväärsed sõnavõtud. Äkki läheks ja loeks? Ega sul ometi inglise keelega probleeme ei ole? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 20:01:26 vasta tsitaadiga

Scart. Lugesin, ei leidnud midagi nii häbiväärset. Äki täpsustaksid? Kas ikka ise lugesid seda solki, mida seal irisejate poolt kirjutatakse?

viimati muutis Avot 20.04.2016 20:32:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 20:04:20 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Scart. Lugesin, ei leidnud midagi nii äbiväärset. Äki täpsustaksid? Kas ikka ise lugesid seda solki, mida seal irisejate poolt kirjutatakse?


Mina indeed lugesin. Sina ilmselgelt mitte või siis oled tõesti selline põmmpea, et ei saa aru kui sulle toodet müüv härra seda tehes sind idiootiks nimetab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.04.2016 20:33:43 vasta tsitaadiga

Scart. Olgu siis nii, et mina olen niiöeldud põmmpea, kyproki laduja jne.!
Kuna p6gusa pilguga ei leidnud sealt midagi, mida sina siin väidad, siis annan asjal olla. Kogu seda solgiga loopimist seal ei viitsi t6esti lugeda, kuna see ei mängi mingit rolli minu elus, ega ka minu Rifti tellimuse/saabumise suhtes. Proovi rahuneda ja l6peta teema solkkimine. L6petan sellega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2016 21:47:08 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Kuna p6gusa pilguga ei leidnud sealt midagi, mida sina siin väidad


https://np.reddit.com/r/oculus/comments/4fi8cd/oculus_your_website_is_garbage/d29bpxt

Sa lugeda ikka oskad?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.