Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 734, 735, 736 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2016 00:07:38 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Püsti lükkamine on ok, kui ennast ohtu ei sea, aga mingi positsioonile lükkamise jura on küll naljanumber.


Teatud kaardil T95 kiirelt kusagile olulisele positsioonile lykkamine võib sageli mängu saatuse otsustada.
Või kui palju seda lykkamise vajadusi ikka esineb. Ma ehk paarisaja mängu jooksul 1 kord näen et ehk võiks kedagi lykata. Kui arvatavasti ikka oluliselt harvem, vast ikka 500 mängu peale. Seega täiesti pointless teema arutamiseks
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 08:27:54 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Ei noh muidugi! Las pool tiimi jookseb ummisjalu toda tölli aitama, samal ajal teine pool las võitleb! Mõistlik jutt ofc....totakas!
Ka mina olen külili käinud nii bulldogiga kui ka FV304`ga kuid ma olen sellest õppinud ja ainult kaks korda olengi lennanud.
Teiseks ei ole minu silmad veel 30k lahingu juures näinud, et mõni lilla ennast lükata paluks. Mingi lambist jutt vist. Igaks juhuks ära täna enam peale võta...
Samas, kui töötad kuskil puuksiiriabi peal, siis võimalik et lihtsalt tööharjumus.

Mis puutub seda Wn8`t siis juhin tähelepanu, et recent wn8 on siiski 1370. Viimase 60 päeva oma aga 1380. Kui sa ei teadnud, siis selle konto võtsin üle oma pojalt ja tema mängis siin rohkem romurallit. Kui ei tea, ära mölise palun!
Sitaks närvi ajavad need statsipeded....nagu ainult see oleks põhiline....


Tee asju omamoodi edasi, ehk siis peale järgmist 30k mängu on recent wn8 1500 juba.
Tõsiselt hirm on, et sa võid sellise jutu peale täiskasvanud mees olla. Siiski loodan, et sa pole.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 11.04.2016 09:04:50 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Chatwalkeri jutus on point. Kõik otsused tuleb teha kiirelt, olgu see siis näiteks kellegi aitamine. Kas on tehtud rohkem õigeid või valesi otsuseid, seda näitabki sinu wn8 ja winrate kombo.
Tuimalt igas olukorras "õpetuse mõttes" edasi sõita ei tundu just väga mõistlik tegevus olevat, imho


Seekord pean tõdema, et ühtin samuti ChatWalkerii seisukohaga.
Ega siis seisukohad ei pea ühtima, ruumi on, seiske mujal omal kohal kui soovite.
Ise arvan ka, et kui ikka on tiimikaaslane hädas, siis tule ja aita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.04.2016 09:31:07 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Ei noh muidugi! Las pool tiimi jookseb ummisjalu toda tölli aitama, samal ajal teine pool las võitleb! Mõistlik jutt ofc....totakas!
Ka mina olen külili käinud nii bulldogiga kui ka FV304`ga kuid ma olen sellest õppinud ja ainult kaks korda olengi lennanud.
Teiseks ei ole minu silmad veel 30k lahingu juures näinud, et mõni lilla ennast lükata paluks. Mingi lambist jutt vist. Igaks juhuks ära täna enam peale võta...
Samas, kui töötad kuskil puuksiiriabi peal, siis võimalik et lihtsalt tööharjumus.

Mis puutub seda Wn8`t siis juhin tähelepanu, et recent wn8 on siiski 1370. Viimase 60 päeva oma aga 1380. Kui sa ei teadnud, siis selle konto võtsin üle oma pojalt ja tema mängis siin rohkem romurallit. Kui ei tea, ära mölise palun!
Sitaks närvi ajavad need statsipeded....nagu ainult see oleks põhiline....


Tee asju omamoodi edasi, ehk siis peale järgmist 30k mängu on recent wn8 1500 juba.
Tõsiselt hirm on, et sa võid sellise jutu peale täiskasvanud mees olla. Siiski loodan, et sa pole.


Ah, puhka jalga! Statsid siis ongi põhiline? Tüüpilise statsipede jutt! Ja väga õige on ignoreerida osa minu postist, mis seletaks madala wn8 selle konto esimese poole lahingutest? Mingi kuramuse reformar oled või, et nopid exeli tabeli jaoks välja vaid endale meelepärasema? Sinusugused huvitavadki vaid personaalsetest tulemustest ja tiimitöö võib kuradile käia? Viimasel ajal selliseid siniseid sitaks näinud, kes lähevad peamiselt vaid oma dämmi ja statside järele. Samuti ei mängi ma põhimõtteliselt platoonides. Mul pole vaja paremate mängijate toel oma wn8 upitada! Kõik mis sa näed on oma töö vili.
Mis puutub minu vanusesse, siis võiksin isaks olla enamusele siin foorumist. Tänu oma vanusele näengi suuremat pilti ja wn8 ei ole ainuke parameeter, miks seda mängu mängida.

Kui mõni on külili käinud minu läheduses ja ma ei pea selleks ise tulealla ronima, siis aitan ikka. Kuid ma ei hakka oma perset tulle viima kellegi lolluse pärast ja ammugi mitte teise mapi otsa sõitma. Kus juures, ei tulegi ette, et mõni paremate statsidega mängija oleks minu vaateväljas külili olnud...

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 10:04:56 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
chatwalker kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Ei noh muidugi! Las pool tiimi jookseb ummisjalu toda tölli aitama, samal ajal teine pool las võitleb! Mõistlik jutt ofc....totakas!
Ka mina olen külili käinud nii bulldogiga kui ka FV304`ga kuid ma olen sellest õppinud ja ainult kaks korda olengi lennanud.
Teiseks ei ole minu silmad veel 30k lahingu juures näinud, et mõni lilla ennast lükata paluks. Mingi lambist jutt vist. Igaks juhuks ära täna enam peale võta...
Samas, kui töötad kuskil puuksiiriabi peal, siis võimalik et lihtsalt tööharjumus.

Mis puutub seda Wn8`t siis juhin tähelepanu, et recent wn8 on siiski 1370. Viimase 60 päeva oma aga 1380. Kui sa ei teadnud, siis selle konto võtsin üle oma pojalt ja tema mängis siin rohkem romurallit. Kui ei tea, ära mölise palun!
Sitaks närvi ajavad need statsipeded....nagu ainult see oleks põhiline....


Tee asju omamoodi edasi, ehk siis peale järgmist 30k mängu on recent wn8 1500 juba.
Tõsiselt hirm on, et sa võid sellise jutu peale täiskasvanud mees olla. Siiski loodan, et sa pole.


Ah, puhka jalga! Statsid siis ongi põhiline? Tüüpilise statsipede jutt! Ja väga õige on ignoreerida osa minu postist, mis seletaks madala wn8 selle konto esimese poole lahingutest? Mingi kuramuse reformar oled või, et nopid exeli tabeli jaoks välja vaid endale meelepärasema? Sinusugused huvitavadki vaid personaalsetest tulemustest ja tiimitöö võib kuradile käia? Viimasel ajal selliseid siniseid sitaks näinud, kes lähevad peamiselt vaid oma dämmi ja statside järele. Samuti ei mängi ma põhimõtteliselt platoonides. Mul pole vaja paremate mängijate toel oma wn8 upitada! Kõik mis sa näed on oma töö vili.
Mis puutub minu vanusesse, siis võiksin isaks olla enamusele siin foorumist. Tänu oma vanusele näengi suuremat pilti ja wn8 ei ole ainuke parameeter, miks seda mängu mängida.

Kui mõni on külili käinud minu läheduses ja ma ei pea selleks ise tulealla ronima, siis aitan ikka. Kuid ma ei hakka oma perset tulle viima kellegi lolluse pärast ja ammugi mitte teise mapi otsa sõitma. Kus juures, ei tulegi ette, et mõni paremate statsidega mängija oleks minu vaateväljas külili olnud...


Just elmises postis mainisid, et 30k lahingu jookul pole sinu silmad pooli asju näinud ja nüüd juba, et pooled on poja mängitud lahingud icon_biggrin.gif
Vahet pole, eks igaüks teeb, nagu heaks arvab. Kui wn8 ei huvita ja võidu % ka mitte, siis miks seda mängu üldse mängida?
Juhuks, kui sa veel aru pole saanud nende 15k? või 30 k? mängu jooksul, siis platoonimine ei aitagi üldjoontes kaasa wn8 tõstmisele, vaid pigem winrate tõstmisele ja soolotamisega peaks just wn8 paremaks saama.
Tänu sinu vanusele. Noh, ma ei ole ka päris poisike enam, arvatavasti siiski noorem, kui sina,(30nes aasta jookseb), aga vanus ei mängi siin mängus kpll mingit rolli. Tuttav, kes kohe kohe saab 49, on mänginud ka umbes 30k mängu, kusjuures winrate 57 ja wn8 2300. Ja ka tema konto pealt on päris paljud "noobid" mänginud, ka mina tegin oma esimesed proovilahingud justnimelt tema konto pealt.
Viimasel ajal näinud palju selliseid?
Tuleb ka ette mõni mees, kellel on üle 3000wn8 ja sealjuures võiduprotsent 50? Ju see statside taga ajamine midagi ikka annab, kui enamustel üle 3k meestel ka winrate üle 60%.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2016 10:30:52 vasta tsitaadiga

kusjuures ma ei saa aru kuidas neid 2500-3k wn8 tehakse. Ma enda arvates ka proovin mõelda ja proovin igatepidi olla kasulik ja reageerida situatsioonidele aga mitte mingi valemiga sinna 2,5k+ tasemele ei kyyndi. Ju ma pole ikka eriti andekas selles mängus. selline 2k on täielik lagi minu jaoks.
Arvatavasti see isikliku dämmi osa selle vahe teeb. Olen mõelnud sageli et tehes paar muuvi saaks veel pigistada siit-sealt mõned lasud aga kui juba on selge, et võit käes siis ma lendan tavaliselt kusagile tuimalt peale hooga ja satun jube kehva olukorda. Kui seda suudaks muuta siis vast tõuseks tulemused kah.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.04.2016 10:32:47 vasta tsitaadiga

2500wn8 on selline väga halb päev, kus jooksen peaga vastu seina.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 11.04.2016 10:34:05 vasta tsitaadiga

Vaata neid kellel WN8 kõrgem, kas striimist, videodest või replaydest. Või siis lae mõni oma replay üles ja siis targemad saavad kommenteerida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 11.04.2016 10:42:15 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
2500wn8 on selline väga halb päev, kus jooksen peaga vastu seina.
😀 sama siin, eks kuskilt maalt tuleb mängu tunnetus, et alla 3300 väga ei tule, et kui tulebki siis lihtsalt halb päev nagu sa mainisid
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 10:48:24 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
2500wn8 on selline väga halb päev, kus jooksen peaga vastu seina.


Santi?

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2016 10:49:36 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Selge see, et kui mingi low tieri tomat kuhugi ennast külili sõidab, tasub enne mõelda, kas on mõistlik need 30 sekundit tema arvatavasti kasutule päästmisele pühendada.

Lükatakse püsti küll, eriti arvestades WN8 0 lähedast tulemust. Aga ka 1 kord juhtunud...
Mis on totaalselt jabur - mingid tüübid rammivad kui sa nende arust vales koha. ~80% pealt sihtimine metsas ja saad ise paugu kirja icon_lol.gif
Korduvalt võsast välja lükatud. Loodetavasti T5 teema lihtsalt.
Mängutempo tundub 1-2a tagusega võrreldes aeglasem.


viimati muutis Magic 11.04.2016 10:52:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 10:51:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
chatwalker kirjutas:
Selge see, et kui mingi low tieri tomat kuhugi ennast külili sõidab, tasub enne mõelda, kas on mõistlik need 30 sekundit tema arvatavasti kasutule päästmisele pühendada.

Lükatakse püsti küll, eriti arvestades WN8 0 lähedast tulemust. Aga ka 1 kord juhtunud...
Mis on totaalselt jabur - mingid tüübid rammivad kui sa nende arust vales koha. ~80% pealt sihtimine metsas ja saad ise paugu kirja icon_lol.gif
Korduvalt võsast välja lükatud. Loodetavasti T5 teema lihtsalt.


Enamjaolt küll jah. Seal on veel kõigil "omad kohad, kus olema peab", olenemata mängu kujunemisest icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.04.2016 10:52:07 vasta tsitaadiga

Mõne jaoks pakub pinget protsess ise, mitte lõppresultaat! Näiteks jood õlut, minule meeldib see protsess iseenesest, aga mõni peab oluliseks, sellest saadavat joovet.
Üks asi, mis viib statsid alla, kui teen esmalt ära 2 x lahingud ja tavaliselt ma rohkem ei mängigi. Jah ma tean, kuidas neid tõsta aga ma pole nende numbrite järele segane.

Teeme diili, kui minu viimase 30 päeva Wn8 on vähemalt 1500, teed mulle kuu premmi jagu kulda välja. Seda siis tiirude 5-9 vahemikus.Kui ma sellega hakkama ei saa, siis teen mina. Diil?
Lihtsalt nii ma suudaksin tõestada, et olen võimeline oma statse tõstma, kui selleks vajadus peaks olema. Võimalik, et suudaksin ka rohkem tõsta, aga selle ma suudan garanteerida kuu aja jooksul. Töö, pereelu ja sada muud asja ei lase mul lihtsalt arvutis passida.
Oma ette teema on aga see, et ma ei oska sulle ära tõestada, et just mina need lahingud tegin, mitte mõni onu Stjopa Kohtla-Järvelt.
Aga olen ettepanekutele avatud.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2016 10:54:31 vasta tsitaadiga

Üksiku lahingu WN8 saab ka kuidagi vaadata?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 10:54:54 vasta tsitaadiga

5-9 ei paku pinget. Kui suudad viimase 30 päeva keskmise tieri hoida kusagil 8,5-9 peal ja seejuures wn8 1500, siis on prem konto kullaga diil icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2016 10:59:53 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
5-9 ei paku pinget. Kui suudad viimase 30 päeva keskmise tieri hoida kusagil 8,5-9 peal ja seejuures wn8 1500, siis on prem konto kullaga diil icon_smile.gif


see on jube halb pakkumine ju. See tähendab seda et tyyp ei saa isegi vahelduse mõttes madalamaid funtanke teha kui ta kõrvale kohe suurt portsu t10 -t ei tee, et tieri keskmist tõsta icon_rolleyes.gif
Tee leppige parem nii kokku et keskmine peaks olema t7. Siis saaks funnida kah tegelinski thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 11:03:33 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul viimase 1k lahingu keskmine 8.97 ja ei ütleks, et ma ainult t10 ja t9 mängiks. Vahele samuti mõned 7 jne.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.04.2016 11:03:47 vasta tsitaadiga

Ses mõttes, et nagu pean mängima tiirudes 1-10? Ei ole huvitatud...
5-9 valisin sellepärast, et nendes on kõige rohkem mängijaid ja tunnistan ausalt, et 10 ei ole ma hea, kuna nendega ma ei hakka isegi 3x ära tegema. Majanduslikult pole nendega mõttekas mängida, liiga lihtsalt jääb miinusesse. Vahest harva võtan veel ette, aga üldiselt las seisavad. Ega nad roosteta...
Samas ei usu, et sinised ja lillad mängijad tõmbavadki kõikides tiirudes oma statsid üles. Peamiselt ikka farmitakse kindlate masinatega.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2016 11:03:51 vasta tsitaadiga

>t8 on siis selge "oma maailma" sulgumine nagu mõni mängib?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.04.2016 11:04:25 vasta tsitaadiga

Ma soovitan statside pärast muretsemise üldse ära unustada. Kui eesmärgiks on meeskonnale kasulik olla ja võita ning selle nimel ise vaeva näha, tõusevad statsid nagunii. Tähtis on mängu nautida. Mina ei istu õhtul arvuti ette plaaniga iga hinnaga WN-i upitada - pigem mängin oma lemmiktanke, sõdin ja jutustan klanniga. Kui pulss tõuseb (kehv päev - tähendab kehva winrate´i, mitte madalat WN8-t), siis läheb mäng kinni ja teen midagi muud. Ma ei pea ju ennast kellelegi peale enda tõestama? Teie ju ka mitte? (võibolla mõned vägevates klannides peavad icon_cool.gif )
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 11.04.2016 11:05:52 vasta tsitaadiga

Korralikud sinised ja lillad farmivadki t9 ja t10 peal, need on homod, kes elc-i ja cromwelliga oma statse paddivad. t62a,ob140,t54,t110e5 jne on statpadderi tankid icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 11.04.2016 11:07:26 vasta tsitaadiga

3300 WN8 on hetkel veel haruldane päev, ca 2200 on tavaline, ca 2500-ga olen juba rahul.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.04.2016 11:09:42 vasta tsitaadiga

pyroman11, minu arust sa sattusid lihtsalt veidi hoogu oma seisukoha kaitsmisega. Pole häbi seda tunnistada. Tankide püstiaitamise juures tuleb rakendada ikkagi mõistust.

Kindlasti on terve rodu olukordasid (eriti mängu lõpu poole), kus kui seda on turvaline teha, tõstab see oluliselt võidušanssi. Samamoodi võiks üldistada, et kui mängu alguses mõni tomat oma mid-tier aparaadi külili keerab, siis ei ole mõtet ohverdada neid sekundeid tema aitamiseks, need kuluvad ikkagi ära positsioonile jõudmiseks. Tagumised ja aeglasemad masinad võivad teda samuti aidata.

Samamoodi peaks enne appitõttamist minimappi vaadates veenduma, et ei sõida lagedale vastase tule alla. Kahtlastes olukordades ja teatud WN8 juures võib külitav tank olla tiimile kasulikum spotterina icon_smile.gif

Mis puudutab seda challenge'it, siis see ei ole hea mõte. Esiteks, +400WN8 üle oma overalli ei ole kuigi märkimisväärne tulemus. Teiseks, et tõestada seda pointi, mida sa soovid tõestada, peaksid mängima jooksvalt samal tasemel kui chatwalker (loogika järgi "statsid ei loe, kui ma pingutan, olen sama hea mängija kui sina").

chatwalker, meil on siin selline komme ka, et kui kedagi kritiseerid WN8-st/WRist lähtuvalt, siis lööd ka enda statsid lauale. icon_wink.gif Minu omasid võib nt igaüks mu signatuurist vaadata.

maatriks kirjutas:
3300 WN8 on hetkel veel haruldane päev, ca 2200 on tavaline, ca 2500-ga olen juba rahul.


Minu puhul läheb tunne väga heaks alates sellest, kui ületan oma overalli WN8 1000+ punktiga (praegu siis alates WN8 3800+). Alla selle tunnen, et oleksin pidanud rohkem pingutama, aga noh, võtan ikka raskel ajal icon_biggrin.gif. Kui WN8 läheb alla 3000 või WR alla 60%, siis tuju läheb ikka väga nigelaks. Mul on ka halb komme sellisel juhul mitte lõpetada, vaid hambad ristis edasi pressida, sageli juhtub, et halb 8 mänguline sessioon venib paremal juhul keskpäraseks 30 mänguliseks sessiooniks. Tihti isegi taban ennast selle pealt, aga ei suuda peatuda icon_smile.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 11.04.2016 11:25:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.04.2016 11:12:17 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Üksiku lahingu WN8 saab ka kuidagi vaadata?

Pane omale peale näiteks YasenKrasen Session Statistic mod. Näed ilusasti ära mitmed erinevad näitajad nii iga lahingu kohta, kui ka mingi ajaperioodi.

Muu jutu koha pealt ka ..Ok, ehk läksingi hoogu ja oleneb olukordadest, aga inimene peaks ikka õppima omadest vigadest. Käid korra külili ja õpid sellest...ok juhtub, aga kui oled patoloogiline rallija ja seda juhtub pidevalt, siis on on juba ajudes kinni ja sellistele ma appi jooksma ei kipu.

Ma ei pea ennast siis kohe paremaks mängijaks, aga kuu aja jooksul pole mul lihtsalt aega piisavalt, et neid kes teab kuhu tõsta. Pereinimene nagu ma olen pluss töö 6 päeva nädalas. Sellest ka tingitud osaliselt madalad statsid. Kuna peale tööd väsinult võtad mängu ette ja ja mängidki lihtsalt lõõgastuseks. Lihtsalt võin tõestada, et olen võimeline neid statse tõstma. Minu jaoks on see kõigest number ja kui avalikus seda soovib, siis võin näidata, et olen selleks võimeline. Kas 1500 või rohkem, seda näeks kuu aja pärast.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal


viimati muutis pyroman11 11.04.2016 11:22:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2016 11:13:13 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Korralikud sinised ja lillad farmivadki t9 ja t10 peal, need on homod, kes elc-i ja cromwelliga oma statse paddivad. t62a,ob140,t54,t110e5 jne on statpadderi tankid icon_smile.gif


siin ma vaidleks vastu. Paljud mängivad madalamaid tanke sest need on lahedad mängida. Jah, kui nende madalamate tankide wn8 on pidevalt wn8 3k+ siis lõhnab asi paddi järgi. Kuid yldiselt peaks ikka vähem kritiseerima neid rohelisi mängijaid. Iga mees kelle wn8 on seal 1,2-1,5 kandis on ikka selgelt head mängijad, nagu see wn8 isegi ytleb et selles vahemiksu on mängija "hea" Need unicumid ja supermehed on teine teema. Ega reaalses elus meil ka nii pole et kui oled ettevõtja siis alles siis oled alles siis normaalne vend kui aastas teenid 1m+ euri kasumit. Ka tagasihoidlikuma kasumiga ettevõtjad on täitsa korralikud ärimehed.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 734, 735, 736 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.