Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 06.04.2016 11:28:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu ma aru saan siis EUs on kõik lubatud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 06.04.2016 11:39:01 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nad neid autoaim tüüpe ei bänni?

WG ei suuda tuvastada neid kes cheat mode kasutavad. Ainult kui avalikult kasutad(striim) siis saad karistada. Seega on paljud modid keelatud, aga samas sind ei karistata kui kasutad.
ESL kasutab mingit auto cheat programmi, mis peab töötama enne lahingut ja seal lihtne reegel ühtegi modi ei tohi enam olla.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 06.04.2016 13:28:31 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
enamus artysi kasutab seda autoaim mod -i. Nad tabavad ikka viimasel ajal lähedalt oluliselt rohkem kui varem. Suht võimatu on näiteks 3 -e artyt maha võtta kui need korraga avastad. Vanasti oli see lihtne 3 killi, nüüd ole õnnelik kui yhegi maha saad


Arty'ga ma ise olen teinud lähivõitluse osas nii:

1. kui vaenlane on juba lähedal, siis ovaal-sihikuga ülalt vaadet enam ei kasuta, vaid olen tava otsevaates, nagu tava tankid.
2. pööran end vastase suunas, automaatlukustan vastase oma sihikule, minu puhul siis klahv Shift.
3. seejärel ootan ca 3 sekundit ja siis lasen. Nii tabab lähivõitlusel täpsemalt kui selle ovaal-punktiirjoone sihikuga ülalvaates.

T10 mängudes lasevad kergtankid artysid premium ammoga päris sageli. Ju neil on siis palju raha ja moona vahetamine aeganõudev ja kergtankid peaksidki kogu mängu premium ammot kasutama oma nõrga kahuri tõttu. Või muu põhjus, igatahes rohkelt on "gold noob"-e T10 mängudes ja lausa arty'sid lastakse premium ammoga, olgugi, et artyt läbistab ilusti iga mürsk, sh HE-mürsk ja standard-mürsk.

Ma ise proovisin paar kuud tagasi tavatankidega mingit autoAim mod'i, mulle ei meeldinud, võib-olla oli ka kehv AutoAim tarkvara ja leidub parermaid. Ei kujuta ette, kuidas Arty'd autoAim'ist üldse kasu saaksid.

Muidu lisaksin veel tähelepaneku, et Arty'ga ei tasu ebatäpseid (suure ovaaliga) laske teha, kui sihtmärgi läheduses on tiimikaaslased, sest siis võib vabalt tiimikaaslase maha lasta ja selle eest saab mängu lõpuks pankrotistava trahvi summa.
Arty'ga on vaja veel treenida, et osta kiirelt jälgida kogu kaarti. Et kui on näha, et vaenlased hakkavad ühest kaardi küljest lähenema sinu baasile, siis seda tuleks märgata juba varakult, et selles kaardi osas on rohkem vaenlasi ja lähenevad- ja siis tuleks varakult minema sõita baasist teise peidupaika. Sellist minimapi monitoorimise oskust tuleb treenida, ei saa lihtsalt niisama zuumida ühte kohta kaardil ja muud mitte märgata, kuna niimoodi ühel hetkel on su baasis vaenlased ja oled surnud.
Treenimist vajab muidugi ka see, et hinnata kui kaua mürsk lendab eri kaugustele kaardil. Et kui vaenlane on kaardi kaugeimas otsas ja tead, et sinu mürsk lendab sinna kuskil 3 sekundit peale päästikule vajutust, siis tuleb arvestada kuipalju selle 3 sekundiga vanelane liikuda suudab, kas 2cm või kiirem tark 5 cm monitoril ja see määrab kuipalju liikuvast tankist ettepoole lasu teed. Juhul kui liikuv vaenlane pole kaardi teises otsas, vaid kaardi keskel, siis on toodud arvud poole väiksemad, jne.
Et tuleb treenida, et kui plaju ettepoole tulistada vaenlasest kui tema liikumissuund on teada.
Kaartide tundma õppimine vajab treenimist. Mõnel linnakaardil on hea kui saab peateede otstesse arty panna, siis majab ette ei jää selle peatee sihis ja sinna saab lasta ilusti. Mõne kaardi peal saab Arty ronida kavalate mägede otsa jne.

Treenimist on.

Muidu küsiksin lisaks- et kas oleks ehk aeg, et mind taas ära blokkida mis te arvate? Kirjutan vist liiga sageli foorumisse ja oman jätkuvalt teistsuguseid seisukohti. Võiks ju blokkida taas, kellele taotlus esitada ja kuidas see käib üldse siin?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.04.2016 17:32:49 vasta tsitaadiga

Su postituste kvaliteet on tasapisi paranemise märke näitamas, kuigi loomulikult ka ülalolevas sisaldub kõvasti tähelepanekuid, mida ma arvan enamik meist ei vaevuks isegi mainima, sest need on nii loogilised. Arvan, et kui ca aasta pärast lähed loed oma esimesed postitused üle, siis lähed näost punaseks küll.

Kas sul automaatlukustust raskem saavutada pole, kui sa pead selleks hiireklahvi asemel nuppu klõpsama?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2016 22:49:05 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
enamus artysi kasutab seda autoaim mod -i. Nad tabavad ikka viimasel ajal lähedalt oluliselt rohkem kui varem. Suht võimatu on näiteks 3 -e artyt maha võtta kui need korraga avastad. Vanasti oli see lihtne 3 killi, nüüd ole õnnelik kui yhegi maha saad

See tundub täiesti segane. Uskumatu täpsus...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 07.04.2016 08:24:39 vasta tsitaadiga

Mis wargaminguga toimub jälle?
Eile ei töötanud premium shop, täna ei saa sisse logida, ütleb, et sellist emaili pole olemas.
Eile ju töötas ometi sisselogimine... T*a
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.04.2016 11:21:17 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Mis wargaminguga toimub jälle?
Eile ei töötanud premium shop, täna ei saa sisse logida, ütleb, et sellist emaili pole olemas.
Eile ju töötas ometi sisselogimine... T*a


Проект закончился, спасибо за участие icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 12:38:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Su postituste kvaliteet on tasapisi paranemise märke näitamas,

minu postitused on samasugused nagu varem: toon seisukohad ja põhjendan need, foorum ireeglite vastast jätkuvalt midagi pole. Seetõttu ei nõustu seisukohaga, et kvaliteet vm ebamäärane asi oleks muutunud.

erick kirjutas:

kuigi loomulikult ka ülalolevas sisaldub kõvasti tähelepanekuid, mida ma arvan enamik meist ei vaevuks isegi mainima, sest need on nii loogilised.

ega siis postituse eesmärk pole see, et valdkonda kahjustav Erik leiaks postitusest midagi uut. Vaid postituse ja suhtluse eesmärgid on mitmesugused. Näiteks inimesed arutlevad sageli korduvalt ilmast, mitte aga ainult uudsetest mõtetest. Siin foorumis on kiidetud aktiivsust ja iga normaalne valdkond on aktiivne ja eelistab aktiivsust vaikusele, mis on haua sümbol ja mida juurutab negativism. Sinu seisukoht mittelugemise/aktiivsuse kohta läheb vastuollu teiste seisukohaga siin, kes on andnud mõista, et aktiivsus on hea.

erick kirjutas:

Arvan, et kui ca aasta pärast lähed loed oma esimesed postitused üle, siis lähed näost punaseks küll.

Arvan, et eksid. Arvan, et sinu arvamus tuleneb sellest, et sa ise punastad ja põed sageli ja arvad, et see ongi normaalne. Näiteks kui varem siin mainisid, et olid lunagi halb mängija, siis ilmselt punastasid seda öeldes.
Teised inimesed küll ei häbene algaja faase ega algajalikke küsimusi. Mul on näiteks siin 10a vanuseid programmeerimise alaseid postitusi, milles olevate seisukohtadega ma hetkel ei pruugi nõustuda, kuid ega ma ei häbene neid postitusi seal, need on põhjendatud seal ja algajaliku vaatevinkliga täiesti korrektsed, osad ka ebakorrektsed, mis on ootuspärane ja normaalne asi algusfaasides.
Võid tuua näitena postitused, mis sind punastama panevad- annan põhjenduse neile, et kas need panevad teisi inimesi punastama vms.

erick kirjutas:

Kas sul automaatlukustust raskem saavutada pole, kui sa pead selleks hiireklahvi asemel nuppu klõpsama?

erinevatel mängijatel on erinevad klaviatuuri seadete eelistused.
Praegu tundub hea valik Shift=autolock ja Rightclick=zoom.

T34-ga eile teenis tõesti hea kasumlikkusega, õhtuga poolmiljonit krediiti juurde kindlasti. Samas T10 arty'dega jätkuvalt läheb pankrotti.

Praegu jätkangi T34+arty'dega igatahes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.04.2016 16:49:36 vasta tsitaadiga

"valdkonda kahjustav Erik", ma arvan, et ma leidsin endale uue signatuuri icon_smile.gif

Muidu ära saa valesti aru, postitada võib igasuguseid asju, aga katsu siiski mõista, et enamikul meist jookseb juba väga mitmes aasta selles mängus. Kui sa just mingeid ootamatult ägedaid tulemusi ei saavuta, siis meile ei paku suurt midagi teadmine, kuidas sa puid ümber lükkad. Me oleme seda camo loomiseks teinud juba alates sellest patchist kust pikalilükatud puud hakkasid camo pakkuma (8.2 patch, umbes kolm aastat tagasi).

Selles mõttes näiteks mina eelistaksin, kui sa postitaksid peamiselt mänguga seotud küsimusi, millele me saaksime vastata ja mida sa saaksid siis mängus testida ning tagasi raporteerida, et kuidas läks. Nagu näha, siis T34 nõuandega nt läks väga kenasti thumbs_up.gif Loomulikult, kui teed mõne hea tulemuse (isegi enda kohta) või kohtad mängus mingit naljakat momenti, jaga aga.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 17:39:54 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
ericku juhendist (soovitavalt koos selgitustega) - on ju selge, et kehv ja vigane manuaal kahjustab valdkonda.


erick kirjutas:
"valdkonda kahjustav Erik", ma arvan, et ma leidsin endale uue signatuuri icon_smile.gif


sinu manuaali peetakse valdkonda kahjustavaks, nagu Riivo ütles, teised on öelnud, et sealt midagi ei leia ja mõned ütlevad, et see on vigane, mõned ütlevad, et oled negativistlik jne. See ongi valdkonnale kahjulik ju. Mina ühtin teiste arvamusega, et kahjustad valdkonda ja seda tõestab valdkonnas esinev vaikus- liikmed on ära peletatud sinu negativismiga. Kui sa kirjutad siin ette, millest keegi tohib rääkida ja millest mitte, samas ise toodad teemavälist soppa jms, siis ongi tulemuseks vaikus. Seda kõike on eespool põhjendatud ja räägitud sellest juba. Kui sulle ei meeldi uskuda, et kahjustaja oled, siis ega meil ei jäägi muud üle kui kahjustajale järgi anda ja tema loodud vaikusega ühtida või siiski proovida teda ravida ja loota, et asi paraneb.

erick kirjutas:

Muidu ära saa valesti aru, postitada võib igasuguseid asju, aga katsu siiski mõista, et enamikul meist jookseb juba väga mitmes aasta selles mängus. Kui sa just mingeid ootamatult ägedaid tulemusi ei saavuta, siis meile ei paku suurt midagi teadmine, kuidas sa puid ümber lükkad. Me oleme seda camo loomiseks teinud juba alates sellest patchist kust pikalilükatud puud hakkasid camo pakkuma (8.2 patch, umbes kolm aastat tagasi).

Programmeerimise foorumis esineb alati algajate küsimusi ja temaatikat, nii ka teistes valdkondades. Ega foorum pole loodud ühele valdkonna kahjustajale ja tema kahele sõbrale. Vaid ikka kõigile ja normaalsetes foorumites/valimites on enamus justnimelt algajad, ja edasijõudnud vähemus. Seetõttu pole üldse tähtis, mitu aastat mõni valdkonna kahjustaja on mänginud- mängigu edasi aga ärgu edasi kahjustagu valdkonda oma negatiivse tõrjuva suhtumisega.

erick kirjutas:

Selles mõttes näiteks mina eelistaksin, kui sa postitaksid peamiselt mänguga seotud küsimusi, millele me saaksime vastata ja mida sa saaksid siis mängus testida ning tagasi raporteerida, et kuidas läks.

Ma olen siin rohkem küsimusi esitanud kui keegi teine viimasel ajal. Tog 2 küsimusest kuni lemmiktankide küsimuseni. Seetõttu on ebavajalik sinu soovitus mulle, et võiksin hakata küsimusi esitama. Võta see soovitus endale ja esita ise küsimusi. Näiteks alusta sellest, et küsi, mis su manuaalis valet on, kuidas üle saada häbist, kuidas aidata tiimikaaslast püsti jne- me vastame rõõmuga ja aitame sind, nagu varasemalt ka kinnitasime. Me aitame rõõmuga, kuna igasugune aktiivsus valdkonnas ongi positiivne ja ära häbene küsida. Algaja olla ei ole häbi asi vaid kohustuslik asi, ning algaja ei pea olema vait, vaid justnimelt suhtlemisaldis.

erick kirjutas:

Nagu näha, siis T34 nõuandega nt läks väga kenasti thumbs_up.gif

Selle nõuande andnud valdkonna liikmed on tublid, et nõu anda, seda olen ka mina teinud, et annan nõu ja minu nõuandeid on olnud siin rohkem kui sinu omi, ja vist psühhiaatriliselt tunned konkurentsivat kadedust ja seetõttu ongi mingi vimm sul vist? Ma ei näe muud seletust.

erick kirjutas:

Loomulikult, kui teed mõne hea tulemuse (isegi enda kohta) või kohtad mängus mingit naljakat momenti, jaga aga.

Millises reeglipunktis on kirjas, et tuleb eelistada vaikust ja postitada valdkonna kahjustaja meelseid postitusi ja muud teemad on keelatud? Kui sellist punkti pole kirjas, siis miks peaksime sinu väljamõeldud veidrat reeglit rakendama?
Rakendame ikka laialt tuntud reeglit, et aktiviseerime kommuuni- see reegel on end siin ka tõestanud positiivse vastureaktsiooni näol- milleks siis taas negativistlikku vaikuse reshiimi kehtestama hakata?

Nagu sulle eespool kirjutati, siis kordaks taas üle, et sa ei pea kõigele vastama/postitama, las teised postitavad. Sa ei pea ka kõike lugema ega vaikust kehtestama ega soovima. Las foorum olla aktiivne ja inimesed naudivad aktiivsust edasi.

Ja proovi mõista, et oled tõesti negativistlik ja kahjulik, näiteks: negativistlikuks ja peletavaks peetakse isikut, kes annab mõista, et teised ja nende ametid on alaväärtuslikud. Nii on lihtsalt. Sa suhtud inimestesse negativistlikult ja üleolevalt ja seetõttu peetakse sinu sellist peletavat käitumist kahjulikuks valdkonnale. Nii on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 07.04.2016 17:43:57 vasta tsitaadiga

mirko28 ma pole mitte yheski postis n2inud soovitust v6i 6petust mis aitaks meeskonnal v6ita vms m2ngu m88rdemomenti tuua oma teami kasuks. k6ik neid kasulikke n6uandeid lihtsalt pole null. see mida sa siin jahud et n2e ma 6petasin jne, on olemas ka m2ngus sees v6i woti kodukal, niiet need pole ka ses suhtes SINU n6uanded.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 17:55:46 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
mirko28 ma pole mitte yheski postis n2inud soovitust v6i 6petust mis aitaks meeskonnal v6ita vms m2ngu m88rdemomenti tuua oma teami kasuks. k6ik neid kasulikke n6uandeid lihtsalt pole null. see mida sa siin jahud et n2e ma 6petasin jne, on olemas ka m2ngus sees v6i woti kodukal, niiet need pole ka ses suhtes SINU n6uanded.


nõustun sellega, et juhendeid ja tutoriale on mitmeid ja ei maksa ühe isiku juhendeid või nõuandeid promoda.

no ega mina ei kiitlegi oma nõuannetega, lihtsalt mainisin vastuse osana, et olen esitanud siin küllalt küsimusi ja vastusi ja nõuandeid ja pole asjakohane öelda, et ma neid asju ei tee. Ma ei kiitle oma teadmistega ega nõuannetega ja nõustun, et tegelikult on maailmas nö kõik ideed olemas, nagu filosoofid on seletanud, kõik on olemas, ka nõuanded, meie lihtsaltedastame neid.

Sinupostitus ei vastanud Eriku esitatud kriteeriumitele- polnud midagi uut edasijõudnutele jne. Mina ütleksin, et väga hea postitus tuli sult, saame siit edasi arutleda ja uute ideedeni jõida. Rumal oleks vaikida või kellegi juhendit promoda. Parem arutleda, see on edasiviiv valdkonnale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.04.2016 18:52:47 vasta tsitaadiga

Kuule inimene, sa oled juba nii õhku täis, et kutsud ennast mitmuses?

Lisaks võiksid sa ise ka ericku vaimustusest üle saada, sul ei ole vaja vastata igale tema postitusele. Tema juhend on aidanud mind (ja ka paljusid teisi siin foorumis, mõni on seda ka otse välja öelnud) jõuda palju lihtsamalt sinnamaani, kus ma praegu olen, nii et jää parem heaga vait selle juhendi teemal. Ühtegi asjalikku parandusettepanekut ei ole sa siiamaani siin esitanud.

Muide, erick ei pannud siin mingeid reegleid paika, ta kõigest kirjutas sellest, et mis teemad võiksid teistele ka huvi pakkuda.

Kui keegi siin foorumis valdkonnale kahjulikult mõjub, siis oled see sina. Sellist jama siia kirjutades peletad sa varsti kõik ülejäänud siit teemast eemale.

Sinu nõuannetest idiootsuse tipp on soovitus algajatel T10 artyga mängida. Kuskohast võtab algaja välja T10 tanki?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 18:59:37 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Kuule inimene, sa oled juba nii õhku täis, et kutsud ennast mitmuses?


Kas leiad, et liiga palju meietati selles tekstis:

erick kirjutas:

enamikul meist jookseb juba väga mitmes aasta selles mängus. Kui sa just mingeid ootamatult ägedaid tulemusi ei saavuta, siis meile ei paku suurt midagi teadmine, kuidas sa puid ümber lükkad. Me oleme seda camo loomiseks teinud juba alates sellest patchist kust pikalilükatud puud hakkasid camo pakkuma (8.2 patch, umbes kolm aastat tagasi).

Selles mõttes näiteks mina eelistaksin, kui sa postitaksid peamiselt mänguga seotud küsimusi, millele me saaksime vastata ja mida sa saaksid siis mängus testida ning tagasi raporteerida, et kuidas läks. Nagu näha, siis T34 nõuandega nt läks väga kenasti thumbs_up.gif Loomulikult, kui teed mõne hea tulemuse (isegi enda kohta) või kohtad mängus mingit naljakat momenti, jaga aga.


Minu meietan siis kui üldisi norme esitan, näiteks üldine norm on, et teisi ameteid ja inimesi halvustav suhtumine, on kahjustav ja peletav, selline on üldine suhtumne ja seetõttu ütlengi "meil" selle kohta. Aga miks teised siin meietavad, seda pead ikka neilt endalt küsima.

DamienDK kirjutas:

Lisaks võiksid sa ise ka ericku vaimustusest üle saada, sul ei ole vaja vastata igale tema postitusele. Tema juhend on aidanud mind (ja ka paljusid teisi siin foorumis, mõni on seda ka otse välja öelnud) jõuda palju lihtsamalt sinnamaani, kus ma praegu olen, nii et jää parem heaga vait selle juhendi teemal.

Tema juhendi osas öeldi äsja, et pole mõtet promoda kellegi nõuandeid ja polegi olemas kellegi nõuandeid. Seega tema juhendi promomist ei peeta siin mõtekaks.

DamienDK kirjutas:

Ühtegi asjalikku parandusettepanekut ei ole sa siiamaani siin esitanud.

Aga kas sellega on nii kiire siis või? Arutlema aktuaalsemad teemad läbi, siis parandame ka juhendit kui on soovi. Teiseks, kas negativism on asjalik ja hea asi või? Miks peaksime negativismiga jätkama, kui see kahjustab valdkonda.

DamienDK kirjutas:

Muide, erick ei pannud siin mingeid reegleid paika, ta kõigest kirjutas sellest, et mis teemad võiksid teistele ka huvi pakkuda.

Seda tegigi ta meietades ja meietamine sulle ei meeldi nagu mõista andsid. Teiseks, ta kirjutas siiski selgeid juhiseid, kuidas valdkonna liikmed peaks olema. Näiteks nali on lubatud ja temal on lubatud teiste halvustamine, muud asjad pole lubatud. See on selge reeglite kehtestamine, seejuures on reeglid veidrad ja tekitavad tulemusena vaikuse, mis kahjustab valdkonda.

DamienDK kirjutas:

Kui keegi siin foorumis valdkonnale kahjulikult mõjub, siis oled see sina. Sellist jama siia kirjutades peletad sa varsti kõik ülejäänud siit teemast eemale.

Siit olidki kõik inimesed eelnevalt eemal, ja seda sisi kui mind siin polnud.
Ma pole märganud, et peletan, vaid vastupidi.
minu seisukohad on põhjendatud ja ühitavad üldiste normide ja reeglitega. Näiteks ma ei halvusta ameteid, kuna seda ei peeta ühiskonnas küpseks käitumiseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 07.04.2016 19:11:22 vasta tsitaadiga

jop, see teema on sellist läbu täis, et enam ei viitsigi lugeda. Mingit normaalset teemaarendust enam pole. Kui esimesed paar lehte oli naljakas, siis nüüd on juba eemalepeletav.

Ilmselgelt on raskusi sarkasmist arusaamisega. Pole kunagi mingi ericku fänn aga tõden siiski, et siit foorumist on tema teinud Eesti WoTi komuuni arendamiseks kõige rohkem - BEST, BITE, juhend, striim ja lugematud postid siin teemas.

Võib WN8-t ja muid ratinguid maha teha ette ja taha aga fakt, et mirko28 on pankrotis peaks olema lõplik märk sellest, et mängustiil on ebaefektiivne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 07.04.2016 19:13:41 vasta tsitaadiga

OT:

OMG

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.04.2016 19:14:31 vasta tsitaadiga

mirko28, sa oled ikka lausidioot küll. icon_lol.gif
Riivo77 oma https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9014603#9014603 postituses (+ mõned vahetult eelnevad postitused) lihtsalt naeris su üle.
Katsu teinekord sarkastilisi postitusi ära tunda, mitte kõike naiivselt tõepähe võtta. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 19:21:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
mirko28, sa oled ikka lausidioot küll. icon_lol.gif
Riivo77 oma https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9014603#9014603 postituses (+ mõned vahetult eelnevad postitused) lihtsalt naeris su üle.
Katsu teinekord sarkastilisi postitusi ära tunda, mitte kõike naiivselt tõepähe võtta. icon_lol.gif


minu arvates on naer tervislikum kui negativism ning vaikus. Selles osas on siin enamik vist samal seisukohal? Keegi ei kiida ju heaks teisi halvustavaid inimesi ja kõigile meeldib nali.
Aga teiste eest rääkides, kas siis meietades nagu Erik, või nagu sina Rivo eest rääkides, siis ütleks, et minu põhjendustel on juhendit Riivo jpt halvaks pidanud põhjusega ja mitte irooniaga ning kui on soovi, siis võime hakata juhendit parandama ja vigu välja tooma.

Minul tekkis pankrott T10 arty'dega, aga kas keegi on kunagi teinud siin valdkonda aktiviseerivaid võistlusi, et näiteks las kõik võistlusest osavõtjad proovivad teha T10 arty''dega ütleme 10 järjestikust mängu ja seejärel bilanss siia edetabelisse panna. Kui keegi pole seda edetabelit teind, siis hakkame seda looma, ja muid asju, minu pankrott on hea esimene osavõtja edetabelist, kuid kus on teiste omad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 07.04.2016 19:25:59 vasta tsitaadiga

Lubad ja lubad, et teen seda ja toda, aga siiamaani on tulemus null. Too vead välja siis. Kes need "ja paljud teised" on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 07.04.2016 19:28:19 vasta tsitaadiga

Teeme siis küsitluse, et palju peab mirko panust siia foorumisse vajalikuks,

hetkel on küll sellien tunne:


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.04.2016 19:31:24 vasta tsitaadiga

mirko28,
1) erick nimi pole mitte Erik. icon_wink.gif
2) mina pole midagi Riivo77 eest rääkinud, sul võiks omal olla elementaarnegi tekstist ja kontekstist arusaamise oskus. Loe mu viidatud postitust ja sellele eelnevaid, saad äkki ka sarkasmile pihta. Kuigi kahtlen.

Valdkond on siin ilma sinutagi piisavalt aktiivne, lihtsalt arukamad kirjutavad siis, kui midagi asjalikku öelda on mitte ei produtseeri lauslollust.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 07.04.2016 19:33:12 vasta tsitaadiga

Ma võin vastata viimastele postitustele mirko28 eest:
"Mina olen oma arvamuse alati ära põhjendanud, teemakohaseid küsimusi esitanud ning teistele faktidele tuginevat nõu andnud, sellepärast ei saa ma nõustuda teie postitusega, lisaks olen siit teemast eemale peletanud vaikuse, vaikus aga tähistab hauda"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 07.04.2016 19:33:32 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Teeme siis küsitluse, et palju peab mirko panust siia foorumisse vajalikuks,


Vaatame mis tulemus tuleb siis: http://strawpoll.me/7305419
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.04.2016 19:44:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
mirko28,
1) erick nimi pole mitte Erik. icon_wink.gif
2) mina pole midagi Riivo77 eest rääkinud, sul võiks omal olla elementaarnegi tekstist ja kontekstist arusaamise oskus. Loe mu viidatud postitust ja sellele eelnevaid, saad äkki ka sarkasmile pihta. Kuigi kahtlen.

mul on tekstist arusaam olemas ja põhjendasin arusaama. sinu põhjendus ja seisukoht olid teistsugused, kuid ega see ei tähenda, et teised sinu seisukohaga ühtima peaks ega peaks andma õigust teisi halvustada, või nende ameteid halvustada.

bladerunner kirjutas:

Valdkond on siin ilma sinutagi piisavalt aktiivne, lihtsalt arukamad kirjutavad siis, kui midagi asjalikku öelda on mitte ei produtseeri lauslollust.

Mulle tundub jällegi, et üsna uimane on valdkond olnud.
Kas sinu postitus on arukas ja kas teiste ametite halvustamine on arukas ja valdkonnale kasulik?

Ma olen kõik seisukohad ära põhjendanud. näiteks öeldi, et ma meietan, vastasin sellele ja põhjendusega. Seejärel aga tulevad aina uued ja uued küsimused ja teemad. Võin tuua väljavõtted, kus peetakse Erickut valdkonda kahjustavaks, aga selleks tuleb natuke lehitseda lehekülgi tagasi. Võin tuua ka vead tema juhendist, mille promomist siin paljud õigeks ei pea. Aga te võiks ise ka midagi teha ju, näiteks mis te arvate, kas teiste inimeste ja nende halvustamine on valdkonnale kasulik või mitte?


rändur_000 kirjutas:
merku kirjutas:
Teeme siis küsitluse, et palju peab mirko panust siia foorumisse vajalikuks,


Vaatame mis tulemus tuleb siis: http://strawpoll.me/7305419


Tulemused tulevad tõenäoselt samad nagu kui teha rahvaküsitlus "kas toetate kui viiksime viina hinna nulli".
Mina olen ära põhjendanud oma seisukohad ja minu postitusi on isegi kiidetud siin, lisaks objektiivselt vaadates nolen näinud aktiviseerumist valdkonnas, sh ka praegu siin on ju arutelu ja osavõtt, see on osati minu tulemus ju. Ei ole vaikust ega ametite halvustamist. On normaalne arutlus. Seega minu põhjenduste järgi olen ma väärtuslik liige valdkonnale, nagu ka kõik teised.

Riivo77 kirjutas:
Ma võin vastata viimastele postitustele mirko28 eest:
"Mina olen oma arvamuse alati ära põhjendanud, teemakohaseid küsimusi esitanud ning teistele faktidele tuginevat nõu andnud, sellepärast ei saa ma nõustuda teie postitusega, lisaks olen siit teemast eemale peletanud vaikuse, vaikus aga tähistab hauda"


Tänan. Ühtin sinu vastusega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 07.04.2016 19:55:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tulemused tulevad tõenäoselt samad nagu kui teha rahvaküsitlus "kas toetate kui viiksime viina hinna nulli".

St. kui kõik ütlevad jah, siis kõik tahavadki, et viina hind nulli läheks. Kui vastatakse ei selles küsitluses, siis inimesed arvavadki, et su postitused ei ole kasulikud.

Kas see on siis Eesti WoTi kommunile kasulik, et praegu üritatakse sulle selgeks teha, et sinu postitused ei vii WoTi kommuuni edasi? Retooriline küsimus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.