Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 722, 723, 724 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.03.2016 15:40:26 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Ma ei saa aru mis toimud. Tyybid ei taha paremaks saada ... vaid tahavad, ET MÄNG TEHAKSE NENDE JÄRGI YMBER


Vaat aga mina saan aru täpselt mis toimub.
MÄNG TEHAKSEGI NENDE JÄRGI ÜMBER viimasel ajal.
Sad but true.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.03.2016 15:52:58 vasta tsitaadiga

no siis tuleb ise ka valvas olla ja muutunud metale kohe reageerida icon_rolleyes.gif

ma ise ei kurda, et midagi oluliselt muutunud oleks. Lasen aga 56-58 winratega stabiiliselt. wn8 on ehk seal 2k+ kandis aga ma pole sellest wn8 puffimisest kunagi eriti hoolinud. Mängin kusagil 6-8 tieri kandis ja täitsa oma lõbuks, ei mingeid tyytuid grindimisi ega muud jura, ei viitsi tööd teha, puhas meelelahutus ja chill thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 30.03.2016 15:59:19 vasta tsitaadiga

eks tomateid on igasuguseid, ka neid kes mängivad kehvasti, aga üritavad siiski paremaks saada... siin on tegemist ju kahe näitega ainult.


kr6ll kirjutas:
kõige rohkem häirib mind see, et tomatid ajavad oma joru. Jah, ma isegi alguses eriti parem mängija polnud, kui ikka järele mõelda, kuid .... mulle ei pakkunud keegi mingit treeningut, nagu mina pakkusin kohe peale esimest fastpotty postitust, kus ta kurtis et tema näitajad on halvad. Ma pakkusin kohe, et ma aitan. Teeme hetzeri koolituse ja ma oleks temaga platooninud ja treeninud. Tasuta obv. jne. Kuid ei, tyyp rallib aga edasi oma cromwelliga 45 wn8 -ga ja räägib aga juttu, et mäng ei arvesta fyysika reeglitega ja et tema on ikka õige mees.

+veel mirko oma tutvumislahingutega + muu jura.

Ma ei saa aru mis toimud. Tyybid ei taha paremaks saada ... vaid tahavad, ET MÄNG TEHAKSE NENDE JÄRGI YMBER. Et nad saaks oma lightidega võtta maha eest heavysi, et nende heavydel oleks parem kamo ja kiirus, et spottida jne.

icon_eek.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.03.2016 16:04:53 vasta tsitaadiga

eks siin on kõik alguses tomatid olnud. See on selge.
Asi millest ma aru ei saa on see, et nende(mirko, fastpotty) arust on nemad kõik õigesti teinud. Fastpotty ju ise räägib, et tema spotib, hävitab vastaste tanke ja pysib elus viimase kolmandikuni ja yldse on ta parim mees oma teamis enamus aega. Et ta ei saa aru miks tal wn8 on null.

No mis me räägime icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 16:11:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
eks siin on kõik alguses tomatid olnud. See on selge.
Asi millest ma aru ei saa on see, et nende(mirko, fastpotty) arust on nemad kõik õigesti teinud. Fastpotty ju ise räägib, et tema spotib, hävitab vastaste tanke ja pysib elus viimase kolmandikuni ja yldse on ta parim mees oma teamis enamus aega. Et ta ei saa aru miks tal wn8 on null.

No mis me räägime icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Võimalik, et tal ongi mõni selline mäng olnud, kus tema spotib, hävitab vastaste tanke ja pysib elus viimase kolmandikuni ja yldse on ta parim mees oma teamis enamus aega.
Ja selline ere mäng jääb kauaks meelde ning vajab ka siin ülestähendamist.
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 16:34:31 vasta tsitaadiga

Fastpotty cromwelli keskmine dam on 140 midagi seega elus võib ta ju olla aga kasu pole sellest halligi icon_biggrin.gif

Mina küsisin siit nõu kui ma alustasin ja mul soovitati TD-sid mängida, kuna see tundus mulle ebahuvitav ja mitte eriti lõbus siis ma ei mänginud nendega ja praegugi on mul nendega ainult käputäis mänge aga tuleb tunnistada, et tegu on 2 mu parima keskmise wn8 näitajaga tankiga. Cromwell mulle meeldib väga aga ma ei oska ennast üldse kasulikuks teha sellega, seega tuleb ikka heavysid edasi mängida kuni mingisugune arusaam kaartidest jms. tekib. Mis ma öelda tahtsin, et kui teile kahele siit nõu antakse siis on see ikka vägagi asjakohane, aga ei hakka eeldamagi, et te mind ka kuulaksite icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 16:50:04 vasta tsitaadiga

sellepärast tasubki platoonida, wr 100% last 14 battle
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 30.03.2016 17:08:05 vasta tsitaadiga

jah, tark ikka kuulab teiste nõu. ma ise ka tomat, mis tomat, aga üritan juurde õppida ja paremaks saada. kuigi mõnikord tundub et mäng ise trollib sind vastu - mõni õhtu on MM selline et üle poolte mängudest on "winchance 32%", üks pool täiega punane, teine pool kollane/roheline/mõni lilla ka...
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 17:34:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et aktiivne diskussioon käib, mis on kindlasti kõigi arvates parem kui vaikus, mille sümboliks on omakorda haud.

Vastan eelnevatele kahtlejatele, et minu ameti nimetuse osas eksite ja pakuksin tõestuseks töölepingut näidata, muud tõestus protsessi ma ei oska pakkuda. Aga võiksite eelnevalt ka põhjendada, et mis eesmärgil WoT-i foorumis kellegi amet oluline jututeema peaks olema ja kas arvutimängud on teatud ametitele keelatud.

Lisan oma hiljutiste lemmik tankide TOP-i, tehke seda ka teie, oleks ju huvitav lugeda.

TOP:

1. O-I Exp. (Tier 5 HT)
2. FV304 (Tier 6 SGP)
3. O-I. (Tier 6 HT)
4. Panther mit 8.8 cm L/71 (Tier 8 MT premium)
5. Matilda IV (Tier 5 MT premium)
6. FCM36Pak40 (Tier 4 TD)
7. M4A2E4 Sherman (Tier 5 MT premium*)

Sellised lemmikud siis. Alustan mängimist madalamate tier-ite tankidega, et soe sisse saada ja siis tulistan Tier 8 tankiga juba.

Mulle meeldib WoT-i 9.14 versioon, kuna selles saan rohkem aidata ümberkukkunud tanke. Eelmistes versioonides nii lihtsalt ikka pahupidi tanki tasasel maal õigetpidi ei lükkand, aga nüüd teen seda iga päev mitu korda. Meeldib muusika, mürskude helid. Eriti hea heli on "O-I" HE-mürsul.

Mul on kõik Tier 10 tankid välja arendatud, aga 3 tükki on välja ostmata, pole neid miljoneid võtta. Eesmärk on teenida need miljonid, et välja osta need viimased tankid. No ja siis vaikselt jälgin praeguse oma Tier 8 testimise tankiga mängides Tier 10 tanke, et millised neist mängus tõhusad tunduvad ja siis tulevikus hakkan harjutama T10 tankidega. Maus meeldib näiteks ,aga tundub pisut aeglane ja vajab tiimi, et tal abilised ümber oleks, nagu ookeanis vaalal on lapsvaalad kõhu all kaasa ujumas. Kui abilisi ei ole, siis ei tule midagi välja ei Maus'i ega Miki'ga. Samas mõni kiirem T10 tank ei vaja kaaslasi, seetõttu võib-olla valin omale siiski mõne teise tanki, millega harjutama hakata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 17:36:34 vasta tsitaadiga

d-day - tubli tulemus. Millega sõidetud?

mirko28 Me vist mängime erinevaid mänge.. Mul viimase 30 päeva jooksul ca 500 lahingut tieris 6-10 ning tankide ümberminemist olen näinud suht harva. Kedagi jalule aidata pole õnnestunud. Kas see üle nipli panemine on madalamates tierides nii tavaline??
Ja palun, tapeet WOT-i taustal ei ole muusika. See tuleb maha keerata - põhjustab aju pehmenemist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 17:45:55 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
d-day - tubli tulemus. Millega sõidetud?

mirko28 Me vist mängime erinevaid mänge.. Mul viimase 30 päeva jooksul ca 500 lahingut tieris 6-10 ning tankide ümberminemist olen näinud suht harva. Kedagi jalule aidata pole õnnestunud. Kas see üle nipli panemine on madalamates tierides nii tavaline??
Ja palun, tapeet WOT-i taustal ei ole muusika. See tuleb maha keerata - põhjustab aju pehmenemist icon_razz1.gif


Eks ma pean videosse siis võtma, kuidas jalule aidata jne. Täiesti horisontaalsel tasasel pinnal selili olevale tankile sõidate kontakti temaga ja rammite 3 sekundit, siis tõuseb ta külili ja siis juba õigetpidi. Eelmises versioonis nii ei õnnestunud.
9.14 versioonis näen rohkelt ümber minemisi. Olen kukerpallitanud ja jalule kukkunud lõpuks. Nüüd on juba küllalt huvitav see Wot. Plaanis oleks ka näidata, kus kohas eri kaartidel kukerpallitada saab.

Üle nipli olen aidanud ka Tier 8 tankiga ühte Tier 9 tanki hiljuti. Seega igas Tier-is kukutakse ümber ikka.

WoT-i muusikat ma lasen küll mängida, samas käib raadio lisaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.03.2016 17:50:02 vasta tsitaadiga

Is6 on suht fun mängida. Imho on see premium mis on parem, igaljuhul mitte halvem, kui enamus tava t8 heavysi.
Lisaks on kv13 päris asjalik tank, väga hea tank mida mängida kauem kui eliit ainult kätte saada.

Päris kaval on koguda free expi rahulikult eliittanke mängides. Tulemused ja fiiling on oluliselt parem kui saad kohe mingi pädevama kahuri uuele tankile peale panna. Ma kogun alati olulise asja jaoks enne free expi kui sellega esimeše lahingu teen.

Siis veel muidugi hetzer. See on ikka nii OP asi. Kui meeskond ja varustus on viisakad siis sellega on puhas lust ringi sõita ja oneshotte teha. Täiseludelt kellegi oneshottimine on ikka nii vägev kogemus et teeb päeva palju rõõmsamaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 18:48:21 vasta tsitaadiga

Mulle tegi viikendil nalja, et kogusin 50k experienc'i ja siis autasuks anti pheks päevaks üürikasutusse mingi standard tank. No mul on see tank ja kõik teised tankid ka olemas, et mis võit see siis nagu on.

9.14 versioonist alates hakati kasutama Personal Reserv-isid, mis mulle ei meeldi. Et tuleb vajutada oma konto nime peale mängus ja siis pluss-nupule ja valida mingi 2h kestusega buust. Ei meeldi selline asi.

Paralleelse lisateemana küsiks, et millal mul peaks avanema võimalus osta tank Tog 2?
See aeglane tank on nagu Maus madalate Tier-ite jaoks ja tahaks sellega harjutada.

Aga tulles tagasi esialgse teema/küsimuse juurde ,etm illise tankiga on hea miljoneid teenida. Siis nõustuks osaliselt nendega, kes ütlevad, et vali see tank, millega sul on hea statistika. Osaliselt ei nõustu nende soovitusega, kuna head statistikat saab teha ka kulukalt, näiteks kui ainult premium mürske kasutada. Siis tulebki hea statistika, kuid ega see ei tähenda, et tank hästi teenis, pigem oli ta miinuses.

Noh aga täpsustada võiks siis nii, et valige oma hea statistikaga tank, mille puhul te enamasti premium ammo't ei kasuta. Minu jaoks on selleks jaapani rasketankide liin He-mürskudega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.03.2016 18:58:06 vasta tsitaadiga

Ma lasen kulda siis kui vaja ja ikka on mul pappi rohkem kui ma seda kulutada jõuan. Viimasel ajal on veel hetzeri poistel ka zokolaad ilusti laual. Ma ei tea mida sa mirko seda premium moona kardad? Sõidad enamus aega prem tankidega ja ikka pole sul klotsi et t10 tanke välja osta.
Äkki lased ka vahest prem moona, saad ehk oma tulemused paremaks?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 30.03.2016 20:00:08 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Mulle tegi viikendil nalja, et kogusin 50k experienc'i ja siis autasuks anti pheks päevaks üürikasutusse mingi standard tank. No mul on see tank ja kõik teised tankid ka olemas, et mis võit see siis nagu on.

Mingi naljahammas oled we? Selle 50k expi eest sai "10 x Personal Reserve: x2 Crew XP for 2 hours". Neid renditanke saab igapäev.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 20:34:01 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Mulle tegi viikendil nalja, et kogusin 50k experienc'i ja siis autasuks anti pheks päevaks üürikasutusse mingi standard tank. No mul on see tank ja kõik teised tankid ka olemas, et mis võit see siis nagu on.

Mingi naljahammas oled we? Selle 50k expi eest sai "10 x Personal Reserve: x2 Crew XP for 2 hours". Neid renditanke saab igapäev.


Selle 10x2h buusti ma sain ja mõistan, et natuke on sellest kasu, aga m ei viitsi küll 10X seadistada neid buuste. Kuid mis kasu on rentida ühte tanki, see tundub olema pointless autasu. Isegi kui mul seda tanki poleks olemas, siis ma ei sõidaks sellega niikuinii ja enamik ilmselt ei sõida.

Küsiks paralleelse lisateemana veel sellise küsimuse, et kas leidub Mod'i mis täidab "6th sense skill" funktsionaalsuse ära või ei leidu sellist Mod'i? videodest olen näinud, et osadel on olemas sellised Mod-id lausa, mis näitavad lausa kiirt vanelase tanki juurest sinuni kui sind sihitakse. Sel juhul tekib küsimus, et polegi oluline see 6nda meele skill. Kuigi olen seda siiani pidanud oluliseimaks skilliks. Võib-olla paigaldaks siis vastava cheat mod'i ja vahetaks 6nda meele skilli välja muu asja vastu, mille kohta mod'i pole.

Jälle anti võiduks mingi renditank:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 30.03.2016 20:41:29 vasta tsitaadiga

müüd ebays maha koos oma kontoga.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 20:57:01 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
müüd ebays maha koos oma kontoga.


kunagi kindlasti annan oma konto edasi kellelegi taaskasutuse ideoloogial, võimalik, et tasu eest.
praegu aga plaanin ikkagi harjutada ja selle aasta jooksul siiski ka T10 lemmik tanki välja valida ja normaalselt sõitma sellega õppida.
Kahtlen, et keegi rendi õiguse võidu üle rõõmustab.

Paneks lisa arutlusena teele küsimuse, et kas olete tankile lisanud korraga suurt ja väikest esmaabi pakki vms- et siis nagu 2 tükki korraga kaasa? Mis põhjenduse te tooks, et miks see hea oleks, mis tanki puhul näiteks oleks 2 tulekustutit head, millise puhul 2 parandus kasti head?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 21:21:13 vasta tsitaadiga

M103. Meeskond suht roheline, ei hakanud T32 pealt ringi tõstma ja panin vihaga 2 rem.pakki peale. Krt. see on nagu liikuv ammorack, või ei oska ma seda õigesti mängida. Aegajalt olen 2x rem. ka teiste heavy tankide puhul kasutanud.
Muid pakke IMHO ei ole mõtet topelt kasutada, eriti veel tulekustuteid..
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 23:04:43 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
M103. Meeskond suht roheline, ei hakanud T32 pealt ringi tõstma ja panin vihaga 2 rem.pakki peale. Krt. see on nagu liikuv ammorack, või ei oska ma seda õigesti mängida. Aegajalt olen 2x rem. ka teiste heavy tankide puhul kasutanud.
Muid pakke IMHO ei ole mõtet topelt kasutada, eriti veel tulekustuteid..


T110E5 kui ka T57 Heavy on mõlemead liikuvad ammorackid. Iga mäng sisuliselt katki. thumbs_up.gif USA lõbu.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2016 23:27:23 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Ahto kirjutas:
M103. Meeskond suht roheline, ei hakanud T32 pealt ringi tõstma ja panin vihaga 2 rem.pakki peale. Krt. see on nagu liikuv ammorack, või ei oska ma seda õigesti mängida. Aegajalt olen 2x rem. ka teiste heavy tankide puhul kasutanud.
Muid pakke IMHO ei ole mõtet topelt kasutada, eriti veel tulekustuteid..


T110E5 kui ka T57 Heavy on mõlemead liikuvad ammorackid. Iga mäng sisuliselt katki. thumbs_up.gif USA lõbu.


Lükake wet ammorack ning safe stowage peale. Ja on hoopis rõõmsam pilt juba icon_smile.gif
Teengi nüüd T57ga ühe tiiru selle peale...
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 00:11:45 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
KaarelK kirjutas:
müüd ebays maha koos oma kontoga.


kunagi kindlasti annan oma konto edasi kellelegi taaskasutuse ideoloogial, võimalik, et tasu eest.
praegu aga plaanin ikkagi harjutada ja selle aasta jooksul siiski ka T10 lemmik tanki välja valida ja normaalselt sõitma sellega õppida.
Kahtlen, et keegi rendi õiguse võidu üle rõõmustab.

Paneks lisa arutlusena teele küsimuse, et kas olete tankile lisanud korraga suurt ja väikest esmaabi pakki vms- et siis nagu 2 tükki korraga kaasa? Mis põhjenduse te tooks, et miks see hea oleks, mis tanki puhul näiteks oleks 2 tulekustutit head, millise puhul 2 parandus kasti head?


Sa teed vist nalja. Aasta lõpuks on su WN8 1500 ja su kasutaja on sama mõttetu nagu "EVILJOE2". Ausalt sa teed inseneridele häbi!!!
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 31.03.2016 00:21:31 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
mirko28 kirjutas:
KaarelK kirjutas:
müüd ebays maha koos oma kontoga.


kunagi kindlasti annan oma konto edasi kellelegi taaskasutuse ideoloogial, võimalik, et tasu eest.
praegu aga plaanin ikkagi harjutada ja selle aasta jooksul siiski ka T10 lemmik tanki välja valida ja normaalselt sõitma sellega õppida.
Kahtlen, et keegi rendi õiguse võidu üle rõõmustab.

Paneks lisa arutlusena teele küsimuse, et kas olete tankile lisanud korraga suurt ja väikest esmaabi pakki vms- et siis nagu 2 tükki korraga kaasa? Mis põhjenduse te tooks, et miks see hea oleks, mis tanki puhul näiteks oleks 2 tulekustutit head, millise puhul 2 parandus kasti head?


Sa teed vist nalja. Aasta lõpuks on su WN8 1500 ja su kasutaja on sama mõttetu nagu "EVILJOE2". Ausalt sa teed inseneridele häbi!!!


Ma ei tea kas ainult inseneridele icon_lol.gif icon_lol.gif

Olgem ausad, mirko +50%WR sessioonid pole temast olenevad. Tiim lihtsalt carrys. Tegelt meelelahutuseks vaataks isegi mõnda mirko replayd.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 31.03.2016 06:03:02 vasta tsitaadiga

Hakkavad ka esimesed nõuanded välja tulema - pigista nagu kivist vett välja.. Peale tuhandet mängu tuleb välja, et mul on käed selja taha seotud, aga üritan ikka poksida (Ericku väljend) ja kõik muudkui naeravad - vaata lolli. Kohane oleks siinjuures tervitus Kr6llile icon_wink.gif
Cunrammer, lisavarustus, ventikas, optics, toit, "mõistlikus koguses premiummoona", meeskonna ümbertreenimine icon_smile.gif Miks ei võiks kohe algajale sellist nõu anda - tee seda, lisa seda, paranda seda, meeskond tõsta ümber, lisavarustuse nõksud jms nõuandeid? Kr6ll siin muudkui soovitab Ericku piiblit lugeda, aga seal pole sellistest asjadest mitte sõnagi. Algaja ei suuda lihtsalt kõiki nõkse ise üles leida, selleks peaks pataka kirjandust läbi lugema. Pole kahjuks sellist aega ja ausalt öeldes, ega väga ei viitsi tuhnida ka selles kirjanduses. See on siiski kõigest mäng, hobi. Hea vahest rihm lõdvaks lasta, veini mekkida ja kõmmutada - peab tunnistama, et mingi võlu seal mängus on.
Kui keegi õpetaks, läheks õppimine kordades kiiremini. Rumal pole see, kes küsib, vaid see, kes vastata ei oska. Iseõppides jõuab ka lõpuks kohale, aga võtab lihtsalt palju rohkem aega.
Täna nuputasin uue lahingutaktika Cromwellile välja - kahjupunkte hakkas juba tiksuma ja igas mängus 1-2 hävitatud tanki oli kukepea, igat sorti medaleid ja aurahasid anti heldelt pealekauba..Algajale on see juba omaette saavutus, igas mängus vähemalt üks tank maha võtta. Tundub, et hakkab vaikselt paika loksuma, eriti, arvestades masina ja tieri taset - ei ole mul mingeid coolereid, rammijaid, sööki-jooki ega premiummoona ja vastased pressivad peale oma kolakate soomusstalinite ja Matildadega. Täiesti plank tank on - tavamürsud, tavakahur, standardseadistus või mis iganes nende nimetused on.
Ja Erick - kas ma sulle niisama saan natuke millalgi kulda üle kanda? On seda üldse sul seal vaja enam? Mul ilmselt oleks edaspidi sinu abi paaris asjas tarvis, aga see oleks viimases tieris.
Ja Kr6lli pakkumine on vastu võetud - "viisakaks papiks", nagu aru saan, on Krõlli mõistes "1K" eurosid, sest alla selle - sul on täiesti õigus - ei viitsi ka mina eriliselt pingutada. Anna teada, kui diiliks valmis oled. Kümme mängu, kümme striimi, veebikaameraga. Kinnitan, et kogu saadud raha läheb Juuru SOS-lastekülale, nii et - võidavad kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 31.03.2016 07:22:42 vasta tsitaadiga

FastPotty, ma pakkusin sulle kohe, tule ja treenime. Andsid mõista, et ega eriti treenimisest huvitatud pole, kui siis platoon ehk ... Kui sul on nii kehvad tulemused siis pole mõtet teha cromwelli ja t6+ levelelil sinuga platooni.

Unusta oma cromwell ära ja sõida mingit TD -d. Umbes t4 max. Ausalt.

1k - 10 striimi eest ? Et seda maksta peaks ma teadma kui heal levelil need striimid on, või mis? Teed ehk paar demo? Siis ma õunte pealt vaatan, kas on ikka väärt kraam icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 722, 723, 724 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.