Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2016 19:26:13 vasta tsitaadiga

lenny666 kirjutas:
Ma ei ole kunagi läbi VPN-i mänge mänginud. Rääkige kas see AirVPN mida siin enne mainiti on piisavalt hea kiirusega (sest nagu ma aru sain hoiate te VPN-i lahti mängides)?

Hoiame mängimsie ajal lahti.
lenny666 kirjutas:
Teine asi mida ma küsida tahtsin oli see, et nagu ma aru sain ostsite te €30 maksva EU versiooni ja mängite läbi VPN-i. Kas te seda ei karda, et teie konto võib ban-i mingil hetkel saada?

Ei karda. Kui banaan tuleb, siis tuleb banaan - pole hullu.

Kui sina kardad banaani saada ja sinu jaoks on mängu hind liiga suur, et sa ei suudaks banaani üle elada, siis mängi Vene serveris ilma VPN-ita või mängi mõnda muud mängu.
lenny666 kirjutas:
Et nad võivad olla tulevikus sunnitud võtma lisameetmeid kasutusele mis võib ka VPN-i kaudu ühendamise võimatuks muuta... ja sel juhul ei maksa nende poolt mingisugust supporti oodata (ega ka mängu eest raha tagasi saamist), sest VPN-i kasutamise näol on tegemist TOS punkti 3 rikkumisega (ja et nad ei taha enda ja Abyssal Games-i vahelist lepingut rikkuda... TOS 8.1).

Jah. On TOSi rikkumine ja mängides läbi VPN-i pead ka leppima selllega, et on võimalus banaani saada.
lenny666 kirjutas:
Ehk siis teisisõnu vihjati, et hetkel nad VPN-i kasutajatega midagi ette ei võta, kuid see võib muutuda (küsimus käis küll Argentiinast NA serverisse ühendamise kohta aga arvestades, et NA ja EU mõlema publisheriks on Daum Games, siis ma pakun, et meie oleme samas seisus).

Nii need asjad käivad. Tulevik toob seda, mida tulevik toob. Ei me ette tea...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.03.2016 20:25:41 vasta tsitaadiga

Keegi küsis palju raha on juba? 1Mil+ erinevate linnade warehousede vahel ära jagatud. Lvl 30 achi eest saab veel 500k juurde. + Weapon/armor enchantid.
See kõik suht köömes, aga tulnud on pmst questide/grindiga. Fishida väga viitsinud pole.

Hetkel liigun sinna Calpheoni linna poole, mõtlengi mida sinna kaasa võtta jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 07.03.2016 15:45:10 vasta tsitaadiga

Nii, sai siis nädalavahetusel natuke mängitud, lv13 Wizard nüüdseks. Ja Velin'i ümbruses kolan ringi.
Ei oskagi kohe pikalt laialt hetkel kirjutada, esmamulje küllaltki ok, graafika üle väga ei nurise, combat system meeldib, väga palju erinevaid võimalusi ja korralik open world.
Keegi targem võiks inimkeeli ära seletada, kuidas see node management, töölised, karavanid ja üleüldse see trade system töötab. Ja kas on üldse mõtet mängu alguses selle peale keskenduda?
Hetkel peale kalastamise pole leidnud, et saaks raha teenida tulusalt, aga suht nüri tegevus ja auto-fishinguga tuleb ainult vetikaid. icon_smile.gif

Korralik feil oli: kutsusun hobuse välja, mis mänguga kaasa tuli. Sain vist 3minutit seljas ratsutada, kui poole tee peal teise linna hobune otsustas koostöö lõpetada.
Ei jaganud matsu lahti algul, et mis tal häda hakkas, linnas vastava NPC käest uurides sain teada, et hobune on ära koolend ja elustamine maksab 7000 hõbedat(kotis sel hetkel oli 2000 midagi). icon_smile.gif
Otsustasin, et jala jõuan kaugemale ja ei hakka hetkel investeerima, kui ta iga 300m järel ära väsib.
Mis looma(pet) keegi valis/ostis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 15:52:54 vasta tsitaadiga

Oooooot... icon_razz.gif OnuUno89 mis sul hobusel siis juhtus? Suri ratsutamise ajal ära? Natuke arusaamatu.

Loomadest... ma ise võtsin mopsi icon_smile.gif See natuke nukker, et mängusiseses poes need hinnad nii kirved on. Ostad 2000 kulda, see maksab 20€ icon_razz.gif Ja üks loom vist maksab mingi 10€ vms? Iseenesest mulle meeldib praegune maksemudel tohutult rohkem kui wowi kuumaks. Teisalt eelistaksin, kui mängusiseses poes oleks asjade hinnad odavamad - siis vb ostaks ka sealt midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 07.03.2016 16:49:19 vasta tsitaadiga

Ma sinna päris raha poodi pole veel julgenud vaadata. Ise võtsin selle linnu, mingi väike kotkas on vist, aga ajalt võtab asju maast üles, muud väga kasu siiani pole.
Hobuse kohapealt pole aimugi, keegi ei rünnanud ja ühtegi kurja looma läheduses polnud. icon_smile.gif
Panin tähele, et need hobused väga kiiremad pole, kui just sprint nuppu ei kasuta?
Päris mitu korda auto-jooksuga mõnel hobusel järgi lonkinud, nii et enda karrakteri pea hobusel p*rses, mööda ei saa ja maha ei jää. icon_lol.gif

Mängus peale guild süsteemi ka clanni süsteem. 15 mängijat on vist limiit, raha ei maksa, aga mingeid boonuseid ka pole.
Kas keegi on mõne Eesti guildi leidnud või kavatseb lähiajal teha?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 17:07:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Öö... ma tahaks teada, kuidas ma asju craftida saan icon_razz.gif Ise kolan veel selles esimeses küõlas ja püüan leida kõiki "11 tähtsad NPC'd". Kuidas ma näiteks rebase nahast või taimedest midagi teen?

Ise olin Jaapani servus samas seisus icon_biggrin.gif Youtube ja reddit aitasid. Craftimiseks on vaja töölisi ja neile kortereid, kus nad elada saavad ja asju ehitada saavad. Tuleb ka Contribution pointse raisata, et ühendada node ja linnad omavahel.
https://www.reddit.com/r/blackdesertonline/
http://blackdesertfoundry.com/2015/05/05/how-to-increase-inventory-space/ - inventory suuremaks
http://imgur.com/gallery/lJqJn - võib ka roomata icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Dominus 07.03.2016 17:23:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 17:11:50 vasta tsitaadiga

Dominus sa mingit eestikeelset youtube õpetusvideot ei taha teha? mida lühem ja lihtsam, seda parem. ma likeks seda jõhkralt icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 17:35:07 vasta tsitaadiga

Timberg, ain't nobody got time for that icon_biggrin.gif Tegelikult saab ka ilma hakkama, lihtsalt nopid siit-sealt paar kasulikumat nippi ja muu tuleb iseenesest.
Raha sain peamiselt guild runidest, kui tapsime bosse. Üsna palju pappi sai ka questidest, mis andsid 100k iga 100 vms. itemi eest. Calpheonist lõunas ühes Fortis farmisin mitu miljonit. Põõsastest/kividest sain ka tihti neid 4-5mil asju.

Kel käed krampis lootimisest, siis saab kasutada Autohotkey scripti. Endal töötas suht okeilt. Korjas kogu pahna maast üles peale wizard aoe-d icon_smile.gif
Hobuse tame Spacebar spam toggle ka olemas.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Dominus 07.03.2016 17:36:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 07.03.2016 17:35:12 vasta tsitaadiga

Ise sai Hawk võetud kuna pidi mingeid elite kolle detectima.Hetkel lvl 34 ja pole ta mulle sittagi detectinud.(vb pole tähele pannud) Koer pidi pvp jaoks olema, detectib hostile inimesi. Kass siis detectib vett. Hawkil kõige suurem nälg, kassil kõige väiksem.
Hobuse jaoks osta varakult stable shopist paar porgandit kaasa, see taastab staminat/hp horsel.

Node pead pmst linnast alates hakkama connectima, poole pealt ei lase. Kui noded connectitud saad need alati hiljem maha võtta ja Contribution punktid selle eest tagasi saada. Energy soft cap oli 500, Contributioni oma 300. Level 34 juures mul 75/86. Craftimisega tegeleda pole viitsinud, pigem grindin ja 50 peal vaatan mis edasi.
Grindimisest veel, tipptudndidel vapsjee seda teha ei saa, kõik kohad inimesi täis. Parimad ajad siis ööse kella 3-4st kuni kella 13ni päeval. Peale seda hakkab juba hordide viisi inimesi tulema igalepoole.

Combat on vinge nagu ma juba varem olen maininud, igatsen oma Ninjat KR serverist, praegu kõlbab Sorc kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 07.03.2016 17:40:41 vasta tsitaadiga

OnuUno89 kirjutas:

Panin tähele, et need hobused väga kiiremad pole, kui just sprint nuppu ei kasuta?
Päris mitu korda auto-jooksuga mõnel hobusel järgi lonkinud, nii et enda karrakteri pea hobusel p*rses, mööda ei saa ja maha ei jää. icon_lol.gif


Tier1-2 lvl 1 jah suht aeglased aga mida rohkem hobust lvldad seda kiiremaks läheb 30 on max level ja tier8 on max tier , metsas liiguvad kuni tier5 mis saad püüda, ülespoole pead paaritama hobuseid + hobustel mõni skill ka mis kiirust juurde annavad. Nii et tier8 lvl30 ja õiged skillid peal on päris välk 😊 maksavad ka 30+ mil ja kui paned sadula ja hobuse rauad ka peale annavad need ka speed boosti

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 07.03.2016 17:44:19 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
OnuUno89 kirjutas:

Panin tähele, et need hobused väga kiiremad pole, kui just sprint nuppu ei kasuta?
Päris mitu korda auto-jooksuga mõnel hobusel järgi lonkinud, nii et enda karrakteri pea hobusel p*rses, mööda ei saa ja maha ei jää. icon_lol.gif


Tier1-2 lvl 1 jah suht aeglased aga mida rohkem hobust lvldad seda kiiremaks läheb 30 on max level ja tier8 on max tier , metsas liiguvad kuni tier5 mis saad püüda, ülespoole pead paaritama hobuseid + hobustel mõni skill ka mis kiirust juurde annavad. Nii et tier8 lvl30 ja õiged skillid peal on päris välk 😊 maksavad ka 30+ mil ja kui paned sadula ja hobuse rauad ka peale annavad need ka speed boosti


Nägin ka päris täpselt eile kui kiired need "kiired" hobused olla võivad icon_biggrin.gif
https://youtu.be/sC42IPTbIVA?t=136
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 08.03.2016 17:51:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas mängu tirimisel peab ka VPN käima? icon_redface.gif Küsin kuna tundub, et ei kasuta maksimaalset kiirust ära.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 08.03.2016 18:50:39 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Huvitav, kas mängu tirimisel peab ka VPN käima? icon_redface.gif Küsin kuna tundub, et ei kasuta maksimaalset kiirust ära.


ei ainult launcheri tõmbamisel on vaja VPN

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikillyooou
HV vaatleja
ikillyooou

liitunud: 09.10.2011




sõnum 09.03.2016 17:17:31 vasta tsitaadiga

Hello!

Siin mõni eesti guild ka valmis on juba? Liituks hea meelega.
Tegin ise clanni kus mina ja üks sõber, lisaks mõned kellega grindinud olen.

Muide mis te arvate, on üldse lootus IP blockist lahti saada?

EDIT: Hetkel klanni nimi <Moonshine>. Kui keegi guildi veel teinud pole, siis pakkuge nime võin õhtul ära teha selle.
Minu IGFN: Nipshu

EDIT2: Kuna olin ise teises serveris, tegin Jordinasse uue chari. Tegin ka hetkel clani nimega <Hooters>. Nii pea kui 100k koos siis teen guildi. Kui kellelgi on huvi liituda siis whisperige.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 17:21:13 vasta tsitaadiga

@ikillyooou mida antud mängus gild teeb? Mis on gildi võimalused? Mida on gildi tegemise jaoks vaja? Kas gildi puhul ei saaks mingil hetkel takistuseks see, et sellel on vähe liikmeid?

Ehk on siinkohal mõistlikum liituda mingi suurema gildiga?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
detached
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2016




sõnum 10.03.2016 02:19:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Mitmed (ka. MINA) Eesti BDO mängijad kasutavad mängimsieks Airvpni. ~4€ kuus. Ehk leiad ka mingeid tasuta lahendusi.
Kui ostad kupongiga "bvfu_10" saad hinnast natuke alla.
liituda saad siin https://airvpn.org või minu refferal lingi kaudu https://airvpn.org/?referred_by=226131

Venelased ei keeranud käru. Vene ettevõte ostis Balti regiooni õigused. Käru keerasid need, kes antud õigused müüsid.

Kuna varem pole VPN-idega tegelenud, siis küsiks üle kuidas teil mängu ostmine VPN-iga käis?

Ma siin lugesin, et paypal võib konto ära blokkida, kui tuvastatakse, et VPNi kasutatud.. võttis põdema kohe rsk icon_biggrin.gif Et siis maksite paypaliga või otse kaardiga? Ja seal makstes küsib aadressi ja puha, sinna võin ikka panna, et Eesti jne, mis siis et me tglt blokeeritud?

Suht lollid küsimused vast, a mul tõmbas kogu see jamamine juhtme kokku, ehk keegi viitsib vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikillyooou
HV vaatleja
ikillyooou

liitunud: 09.10.2011




sõnum 10.03.2016 14:22:16 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
@ikillyooou mida antud mängus gild teeb? Mis on gildi võimalused? Mida on gildi tegemise jaoks vaja? Kas gildi puhul ei saaks mingil hetkel takistuseks see, et sellel on vähe liikmeid?

Ehk on siinkohal mõistlikum liituda mingi suurema gildiga?


Guildi põhimõte on ikka selline nagu enamus mmo'des. Lisaks on siin guild skillid, mis annavad erinevaid booste. Guildis on ka contract võimalus, mis tähendab, et saad liikmetele maksta, et neid guildis hoida. Teatud aja perioodiga siis( ise valid päev kuni kuu) Kui member otsustab enne contracti lõppu lahkuda, siis maksab selle pealt penaltyt. Contract ei ole kohustuslik. Guildil on ka omad questid, mille eest saab guild fundsi silverit juurde. Guildil ka oma residents, aga seda ma pole veel uurinud.

Guildi tegemiseks läheb vaja 100k silverit. Millest 80k läheb automaatselt guild fundsi. Inimesi invitida saab face-to-face.
Guildi leveldamine oleneb guildi liikmete aktiivsusest. tehes queste, grindides jne saab guild pointse millega saab siis hiljem skille unlockida jne.

Tegin ise guildi, mis on PvE oriented nimi siis <Hooters>. Hetkel olen juba 4 liiget sebinud, kes mõistavad ka inglise keelt normaalselt. Üldiselt on hea hea fishimise ajal kogemusi juurde saada ja niisama suhelda inimesi. Saab ka koos grindimas käia näiteks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 14:43:04 vasta tsitaadiga

@ikillyooou - kas liikmete vähesus ei tähenda, et gildist mingid karmimad "boostid" jäävad unistuseks?

@detached Kuna varem pole VPN-idega tegelenud, siis küsiks üle kuidas teil mängu ostmine VPN-iga käis?
Lülitad vpni sisse. Valid riigi (nt Rootsi). Ostad.

Ma siin lugesin, et paypal võib konto ära blokkida, kui tuvastatakse, et VPNi kasutatud.. võttis põdema kohe rsk icon_biggrin.gif Et siis maksite paypaliga või otse kaardiga? Ja seal makstes küsib aadressi ja puha, sinna võin ikka panna, et Eesti jne, mis siis et me tglt blokeeritud?
Paypaliga. Panin Eesti aadressi. Midagi ei juhtunud.

Suht lollid küsimused vast, a mul tõmbas kogu see jamamine juhtme kokku, ehk keegi viitsib vastata.
Äi ole hullu. Siin midagi keerulist ei ole. Tegelikult on kogu protsess nii lihtne, et vpn > riik > ostad > mängid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikillyooou
HV vaatleja
ikillyooou

liitunud: 09.10.2011




sõnum 10.03.2016 14:59:32 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
@ikillyooou - kas liikmete vähesus ei tähenda, et gildist mingid karmimad "boostid" jäävad unistuseks?

No kui liiga vähe liikmeid, siis ja kaugele ei jõua. Aga kui on inglise keelne guild siis peaks playerid kokku saama küll. Eesti keelne guild võib mingi hetk hätta jääda, kuna lihtsalt ei suudeta piisavalt palju expi kokku ajada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 10.03.2016 15:10:04 vasta tsitaadiga

viimasele postitajale küsimus:
Kas otsite veel liikmeid oma Guildi? Ilmselt oleks sõbraga huvitatud.
Inglise keelega saab hakkama - kirjas kindlasti...ilmselt kõneski kui vaja.
Oleme veel üsna alagajad lvl 15+
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 10.03.2016 15:25:50 vasta tsitaadiga

Kas see pela f2p ka kunagi läheb? Minuteada aasta tagasi oli teave, et peaks olema v hetkel lihtsalt eisaa?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 17:32:33 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kas see pela f2p ka kunagi läheb? Minuteada aasta tagasi oli teave, et peaks olema v hetkel lihtsalt eisaa?

Ehk siis, kui müüginumbrid piisavalt kukuvad. Ega me ette tea, mis juhtub aasta või kahe pärast.

Mäng on hea. Kui meeldib, siis julgen soovitada seda 30€ pakki - väga asjalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikillyooou
HV vaatleja
ikillyooou

liitunud: 09.10.2011




sõnum 10.03.2016 17:47:02 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
viimasele postitajale küsimus:
Kas otsite veel liikmeid oma Guildi? Ilmselt oleks sõbraga huvitatud.
Inglise keelega saab hakkama - kirjas kindlasti...ilmselt kõneski kui vaja.
Oleme veel üsna alagajad lvl 15+


Ikka ja! Lisa mind in-game family name: Nipshu, char: Ginya
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mairo89
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2014




sõnum 10.03.2016 19:29:22 vasta tsitaadiga

Tahtsin isegi seda musta kõrbe näppida, aga sibulate serverites mängides ei näinud ma seda väga tõenäoliseks. Inglisekeelne kleeps parandab küll loetava, aga keelebarjäär 99% serveri rahvaga ikka natuke karvane.
Tõmbasin siis Timbergi referral lingi kaudu vpni alla ja ära sa kae, sain lupsti kodulehele, et mäng soetada. Homme tööle minnes panen tõmbama, teine ikkagi üsna suur, õhtul vaja netflixi vaadata. Homme siis üritan kah teie serverisse liituda ja mõne eluka oma virtuaalse mõõgaga maha koksata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2016 00:24:34 vasta tsitaadiga

Mairo89 rõõm kuulda, et said mängu ostetud. HYetkel tundub, et viimaste aastate üks parimaid MMO'sid - sest erineb nii palju teistest mmodest, mis üritasid wowi kopeerida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.