Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1453, 1454, 1455 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 20:13:23 vasta tsitaadiga

Teleriks on Samsungi UE46ES6100. Sellega vist ei mängi välja ma pakun ?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2016 20:14:21 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Teleriks on Samsungi UE46ES6100. Sellega vist ei mängi välja ma pakun ?


eip, see gramm lahjem kui 2012 ES7000 ja 8000 olid.

Digiboks on igati vinksvonks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 20:18:30 vasta tsitaadiga

Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada icon_biggrin.gif Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2016 20:24:09 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada icon_biggrin.gif Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu icon_biggrin.gif

telerite smardid on hea müügiargument, sama nagu 3d, kumer ekraan või uhd.
smardile pakutakse supporti vaid mõni hea aasta ja reaalsuses saame ehk vahel sinna mõne youtube video visata, muus osas on kui tatt ja ebamugav.

võta mingitel soodustingimustel arrise boks ja saad vähemalt hd kätte.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 20:27:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Aleksandr kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler Spoiler Spoiler

Näib nagu oleks digiboksi ja telerivahelises HDMI kaablis suhtlusprobleemid. Hea oleks teada Teleri marki ja mudelit. Tüüpilise veana näib see olevad üsna algeliste ehk esimeste Philips ja Panasonic LCD teleritega kuid võib esineda ka väga vanade plasmadega. Nende HDMI liides ei ole kuidagi toimiv kõikide HDCP krüpteerimis protokollidega ning see väljendub ekraanidel sarnasel kujul, olgu siis triibuline, ruuduline või must hüplev pilt häälega või hääleta.

Kehv kuid toimib lahendus sellisel juhul on antud teleri taga scart kaablit kasutada, nii aga jääd HD pildist ilma.


Telekat ei kahtlustaks, vähemalt loodan, et ei ole telekas probleem. Telekaks Samsungi 2013 aasta mudel, ehk siis UE40ES5500
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 20:28:35 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Mul on Samsungi taga maakodus. Ei virise. Saab vaadatud küll.


Natuke karvane on suurelt ekraanilt vaadates, samas bitratet arvestades ei saagi paremat sealt oodata.
Eks mobiilieeter sea omad piirangud.

Eks kõigega võib ära harjuda, nii hea kui halvaga. Kui aga samal ajal on saadaval nii hea kui ka halb, siis hakkad eelistama head. Ma ei taha viimasel ajal enam SD programme vaadata...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2016 20:48:47 vasta tsitaadiga

Aleksandr, peaks olema üsna hea teler, kui lahendust ei leia, kutsu ka tehnik kohale, halvimal juhul tasud talle 10€, parmal juhul ongi mingi boksi viga ja garantiikorras vahetus. Raske juhus on see kui viga ei avaldu visiidi käigus.

-parun-, teatud olukordades on tegemist ka valikuga, kas midagi, või mitte midagi. Hajaasustuses on tihti vaja ka sibiauto paaki tühjendama kutsuda, erinevalt tiheasustuse kanalisatsiooni mugavustest. Ühesõnaga kui stabiilne nett olemas saab sealtki sisu ning minutv täiendab seda eesti kanalite ja järelvaatamisega jms.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 17.02.2016 15:25:02 vasta tsitaadiga

Aleksandr kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler Spoiler Spoiler

Huvitav... täna näitab Eurosport 1 Amino boxi taga üsna sarnast pilti:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: See oli ilmselt lühiajaline kala, pärast Amino nupust välja-sisse lülitamist läks korda. Huvitaval kombel ilmnes ainult Eurosport 1 kanalil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.02.2016 15:52:41 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada icon_biggrin.gif Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu icon_biggrin.gif

Sellise teleka küljes Amino on ikka kurjast. Saan aru, kui väiksem telekas või üldsegi veel kineskoop aga...
Võta kasvõi mõnelt sõbralt prooviks ja tunnista siis pärast seda ausalt, et kas tahad ikka seda Aminot sinna uuesti külge ühendada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 17.02.2016 19:54:57 vasta tsitaadiga

Ma just mõned päevad tagasi testisin seda viimast Motorola boksi ja igapäevase Arrise kasutajana oli vahe tuntav Arrise kasuks
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Majavamm99
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2015




sõnum 17.02.2016 21:29:28 vasta tsitaadiga

Kasutades uut teenust vana menüüga tuleb ette teade, et vajuta "back nuppu". Motorola boksile seda teha ei taha. Kui sageli ta seda teadet edastab ja kas see mingi aeg ära ka kaob?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online

sõnum 17.02.2016 21:43:22 vasta tsitaadiga

Majavamm99, peaks tekkima valik, et ära enam küsi või paku.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 17.02.2016 21:44:12 vasta tsitaadiga

Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis icon_confused.gif

Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.02.2016 21:52:25 vasta tsitaadiga

freestyler, Arris kunagi välja tulles oli täitsa ok, aga nüüd on tõesti mitu kuud juba uimps kuubis thumbs_down.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004




sõnum 17.02.2016 21:58:03 vasta tsitaadiga

Vabandan, kui arutletud, kuid kas salvestamine ongi see nö "vaata algusest"? Sai see 3kuud täispakett läbi ning kadus ka see vaata algusest ära. Võtsin salvestamise juurde, kuid algusest vaatamist ei ilmunud juurde...
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 18.02.2016 01:03:45 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid

Kui on "kogemata" VIP1003 uue menüü peale üle viidud, siis vana peale tagasi ei saa? Nimelt meeldivad sujuvad kasutajaliidesed, ja vana menüüga lippas see boks nagu noor hirv.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.02.2016 09:30:57 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis icon_confused.gif

Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub.

Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2016 09:51:53 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
freestyler kirjutas:
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis icon_confused.gif

Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub.

Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull.


Kui hoolikalt võrrelda, siis samsung on arrisest menüüs liikumisel sujuvam ehk liigub küll aeglaselt ja ei lappa teksti ekraanil.
Arris on pisut kiirem kuid mitte nii sujuval liikumisega mis jätab mulje nagu jõudlusest oleks puudu.

Minumeelest on see koguaeg nii olnud ja kui õigesti aru sain, siis lihtsalt erinevate brauserite kuvamisoskus.
Armjan täiendab kas on ületamatu probleem teha Arris sama sujuvaks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.02.2016 11:24:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
freestyler kirjutas:
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis icon_confused.gif

Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub.

Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull.


Kui hoolikalt võrrelda, siis samsung on arrisest menüüs liikumisel sujuvam ehk liigub küll aeglaselt ja ei lappa teksti ekraanil.
Arris on pisut kiirem kuid mitte nii sujuval liikumisega mis jätab mulje nagu jõudlusest oleks puudu.

Minumeelest on see koguaeg nii olnud ja kui õigesti aru sain, siis lihtsalt erinevate brauserite kuvamisoskus.
Armjan täiendab kas on ületamatu probleem teha Arris sama sujuvaks.

Samsung on aeglasem? Ma ei tea mis Samsunge Sina kasutanud oled, aga F9000, HU8500 on kindlasti kiiremad kui Arrise karp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2016 13:07:56 vasta tsitaadiga

JazZ, just kirjeldasin täpsemalt, keri menüüd mõlemal seadmel üles ja alla, Samsungi vaade on sujuv, Arris ei ole. Kiirus no võib öelda ka, praktiliselt sama.

Kui nüüd võrrelda funktsionaalsust, kanalite käivitamine, videote käivitamine, kerimine. Siis see peaks olema alternatiividest peajagu üle, viimane kogemus on kasvõi netflix videote käivitamine ja kerimine. Aminot ei mäleta enam võrrelda, tõesti oli seal vana menüü kiirem. Veel kiirem oli kindlasti päris esimene versioon.

Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online

sõnum 18.02.2016 14:16:39 vasta tsitaadiga

indrekp ütleb küll, et pole vaidluskoht aga ikka vaidleb.
Mis sellest, et kasutajate reaalne kasutajakogemus räägib teist juttu, ei, ikka on vaja ümber veenda et nad on asjast valesti aru saanud ja tegelikult ikka ei ole nii. icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2016 14:19:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp ütleb küll, et pole vaidluskoht aga ikka vaidleb.
Mis sellest, et kasutajate reaalne kasutajakogemus räägib teist juttu, ei, ikka on vaja ümber veenda et nad on asjast valesti aru saanud ja tegelikult ikka ei ole nii. icon_lol.gif

No kogemus ongi silmale erinev, minumeelest on ka Arris silmale aeglasem just selle lappava menüü tõttu.
Paned aga Samsa ja Arrise kõrvuti ning kerid menüüsid üles alla siis aeglasem ei ole.

Isegi kui oleks, kas jääks midagi tegemata? Tundub see palju aeglasem kui misiganes menüü. No võta mingi näide TV või mitte või kasvõi Rasbperry ja Kodi vms.

Mõtlesid kaasa?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online

sõnum 18.02.2016 14:24:34 vasta tsitaadiga

J''ma siiki teenusepakkuja lahenduse juurde, sa kipud jälle võrreldamatuid asju sisse tooma.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.02.2016 20:50:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
J''ma siiki teenusepakkuja lahenduse juurde, sa kipud jälle võrreldamatuid asju sisse tooma.


Võrdleme seadet ja teleri ekraanil kuvatava menüü kiirust.
Ok, ega lõpuks ikka vahet pole, STB vms. menüüd ei saa kunagi nüüd nii kiireks, et võiks öelda, et pole aeglane. Ka vana menüü oli ka minu arvates aeglane sest nupu vajutusele ei järgnenud kohe ka reaktsioon.

Aga, et oleks mida võrrelda, siis sellepärast ma ei kasutanudki esimest vaarikat koos KODIga. Sisuliselt on amino, motorola ja arris sarnane raud. On optimeeritud video väljastamisele, mitte protsessori jõudluse menüüsse panekule.
Sellepärast hankisingi i5 NUCi millel KODI lippab nii menüüs kui sisu väljastamises.

Mida Telia teha saaks, plain text menüü mille näite tõin ühes teises teemas, võtke üks lihtne yamaha kodukino menüü, nagu DOS aken. Samas seal venis ka see nagu tatt.

Ühesõnaga, saab. Telia võib tellida ka mingi xtra kalli versooni digiboksist kus võiks rahumeeli ka windowsi, linuxit ja muid toredaid asju jooksutada, küll siis ka menüü lippaks.

Mida veel teha saab, kompromiss kiiruses ja kvaliteedis mis peakski hetkel ekraanil nähtav olema. Muidugi alati võiks leida võimalusi seda optimeerida.
Ilmselt selgitab ka menüü visuaalset sujuvust teleri protsessor vs. digiboksi protsessor. Lisaks eelnevalt mainitud brauseri erinevusele.

armjan ehk täiendab, mida saab ja mida ei saa teha.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.02.2016 20:59:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää.

Siin polegi mingit vaidluskohta.
Kõige kiirem ja sujuvam on VIP1903 uue teenuse peal aga vana menüüga.

Mida siin rohkem targutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1453, 1454, 1455 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.