Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 15:19:53 Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad vasta tsitaadiga


Kiibitootja Qualcomm esitles uut protsessorit, mis on loodud spetsiaalselt nutikellade ning teiste kantavate nutiseadmete jaoks. Snapdragon 2100 loodi selleks, et seadmetootjad saaksid luua veelgi õhemaid ning kergemaid nutikellasid. Väidetavalt tarbib uus protsessor märkimisväärselt vähem energiat ehk uute nutikellade akud kestavad praegustest märksa kauem.

Loe edasi: http://www.kiip.ee/qualcommi-uus-protsessor-teeb-voimalikuks-ohukesed-nutikellad/

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 14.02.2016 15:26:15 vasta tsitaadiga

Uute nutikellade akud kestavad kauem? Vaevalt, pigem tulevad akud väiksemad ja kestavad ikka sama kaua.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 14.02.2016 15:32:27 vasta tsitaadiga

Ma kannaks hea meelega paar milli paksemat kella, kui see veaks vähemasti 2 tervet päeva välja. Moto 360 veab 2 päeva välja aint siis kui ei kasuta seda eriti üldse.
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 15:44:23 vasta tsitaadiga

Samas loob see võimaluse kell sama õhukeseks jätta ja uue protsessori arvel aku mahutavust parandada. icon_rolleyes.gif
Positiivne on see uudis igal juhul thumbs_up.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 19:35:53 vasta tsitaadiga

Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Online

sõnum 14.02.2016 19:49:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.


thumbs_up.gif Võin neid digikelli futuristlikes filmides taluda, aga reaalses elus suht p*dekas asi randmel mehel näha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 14.02.2016 20:04:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.

Minumeelest on nutikell just ideaalne lahendus. Kella pealt vaatad aega, emaile ja sms-se. Nokia 3310-ga helistad. Nutitelefon on mingi ebatarvilik lisalelu. Kirju saab kodus või kontoris mugavalt korraliku lauaarvuti taga kirjutada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 18.05.2002




sõnum 14.02.2016 20:41:45 vasta tsitaadiga

Tuleb aasta teises pooles ja kasutab Cortex-A7 tuuma. Oleks arvanud, et selleks ajaks on juba Cortex-A35 variandid valmis aga paistab, et mitte.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2016 21:09:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.


Eks igalühel oma maitse.
Mul pole probleemi lugeda kella pealt sõnumeid/notificationeid, ei pea telefoni taskust välja võtma, et vaadata kas on mõni tähtis asi millele peab kohe vastama, või midagi ebavajaliku.
Mul käekella varem polnud, nutikell oli hea põhjus lõpuks endale käekell hankida.
Saan mobiilis muusikat juhtida ilma, et peaks taskust välja võtma, lisaks stopperid jms. ja kõigele lisaks, kella näitab ka veel.

Aga uudise peale ütleks, et probleemiks on nendel ikkagi aku, palju see muu kraam ikka ruumi võtab.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 14.02.2016 21:35:01 vasta tsitaadiga

Mismoodi see aku laadimine neil nutikelladel välja näeb üldse? Kakud iga päev kella käelt maha ja topid ööseks laadima või siis oled kusagil kohapeal liikumatult tund aega juhe nutikellal sabas:D? Kui üldse, siis võiks selline ülimalt lihtsalt ja mugavalt vahetatav aku sellel jullal olla, et hommikul vahetad vana uue vastu kiire liigutusega ja vana lendab laadijasse ning päev alaku.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 14.02.2016 21:41:16 vasta tsitaadiga

On nutikell, aku peab nädala. Endale sobib kui kellalt näen ära kes õhtul helistab või sõnumi saadab ja otsustan diivanilt või köögist, et ei viitsi minna telefoni otsima.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 08:18:41 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.

Minumeelest on nutikell just ideaalne lahendus. Kella pealt vaatad aega, emaile ja sms-se. Nokia 3310-ga helistad. Nutitelefon on mingi ebatarvilik lisalelu. Kirju saab kodus või kontoris mugavalt korraliku lauaarvuti taga kirjutada.

No selle imepisikese ekraani pealt pole küll mugav midagi vaadata. Pealegi vastamisvõimalus puudub, kuna helistada ega kirjutada ei saa. Telefoni pead nii või naa kaasas kandma seega võiks telefon siis juba kõiki funktsioone täita k.a kellaaja vaatamine ja helistamine.
Braien kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ugh...nutikell. Elumõttetu asi. Tikutopsi suurune ekraan ja olematu aku vastupidavus. Milleks? Selleks, et mingit notificationit luubiga uurida?
Telefon on niikuinii kogu aeg kaasas seega pole vaja mingeid mõttetuid lisalelusi.


Eks igalühel oma maitse.
Mul pole probleemi lugeda kella pealt sõnumeid/notificationeid, ei pea telefoni taskust välja võtma, et vaadata kas on mõni tähtis asi millele peab kohe vastama, või midagi ebavajaliku.
Mul käekella varem polnud, nutikell oli hea põhjus lõpuks endale käekell hankida.
Saan mobiilis muusikat juhtida ilma, et peaks taskust välja võtma, lisaks stopperid jms. ja kõigele lisaks, kella näitab ka veel.

Aga uudise peale ütleks, et probleemiks on nendel ikkagi aku, palju see muu kraam ikka ruumi võtab.

Mul pole kunagi käekella olnud. Pole ärimiis, et minutipealt kuskil kohal peaks olema. Olen juba hammu harjunud kellaaega vaatama telefoni ekraanilt. See korraks taskust väljavõtmine pole mingi probleem.
Muusikat juhin läbi bluetooth kõrvaklappide. Ei ripu mingeid juhtmeid kah telefoni küljes ja bt headseti peab ainult 2x nädalas laadima erinevalt nutikellast (sedagi pealt tundidepikkust muusikakuulamist) icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 08:28:05 vasta tsitaadiga

On ikka esimese maailma probleemid, ma ei saa üldse käekella kanda sest minu käe peal lõpetavad, seletamatutelt põhjustel, mingi aja jooksul enamik neist lihtsalt töötamise... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 08:52:29 vasta tsitaadiga

selline kord on juba see võlutoss ... kaob kuhugi icon_smile.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 08:55:55 vasta tsitaadiga

Lugedes siin kommentaare, siis Inimesed on ikka normaalselt laisaks muutunud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.02.2016 08:59:57 vasta tsitaadiga

300+ euro eest mida need nuti kellad maksavad peaks saama juba mingi normaalse brändi mehaanilise kella, mis hästi hoitult töötab ka 100 aasta pärast ja kogub veel väärtust ka, kui käsitöö kell.
Ma ise muidugi ka kella ei kanna käepeal ja üldse ilu ehteid ei kanna nagu sõrmused ja ketid jne.
Ma vaatan kella telefoni pealt ajastust mil välja tuli Nokia 5210

Samas ma mõistan nende nuti kellade mõtet.
Kui saad oma Bluetooth klappidega millel on ka mikrofon kõnedele vastata ja rääkida, siis kannad kotis kaasas ainult tahvlit, millel on sim kaart.
Käepeal on kell, kust saad valida kellele helistada ja kõnet vastu võtta.

Mul lapsepõlves oli unistus omada tikutopsi suurust ekraani, et siis õhtuti teki all telekat vaadata salaja.
Nüüd on juba 4-5.5 tollised ekraanid ja enam tikutopsi suurune ei huvita.

Keegi kiirelt ära patenteerima idee, kui juba pole. Läbipaistev päikese patarei kile üle telefoni ekraani või nutikella ekraani.
Lisab ehk mõne tunni aku aega juurde.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.02.2016 09:00:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
On ikka esimese maailma probleemid, ma ei saa üldse käekella kanda sest minu käe peal lõpetavad, seletamatutelt põhjustel, mingi aja jooksul enamik neist lihtsalt töötamise... icon_lol.gif


korralik kell vast mitte, neil tihti ka eluaegne garantii...


mu citizen 10+ aastat probleemideta olnud, patareidki ei pea laadima, sest käib solari pealt...
..okei, rihma pulki ikka peab vahel putitama meistri juures, aga see on soodne ja harv tegevus (kuluosad)

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr.Brown
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2004




sõnum 15.02.2016 10:18:20 vasta tsitaadiga

See nutikellandus on selles mõttes naljakas asi, et olen tähele pannud, et see on tekkinud paljude selliste inimeste randmetele, kes viimased 15 aastat on elanud mantra järgi, et kella saab mobiilist vaadata. Nii mõnigi pidas veel korraliku ja kalli mehhanilise kella ostjat ja kandjat peast soojaks. Nüüd ostab ise sama raha eest kella, mis kahe-kolme aasta pärast on praktiliselt kasutuskõlbmatu ja mida iga päev või ülepäeviti laadima peab.

See ei käi muidugi ühegi siinse kasutaja kohta, vaid mainin niisama huvitavat seika elust, mis silma on jäänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 10:31:42 vasta tsitaadiga

Kui nutikell toimiks ideena nagu telefon ehk siis saad rääkida nagu vilmides, sõnumeid saata ja aku peaks vähemalt nädala mõistliku kasutamise juures siis näeks pointi. Muul juhul on tegu järjekordse tänapäeva massiphühhoos tootega - "kui sul seda ei ole oled loll, vaene ja luuser - osta see nooreperelaenuga ja oled hoobilt kõrgklassi hulgas"
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2016 10:56:59 vasta tsitaadiga

Auron, Aga saabki nutikellaga rääkida ja sõnumeid saata?
Nädala akut ei kujuta ette reaalselt, kui helistad ja sõnumeid saadad, vaata kui kui suured akud nutitelefonidel on, ei pea ka nendel nädal aega see aku.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002



Online

sõnum 15.02.2016 11:17:56 vasta tsitaadiga

Olen enda kogemusi tegelt varasamalt juba jaganud käekella teemas. Keegi siin eespool mainis, et vastamise võimalus puudub, helistada ja kirjutada ei saa. Päris nii ei ole ikka, sõltub nutikellast. Mul on Gear 2 ja saab vastata ja ka välja helistada. Kasutan kui autoga sõidan hand-free'na niiöelda. Seni saanud oma jutud kenasti ära aetud. Keegi siin veel mainis, et hea võimalus, ei pea telefoni alati kätte otsima. Ise avastanud päris hea mugavuse. Näiteks vaja kuskile sisse logida ja telefonile saadetakse kontrollkood. Nüüd istun arvuti taga ja kella peale tuleb notification, pean vaid rannet liigutama natuke ja koodi maha lugema ning sisse toksima arvutisse. Voila, ei mingit telefoni järgi otsimist ega jooksmist. Mina olen alati öelnud, et mingi asja ostmine ega omamine ei ole kohustuslik. Mõtle, kaalu läbi kas sul on seda asja vaja ning kui leiad, et on siis osta ja kasuta. Igal asjal on oma mõte, see, et keegi ei näe selles enda jaoks mõtet, ei tee asja mõttetuks.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.02.2016 13:08:22 vasta tsitaadiga

Mul on käekell ikka sellepärast käe peal, et oleks üks kindel ja täiesti hooldusvaba ajanäitaja, mis näitab täpset aega sõltumatult sellest, kas mul on olnud aega seda laadida, üles keerata või tal patareid vahetada ja püsib ka ise õige. Telefon oskab küll ise õiget aega hoida, nii et see tingimus on nagu täidetud, aga on mõnel korral juhtunud ka seda, et aega kuvav äpp jookseb kokku ja "aeg jääb seisma", laadimisejandist rääkimata. Kellaga ei ole kumbagi muret - energia saab valgusest ja kellaaja sätib öösel ise paika vastavalt valitud vööndile. Kunagi ei jookse kokku, jää seisma ega unune laadimata ja vette sattumisel ei sure maha ega lähe haisema (lahustite kasutamise ajaks olen ikka maha võtnud... kui meelde on tulnud). Nutikell paraku sellise trikiga hakkama ei saa veel, seega peaksin sama eesmärgi saavutamiseks kandma kaht kella, aga see läheks suts imelikuks ja nutikella efektiivsus oma hinna kohta on ikka äärmiselt madal võrreldes nii telefoni kui mittenuti-kellaga. Kel mõnelt Nigeeria printsilt põletamiseks hunnik raha on saadud, see võib ju selle kulina endale osta, kui tal kindla aja teadmine oluline ei ole, aga kellaaja teadmiseks igal ajal ja oludes ta ju ikkagi ei sobi, ehk kellafunktsiooni usaldusväärselt ta ei täida. Kui see mis-ta-nd-oligi hübriid-nutikell välja arvata. Sellel oli jälle nutifunktsionaalsust nagu napilt.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 16.02.2016 10:44:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 08:30:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
ma ei saa üldse käekella kanda sest minu käe peal lõpetavad, seletamatutelt põhjustel, mingi aja jooksul enamik neist lihtsalt töötamise... icon_lol.gif

Sama siin. Loobusin juba teismelisena käekelladest samal põhjusel. See oli enne kui nutitelefonid tulid. Vahepeal ajasin nokiaga läbi thumbs_up.gif
Auron kirjutas:
tegu järjekordse tänapäeva massiphühhoos tootega - "kui sul seda ei ole oled loll, vaene ja luuser - osta see nooreperelaenuga ja oled hoobilt kõrgklassi hulgas"

Just nimelt, ei maksa unustada muid asju mille puudumine inimesest luuseri teeb tänapäeva hipsterite hulgas icon_lol.gif : robottolmuimeja, tark (IoT) kodu, isesõitev tesla auto, fitness band jne.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.02.2016 08:57:25 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Olen enda kogemusi tegelt varasamalt juba jaganud käekella teemas. Keegi siin eespool mainis, et vastamise võimalus puudub, helistada ja kirjutada ei saa. Päris nii ei ole ikka, sõltub nutikellast. Mul on Gear 2 ja saab vastata ja ka välja helistada. Kasutan kui autoga sõidan hand-free'na niiöelda. Seni saanud oma jutud kenasti ära aetud. Keegi siin veel mainis, et hea võimalus, ei pea telefoni alati kätte otsima. Ise avastanud päris hea mugavuse. Näiteks vaja kuskile sisse logida ja telefonile saadetakse kontrollkood. Nüüd istun arvuti taga ja kella peale tuleb notification, pean vaid rannet liigutama natuke ja koodi maha lugema ning sisse toksima arvutisse. Voila, ei mingit telefoni järgi otsimist ega jooksmist. Mina olen alati öelnud, et mingi asja ostmine ega omamine ei ole kohustuslik. Mõtle, kaalu läbi kas sul on seda asja vaja ning kui leiad, et on siis osta ja kasuta. Igal asjal on oma mõte, see, et keegi ei näe selles enda jaoks mõtet, ei tee asja mõttetuks.


Autos kasutad ikka ilmselt läbi nutitelefoni ju..
Kui sul on näiteks selle nutikellal nahkrihm..lähed ujuma/suplema/hulpima...võtad ka ilmselt selle kella maha..
Kui aga keegi selle rotti paneb koos nutitelefoniga..siis on ka voila??
Vargal või "sõbral" on ligipääs kõigele..
Mina ise kannan aegajalt kella käel ja minu allkirjakski ehk võib pidada just kellaajast kinni pidamist..

Ise ei torma kasutama seadet,mida tuleb laadida nii tihti..iseasi oleks taskus hoida akupanka..kaabel ja kell,nagu abielu..kuigi ehk laadimine ei kesta kaua.
Mulle näiteks ebavajaliku jama ei tule ei sms,ega ka meilile..BT kõrvas ja kuulen nende tulemise ka icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 09:15:28 vasta tsitaadiga

Akupangad paned biitsepsite külge ja sealt juhtmega kella külge. Nonstop laadimine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.