Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2016 17:38:16 vasta tsitaadiga

Need värdjad on üks häda ja viletsus GTA Online's thumbs_down.gif.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.01.2016 18:41:26 vasta tsitaadiga

Kuruma on armored car ja siis üks suurem Jeep aga, kas on veel selliseid ja kuidas neid saan ja mis nimetega need on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2016 18:46:05 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kuruma on armored car ja siis üks suurem Jeep aga, kas on veel selliseid ja kuidas neid saan ja mis nimetega need on?


http://gta.wikia.com/wiki/Category:Armored_Vehicles

Mitte nimetega vaid nimedega.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 05.01.2016 19:01:11 vasta tsitaadiga

No kui keegi tahab täna Criminal Mastermindi teha, andke siin teada ja lisage ingame madzgamer.

Teen siia ka siis nimekirja:
1.Madzgamer
2.Sabotazer
3.
4.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2016 19:20:36 vasta tsitaadiga

Executives and Other Criminals DLC-ga tuli veel masinaid, millele saad armori peale tõmmata. Mulle ei meeldi ükski icon_razz1.gif, aga valik laiem nüüd.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.01.2016 19:51:10 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Aitäh tähenärija.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2016 22:18:32 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
El-Fuego, Aitäh tähenärija.


Ei. Juhtisin tähelepanu ainult.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2016 22:33:40 vasta tsitaadiga

häkkerid võiksid tõesti koomale tõmmata ja omaette vaikselt häkkida. krt spawnitakse igast sitta peale ja siis crashib. vahel kaob sõiduk lambist poole sõidu pealt ära ja olen kuskil maa all ning siis crashib samuti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 05.01.2016 23:19:36 vasta tsitaadiga

Ma kuni eilseni mõtlesin, et millest te küll räägite. Aga sain kinnitust icon_neutral.gif
Muutusin nö ehetes kuusepuuks ja kõik kohad rahakotikesi täis tänaval. Kuna olen siit bänni kohta lugenud, siis panin jooksu, aga raha piiksus juurde koguaeg. Mõni sekund hiljem (ja milku kogutud juba, enne oli 600$) sain aru, et ise loobin joostes oma jalge ette raha icon_eek.gif
Väga nõme kui nüüd saan bänni ka selle jama eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2016 23:53:57 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ma kuni eilseni mõtlesin, et millest te küll räägite. Aga sain kinnitust icon_neutral.gif
Muutusin nö ehetes kuusepuuks ja kõik kohad rahakotikesi täis tänaval. Kuna olen siit bänni kohta lugenud, siis panin jooksu, aga raha piiksus juurde koguaeg. Mõni sekund hiljem (ja milku kogutud juba, enne oli 600$) sain aru, et ise loobin joostes oma jalge ette raha icon_eek.gif
Väga nõme kui nüüd saan bänni ka selle jama eest icon_rolleyes.gif


Sa pole midagi teinud ja ei saa sa mingit banni.

Kuid siinkohal ütlen küll. Võõrastega mängimine on ajude n*ss. Lvl 23 võiks juba midagi aru saada kuidas asi käib mitte ringi lasta nagu jahupea. 1.5 h mängimist ja siis üks kabi otsustas jalga lasta kui heisti lopp oli peaaegu näha.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 06.01.2016 00:14:54 vasta tsitaadiga

Raske seis tõesti, kuna ise kõva race fännn - varsti 1000 race sessiooni täis, siis juhtus ka korra nõnda, et hackeri poolt muudeti mu autol värv ära, lasti katus cabriol alla ning siis veel pandi pidurit-controlliti masinat kah ning viimaks astus juht autost välja mida ei saagi muidu toimuda race ajal, peale seda sain siis originaalmasinaga sõita. See sõit oli juba nässus nagunii. Race sessioonidesse jõuavad nad õnneks ikka tunduvalt harvem kui linnapeal freeroamis.

Mäng on muidu endiselt tegija, ilmselt millalgi tuleb oma radasi hakata koostama, kui huvi vähegi jätkub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.01.2016 01:42:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ma kuni eilseni mõtlesin, et millest te küll räägite. Aga sain kinnitust icon_neutral.gif
Muutusin nö ehetes kuusepuuks ja kõik kohad rahakotikesi täis tänaval. Kuna olen siit bänni kohta lugenud, siis panin jooksu, aga raha piiksus juurde koguaeg. Mõni sekund hiljem (ja milku kogutud juba, enne oli 600$) sain aru, et ise loobin joostes oma jalge ette raha icon_eek.gif
Väga nõme kui nüüd saan bänni ka selle jama eest icon_rolleyes.gif

Tundub jah, et teatud seltskond muud ei teegi kui ainult linnapeal vahivad, ise valin online sisenedes, et heisti koheselt visataks, eile korra märkasin üht autot toas ja motikat pikali garaažis, aga rahakottidega küll ei taheta õnnistada .
Kas ise ka näeb mis värvi sa teistejaoks oled kaardil, kas valge, punane või pealuu ja ristiga tähistatud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 11:25:36 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
olafsand kirjutas:
Ma kuni eilseni mõtlesin, et millest te küll räägite. Aga sain kinnitust icon_neutral.gif
Muutusin nö ehetes kuusepuuks ja kõik kohad rahakotikesi täis tänaval. Kuna olen siit bänni kohta lugenud, siis panin jooksu, aga raha piiksus juurde koguaeg. Mõni sekund hiljem (ja milku kogutud juba, enne oli 600$) sain aru, et ise loobin joostes oma jalge ette raha icon_eek.gif
Väga nõme kui nüüd saan bänni ka selle jama eest icon_rolleyes.gif

Tundub jah, et teatud seltskond muud ei teegi kui ainult linnapeal vahivad, ise valin online sisenedes, et heisti koheselt visataks, eile korra märkasin üht autot toas ja motikat pikali garaažis, aga rahakottidega küll ei taheta õnnistada .
Kas ise ka näeb mis värvi sa teistejaoks oled kaardil, kas valge, punane või pealuu ja ristiga tähistatud.


Värve küll näeb, pealuud ma ei tea..

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.01.2016 23:49:31 vasta tsitaadiga

Okey see on haige, kuidas ei suuda R* midagi ette võtta, mingi 3+ modderit ühes sessioonis, eriti huvitav on tankide-lennukite vahel manööverada lisaks veel jooksed ringi kui kuusepuu ja siis pannakse veel põlema kaa icon_biggrin.gif Kes teab soovitada võib PM-ida kust ja mis modimist proovida, võiks ka siis juba kui kõik teevad.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 07.01.2016 01:58:15 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Raske seis tõesti, kuna ise kõva race fännn - varsti 1000 race sessiooni täis, siis juhtus ka korra nõnda, et hackeri poolt muudeti mu autol värv ära, lasti katus cabriol alla ning siis veel pandi pidurit-controlliti masinat kah ning viimaks astus juht autost välja mida ei saagi muidu toimuda race ajal, peale seda sain siis originaalmasinaga sõita. See sõit oli juba nässus nagunii. Race sessioonidesse jõuavad nad õnneks ikka tunduvalt harvem kui linnapeal freeroamis.

Mäng on muidu endiselt tegija, ilmselt millalgi tuleb oma radasi hakata koostama, kui huvi vähegi jätkub thumbs_up.gif


http://imgur.com/ZWP8jBc

I feel you man, keset race'i lihtsalt hakkasime üksteise võidu plahvatama. Peale minutit panin lihtsalt alt f4, kuna ei viitsinud seda loadingut ära oodata mis lihtsalt leavi pannes oleks tulnud.. /facepalm
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.01.2016 09:54:15 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Okey see on haige, kuidas ei suuda R* midagi ette võtta, mingi 3+ modderit ühes sessioonis, eriti huvitav on tankide-lennukite vahel manööverada lisaks veel jooksed ringi kui kuusepuu ja siis pannakse veel põlema kaa icon_biggrin.gif Kes teab soovitada võib PM-ida kust ja mis modimist proovida, võiks ka siis juba kui kõik teevad.


Ma EI tea kui töökindel see on, aga võta ja proovi kui huvi https://www.youtube.com/watch?v=T7fOPFKPG_I

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2016 10:08:41 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Okey see on haige, kuidas ei suuda R* midagi ette võtta, mingi 3+ modderit ühes sessioonis, eriti huvitav on tankide-lennukite vahel manööverada lisaks veel jooksed ringi kui kuusepuu ja siis pannakse veel põlema kaa icon_biggrin.gif Kes teab soovitada võib PM-ida kust ja mis modimist proovida, võiks ka siis juba kui kõik teevad.
Jorsid panevad näkku ja sa otsustad, et hea mõte on nendega ühineda icon_question.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2016 10:20:24 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Okey see on haige, kuidas ei suuda R* midagi ette võtta, mingi 3+ modderit ühes sessioonis, eriti huvitav on tankide-lennukite vahel manööverada lisaks veel jooksed ringi kui kuusepuu ja siis pannakse veel põlema kaa icon_biggrin.gif Kes teab soovitada võib PM-ida kust ja mis modimist proovida, võiks ka siis juba kui kõik teevad.
Jorsid panevad näkku ja sa otsustad, et hea mõte on nendega ühineda icon_question.gif


No enivei ei saa ju normaalselt mängida.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2016 10:22:56 vasta tsitaadiga

huvitav kuidas siin vahepealsetel Criminal Mastermind fanaatikutel edeneb/edenes? icon_biggrin.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.01.2016 10:35:48 vasta tsitaadiga

indumeniga saab väga normaalselt mängida. lausa lust oli. Random võõrastega on heistid ja gta 5 online täiesti null ja rämps
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2016 10:47:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Random võõrastega on heistid täiesti null ja rämps

El-Fuego, nii on, ajaraisk lihtsalt
online niisama samas on okei, tuleb oodata uus ban-wave ära lihtsalt
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2016 10:51:46 vasta tsitaadiga

Vahest õnnestub lotoga ja saab normaalse tüübi ka.. level on neil üldjuhul 60+. On juba ühtteist ise proovinud.
Eile sattus üks punti.. varem ka juhtunud.
Seega täitsa 100% lootusetu pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2016 15:44:57 vasta tsitaadiga

Nii nimetatud häkkerid jah Onlain mängus muutuvad elu lõbusamaks, jagades raha või auto või mingi muu. Mulle ripputi kuusepuu, tassi mingi reklaami, muumiad, ajab närvi see kui sa soovid lasta isikud ja sul koheselt kaoad relvad.
Kohe algusel kohtusin nendega, ning ei taibanud mis toimub ja mis kotikesed on maas, jõudes nendeni minu konto hakkas kasvama, jõudsin korjata 2.5 milli. see raha ikka jäi mu kontole. Kuu pärast need kotikesed on raske saada sest palju kes soovib korjata raha. Ühel sessioonil lennujaamas kogus lausa umbes 30 mängijad, ning enamus isikud karjusid et raha tarvis. Ise olin uudishimulik ja jälgisin seda massi peo angaaris icon_lol.gif , edasi häkeer arvas et võiks lennata ja kutsus lennukise, me istusime lennukise ja lendasime nii sama, lennukis istus 7 või 8 mängijad, seda pilti igapäev ei näe icon_biggrin.gif.
Ühel sessionil igas ristmikus olid elektrijaama tuuleveskid ütleme nii et eriti autoga liikuda ei olnud võimalik.
Heitsi mängides on paras loterii, mull õnnestus ikka heade tüübidega mängida ning kui esimest korda teen missioni isegi seletavad. Hea edasi seletada ja teada mis edasi teha või kuidas lihtsam.
ise mängin okei ja katsetan ikka läbida ja olla hea mängija ning tiimi toetada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver12
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2012




sõnum 08.01.2016 18:12:32 vasta tsitaadiga

Plaanime siis täna õhtul Criminal Mastermindi saavutada ja hetkel veel 1 inimene puudu, kas on inimesi, kes ka sellest huvitatud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 08.01.2016 18:39:41 vasta tsitaadiga

oliver12 kirjutas:
Plaanime siis täna õhtul Criminal Mastermindi saavutada ja hetkel veel 1 inimene puudu, kas on inimesi, kes ka sellest huvitatud? icon_smile.gif


tulen kui asjalik mäng. user: lihtsalt. andke märku mis kell toimub.

mic olemas
heistid endalgi ootavad tegemist. panga omaga peaks kena kopika saama kui hoolsalt teha.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.