Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2015 11:41:19 vasta tsitaadiga

hetkel ma olengi läpaka otsas, mobla teeb hotspoti.
Aga mul alati pole läpakat, vanasti üldse polnud icon_redface.gif

Hommikul kell 7.20 võtsin aluse pealt, nüüd tööl 1h40 netis olnud, antuke kõnesid otsa ja aku näitab mobla 76%.
sellise tempoga on aku peale lõunat tühi. Ja kui moblas surfaks, siis lisanduks veel suurim õgard, ekraan ka juurde. Nii, et see terve päev netis on väga suhteline.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 31.10.2015 10:45:03 vasta tsitaadiga

Tegi telefon paar päeva tagasi mingi uuenduse ning aku vastupidavus on müstika - tavaliselt panen ööseks telefoni laadima, hommikul võtan ära. Õhtul 6-7 paiku on telefon 15% juures ja vaja uuesti laadida.

Nüüd aga eile hommikul võtsin laadimast, sees on pidevalt gps, andmeside, bluetooth, messanger jne, samuti tuleb on kõnesid päris palju ning jagan ka interneti aeg-ajalt läpakale - praegu on aku protsent 53% icon_eek.gif Proovisin ka järgi, ehk on virtuaalne protsent icon_lol.gif aga ei, sai helistada ja kõnesid vastu võtta ning telefon töötab nii nagu peab.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.10.2015 11:02:13 vasta tsitaadiga

märkasin ka akuvastupidavuse kasvu, viimasest uuendusest - samas lõpuks hakkas see smart manager ka rakendusi optimeerima, mis iganes selle all ei mõelda.
varem ta mul optimeerimist ei pakkunud

kas s6'l kuidagi seda akukasutuse teavet ka näeb, kus näidatakse, millal wifit vms kasutatud on?
tavalisel droidil on see olemas, samuti varasematel samsadel, kuid s6 seda ei ole mul
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 11:42:34 vasta tsitaadiga

jep see optimeerimine on juurde tulnud.
Kuigi ma pole veel päris pihta saanud sellele, sest kisab, et ta automaatselt optimeerib neid.
Ses suhtes, et mida ma peaks siis optimeerima ? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.10.2015 11:43:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jep see optimeerimine on juurde tulnud.
Kuigi ma pole veel päris pihta saanud sellele, sest kisab, et ta automaatselt optimeerib neid.
Ses suhtes, et mida ma peaks siis optimeerima ? icon_rolleyes.gif
asi optimeerib ise, sina lihtsalt tegele muude asjadega
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2015 11:46:11 vasta tsitaadiga

seda nüüd jah, aga vahepeal viskab mulle selle optimeerimise teate ekraanile.
kord paar korda päevas, kord mitte jne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 02.11.2015 13:13:11 vasta tsitaadiga

S4 mudelil oli kontaktide kuvamisel võimalus määrata ära, et "näita ainult numbritega kontakte".
Kas keegi oskab s6 edge-l ka selle koha kätte näidata või ei olegi seda?
Loomulikult oleks võimalik näitama panna ainult ühe gruppi numbrid aga kuna see on nutikas siis tahavad igasugused fatsebuukid, linkedin-id jne ka oma kontaktid listi surada. Loomulikult on see täiesti ok aga need kontaktid võiks peidus olla kellega saab ühendust ainult läbi e-maili.

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»


viimati muutis ponx 02.11.2015 13:26:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 13:16:33 vasta tsitaadiga

mul kuvabki vaid numbriga kontakte tel.raamatus.
Aga kui panna nime järgi otsima, siis näitab kõiki samanimelisi kontakte ka ilma numbrita.
Ütleme nii, et kui kerin J täheni, siis seal on vaid 1 Janno, aga kui sisestan otsingusse Janno , siis annab 4 vastet

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 02.11.2015 13:31:44 vasta tsitaadiga

Mul kuvab kõik kontaktid.
Kuvab isegi need kellega olen ainult läbi e-maili või Skype-i suhelnud.
S4-s ole veel see võimalus, et kui kontaktid erinevatelt kontodelt kokku linkisid siis oli võimalik valida millise profiili pilti telefon kuvab ja mis on nö "peamine profiil".
Praegu ei leia selliseid võimalusi kahjuks ja tel. raamat on nagu prügikast.
Otsingud jätkuvad...

S5-l oli sama lahendus olemas.
https://www.youtube.com/watch?v=zF--Q530CgM

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»


viimati muutis ponx 02.11.2015 13:41:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2015 13:35:53 vasta tsitaadiga

telefoniraamat-veel-seaded-kontaktid, mida kuvada

Minul on pandud vaid gmail kontaktid.
Aga seal võimalusi palju, õnneks mul pole neid vaja näppida icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 02.11.2015 15:08:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et Edge+ omab seda võimalust
http://eguides.sprint.com/support/eguides/samsunggalaxys6edge+/index.html#samsung_galaxy_s6_edge+_ug/phone_settings.html

edge menüüst seda ei leia. icon_evil.gif اللعنة
http://eguides.sprint.com/support/eguides/samsunggalaxys6edge/index.html#samsung_galaxy_s_6_edge_ug/contacts_settings.html

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 02.11.2015 16:46:44 vasta tsitaadiga

Mul ka aku paremaks läinud märgatavalt peale viimast uuendust. Mida see optimeerimine üldse endast kujutab?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 02.11.2015 17:24:44 vasta tsitaadiga

Kui inglise keelt oskad siis:
http://gadgetguideonline.com/galaxys6/samsung-galaxy-s6-online-user-manual/galaxy-s6-smart-manager/

Google translator aitab ka kui väga hädas oled.

Lühidalt - Jälgib programmide käitumist ja annab soovitusi kui mõni liigselt masinat kurnab.

_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 05.11.2015 19:51:58 vasta tsitaadiga

Kusagil eelnevas postis keegi kurtis, et ei saa häälega kaamerat käivitada jne. See funktsioon on täiesti olemas nii pildistamiseks kui ka video salvestamiseks häälkäsuga. Kui on kannatust see pool tundi 50+ tips for Galaxy S6 Edge video ära vaadata, saab mõnegi kasuliku nipi juurde. Mulle sobib see selili telefonile ainult käsi juurde ja läheb ise käima ja põhiliste sõnumikontaktide pinnimine jne. Ja kuna elan sularahavaba elu, siis oli mulle mõttekas panna naturaalsest nahast nn. wallet cover ümber,
http://www.ebay.co.uk/itm/Luxury-Leather-Flip-Wallet-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Model-with-Card-Pocket-/171928122854?var=&hash=item2807b6f5e6:m:muZQx9UC1H2GZ0yxSnGLumQ

load, ID kaart ja pangakaart kogu aeg kaasa ja telefon ka kaitstud. Juhtmevaba laadija toimib ka läbi nahast ümbrise ja edge võlud ei jää ka peitu, öökell on näha. Kohe saan kätte ka OTG kaabli, siis näeb, kui palju ta väliseid seadmeid ära tunneb. Esialgu väga positiivsed muljed, eriti edge versioonist

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.11.2015 19:57:48 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Kusagil eelnevas postis keegi kurtis, et ei saa häälega kaamerat käivitada jne. See funktsioon on täiesti olemas nii pildistamiseks kui ka video salvestamiseks häälkäsuga. Kui on kannatust see pool tundi 50+ tips for Galaxy S6 Edge video ära vaadata, saab mõnegi kasuliku nipi juurde. Mulle sobib see selili telefonile ainult käsi juurde ja läheb ise käima ja põhiliste sõnumikontaktide pinnimine jne. Ja kuna elan sularahavaba elu, siis oli mulle mõttekas panna naturaalsest nahast nn. wallet cover ümber,
http://www.ebay.co.uk/itm/Luxury-Leather-Flip-Wallet-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Model-with-Card-Pocket-/171928122854?var=&hash=item2807b6f5e6:m:muZQx9UC1H2GZ0yxSnGLumQ

load, ID kaart ja pangakaart kogu aeg kaasa ja telefon ka kaitstud. Juhtmevaba laadija toimib ka läbi nahast ümbrise ja edge võlud ei jää ka peitu, öökell on näha. Kohe saan kätte ka OTG kaabli, siis näeb, kui palju ta väliseid seadmeid ära tunneb. Esialgu väga positiivsed muljed, eriti edge versioonist
see tuli mingi uuendusega, kui esimest korda telo kätte võtsin, siis otsisin selle aktiveerimist ja kaamerasoftis seda ei leidnud, hiljuti leidsin selle muidugi üles
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006




sõnum 08.11.2015 16:41:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab oma Edge telefonil ka mingit kaitsekilet kui telefon juba kaante vahel ?

Mõtlen kas on midagi mõtet panna, mul nexus 4 oli kaante vahel mitu aastat ilma ühegi kileta ja ekraan oli ilus puhas ...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2015 18:50:09 vasta tsitaadiga

Ei kasuta ühtegi kaitsevahendit. Ei saa ka aru, et milleks seda vaja kasutada kui just ehitustööline või vetelpäästja pole icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2015 02:03:45 vasta tsitaadiga

Minu S4 vedeleb ilma kaitseta, tunkede taskus. Kunagi ikka kasutasin kilet ja silitasin/puhastasin ikka. Enam pole kilet peal ja tihti ikka käed mustad kui näpitud saab. Aga, pean kiitma - täitsa korralik on. Telefon lihtsalt eraldi taskus, sinna ei pane peale telefoni mitte midagi.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waldof
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 11:14:38 vasta tsitaadiga

Just lugesin, et kõik siin räägivad, et jubedalt oli telefon akut söönud.
Endal oli algselt sama probleem (muidugi palju uuendusi tagasi), ning uurisin XDA foorumist, et mis viga mu telefoniga.
Vastus oli lihtne, tuli lihtsalt the wipe cache ja sain akut kohe märgatavalt juurde, nii 30-40%.
Nüüd kui kõik kellad viled on aktiveeritud siis päeva lõpus on kuskil 40-60% akut alles.

PS. Ei kasuta enda telefoni palju, päeval kuskil ekraani aeg tuleb 3-4h.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2015 15:51:17 vasta tsitaadiga

Waldof, icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 23:14:17 vasta tsitaadiga

Waldof kirjutas:
Just lugesin, et kõik siin räägivad, et jubedalt oli telefon akut söönud.
Endal oli algselt sama probleem (muidugi palju uuendusi tagasi), ning uurisin XDA foorumist, et mis viga mu telefoniga.
Vastus oli lihtne, tuli lihtsalt the wipe cache ja sain akut kohe märgatavalt juurde, nii 30-40%.
Nüüd kui kõik kellad viled on aktiveeritud siis päeva lõpus on kuskil 40-60% akut alles.

PS. Ei kasuta enda telefoni palju, päeval kuskil ekraani aeg tuleb 3-4h.

Mul tuli sama asi pärast viimast väikest uuendust. Nüüd iga õhtu vähemalt 40-50% alles vs enne 20-30% @edge labidas.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 12.11.2015 22:10:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellisest firmast on miskit kuulnud nagu Medimarkt ( kui on muidugi firma). Küsisin neilt infot telefonide päritolude ja garantii kohta, vastuseks anti lihtsalt telef.number, kahtlen kas keegi üldse küsimusest aru saigi.

http://www.okidoki.ee/item/4604910/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kroonu
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2012




sõnum 18.11.2015 16:18:18 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas keegi sellisest firmast on miskit kuulnud nagu Medimarkt ( kui on muidugi firma). Küsisin neilt infot telefonide päritolude ja garantii kohta, vastuseks anti lihtsalt telef.number, kahtlen kas keegi üldse küsimusest aru saigi.

http://www.okidoki.ee/item/4604910/



okidokis müüb kasutaja "mediamarkt" (mitte segamini ajada suure saksa ketiga), müüb eraisik ja väidetavalt soomest "poest" ostetud telefonid (jäi selgusetuks, millisest poest... väidetavalt garantiiga tegeleb eesti samsungi esindus Tallinnas turi tänaval.
natuke palju raha ära anda kahtlasevõitu garantii eest, kuigi öeldi, et ostuarve tuleb kaasa...

kui kellelgi on infot, kust saaks soodsalt 32/64 edge isendi, vihjed teretulnud.
icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.11.2015 17:21:29 vasta tsitaadiga

kroonu kirjutas:
hugo kirjutas:
Kas keegi sellisest firmast on miskit kuulnud nagu Medimarkt ( kui on muidugi firma). Küsisin neilt infot telefonide päritolude ja garantii kohta, vastuseks anti lihtsalt telef.number, kahtlen kas keegi üldse küsimusest aru saigi.

http://www.okidoki.ee/item/4604910/



okidokis müüb kasutaja "mediamarkt" (mitte segamini ajada suure saksa ketiga), müüb eraisik ja väidetavalt soomest "poest" ostetud telefonid (jäi selgusetuks, millisest poest... väidetavalt garantiiga tegeleb eesti samsungi esindus Tallinnas turi tänaval.
natuke palju raha ära anda kahtlasevõitu garantii eest, kuigi öeldi, et ostuarve tuleb kaasa...




Liiga ilus jutt, mida uskuda. Soomest ostetud telefonil kohe kindlasti ei toimi Eesti garantii icon_smile.gif Hind on muidugi hea


icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 18.11.2015 19:41:12 vasta tsitaadiga

Ma ei ole siiamaani aru saanud kust tuleb jutt, et garantii on imei alusel ja ostuarvet vaja ei ole. Mul päris mitu telefoni garantiis käinud ja iga jumala kord saadetakse pikalt kui palun neil ostuarve asemel imei koodi kasutada garantii tööde tegemiseks. Olen rääkinud kaupluses kust ostsin(nemad lisa tasu eest olid nõus andmebaasis tuhlama minu nimel ostetud seadmele arve koopia tegemisel) ja olen ka otse mttc käinud- pole ostuarvet kaasas siis tasuline remont.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.