Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Soovitage head portable password manager'i, Sticky Password Premium äkki. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 14.10.2015 23:54:29 Soovitage head portable password manager'i, Sticky Password Premium äkki. vasta tsitaadiga

Alustuseks niipalju, et pole enne erinevaid paroolihaldureid proovinud. Tahaks mingit head paroolihaldurit mis võimaldaks lisaks ka mõned märkmed teha ning oleks portable. Vahet pole kas tasuta v tasuline eluaegne litsents, mulle need aasta/kuu maksetena asjad ei meeldi.
Vaatasin, et hetkel Sticky Password Premium eluaegne litsents 44.98 euri https://www.stickypassword.com/ kas see oleks ok valik? Installisin "Sticky Password Premium" prooviversiooni virtuaalmasinase, hea selge kasutajaliides ja seadete rägastikku ei upu kah ära. Lisaks teeb proge ise varukoopiaid su kettale. Portable valik oli kah võimalik proge seest teha. Mulle see kõik meelds.
Mis nagu imelik tundus Sticky Password'i juures oli see, et nende väitel nad master password'i ei salvesta ja kõik on turvaline, aga veebilehe kaudu oma kasutajakontole sisselogides https://my.stickypassword.com/login seal kus lahter E-mail (StickyID) paned näit oma E-mail'i ja pärast avaneb lahter kus tahetakse ikka su master password'i. Selleks, et nad saaks veebi kaudu mu paroole ja märkmeid sisaldavat faili sync'ida ei oleks mu master password otseselt vajalik, vähemalt ma arvan nii ... kuidagi nagu lohku tõmbamise maik jääb asjale külge icon_eek.gif


Soovitage midagi asjalikku peale LastPass'i, arvan, et see ei meeldi mulle. Võibolla on midagi asjalikku ja vähemtuntud mida googeldamise "best portable password manager" jts käigus nii lihtsalt ei leia. Ja veebi kaudu sync pole väga oluline.
Võibolla oleks pidanud tarkvara alla postitama, aga samas jälle turvateema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.10.2015 12:04:05 vasta tsitaadiga

LastPassi tasulist just kasutangi. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 16.10.2015 12:05:45 vasta tsitaadiga

RoboForm
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 16.10.2015 12:11:13 vasta tsitaadiga

Kui sa portable all mõtled, et saab ka mälupulga peale panna, siis mina kasutan selleks KeePassi.
Firefox on ka portable ning KeePassi ja Firefoxi vahelise plugina KeeFoxi saab ka nii tööle panna, et töötab igast asendist!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2015 12:39:48 vasta tsitaadiga

KeePass on hää. Ning lisaks sama andmebaasi faili saab kasutada ka Androidi versiooni peal.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011



Online

sõnum 22.10.2015 23:46:57 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
KeePass on hää. Ning lisaks sama andmebaasi faili saab kasutada ka Androidi versiooni peal.


Usun, et KeePass on hea.
Portable huvitab mind rohkem sellepärast, et dualboot arvutis saab sellega mugavalt majandada. Androidi versioon tuleb kasuks, aga pole hetkel oluline kuigi mobla olemas.
Sirvisin paar päeva ajaviiteks enamjaolt Softpedia saidil erinevaid paroolihaldureid. Mind huvitaks rohkem taoline proge mis oleks nii paroolihaldur ja saaks ka erinevaid märkmeid eraldi teha, KeePass'il märkmete võimalus kahjuks puudub. Leidsin päris huvitava portable proge, lisaks paroolidele ja märkmetele on võimalik erinevaid faile lisada soovi korral.
Kodukas: http://www.alternate-tools.com/pages/c_passdb_portable.php?lang=GER (installi versioon kodukal on ka olemas)
Softpedia: http://www.softpedia.com/get/Security/Password-Managers-Generators/Portable-Alternate-Password-DB.shtml
Androidi versioon võimaldab sama andmebaasi faili kasutada: http://www.alternate-tools.com/pages/c_passdb_android.php?lang=ENG
Selline lihtne ta on ja backupi kah automaatselt andmebaasist ise ei tee, aga taoliste progede poole ma tüürin. Eks sirvin erinevaid progesi veel huvipärast.
Mis te muidu sellest arvate Portable Alternate Password DB v2.035?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Soovitage head portable password manager'i, Sticky Password Premium äkki.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.