Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Pebble nutikellad. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kaotaja
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 31.08.2015 10:36:37 Pebble nutikellad. vasta tsitaadiga

Kas olete kasutanud Pebble nutikellasid?

Endal on hetkel Pebble Time.

Kopeerin reklaamteksti:
• Aku kestab 7 päeva;
• Veekindel kuni 30 meetri sügavuseni;
• Värviline, pidevalt aktiivne e-paberist ekraan – kõik on hästi nähtav isegi eredas päikesevalguses;
• Kriimustustevaba korpus ja uus disain – ümar, ergonoomiline ja 20% õhem kui eelkäijad;
• Aktiivsus- ning unemonitor;
• Mikrofon hääle salvestamiseks ning kiireks reageerimiseks;
• Muusikarakendused. Pebble kellad ühilduvad Pandora®, iHeartRadio® ning teiste rakendustega;
• Ühildub Android ning iOS seadmetega ning paljude rakendustega. Pebble rakendustepoest leiate üle 8000 rakenduse.



Mida ägedat te nendega teinud olete?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 07.09.2015 09:27:55 vasta tsitaadiga

Kuidas rahul oled? Endal plaanis Pebble Time Steel soetada.
_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuzza
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2015 15:29:15 vasta tsitaadiga

EDIT: kõik minu mõtted Pebble Steelist lühivideo näol:


Link


viimati muutis cuzza 23.09.2015 23:43:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 10.09.2015 13:57:10 vasta tsitaadiga

Endale soetasin aasta tagasi ühe hiina kella (Weloop Tommy) ja nüüd ei taha ka kuidagi ilma nutikellata toimetada. Väga mugav näha kes helistab ja kirjutab. Märkasin ka, et Klick müüb sama hinnaga mis tootja enda pood kuid Time Steel pole veel valikus.
_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vants...
HV vaatleja
Vants...

liitunud: 25.10.2011




sõnum 10.09.2015 22:20:47 vasta tsitaadiga

Mul on olnud kaks aastat esimene Pebble. Üpris rahul.

Originaalrihm purunes umbes aastaga. Kuna rihmad on vahetatavad siis polnud probleemi. Aku peab ikka umbes seitse päeva vastu, samas pole ma väga suur kasutaja ka. Rakendustest kasutan vaid stopper, timer ja GymTimer (seeriate lugemiseks ja puhkeaegade jaoks) ja vahel ka muusikajuhtimist. Varem oli mul ka Pebbler (telefonis), mis andis uuesti ühendamisel teada, kas on vastamata kõnesid või sõnumeid. Nüüd on see rakendus kadunud. Rakendust või viisi kuidas teha seda, et kui kell uuesti ühendub telefoniga siis antakse teada mis vahepeal nägemata jäi siis võiks jagada.
Sõnumeid ma loengi peaaegu et ainult kellalt. Sama kehtib ka väiksemate meilide ja meeldetuletuste puhul.

Kas ma vahetan Pebble Time peale? Arvatavasti mitte. Esimene seeria on minu jaoks ikka veel piisavate võimalustega. Kas nüüd näha sõnumit või tulevat kõne värviliselt ekraanilit või mustvalgelt... ma võtan selle mis mul on. Kui keegi mõtleb, kas osta Pebble või mõni muu nutikell, siis esimese seeria Pebble on üpris odav. Plastist katte/ klaas, kipub natuke kriimuliseks ajapikku minema. Samuti mõned ütlevad, et see näeb kole välja. Ma loodan, et Timeline (Time funktsioon, et saab vaadata, mis tulemas on) ikka tuleb vanadele Pebble'itele ka (nagu siin näidatakse).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 19:35:40 vasta tsitaadiga

Minul on nii esimene Pebble Steel kui ka Pebble Time. Time on õhem ja käe peal mugavam, Steel samas stiilsem, ja minu kogemuste järgi peab aku ikkagi paremini. Viimasel ajal on siiski Time käe peal olnud kogu aeg.

Aga teadmiseks - välja tuli ka ümmargune Pebble Time Round, mis on eriti õhuke, aga akut ainult 2 päeva - http://www.theguardian.com/technology/2015/sep/23/pebble-time-smartwatch-announced
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 20:16:51 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Minul on nii esimene Pebble Steel kui ka Pebble Time. Time on õhem ja käe peal mugavam, Steel samas stiilsem, ja minu kogemuste järgi peab aku ikkagi paremini. Viimasel ajal on siiski Time käe peal olnud kogu aeg.

Aga teadmiseks - välja tuli ka ümmargune Pebble Time Round, mis on eriti õhuke, aga akut ainult 2 päeva - http://www.theguardian.com/technology/2015/sep/23/pebble-time-smartwatch-announced


Kui suur umbes aku pidamise vahe Steel vs Time? 10, 20, 30%?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 21:32:35 vasta tsitaadiga

Keeruline öelda, peamiselt paistis silma nt Endomondot kasutades - vahest suutsin sel juhul kahe-kolme päevaga Time'i aku tühjaks saada, aga võibolla oli see tingitud ka sellest, et uut kella sai ikka rohkem näpitud. Viimasel ajal pole nii palju Endomondot kasutanud, seega ei oska öelda, kas asi on paranenud. Aku peab nii 4 päeva, viimasel ajal olen vahest ka 5 kätte saanud, sest uuemate firmwaredega on ta natuke säästlikumaks muutunud - kui pikka aega seda ei liiguta, lükkab bluetoothi välja jne.

Steel pidas 5-6 päeva peaaegu alati vastu, kusjuures üldiselt 24/7 oli käe peal. Time'i võtan enamjaolt kodus käelt maha, sest silikoon pole nii mugav, kui Steeli nahkrihm.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2015 10:56:40 vasta tsitaadiga

Kui keegi märkab Time Steel'i kuskil hea hinnaga siis võiks märku anda. Huvitaks just koos metallrihmaga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2015 17:20:54 vasta tsitaadiga

Viimase firmwarega on mul mingi jama, Time aku on 15 tunniga 60% peale kukkunud :S

Draqula, metallrihmaga varianti minumeelest polegi veel kuskilt saada, isegi kickstarteri backerid pole neid vist kõik kätte saanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Pebble nutikellad.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.