Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.07.2015 16:41:34 vasta tsitaadiga

Number õige, suunakood oli vist automaatselt seal. Aga õnneks sai Uus Meremaa suppordiga sain korda. Andsid mulle vajalikud koodid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rollkoll
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2013




sõnum 31.07.2015 01:02:54 vasta tsitaadiga

Tere!
Kui hakata varsti juba mõtlema FIFA16-mne peale siis oleks mul siuke küsimus:
Et kas oleks mõtet osta läbi origini seda deluxe versiooni või oleks mõttekam see tavaline versioon?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.07.2015 01:10:05 vasta tsitaadiga

rollkoll kirjutas:
Tere!
Kui hakata varsti juba mõtlema FIFA16-mne peale siis oleks mul siuke küsimus:
Et kas oleks mõtet osta läbi origini seda deluxe versiooni või oleks mõttekam see tavaline versioon?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=649597

seal teemas mainisin ka, et läbi vpni on võimalik originist soodsalt saada

fifa 15 ostes sai sealt varakult preloadi kätte ja vaat et odavamalt, kui mujalt urgastest, lisaks õnnestus tänu varajasele preloadile ka korea vpniga 2 päeva varem mängu alustada

võid vaadata siin samas teemas aktiivsust millalgi alates 21.09.2014


aga fifa 16 jutt uude teemasse, ei ole mõtet seda surnud hobust peksta, kui just f15 ei jutusta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ProTec
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.08.2015 15:54:49 vasta tsitaadiga

Kohtusin täna Tugevad FC-ga div-2s, mäng oli päris pingeline ja närvesööv. Vastas oli tots neymar ja poolajal tuli zlatanipoiss ka sisse, ise lasin mid-range bundesliigaga.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 20:07:07 vasta tsitaadiga

Mängisin kolmandat hooaega TSV 1860 Müncheniga manager careeri ja jõudsin Champions Cupi 1/16 finaali. Esimene mäng Arsenali vastu - võit 3:1. AGA tuli välja, et see mäng oli hoopis 1/16 paari teine mäng. Esimese eest oli Arsenal 5:0 võidu kirja saanud. WTF?! Sellist mängu ei ole toimunud (käisin veel isegi hooaja kalendri üle, et äkki kogemata olen Sim Match vajutanud, aga mida ei ole, seda ei ole). Turniiri teekond saigi otsa, sest väidetavalt oli 2 mängu peetud ning tulemused kirjas. Ikka mõnusalt vigane on see mäng. Manager career oli ainuke asi, mida ma FIFA15 veel aeg-ajalt mängisin, aga nüüd saatsin selle ka kuradile. Üks õnnetuse hunnik on FIFA15.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2015 20:13:23 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Mängisin kolmandat hooaega TSV 1860 Müncheniga manager careeri ja jõudsin Champions Cupi 1/16 finaali. Esimene mäng Arsenali vastu - võit 3:1. AGA tuli välja, et see mäng oli hoopis 1/16 paari teine mäng. Esimese eest oli Arsenal 5:0 võidu kirja saanud. WTF?! Sellist mängu ei ole toimunud (käisin veel isegi hooaja kalendri üle, et äkki kogemata olen Sim Match vajutanud, aga mida ei ole, seda ei ole). Turniiri teekond saigi otsa, sest väidetavalt oli 2 mängu peetud ning tulemused kirjas. Ikka mõnusalt vigane on see mäng. Manager career oli ainuke asi, mida ma FIFA15 veel aeg-ajalt mängisin, aga nüüd saatsin selle ka kuradile. Üks õnnetuse hunnik on FIFA15.
see on küll esmakordne lugu icon_rolleyes.gif
career mootor on neil juba pikka aega sama olnud ja pole veel sellist viga kuulnud ega kohanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.08.2015 22:40:09 vasta tsitaadiga

Sul polnud Arsenaliga mängu jaoks piisavalt(18) meest konditsioonis ja Arsenal sai loobumisvõidu?
Ma ise F14-15 peale vähemalt 20 hooaega teinud ja pole mitte ühtegi kummalist asja juhtunud.
Erinevate loobumisvõitude(või reeglite vastaste tegude) puhul vormistatakse 5-0 tulemus tavaliselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2015 22:45:13 vasta tsitaadiga

seda juhtus, et polnud võimalik mängida, kuid tulemus oli 3:0 minu kahjuks
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2015 23:18:48 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sul polnud Arsenaliga mängu jaoks piisavalt(18) meest konditsioonis ja Arsenal sai loobumisvõidu?
Ma ise F14-15 peale vähemalt 20 hooaega teinud ja pole mitte ühtegi kummalist asja juhtunud.
Erinevate loobumisvõitude(või reeglite vastaste tegude) puhul vormistatakse 5-0 tulemus tavaliselt.


Sellisel juhul peaks see tabelis ikka kajastuma (või mingisugune teade ehk postkastis olema). Pealegi sellist olukorda mul ei saanud olla, sest meeste puudust mul ei ole olnud (lisaks pingile on reservis alati paar mängukõlbulikku olnud).

Tundub, et siiski on levinud bug http://www.reddit.com/r/FifaCareers/comments/2icx0s/career_mode_glitches_megathread/
Ise arvasin samuti, et mingi seos võib olla rahvusmeeskonna juhendamisega (poole hooaja pealt võtsin lisaks klubile Brasiilia koondise oma hoole alla).

Üks äärmiselt lohakas "viga" on seal veel: 1860 Müncheni kodustaadion on samuti Allianz Arena, aga kui mina kodus mängin, siis kommentaatorid hõikavad päris tihti vahele mingitest paralleeluniversumi Allianz Arenal toimuvatest Bayerni mängudest icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 03.08.2015 07:36:12 vasta tsitaadiga

Siis küll, ma ise rahvuskoondist pole viitsinud kunagi juhendama hakata(liiga palju mänge per hooaeg jne icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2015 22:54:18 vasta tsitaadiga

tegin üle pika aja taas fifat, head mehed kõik klubis olemas, kuid 35k coini oli ja lootsin saada pakist douglas costat, sittagi
panin siis nendest coinidest meeskonna kokku ja sain div7's üle häda viigi kätte icon_lol.gif



veel üks viik icon_lol.gif
poolakas siunas mängu läbi mikri pidevalt

_________________
☠


viimati muutis libe 04.08.2015 23:16:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.08.2015 23:02:19 vasta tsitaadiga

Bayerni Costat tahtsid saada?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2015 00:09:03 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Bayerni Costat tahtsid saada?
jah, maximiga hea futi tempos 5star skille harjutada

nüüd siis taas sellise meeskonna vastu 1:1 viik
next gen goalkeeper handicap on nii karm, et imestan ise, kuidas väravavaht igast asendist palle ära nopiib icon_lol.gif
juba kolmandat mängu järjest keeper üle 9,5 motm
mis kõige hullem, siis mu meeste fitness on ka veel <80 icon_biggrin.gif



aga sellise vastu ei õnnestunud enam kuidagi, 75/67
sattusin vist samasse handicapi gruppi - minu keeper ei saanud ühtegi puudet vist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 05.08.2015 10:40:07 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal järjest ostan ja müün mängijaid, et kõik huvitavad tüübid saaks ära testitud.
Uus squad siis selline:(mõnusalt tummised paugutajad) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.08.2015 23:14:33 vasta tsitaadiga

eino perse, tiitel pmst käes, aga siis tuleb mingi ibarbo-doumbia-gervinho squad
sitta kah, kaitses saan vaat, et isegi hakkama, kuid iga minupoolne pealelöök oleks nagu power bar tundlikkus põhjas
lihtsa penalti lõin ibraga nii mööda, et pole varem isegi Tenistega tahtlikult väravast nii kaugele löönud
tots lacazette lõi kerge puudutusega 7 meetri pealt üle värava

ja siis, kui närv juba must, siis ibarbod ja doumbiad trügivad kaitsest läbi, nagu nuga võist icon_mad.gif
1 mäng veel tiitlini, kuid homme ka päev

täna siis esimene mäng, vastasel selline enamvähem premier squad, ei mingeid erikaarte
läks esimesel poolajal juhtima ja kaunis raske oli vastu hakata, ei tulnud skillid ka meelde, kuna pikka aega mängimata
siis tüüp kustus mitmeks minutiks ja lasi mul hoolega ette minna - kõht lahti või puldi patakad tühjad, anyway mingi hetk ärkas ja siis pani forfeit - sain võidu kirja ja sain ka tiitli icon_rolleyes.gif

täna sain esimese haledalt lutti, mingi kummaline mäng, kui meestega palli vahelt soovisin võtta, siis ei astutud palli, vaid alati mööda
lõppes 2:5 kaotusega
teine mäng 5:0 võit
milles siis minu keeper esines väga osavalt, kuid siiski ei suutnud palli püüda... nagu wtf


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 13.08.2015 12:47:20 vasta tsitaadiga

ProTec kirjutas:
Kohtusin täna Tugevad FC-ga div-2s, mäng oli päris pingeline ja närvesööv. Vastas oli tots neymar ja poolajal tuli zlatanipoiss ka sisse, ise lasin mid-range bundesliigaga.


ProTec, Mis see tulemus lõpuks jäi? Vahetused teen üldiselt siis, kui mäng "keeruline" ja vaja mingid muudatusi teha - sellest järeldan, et sain kotti. icon_lol.gif
Ma pole viimased 2 nädalat enda mängu korralikult käima saanud. Div2 mitu hooaega paigal olnud, parim oli Div1 ja 16 punkti vist.
Nüüd (üle)eile kukkusin Div3 tagasi. Ennem FIFA 16 tahaks selle Div1 tiitli kätte saada.

Neymari kohapealt, BBVA TOTSi ajal coine oli alles ca 17-18k. Võtsin 2x 7.5k pakki, mis läksid kohe FIFA surnuaeda, kolmanda paki coinid kraapisin kokku quick sell'i tehes ja siis ta tuli.
Parim mängija ennem Neymari oli TOTS Bolasie ~100k.

Viimased 200+ mängu enam-vähem selle meeskonnaga mänginud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.08.2015 13:00:31 vasta tsitaadiga

OnuUno89 kirjutas:
ProTec kirjutas:
Kohtusin täna Tugevad FC-ga div-2s, mäng oli päris pingeline ja närvesööv. Vastas oli tots neymar ja poolajal tuli zlatanipoiss ka sisse, ise lasin mid-range bundesliigaga.


ProTec, Mis see tulemus lõpuks jäi? Vahetused teen üldiselt siis, kui mäng "keeruline" ja vaja mingid muudatusi teha - sellest järeldan, et sain kotti. icon_lol.gif
Ma pole viimased 2 nädalat enda mängu korralikult käima saanud. Div2 mitu hooaega paigal olnud, parim oli Div1 ja 16 punkti vist.
Nüüd (üle)eile kukkusin Div3 tagasi. Ennem FIFA 16 tahaks selle Div1 tiitli kätte saada.

Neymari kohapealt, BBVA TOTSi ajal coine oli alles ca 17-18k. Võtsin 2x 7.5k pakki, mis läksid kohe FIFA surnuaeda, kolmanda paki coinid kraapisin kokku quick sell'i tehes ja siis ta tuli.
Parim mängija ennem Neymari oli TOTS Bolasie ~100k.

Viimased 200+ mängu enam-vähem selle meeskonnaga mänginud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga korralik joppamine icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2015 23:44:09 vasta tsitaadiga

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b7A3MJagCvpk55pnmARkvzwT_fh1t9-pxuOLyXcCW7M/pubhtml

keda siis veel fut 15's transferid huvitavad thumbs_up.gif

samas market on surnud

ja price range pole ka muudetud thumbs_down.gif


MOTM Depay incoming thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 28.08.2015 10:10:54 vasta tsitaadiga

Kellelgi nende hulgast kedagi mulle müüa ei ole? icon_lol.gif
(v.a Ibra)



Vastu võin müüa TOTY Di Maria, roosa Eriksen, roosa Sturridge või tots Bolasie.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2015 16:01:58 vasta tsitaadiga

Mul Bayern Costa ja ManU Depay olemas. thumbs_up.gif Costat keegi ei taha vahetada?
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2015 16:07:02 vasta tsitaadiga

Kurat küll milleni Fut sel aastal jõudnud on icon_biggrin.gif Tikutulega aja kusagilt foorumist kaarte taga, sest marketis neid lihtsalt ei eksisteeri.
Mul on Bayerni Vidali vaja icon_cry.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2015 16:14:06 vasta tsitaadiga

Shaqiri Xherdan Stoke City on mul ka veel olemas.
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2015 16:16:11 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Kellelgi nende hulgast kedagi mulle müüa ei ole? icon_lol.gif
(v.a Ibra)



Vastu võin müüa TOTY Di Maria, roosa Eriksen, roosa Sturridge või tots Bolasie.
toty silvat nägin ükspäev marketis, väga krõbe polnudki
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 28.08.2015 20:49:55 vasta tsitaadiga

Futwizist näeb ilusti õigeid price range'sid(selle krõbe kommentaar kohta). Ainsana puudu hetkel ongi ainult toty Silva... JA paranoilisena läksin panin marketis veel ühe searchi ja just saingi toty silva kätte icon_lol.gif thumbs_up.gif
Aga üldiselt see snaipimine või kaartide defitsiit on omamoodi mõnus nähtus... kui viitsimist peale passida siis võib leida hea raha eest ikka igast häid asju... täna sai veel näiteks toty Kroos ligi võetud 130k eest icon_biggrin.gif

Aga jah, mõnus on teha üks concept squad mängijatega keda tahad(extinct/defitsiit mängijad) ja siis neid järjest korda-mööda järjepidevalt otsima hakata marketilt... minu tänane saak:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2015 22:06:29 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Futwizist näeb ilusti õigeid price range'sid(selle krõbe kommentaar kohta). Ainsana puudu hetkel ongi ainult toty Silva... JA paranoilisena läksin panin marketis veel ühe searchi ja just saingi toty silva kätte icon_lol.gif thumbs_up.gif
Aga üldiselt see snaipimine või kaartide defitsiit on omamoodi mõnus nähtus... kui viitsimist peale passida siis võib leida hea raha eest ikka igast häid asju... täna sai veel näiteks toty Kroos ligi võetud 130k eest icon_biggrin.gif

Aga jah, mõnus on teha üks concept squad mängijatega keda tahad(extinct/defitsiit mängijad) ja siis neid järjest korda-mööda järjepidevalt otsima hakata marketilt... minu tänane saak:
võta siis juba mandanda ka ära thumbs_up.gif icon_lol.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.