Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 13.04.2015 12:42:33 vasta tsitaadiga

Kui kirjale ei vasta ju siis pole hinda sobiv... Võibolla tuleb selliseid pakkumisi niipalju, et lihtsalt näiteks telefoni taga üldse ei vaevugi kõigile vastama...
Või tõesti tulen alles kolme päeva pärast koju, olen kuskil välismaal...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2015 13:31:41 vasta tsitaadiga

Appi appi neutraalne, hüppaks alla kuskilt icon_cry.gif
See ei ole ju lihtsalt lampi mingi reiting vaid sellega käib koos kommentaar. Keda huvitab loeb läbi ja arvab ise mis arvab. Ärge põdege kogu aeg nende mittepositiivsete pärast, ega 100+ positiivset pole ka mingi näitaja.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2015 14:22:51 vasta tsitaadiga

Kuripaha kirjutas:
Tere

Küsin targematelt inimestelt nõu. Kas selline asi on normaalne kui saadetakse sellise sõnastusega pakkumine.

tsitaat:

... 1TB WD "Black"

Hind: 40€ (+ saatekulud)
... NB! ... hind alandamisele ei kuulu ja kui 3 päeva jooksul pole oma otsusest teada andnud, siis saad vastava neutraalse kommentaari profiili ...
... mul on juba kopp.gif nendest ärikatest kes soovivad pakkumisi PS'i ja siis jäetakse soovitud kaupade pakkujad lihtsalt "ripakile" ... viisakas oleks siiski vastata ... ka äraütlev vastus on vastus.


parimat
Iff






Kui keegi mulle sellise sõnastusega pakkumise saadaks, siis ma võtaks selle tsitaadi ja kleebiks koos negatiivsega talle endale profiili selle. Väljapressijatega äri ei tee põhimõtteliselt.

Samas ei saa välistada et teil juba eelnevalt mingeid "sooje" suhteid pole olnud.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.04.2015 12:22:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Appi appi neutraalne, hüppaks alla kuskilt icon_cry.gif
See ei ole ju lihtsalt lampi mingi reiting vaid sellega käib koos kommentaar. Keda huvitab loeb läbi ja arvab ise mis arvab. Ärge põdege kogu aeg nende mittepositiivsete pärast, ega 100+ positiivset pole ka mingi näitaja.


Kui keegi tuleb ja sulle sisuliselt ilma asjata paneb neutraalse hinnangu... ja siis kommentaaris teeb sind sõnadega nii maatasa nagu sa oleks viimne pätt jne... Kas suhtud siis samamoodi asjasse, et "ah mul suva" ?




Täiesti esimest korda tegi antud isik mulle pakkumise ja varasemaid kokkupuuteid omateada ei ole. Praeguseks hetkeks sain inimesega juba asjad kenasti selgeks räägitud.
Aga see pole esimene kord kus tullakse täiesti ebaõiglaselt sind lihtsalt mustama... Neid kelle tagasisides selliseid hinnanguid ja ilma asjata ära panemisi olen näinud, on ikka palju.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2015 12:32:03 vasta tsitaadiga

Ei, ma kirjutan oma arvamuse järgi. Kui keegi tahab ennast mu profiilis lolliks teha, ega mul kahju ei ole.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 28.07.2015 22:43:10 vasta tsitaadiga

Kas see oleks publiku arvates "parem HV" kui reeglite vastu eksinud saaksid end parandada? Praegusel hetkel ei anta võimalust vaid teemad pannakse kohe kirstu. Ma võiks maailmast miljon näidet tuua kus sellega analoogne sündmus-tagajärg seos on täiesti ebaproportsionaalselt karm. Eriti kui mina olen siin klient? Ainult "reeglite mitteteadmine ei vabasta blablabal.." plaadi keerutajad jätke oma positius praegu tegemata.

Mul oli siin üks case mis võibolla polegi väärt seletust (väga piiripealne ning tõlgendamise koht AH/OK jne. Päris piinlik oli muidu aktiivse HV-mode lakoonilisi & kantselliitlike vastuseid lugeda PS-s),
kuid proovisin üleüldisemalt laiemalt sõnastada oma küsimuse/mure ja loeks mida arvatakse.
Üks vastavasisuline teema on aga juba eos diskusssiooniks paraku kinni pandud:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8594215#8594215

Annab hästi vihjeid mida antud olukorra lahendamiseks saab teha.
Samuti oleme kohanud foorumis "lillade täppidega" postitusi mis mingi aja jooksul kaovad jne.
Isegi kui saaks praegust "kirstus olevat" teemat reeglitekohaseks editeerida oleks sellest okei, kasvõi krediidi uuesti maksmisega.

Vähemalt ei lähe kaotsi kõige väärtuslikum - aeg mida ma postituse tegemiseks kulutasin.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 09.04.2002




sõnum 28.07.2015 23:49:34 vasta tsitaadiga

Siin on isegi selliseid inimesi kes kirjutavad negatiivse ärilise kommentaari mitteärilise konflikti puhul, niimoodi saab rohkem sit.a keerata.
Mul üks selline kirjutas, et ma tõstan kunstlikult hinda kellegi müügiteemas, täielik bluff. Mingi 10% inimesi on ebardid, see on fakt ja sellistega suheldes saad negatiivse kui oled aus.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.07.2015 00:57:18 vasta tsitaadiga

KrikU, tasuta kingitud teema ei vääri selliseid "küünlaid" ja "pirne".
Tasuta teemade eelduseks on range reeglitest kinni pidamine.
Kui pole kindel, kas teema on reeglitega kooskõlas või mitte, tee tasuline teema. Kui soovid tasuta teemat, siis vii end kurssi reeglitega.
Juhin tähelepanu, et tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks/hulgiteemaks, tehniliselt on see võimatu.
Palun saa aru, et tasuta teemadest me ei elatu. Kas me peaksime kõik tasuliseks tegema, et selliseid probleeme eos vältida?
Teiseks, moderaatorid teevad oma tööd altruismist ja vabast ajast. Tasuta teemad ei käi sellega kokku.
Kui HV tasuta(rangelt reeglitele vastav) või tasuline teema tundub kallis, palun äritseda mujal portaalides.
Üldiselt sellisest suhtumisest tundub järjest enam, et tasuta teemadest tuleb loobuda, kui ei suudeta reeglitest kinni pidada. icon_neutral.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2015 03:21:35 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Vähemalt ei lähe kaotsi kõige väärtuslikum - aeg mida ma postituse tegemiseks kulutasin.
Kõnealuse kuulutuse sisu on sul vormistatud puhtalt tekstipõhisena - ei ole seal tüütut bb-code'i (pisipildi linke viitega originaalile, värvilisi tähti jms) ning kuna uue, tasulise teema oleksid pidanud niikuinii tegema, siis varasema põhja kopeerimine, mis võtab paar sekundit, ei võta ju tükki küljest..
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2015 12:47:18 vasta tsitaadiga

KrikU, vastus on sealsamas viidatud postis, kui anda võimalus siis muudkui anda ja anda aga midagi ei muutu.

Aga kui teema on prügis, miks mitte ei võiks teemaalgatajal sellele veel ligipääs olla? Kasvõi x krediidi eest või muudel ahistavatel tingimustel? Mõni näeb ikka kurja vaeva oma äriteema vormistamisega.

soodent, sa oledki sitamagnet, harju sellega ära juba.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.07.2015 12:49:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kui teema on prügis, miks mitte ei võiks teemaalgatajal sellele veel ligipääs olla?

teema autoril ongi ligipääs ju olemas, lihtsalt esimest postitust muuta ei saa (kolm korda võid arvata, mis kaalutlustel see lubatud pole)
Kui vaja algset koodi, siis mode saab selle saata privasse.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2015 12:50:04 vasta tsitaadiga

Eem.. siis ei olegi ju probleemi et aeg raisus icon_rolleyes.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 29.07.2015 12:54:24 vasta tsitaadiga

Mina see kurja juur olin.
Kordan veel, tehtud oli tasuta teema, krediidi kaotust polnud.
Kuna komponentide koguväärtus ületas 70 euri, oleks pidanud nagunii tegema tasulise teema.
Uue kuulutuse tegemisel saad lihtsalt kopeerida vanast kogu teksti, nagu mainitud polnud seal mitte ühtegi asja mis copyga kaasa ei tule.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2015 13:09:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Juhin tähelepanu, et tagantjärgi ei saa teemat teha tasuliseks/hulgiteemaks, tehniliselt on see võimatu.

Võimatu see pole, kuigi teadud piiride raames võib see tõesti väga keeruline olla.

ot:
Eeldades, et HV foorumi äriteemad toovad natukenegi raha sisse, võiks mõelda natuke kaugemale. Pikemas perspektiivis oleks äkki mõttekas hoopis eraldiseisev süsteem kasutusele võtta, mis tegeleb äriteemade haldusega, kui foorumisoft liigseid piiranguid seab? Vajadusel saab ju täiendavaid liidesed teha, et lõppkasutaja jaoks väga palju ei muutuks ning ostumüügi teemad oleksid endiselt osa HV foorumist.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.07.2015 13:10:42 vasta tsitaadiga

iFlop, see eeldab arendust ja arendus teatavasti tänapäeval on väga väga kallis.
Meil on kõik ressurssid suunatud praegu uue HV arendamisele.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 29.07.2015 15:11:49 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Eem.. siis ei olegi ju probleemi et aeg raisus icon_rolleyes.gif


Ses suhtes siin liikus jah tõestus selles suunas, et ma tõesti saan oma teemat veel "enda postituste" alt leida siiski. Mitte tehniliselt teadlikul kasutajal võib tekkida probleem posituse leidmisega.
Ma algselt ikka kopeerisin ka teema lingi ja sealt siis saan vajadusel texti kätte. Kui juba kirstus teema oli, siis esimesena viskasingi lingi broweserisse ja seejärel kopisin oma loodud sisu ka lisaks.

Ma soovitan siinkohal ka arvestada asjaolu, et mis (mitte positiivseid) emotsioone mis selliselt talitamise puhul tekivad icon_idea.gif Õnneks Tanel sellele vihjas (kuulutamist veel 'karmimaks' muutes - mina pole vastu), ilmselt pole ma esimene ega ka viimane kes siin antud teema üle kobinat tekitab.

Ootame siis mida uus HV tuua võiks, avaleht uuenes ju üsna hiljuti icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.