Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei Honor 4X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 03.07.2015 20:20:10 Huawei Honor 4X vasta tsitaadiga

Huawei Honor 4X

Spoiler Spoiler Spoiler


Specs:
- 1.2 GHz Snapdragon 410 MSM8916 Quad Core Processor
- 2GB RAM
- 5.5-Inch HD IPS Touch Display
- Dual Micro SIM
- 13MP Rear Camera With LED Flash
- 5MP Front-Facing Camera
- 4G LTE
- 8GB Internal Storage
- 3000 MAh Battery.


GSMArena link: http://www.gsmarena.com/huawei_honor_4x-6754.php

GSMArena review: http://blog.gsmarena.com/huawei-honor-4x-review/

Pakkumised: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=Honor+4X&submit=otsi&Type=products




Link


Arutelu, mida head ja mida halba on oodata 200€ nutitelefonist thumbs_up.gif[/spoiler]
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 20.07.2015 22:44:03 vasta tsitaadiga

Sai ka Elionist ligi võetud, kuna Z Ultra oli garantiis ja oli reisule midagi kaasa vaja. 199€ eest on telefoni küll ja küll. Dual SIM tugi ka minu jaoks väga thumbs_up.gif. Aku kestab ca 2 päeva kui mõistlikult näppida (4G sees).
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 21.07.2015 10:28:20 vasta tsitaadiga

Skewp, Ehk oskad mingeid miinuseid ja plusse välja tuua?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 21.07.2015 10:53:14 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Skewp, Ehk oskad mingeid miinuseid ja plusse välja tuua?


Võin oma subjektiivse arvamuse panna.

+ Dual SIM. Kasutan ka reaalselt kahte ja töötab kenasti.
+ Hind ilmselgelt.
+ Välimus päris soliidne, eriti tagumine pool
+ Kaamera parem kui Z Ultral nt (Z Ultrast on ilmselt kõik paremad muidugi...).
+ Pole mõttetuid appe nagu nt Samsung / Sony jms täis on topitud, ainult mõni üksik.
+ Ekraani päevavalguse käes paremini näha kui Z Ultral.
+ Aku kestvus
+ Miskine Motion Control, et saad standby (kui ekraan must on) peal ekraanile mingeid tähti tõmmata näpuga ja avab sellele tähele omistatud akna/appi. Võib-olla see teistel ka olemas, dunno.
+ Ostes kaitsekile peal (või see nüüd mingi levinud asi?)

- Langed ühiskonnas kõige madalamale sotsiaalsele astmele, kuna Sul on Huawei mitte 6+ või S6 Edge
- Wifi teema tundub gramm nõrgem kui S5, kuna seal, kus S5 sai veel kuidagi wifis olla, hakkas mul juba tõrkuma nett.
- Siia võiks veel kirjutada, et võiks ikka igast 4GB ram ja teemad olla, aga sellise hinnaklassi juures pole mõtet neid jutuks tuua.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 21.07.2015 16:13:38 vasta tsitaadiga

Pistsin ka sellise telefoni tasku...200€ eest tundub päris aus telefon. Tarkvara on üleüldiselt minu maitse järgi väga mõnus. P-mõtteliselt pole mingeid mõttetud appe topitud telefoni.
Välimuselt jah hea, mis põhiline, pole topitud kuhugi suurelt kirja huawei nagu seda meeldib teha samsungil näiteks. Suhteliselt stiilipuhas.
Eks pikemalt saab kirjutada mõne aja pärast, kui olen telefoni rohkem kasutanud. Hetkel esmamulje väga hea. Eelmine telefon oli Htc One X.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2015 16:26:08 vasta tsitaadiga

Panen ka oma 2 senti.
Kasutanud olen ~ 2nädalat.

+Aku minu kasutamise juures 3p (Tasker vähekene toimetab andmeside jms kallal, et oleks säästukas)
+Välimus väga ok ja justnimelt stiilipuhas
+2sim tugi, mis oli ostupuhul määrav toimib väärikalt
+ekraanikile oli ostes peal

- Menüünuppudel puudub taustavalgustus, see on isegi, et veidi häiriv ja nende olemasolu ei tohiks ju hinda tõsta üle 1€

Selle raha eest julgeks osta küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.07.2015 19:51:39 vasta tsitaadiga

Kuidas ekraan on võrreldes teiste 5.5 tollistega ja samsungi amoled ekraanidega? 5 tollised huawei hd ekraanid igastahes kõige ilusamad pole olnud.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 21.07.2015 22:01:24 vasta tsitaadiga

Htc One X Super IPS HD 312 ppi ja Huawei Honor 4X IPS HD 267 ppi vahel minu silm vahet üldse ei näe icon_biggrin.gif Htc on 4,7" ja huawei 5,5". Muidugi 1080p ekraan oleks toredam, aga 200€ eest on küll seda juba palju nõutud. Ehk mõjub 720p ekraan paremini aku vastupidavusele kah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 27.09.2015 12:13:08 vasta tsitaadiga

Sai ka see mudel ligi võetud. Praegu on müüdavad siis kaheksatuumsed. 200€ eest on telefoni küll ja veel. Nõme on see, et reklaamitakse kui mõlema simi pesa 4G võimekusega. Reaalsus on see, et teisel pesal ei saa üldse muuta ja istub 2g võrgus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 24.10.2015 16:34:35 vasta tsitaadiga

Kui hästi läheb, siis Honor 4x võib kaela saada Android 6.0 ehk nimega Marshmallow tarkvarauuenduse. Aga üldiselt olen peale 3 kuud kasutust rahul. Telefoni rohkem kui küll. Puudust tunnen aint OTG funktsioonist...to vähemalt mul ei toiminud. Kui kellelgi mingi kombinatsioon töötab, siis võib märku anda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.10.2015 13:59:42 vasta tsitaadiga

Ma suutsin eile enda oma maha pillata ja nüüd on klaas puru, aga display ise korras. Ja tundub, et Eestis ei vaheta keegi sellel ei klaasi ega ka kogu moodulit icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 15.12.2015 20:15:26 vasta tsitaadiga

Mind huvitab samuti see OTG tugi, netist nagu leidsin infot, et 8-tuumalistel on see tugi justkui olemas, aga tuleb eelnevalt mingi toiming veel läbi teha, et see tööle saada? Eelkõige tahaks ühte kaamerat(endoskoop) telefonis toimima saada:). Seega kui keegi on näppinud seda funktsiooni sellel telefonil siis jah jagage kogemusi icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 20:32:54 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
Mind huvitab samuti see OTG tugi, netist nagu leidsin infot, et 8-tuumalistel on see tugi justkui olemas, aga tuleb eelnevalt mingi toiming veel läbi teha, et see tööle saada? Eelkõige tahaks ühte kaamerat(endoskoop) telefonis toimima saada:). Seega kui keegi on näppinud seda funktsiooni sellel telefonil siis jah jagage kogemusi icon_biggrin.gif.

Endoskoop minu telefoniga ei toimi...
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 08.01.2016 22:27:13 vasta tsitaadiga

Aga sul see siis kaheksatuumaline variant nagu aru saan? Ja muidu miski mälupulk näiteks toimib, samas kaamera mitte?

E: Kaamera käes, täpsemalt selline

http://www.ebay.com/itm/221919290081?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=520811271578&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT


PC taga toimib, aga honor 4x-ga tööle ei saanud. Kaamera telefoniga ühendades ära justkui tunneb seadme, järgneb selline vaade pärast ühendamist :

https://onedrive.live.com/redir?resid=976398A479535AFB!233&authkey=!ABN3YPKty1MGPIw&v=3&ithint=photo%2cjpeg

Softi tõmbasin sellesama, mis seal ebay lingil ja proovisin ka plaadil olevaid, ebay softile järgnes avades suht kinnikiilumine ja mingi hetk selline jutt :

https://onedrive.live.com/redir?resid=976398A479535AFB!232&authkey=!ANeRS3haqo8Srrg&v=3&ithint=photo%2cjpeg


Tundub justkui riistvaraliselt tunneb ära ju, samas käivituda ei suuda, plaadil kolmest erinevast .apk failist ühte ei suutnud telefon avada(2.4), ühe teise versiooni installis(2.2), aga ka sellega ei hakanud tööle, vaid viskas sellise jutu :

https://onedrive.live.com/redir?resid=976398A479535AFB!234&authkey=!ABEZtx_P3CdxU4s&v=3&ithint=photo%2cjpeg


Niisiis targemad ehk oskavad ütelda, kas on lootust toimima saada või mitte.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.01.2016 12:56:22 vasta tsitaadiga

new1, küllap see asi ikkagi takerdub selle taha, et OTG tugi puudub sellel telefonil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 09.01.2016 13:32:07 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti, ma ei eriline teadja antud teemal. Niipalju, kui kuulnud olen, siis OTG peaks vist tähendama, et saad telefonile USB pordi kaudu erinevaid seadmeid külge ühendada, õigus? Näiteks mu telefon on täpselt samasugune verisoon nagu siin videos : https://www.youtube.com/watch?v=050q1MNBu0w

Seal ta ühendab tavalise hiire ja mängimiseks puldi telefoniga USB kaabli abil, kas see mitte ei olegi OTG? Või on neid OTG variante mingisuguseid erinevaid, et mõne variandi puhul toetab ainult mälupulka näiteks, teise puhul hiirt/klaviatuuri/... ja mingi variant lubab veel sealtkaudu kaamerale ligi? Kui nii on, kas siis tulevikus telefoni valides on kusagil andmelehel vms kirjas ka, mida seadme OTG võimaldab?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.01.2016 17:46:23 vasta tsitaadiga

new1, selle video järgi nagu peaks siis töötama jah. Samas nett on videosid ja jutte täis, et OTG tugi puudub sellel telefonil.

Mul on samuti see telefon olemas. Lisaks on mul ka Meizu MX5, sest Honoril klaas katki. Just proovisin kahe asjaga. Meizu küljes mälupulk töötab, Honori küljes ei reageeri üldse. Meizu küljes USB digitv/FM raadio pulk töötab, Honor ei reageeri ühendamisele üldsegi mitte jälle.

Edit: samas imelik on see, et Settings>Storage all on "Mount USB storage", aga see on hall ja valida ei saa. Lisaks on näha, et usb august voolu peale ei tule kuna paar mälupulka on mul led tulega, aga see põlema ei hakka.

Edit2: hakkas huvitama ja leidsin, et Settings>Smart Assistance all on OTG ja vaikimis on see OFF asendis. Sisse lülides teeb restardi ja peale seda töötab thumbs_up.gif icon_eek.gif

Tundub, et see võimalus tekkis peale update saamist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 10.01.2016 18:39:00 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
new1, selle video järgi nagu peaks siis töötama jah. Samas nett on videosid ja jutte täis, et OTG tugi puudub sellel telefonil.

Mul on samuti see telefon olemas. Lisaks on mul ka Meizu MX5, sest Honoril klaas katki. Just proovisin kahe asjaga. Meizu küljes mälupulk töötab, Honori küljes ei reageeri üldse. Meizu küljes USB digitv/FM raadio pulk töötab, Honor ei reageeri ühendamisele üldsegi mitte jälle.

Edit: samas imelik on see, et Settings>Storage all on "Mount USB storage", aga see on hall ja valida ei saa. Lisaks on näha, et usb august voolu peale ei tule kuna paar mälupulka on mul led tulega, aga see põlema ei hakka.

Edit2: hakkas huvitama ja leidsin, et Settings>Smart Assistance all on OTG ja vaikimis on see OFF asendis. Sisse lülides teeb restardi ja peale seda töötab thumbs_up.gif icon_eek.gif

Tundub, et see võimalus tekkis peale update saamist.


Mul selle kaamera otsas on ka LED valgus, see läheb ka tööle kenasti, kui kaamera järgi ühendan, aga kaamerat ennast tööle ei saa. Prooviks miski suvaka mälupulga või hiirega, kas see hakkaks tööle, aga mul ei ole hetkel seda OTG kaablit rsk, tellitud on, aga ebay-st uimab kohale pool elu jälle raudselt. Ja oot mis uuenduse sa tegid? Kui ma enda telefonist vaatan settings-system-updater ja sealt valin check for updates, siis ütleb, et uuendusi pole, samas seal smart assistance all mul küll mingit OTG valikut ei ole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.01.2016 19:29:08 vasta tsitaadiga

new1, tegin käsitsi ehk nö mälukaardilt install. Originaalfail ja saad selle siit. Ülevalt teine rida siis. Ametlik Lollipop, muidu tal ju 4.4.2 on peal.
http://weu.hihonor.com/en/pages/support#?view=downloads

Kaldun arvama, et saad selle kaamera siiski tööle peale seda update ja kui oled OTG sisse lülinud. Kaamera juures on küll info, et töötab ainult android 4 versiooniga, see teeb veidi murelikuks samas. Äkki tõesti android 5 peal ei peagi töötama ja ikkagi jama. Samas tasub nii või naa uuendada, sest telefon on peale seda oluliselt kiirem. Üks vahemärkus veel, peale update tee kindlasti ka reset (tehase seadete taastus), sest muidu otse peale uuendust on pill ulme aeglane. Mul vähemalt oli. Tead sellega arvestada, seetõttu mainingi.

Mis sul selle tellitud otg kaabli hinnaks kokku kujunes? Ma ise võtsin Arvutitargast esimese ettejuhtuva 5€ eest ja töötab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 10.01.2016 19:50:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
new1, tegin käsitsi ehk nö mälukaardilt install. Originaalfail ja saad selle siit. Ülevalt teine rida siis. Ametlik Lollipop, muidu tal ju 4.4.2 on peal.
http://weu.hihonor.com/en/pages/support#?view=downloads

Kaldun arvama, et saad selle kaamera siiski tööle peale seda update ja kui oled OTG sisse lülinud. Kaamera juures on küll info, et töötab ainult android 4 versiooniga, see teeb veidi murelikuks samas. Äkki tõesti android 5 peal ei peagi töötama ja ikkagi jama. Samas tasub nii või naa uuendada, sest telefon on peale seda oluliselt kiirem. Üks vahemärkus veel, peale update tee kindlasti ka reset (tehase seadete taastus), sest muidu otse peale uuendust on pill ulme aeglane. Mul vähemalt oli. Tead sellega arvestada, seetõttu mainingi.

Mis sul selle tellitud otg kaabli hinnaks kokku kujunes? Ma ise võtsin Arvutitargast esimese ettejuhtuva 5€ eest ja töötab.


Leidsin juba googeldades ka youtube lingi https://www.youtube.com/watch?v=oSjxlWPpeqg seal ka vajaminev info olemas. Aga tõmban selle faili siiski sinu jagatud lingilt. Oot tehaseseadete taastamine, peale uuendust siis? Enne ei ole pointi teha?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.01.2016 20:18:06 vasta tsitaadiga

new1, enne ei ole pointi jah. Kohe peale värsket installi tee. Samas kui sulle tundub, et telefon jääb normaalseks ja katkumisi ei esine, siis pole vaja teha ka. Aga mul oli hull läägfest ja seetõttu tegin reseti ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 10.01.2016 20:40:10 vasta tsitaadiga

OK, aga selline asi nüüd, et kopeerisin olemasolevale SD kaardile selle faili mis alla laadisin, või noh, tähendab pakkisin lahti ja siis esmalt proovisin need kaks faili niisama kohe SD kaardile, siis ei leidnud see updater midagi, tegin telole resa ka eelnevalt igaks juhuks. Pärast kopeerisin koos selle tekkinud kaustaga(peale lahti pakkimist) niisama otse SD kaardile, õpetuse leidsin kuskilt ja see nagu soovitas nõnda, aga ikka ei leidnud see updater midagi. Õpetus siin siis http://thegeektricks.com/upgrade-huawei-honor-4x-to-android-lollipop/ . Teen ma siiski midagi valesti? Mälukaardile vormindust muidugi ei teinud, kuna seal nagunii 8 giga vaba ja muusika jms peal veel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.01.2016 20:56:01 vasta tsitaadiga

new1, minu antud lingilt tirid siis selle kokkupakitud faili eks. Arvutis pakid tolle lahti ja seal sees on 2 faili. 1 on PDF fail, seda pole vaja kuhugi kopeerida, teine fail on UPDATE.APP nimeline fail, seda on vaja. Nüüd teed mälukaardile kausta nimega dload ja kopeerid selle update faili sinna sisse. dload kaust peab olema nö otse mälukaardil (mitte mõne olemasoleva kausta sees vms). Kui nüüd avad update proge ja sealt valid "local update" (oli vist selle nimega), siis peab kindlasti leidma update.app nimelise asja ja nüüd omakorda klikid selle peal.

Valesti oligi sul see, et kaust peab olema dload nimeline, mitte miskit muu (lahtipakitud faili kaustanimi ei sobi ja seetõttu ei leiagi midagi)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 11.01.2016 00:54:11 vasta tsitaadiga

Sain toimima, tänud:).

Uuendus tehtud, lülitasin selle OTG sisse ja endiselt sama seis mis eelnevalt, kaamerat tööle siiski ei saa:/. Teen ehk selle hard reseti ka siis ära, installin uuesti selle kaamera asjanduse ja eks paistab, mis ta siis teeb.

Ei saa ikka jah toimima vist kuradit(kaamerat siis):/. Ja see OTG kaabel maksis ebay-s 0.71 dollarit ehk siis mingi 68-69 senti ehk kohalikus rahas, euro on suht kõrbenud dollari suhtes.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.01.2016 21:35:02 vasta tsitaadiga

new1, igavene jama :I
Ostaks ära teilt selle, aga pole kindel, et kas see Meizugi taga töötaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei Honor 4X mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.