Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo G510 preformance probleemid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004




sõnum 14.04.2015 16:27:44 Lenovo G510 preformance probleemid vasta tsitaadiga

Tere kaasfoorumlased,

Probleem siis järgmine: oman Lenovo G510 laptop'i, mida kasutan peamiselt mängimiseks. Kuigi masina sees olevad jupid, vähemalt paberil, peaks võimaldama ka uuemate mängude mängimist olen hädas sellega, et ta ei taha neid välja vedada.

CPU: Intel Core i7 4700MQ
GPU: integrated HD Graphics 4600 + AMD Radeon HD 8750M 2Gb
RAM: 8Gb DDR3 1600MHz

Näitena võin tuua, et Battlefield 3 low settingutega veab ilusti ära, kuid Medium hakkab juba hakkima.

Siit minu küsimus: Olen leidnud erinevaid infokilde, kuid tundub, et sellele masinale peaks saama kuni 16Gb RAM'i lisada. Oskab äkki keegi kommenteerida, kas see tõesti nii on ning kui jah millist mälu sinna sisse võiks panna? Internetiavarused ütlevad kord ühte, kord teist. Või oleks mõistlikum see aparaat maha müüa ning endale uus masin osta?

Olen ära uuendanud juba mõlema videokaardi driverid ning mängud Catalyst Control'st pannud Performance peale, mis peaks tähendama, et nende jaoks ei kasutata mitte integreeritud videokaarti vaid AMD Radeoni kaarti.

Peal on Windows 8.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005




sõnum 21.04.2015 01:12:54 vasta tsitaadiga

http://ksp.co.il/pdf/G510.pdf

Siit võib välja lugeda, et kuni 16GB DDR3 mälu sobib sinna, seega võta mälu kaas maha ja vaata kas sul on sääl 1 või 2 pulka.
Kui on 2tk siis on 2x4, kui on 1 siis ongi 1 pulk 8GB ja selle järgi osta veel üks juurde.

Aga fakt on see, et läpakas pigem ei ole mängumasin.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2015 16:25:05 vasta tsitaadiga

Mälus kindlasti asi pole. Oled sa üldse kindel, et ta ikka kasutab AMD kaarti? Kusagil BIOSes ei saa integreeritud kaarti kinni keerata? Siis oleks kindel, et asi pole Inteli kaardis.

Selline läpakas peaks BF3 ilusasti ära jooksutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y2K
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2004




sõnum 21.04.2015 19:32:47 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mälus kindlasti asi pole. Oled sa üldse kindel, et ta ikka kasutab AMD kaarti? Kusagil BIOSes ei saa integreeritud kaarti kinni keerata? Siis oleks kindel, et asi pole Inteli kaardis.

Selline läpakas peaks BF3 ilusasti ära jooksutama.


Biosist ma pole leidnud midagi kahjuks. Mängu ajal välja minnes ja display adapterit vaadates näitab, et kasutab deticated videomälu 2048mb, mis ongi siis too AMD kaart. Samas nimena näitab Inteli kaarti, kuid ma pole kindel, et ta seal nime peaks näitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo G510 preformance probleemid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.