Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Miks HV admini kustutavad tasulisi teemasid pisieksimuste tõttu? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:20:34 Miks HV admini kustutavad tasulisi teemasid pisieksimuste tõttu? vasta tsitaadiga

Tere!

Olen siin vahelduva eduga aktiivne. Mingid teemad õnnestuvad, mingid mitte. Nimelt loen reegleid, aga ikka leidub mingi punktike, kus ma eksin. Viimane oli kõrvaklappide müük. Otsisin oma mõistusega seda arvutustehnika ja lisade alt ja panin kategooriaks "kõlarid". Teema kustutati hõiatamata, 50 HV punkti aga olin ära kulutanud selle peale. Läinud raha, HV saab jälle paar õlut.

Neid olukordi, kus teemasid kustutatakse, on väga tihti. Samas näen foorumis igasugu jama ja reeglite vastu eksimist ja teemad on nädalaid üleval, kuni lõpuks asi müüdud saab.

Siin võiks olla süsteem, et admin hoiatab PS vahendusel, et teemas on viga, tee korda ja siis on mingi aeg selle parandamiseks. Come on- näpukaid ikka juhtub!

Minu konkreetne case- kõrvaklapid on "VARIA ja muu tehnika". Varia tähendab eesti keeles igasugust muud ja täpsemalt liigitamata asja. Kõrvaklapid, no minu jaoks, on osa kogu arvutikomplektist nagu kõlarid ja panin selle arvutustehnika alla. Ma eksisin, tõsi. Aga miks selle peale lihtsalt vastu hambaid saab? Vähe sellest, et "Kõlarid" on KA "varia" all olemas. Saa nüüd aru, kes kuidas mõtleb, eks.

Suvel tegin hulgiteema. Panin natuke summadega mööda ja pidin tasulise teema tegema. Samal ajal ma jõudsin enne juba MAKSTA raha selle eest, et teema oleks topis. teema kustutati ettehoiatamata. No come on taas kord!? Miks? Hoiata, ma panen selle pagana linnukese ära ja teen selle tasulise teema. Pole ju keeruline. Pm iga kord, kui eksid pealkirjaga või UNUSTAD OK hinna panna, saad vastu vahtimist. Paned kogemata teema valesti või mingi linnukese, saad vastu vahtimist. Olgem ausad, HV's teemade tegemine on päris kirju. Väga aru ei saa, kuhu mis raha tuleb maksta, et teema püsiks ja juba makstud asjade kohta infot ei saa.

Mul on muu elu ka lisaks kõigele ja ma tõesti ei loe IGA ÄRIFOORUMI KÕIKI TEEMASID ALATI LÄBI, et aru saada, mis arvutijupp kuhu teema alla käib.

Ehk siis. Kas viga on ainult minus või on siin koht, kus saab kliendisõbralikumalt käituda?

Urmas

PS! Ma pole 100% kindel, et mu teema on õiges alamfoorumis. Äkki peaks hoopis üldfoorumi all olema? Ausalt, lihtsalt ei oska arvata niisama.
PS2! Tuletan meelde, et arhiivi tõstetud teemadest ei saa ka BB koodi kätte, mis on näit. hulgiteemade puhul väga suur ajakadu kliendile.

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011




sõnum 02.04.2015 23:25:43 vasta tsitaadiga

50 HV punkti ühe teema tegemiseks kus müüsid ühte asja?
_________________
Valguslahendused eramajadele.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:25:48 vasta tsitaadiga

Õige alateema, aga mitte adminid ei kustuta ainult, vaid moderaatorid. Tuleb reeglid korralikult läbi lugeda, reeglite mitte tundmine ei õigusta nende mitte järgimist.
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:30:18 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Õige alateema, aga mitte adminid ei kustuta ainult, vaid moderaatorid. Tuleb reeglid korralikult läbi lugeda, reeglite mitte tundmine ei õigusta nende mitte järgimist.

Sa mu juttu ikka lugesid? Võtan lühidalt kokku- HV reeglites orienteerumine on keerulisem kui panga poolt kokku pandud krediidilepingutes. Loen reeglid hoolega, eriti peale neid "eksimusi", aga ikka ei tule toime siin keskkonnas. Aga hakkan jõudma järeldusele, et HV'sse tuleb eelnevalt väga palju aega panustada, et siin eksimustevabalt hakkama saada. Hakkan mõtlema, et kas see üldse seda väärt on..


crashromeo kirjutas:
50 HV punkti ühe teema tegemiseks kus müüsid ühte asja?

Vbla natuke vähem, vbla rohkem. Tõstsin teemat, värvisin ja kasutasin muid tasulisi lisateenuseid. Võimalik, et kasutasin midagi topelt. HV's ju seda kontrolli peal pole icon_wink.gif

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:30:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teema kustutati hõiatamata, 50 HV punkti aga olin ära kulutanud selle peale.

Antud hetkel polnud aktiivseid teenuseid - need olid seks ajaks juba aegunud. Samuti polnud teemas kellegi teise postitust, et võiks mõnest pakkumisest puudust tunda ..

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:32:40 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Teema kustutati hõiatamata, 50 HV punkti aga olin ära kulutanud selle peale.

Antud hetkel polnud aktiivseid teenuseid - need olid seks ajaks juba aegunud. Samuti polnud teemas kellegi teise postitust, et võiks mõnest pakkumisest puudust tunda ..
See on sinu vaade. Mina jõudsin vaid päeval tööl käia ja õhtul koju tulles leidsin tühja lehe eest. Kahju jah, et teenused aegusid- kas muul juhul oleks hoiatus tulnud ja saanuks viga parandada?
_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 02.04.2015 23:32:52 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Teema kustutati hõiatamata, 50 HV punkti aga olin ära kulutanud selle peale.

Antud hetkel polnud aktiivseid teenuseid - need olid seks ajaks juba aegunud. Samuti polnud teemas kellegi teise postitust, et võiks mõnest pakkumisest puudust tunda ..


Aktiivsete teenuste või olemasolevate pakkumiste puhul oleks siis midagi teistmoodi tehtud?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:35:27 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
miki kirjutas:
tsitaat:

Teema kustutati hõiatamata, 50 HV punkti aga olin ära kulutanud selle peale.

Antud hetkel polnud aktiivseid teenuseid - need olid seks ajaks juba aegunud. Samuti polnud teemas kellegi teise postitust, et võiks mõnest pakkumisest puudust tunda ..
See on sinu vaade. Mina jõudsin vaid päeval tööl käia ja õhtul koju tulles leidsin tühja lehe eest. Kahju jah, et teenused aegusid- kas muul juhul oleks hoiatus tulnud ja saanuks viga parandada?
Nagu juba eelnevalt sai ka privaatsõnumis viidatud reeglitele:
tsitaat:
10. Teema peab tegema õigesse alafoorumisse - kõik vales alafoorumis asuvad müügi/ostuteemad katkestatakse, neid ei tõsteta ümber. Moderaatoritel on õigus otsustada teema sobivuse üle vastavasse alafoorumisse ja ettehoiatamata teemat muuta või katkestada, kui teema ei ole vastavuses ärifoorumi reeglitega. Reeglite rikkumise ja sellest johtuva teema katkestamise korral teemale kulutatud HV-krediiti ei hüvitata. Korduvate rikkumiste korral karistatakse kasutajat AM postituspiiranguga kuni foorumile ligipääsu piiramiseni välja.

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mank1
HV kasutaja
mank1

liitunud: 18.06.2003




sõnum 02.04.2015 23:38:36 vasta tsitaadiga

nõustun sellega et reegleid on foorumi kohta üleliia palju eriti kui moderaatorid ilma hoiatamata kustutavad teemasid. endalgi mingi näpuka tõttu 2 tasulist teemat kustutatud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2015 23:42:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma sellest reeglist saan väga hästi aru. Minu küsimus on, et miks ei tulda vastu? Miks ollakse nii ranged selle reegli osas?

Vaata minu toolilt seda. Ma tegin teema arvutitehnika alamfoorumisse, otsisin kõrvaklappe, ei leidnud. Tegin eraldi aknas otsingu ärifoorumitest kõrvaklappidele, ei leidnud midagi. Tegin järelduse, et ju siis kõik kuulamisvahendid kuuluvad kõlarite alla.

Nüüd peksasaanuna otsisin varia alt kõrvaklappe ja ennäe- olemas koos KÕLARITEGA! Kus on loogika? Ma ei julge oma kõlareid müüa sedasi, kuna ma ei tea, mis hetkel need on varia seadmed ja mis hetkel mitte. Et kui tootja on teadmata, siis varia?

Minu mure pole mitte nii võrd väga minu oskus reegleid lugeda, vaid sinu oskus minu probleemist aru saada icon_smile.gif

Parandus

Tsiteerin reeglist:
tsitaat:
Moderaatoritel on õigus otsustada

Teie aga võtate seda õigust, kui ainsat lahendust.

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 02.04.2015 23:49:34 vasta tsitaadiga

miki, lase pea tühjaks. Astu esimest korda HV müügi foorumisse ideega üks üleliigne komplekt müüki panna. Sa ei tea, kas läheb juppideks. Kas hind ületab 70€ kastina või juppide eest eraldi pakutakse üle 70€.

Mingi hoiatus süsteem võiks siiski olla. Teenuseid saab hiljem juurde lisada, aga kastist teemat välja ei tõsteta. Sisuliselt on võimalik suuremas koguses HV krediiti kulutada, aga näpuka tõttu võib see kõik tuulde lennata.
Tehke õige üks odav lisateenus, mida algajad saavad raha eest osta: "teemat ei kustutata hoiatamata ära. Vajadusel soovitatakse tasulisi lisateenuseid. 5 krediiti"

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.04.2015 23:54:42 vasta tsitaadiga

Kuna kõlarite teema tundub "segadusttekitav" olevat, siis alates nüüdsest on Kõlarid kategooria vaid "Varia ja muu tehnika foorumis".
Paluks sellest siis juhinduda, segadusi ei tohiks rohkem esineda.
Nagu kasutajale "ummiq" juba kirjutasin, siis selle otsuse, et kõrvaklapid on Varia ja muu tehnika all on, tegime 2 aastat tagasi.
Tasuta teemade eelduseks ongi see, et täidetakse reegleid.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2015 00:02:18 Re: Miks HV admini kustutavad tasulisi teemasid pisieksimuste tõttu? vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
...Mul on muu elu ka lisaks kõigele...


Samuti on muu elu ka moderaatoritel.
Praktika on näidanud, et taolise PS teel hoiatmise peale enamasti ei järgne mingit reaktsiooni ja tuleb neid "vigaseid" teemasid korduvalt kontrollida, korduvalt meelde tuletada, reegleid üle seletada jne.
Kõik HV Foorumi moderaatorid teevad seda tööd omast vabast ajast ja tahtest ilma mingit otsest hüvitist selle eest saamata.
Loomulikult oleks tore kui moderaatoritel oleks aega ja võimalust kõiki eksimusi teavitada ja nõustada, aga reaalselt see kahjuks võimalik ei ole.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Miks HV admini kustutavad tasulisi teemasid pisieksimuste tõttu?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.