Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 529, 530, 531 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 28.03.2014 09:29:22 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
huvitav kui kõrgeks on wizil võimalik dps ajada, ei tea kas 2m sheet dps on reaalne?



Nagu aru saan, siis barb on nurka visatud jah icon_biggrin.gif

Ma enda barbiga sain just 150k dämmi kokku ja rabelen t1, mis ei ole üldse lõbus tegelt selliste statsidega nagu mul on.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 28.03.2014 10:14:59 vasta tsitaadiga

Aga ära näe vaeva T1 peal, jookse normaliga story läbi ja siis farmi normaliga bountysid, saad kiiresti geari selga ja küll sa siis mängid t1 peal, kollid droppivad ka normali peal lvl 70 legesid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.03.2014 10:17:14 vasta tsitaadiga

thargun, showoffiks leiuta harringtoni vöö icon_biggrin.gif siis on peale kirstu (loe kirstud, floor tiled, igasugu lamavad bodyd, whimsyshite pilved jms "lahtiklikitavad" esemed) avamist "double up" ja seda on ka sheedil näha
minu buffitud 500m ronib ilusti 1M peale.
aga noh, see on ainult näitamiseks. on palju asju, mis tegelikult annavad rohkem tulemust, kui lihtsalt char sheedi upitamine.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 28.03.2014 12:06:58 vasta tsitaadiga

Otsin kahte inimest normali bounty splitfarmiks

Kheelo#2530
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.03.2014 15:07:01 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa kuidas ei suuda Blizzard normaalseid mängumoode luua. Nüüd on Adventure Mode selline, et lihtsalt joinid ja leavid, joinid ja leavid... sama teevad kõik teised sest mäng paneb pea alati sind mängu kus bounty-d kõik tehtud ning paljud ainult neid teha tahavad. Mis krdi pärast pole valikut, et kas Bounty või Rifts??? Ning kas mäng on alguses või lõpus.. kes üldse tahab lõpufaasis bountysi alustada. Väga närvidele käib sest normaalseid mänge ei leia... lisaks mis krdi pärast ei või otsida mänge kus oleks teatud paragoniga inimesed... ala Paragon 100, 200, 500. peale 15x otsimist leiad mängu aga seal mingi mängija 7000DPS-iga, siis üks 100k-ga ning kolmas 50k-ga... seriously noh.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.03.2014 15:23:57 vasta tsitaadiga

dpsi pihta vingumine on vähe imelik võiei?

üldises plaanis, mida krt dps üldse näitab?
mul on täna lisaks dps numbrile +15% demons, +28% beasts, +21% humans, +20% physical skills, +10% deadly reach (primary generator), 11% area damage chance ja +10% elites.
ei ole mitte mingit asist indikaatorit, mis ütleks palju reaalne däm on.

mängumoodis pole ju häda, searchis ja markeerimises, milles blizzard jätkuvalt feilib.
leveli järgi mängude piiramine oli d2s olemas, kui samas tempos jätkatakse, siis tuuakse see feature ka mingi aastakese pärast üle.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 28.03.2014 15:53:32 vasta tsitaadiga

Ning kui siis veel mõne aasta jooksul veel runewordid, ladder, PVP ning charmid ka veel tuleks...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2014 18:22:11 vasta tsitaadiga

Geari farmimise juures on halb, et bountyde puhul paljud joinivad ning jäävad tiksuma, mil teised bountyd lõpule viivad. Vote kick ka kogu aeg ei tööta (mis loogika selle toimimisel üldse on?)
Kas keegi teab, kas saab võtta maha notificationeid klanniga seoses? (Kes online tuleb)
Ning kas bountyde eest saadava koti sisu sõltub selle saamise või avamise hetkest (ehk kas oleks mõtet koguda ja hiljem MF geariga avada)?
Aga üldiselt olen ROSiga rahul. Minu tagasihoidliku mänguvajaduse rahuldab ilusasti ära (muud peale D3 ei võtagi lahti).
Taavi©, ma nii huvi pärast küsin, et mis number seal alt äralõigatud osa juures on?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 28.03.2014 18:46:55 vasta tsitaadiga

Ava kohe, see rolliti saamise hetkel.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kita
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2013




sõnum 28.03.2014 19:21:31 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kust kõige odavamalt praegu expansioni key saab?


http://www.kinguin.net/category/5315/diablo-3-reaper-of-souls-eu-battle-net-key/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2014 22:08:06 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Normalis vist saab hakkama icon_lol.gif



lõikasid pildist selle 400% damage buffi välja?:p
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.03.2014 22:11:38 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
huvitav kui kõrgeks on wizil võimalik dps ajada, ei tea kas 2m sheet dps on reaalne?



proovisin olemasolevate itemitega, 2 lvl 60 lege, 5 lvl 70 rare ja hetkel sain 1,821,000. niipea kui mange mulle käru keeramise lõpetab võin 2kk dpsiga aint selfbuffed dpsi siia panna. samas on mul enamus itemitel passive/+%dam mis boostib enamus mu spelle.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2014 23:32:36 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
On mul õigus kui ütlen, et kõige mõistlikum on geari farmida täpselt sellise raskusastme peal kus eliidid surevad esimese burstiga ja ei pea CD või mana laadimist uuesti ootama hakkama?
Isiklikult tundub nii, et näiteks Hard peal tuleb keskeltläbi tunni ajaga rohkem geari, kui torment I peal.

Nii on jah. Olin sunnitud kogu stoori kuni diablo tapmiseni uuesti läbi mängima, tegin seda masteri peal, alustasin level 60 ja diablot tappes olin level 67. Dps tõusis uue geariga selle aja jooksul 50k pealt 120k peale.
Hetkel mängin RoS masteri astmel level 69 ja olen Urzaeliga madistamise juures, dps 150k. Ei ütleks, et just walk in the park, aga parajalt pingutust nõudev. Ühe set itemi on ka juba droppinud icon_smile.gif

Timberg kirjutas:
Munk pole äge? icon_razz.gif Ma ise diablo 3 puhul päris noob. Hetkel on jäänud mulje, et munk oleks kuidagi... "originaalsem" kui wizard. Kas mungaga mängimine pole "lõbusam" vms? Maagi puhul eeldan, et tegu tüüpilise ranged casteriga nagu igas mängus icon_razz.gif

Monk peaks olema kõige rohkem "gear dependent" klass üldse. Samas hästi mitmekülgne, saab mängida nii ja naapidi. Soolomiseks ilmselt WD või maag paremad.

Mis lisapakki puutub, siis RoS tegi ikka mängu päris huvitavaks jälle. Muutus oli korralik peale patch2'te, uus elu mängus sees kohe, lust lausa. Selle raha eest ikka lõbu laialt icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.03.2014 00:46:26 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
On mul õigus kui ütlen, et kõige mõistlikum on geari farmida täpselt sellise raskusastme peal kus eliidid surevad esimese burstiga ja ei pea CD või mana laadimist uuesti ootama hakkama?
Isiklikult tundub nii, et näiteks Hard peal tuleb keskeltläbi tunni ajaga rohkem geari, kui torment I peal.

Nii on jah. Olin sunnitud kogu stoori kuni diablo tapmiseni uuesti läbi mängima, tegin seda masteri peal, alustasin level 60 ja diablot tappes olin level 67. Dps tõusis uue geariga selle aja jooksul 50k pealt 120k peale.
Hetkel mängin RoS masteri astmel level 69 ja olen Urzaeliga madistamise juures, dps 150k. Ei ütleks, et just walk in the park, aga parajalt pingutust nõudev. Ühe set itemi on ka juba droppinud icon_smile.gif

Timberg kirjutas:
Munk pole äge? icon_razz.gif Ma ise diablo 3 puhul päris noob. Hetkel on jäänud mulje, et munk oleks kuidagi... "originaalsem" kui wizard. Kas mungaga mängimine pole "lõbusam" vms? Maagi puhul eeldan, et tegu tüüpilise ranged casteriga nagu igas mängus icon_razz.gif

Monk peaks olema kõige rohkem "gear dependent" klass üldse. Samas hästi mitmekülgne, saab mängida nii ja naapidi. Soolomiseks ilmselt WD või maag paremad.

Mis lisapakki puutub, siis RoS tegi ikka mängu päris huvitavaks jälle. Muutus oli korralik peale patch2'te, uus elu mängus sees kohe, lust lausa. Selle raha eest ikka lõbu laialt icon_smile.gif


Ei tea, mul juba kopp ees vaikselt. Aga maitseid on erinevaid.. HC Crusader ka miski lvl 40 peal, tundus suht igav. Vb max levelil läheb põnevamaks Crus'ga. Vb mitte.

See oleks ka peaaegu Salvage läinud, aga märkasin, et dmg increase päris hea. Sain 200k juurde 1milli pealt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2014 01:39:10 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:

Ei tea, mul juba kopp ees vaikselt. Aga maitseid on erinevaid.. HC Crusader ka miski lvl 40 peal, tundus suht igav. Vb max levelil läheb põnevamaks Crus'ga. Vb mitte.

Eks ootused on inimestel erinevad. Minu jaoks on see raha tasa teeninud kuna mäng on arenenud ja mitu korda on seda "kopp ees" tunnet olnud kuid mängu on arendatud ja jälle saanud nautida avastamisrõõmu, ümber õppimist jne. Teatud liiki inimesi ongi võimatu rahuldada, piltlikult öeldes, võibolla oled sa üks neist? icon_wink.gif

Igatahes lvl70 kukkus, aga Urzael tundub praegu liiga raske master'is. Char on mul muidu selline:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stalemate-1940/hero/343281
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2014 04:40:25 vasta tsitaadiga

Hetk tagasi buffiti legendary drop rate korralikult.. mõned leiavad iga paari minutiga legesi hetkel icon_lol.gif wtf. Lisaks suurendatu tohutult legendary võimalust kui ostad bloodshardide eest itemeid.. muidugi alles siis kui kõik oma 500 niisama tühja minema viskasin thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 29.03.2014 09:42:36 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Hetk tagasi buffiti legendary drop rate korralikult.. mõned leiavad iga paari minutiga legesi hetkel icon_lol.gif wtf. Lisaks suurendatu tohutult legendary võimalust kui ostad bloodshardide eest itemeid.. muidugi alles siis kui kõik oma 500 niisama tühja minema viskasin thumbs_down.gif


ma nägis seda unenägu juba ammu et üks pela kaks korda peese keeratakse. mis praegusel süsteemil viga oli, osa rahvast sai iga rift runni käigus 3 lege ja ikka vähe ? legendary ei ole elu.

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2014 10:36:39 vasta tsitaadiga

HDtanel, internetis on viisakas ka oma väidetele algallikas anda. Miski jutt kell 4 öösel, et just praegu suurendati tohutult võimalust on bullshit. Blizzard ei suurenda sul lambist keset ööd legendaride drop rate'i.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2014 10:42:42 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
HDtanel, internetis on viisakas ka oma väidetele algallikas anda. Miski jutt kell 4 öösel, et just praegu suurendati tohutult võimalust on bullshit. Blizzard ei suurenda sul lambist keset ööd legendaride drop rate'i.


Suurendab küll. Lisa infi leiaksid igast normaalsest D3-ga seotud veebist.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12319691934?page=1#new-post

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 29.03.2014 10:42:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2014 10:42:51 vasta tsitaadiga

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/reaper-souls-hotfixes-legendaries
Suurendab küll, aga ainult Tormentis ja gamblimisel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2014 11:29:09 vasta tsitaadiga

HDTanel, arvestades, et 99% juhtudest on sinu väited selline "holy mother of god" stiilis. Siis ma tõesti ei uskunud, et su väitel link olemas on ja ei hakanud isegi googeldama seda väidet.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 29.03.2014 12:06:15 vasta tsitaadiga

No ma ei tea... Mulle meeldib küll, et legendary drop rate tõsteti. Hetkel on juba 4 legendary set retsepti ja kaks relva retsepti, aga peale nendega midagi hakata polnud, sest sharde lihtsalt piisavalt peale ei tule.
90+% legendaridest läheb nagunii üsna varsti shardiks.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.03.2014 12:15:37 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
HDTanel, arvestades, et 99% juhtudest on sinu väited selline "holy mother of god" stiilis. Siis ma tõesti ei uskunud, et su väitel link olemas on ja ei hakanud isegi googeldama seda väidet.

Seriously who the fuck gives a shit what you think? icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2014 12:40:24 vasta tsitaadiga

Probleem, mäng iseenesest minimize. On kellelgi sellise asjaga kokkupuuteid olnud?
_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.03.2014 12:44:41 vasta tsitaadiga

Fallout kirjutas:
Probleem, mäng iseenesest minimize. On kellelgi sellise asjaga kokkupuuteid olnud?

Mul juhtub siis kui Apple tarkvarauuendus lahti viskab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 529, 530, 531 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.