Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 06.03.2014 23:17:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
brokenarm üritab teile ilusasti selgeks teha, et kui sõltud tiimist võitmiseks, tuleb veel areneda icon_biggrin.gif Mis on täiesti õige!

Me kõik teame seda tunnet, kui 100 elu peal high tier heavy, kes vastaste tiimist viimasena elus, võtab järjest külmalt maha rodu meie tiimi tomateid, kes ei suuda kasutada ei HE-d ega flankida. Ja oi kuidas me neid chatis sõimame! Tegelikult aga peaksime olema vihased enda peale, et surime liiga vara, sest kui oleks elus, oleks mängu võitnud.

/erick, viimase 1K mängu WN8 2860 ja WR 60.00%.



See ei ole midagi, aga see kahtlane kui on pidevalt 2-5/15 kaotused ja ise viimasena elus, top dmg-d teed, spotid ka vaenlased ette ja oma tiimi tüübid ei oska neid isegi lasta, ning lõpuni arendatud t10 tankid teevad 0 dmg-d.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 23:22:49 vasta tsitaadiga

No vahepeal tulevad lihtsalt sellised spreed, aga kui sina normaalselt mängu teed, siis sinu WN ei lange, saab ainult tõusta. Ja kuna sina oled teistest parem, siis statistiliselt sina ikkagi longterm tõused, kuna sinu tiimis saab olla 14 tomatit + sina, aga vastastiimis 15 tomatit. Nii et protsentuaalselt on sinul alati parema tiimi võimalus.

Siin ei ole asi tiimides vaid selles, et see mäng on nii snowballivalt üles ehitatud. Kuna randomis igasugune koostöö ja taktika puudub, siis piisab sellest, et üks top tier teeb vale liigutuse ja joostakse üle. Või siis lihtsalt kasvõi see, et üks tiim tajub paar sekundit varem rünnata. Sa võid panna kokku 50/50 tiimid skilli poolest, aga randomis joostakse ikka mingi 15:2 üle täpselt selle snowball mehaanika tõttu.

Ütleme, et tiimides on 4x TX ja ülejäänud sodi. Vastasel lähevad need tXd näiteks ühte tiiba, sinu tiimis aga 2 ühele poole ning 2 teisele poole. Kui nüüd vastane näeb selle ära, siis ta lihtsalt sõidab puhtalt massiga peale, peksab need 2x TXi ära ning siis ülejäänute tapmine pole enam mingi probleem. Siis sõidavad ülejäänud sinu tiimile selga ja ongi kõik. 4 venda tegid terve mängu ära.


viimati muutis brokenarm 06.03.2014 23:24:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 06.03.2014 23:24:17 vasta tsitaadiga

Seda kindlasti, aga väga raske on mängida T10 vastu mingi t-34-2-ga kui oma tiim teeb sellist jama, spotid vaenlasi, ei lasta neid, ronitakse kambaga kuskile peale-kohe surnud, tavaliste lihtsate asjade peale isegi ei mõelda. Ma ikka mõtlen, et kui oled suurema järgu masina kätte saand, peaks nagu midagi õppind olema selleks ajaks.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:25:58 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
kr6ll kirjutas:
erick kirjutas:
brokenarm üritab teile ilusasti selgeks teha, et kui sõltud tiimist võitmiseks, tuleb veel areneda icon_biggrin.gif Mis on täiesti õige!

Me kõik teame seda tunnet, kui 100 elu peal high tier heavy, kes vastaste tiimist viimasena elus, võtab järjest külmalt maha rodu meie tiimi tomateid, kes ei suuda kasutada ei HE-d ega flankida. Ja oi kuidas me neid chatis sõimame! Tegelikult aga peaksime olema vihased enda peale, et surime liiga vara, sest kui oleks elus, oleks mängu võitnud.

/erick, viimase 1K mängu WN8 2860 ja WR 60.00%.


nähes siin sinu mänge kus sa lihtsalt sõidad ringi ja lased 10-3 eduseisus mõnusalt omale "m" -e siis ma ei imesta. Ma ei tea, ma saan neid häid tulemusi ainult siis kui ma praktiliselt yksi teen mängu 3-10 seisust võidu.

NÖ ülejoostud võidud on kõige halvemad asjad üldse, kuna seal laseb terve sinu tiim pmst ning XP ja DMG jaguneb kõigi vahel. See tähendab seda, et sa ei teeni mitte midagi seal. Kõike paremad mängud on kas tasavägised või siis sellised kus sinu tiim on halb, kuna siis saad sa reaalselt kõige rohkem end maksma panna dmg ja xp tehes. Seda muidugi ainult siis kui sul skilli on kõvasti. Sellistes puhastes ülejooksudes ei saa sa elusees longterm 2800+WNi.


no vaadates vähemalt neid kordusi mida erick siia postitab hellcatiga siis need on kõik olnud sellised kus tema tiim on kohe alguses suusres edus ja tema kõmmutab suure kamba keskel ja saab "M" . Muidugi head mängud tema poolt. Mul pole selliseid mänge yldse. Mul on seis just selline et me jääme taha ja siis oled yksi krt 3 vastase vastu pidevalt ja siis ma ka ei saa "M" kuigi minu panus võitu on olnud palju olulisem kui vaadata yldist dämmi ja minu poolt antud panust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 23:28:22 vasta tsitaadiga

No seal see ei tähenda seda, et kui on tX, siis kohe tajub mängida. Kuna siin võid ükskõik kelle mängima panna ja ta saab ikka selle tX kätte. Siin ei ole sul mingeid tarku käike ega mõtlemist vaja. Lihtsalt vaja lahingusse minna ja grindida. Saad selle kümne kätte nii või naa.

Alati ei saagi võita, sina pead lihtsalt üritama endast maksimumi anda, et longrunis peale jääda. Ja alati kui mängid, siis sa pead end positsioneerima nii, et sa saad rahulikult põgeneda, ilma, et keset mängu sureksid. Kui sa heaks mängijaks tahad saada, siis pead arvestama sellega, et 99% kaotatud mängudest oled sina viimase kahe hulgas, kes surevad. Kui varem sured, siis võid kohe endale aru anda, et tegid halva mängu. Muidugi kõige tähtsam on positsioonivalik. Sa võid kuskile kohta minna ja teha seal kõige rohkem dmg, aga kui oleksid näiteks mujal positsioonil olnud, siis suht palju mänge annaks võita. Sellised situatsioonid pead koguaeg läbi mõtlema, et järgmine kord teaks kuhu minna tegelikult. Pluss muidugi teiste masinate armour, pen, loading time jne peavad ka enamvähem peas olema.


viimati muutis brokenarm 06.03.2014 23:36:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 06.03.2014 23:29:11 vasta tsitaadiga

Eilsega -100k-ga miinustesse jäänd, sellist asja pole ikka väga ammu toimund, et miinustesse...
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:38:16 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
pead arvestama sellega, et 99% kaotatud mängudest oled sina viimase kahe hulgas, kes surevad. Kui varem sured, siis võid kohe endale aru anda, et tegid halva mängu.


vot see lõik on hea. Sa oleksid pidanud aint selle lõigu täna postitama, see on hea lõik icon_idea.gif

selle peale peab mõtlema jah. Samas on olukordi, kui teatud tanki mängid, näiteks skauti, et sa pead kiiruse peale kusagile jõudma et saada positsioon ja juhtub nii et sa ei jõua sinna ja saad surma. suhtt riski värk aga peab minema. Oleks suht -ev seda mitte yritada, kui see on oluline koht. Oht saada surma siiski on, seega võta nüüd kinni kas mõelda enne sõitu sellele lõigule või mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 23:41:58 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja selliseid asju üldse teha. Kui spawn on hea, siis jah lähed, kuna sa tead, et jõuad sinna. Kui sa tead, et sa ei pruugi sinna jõuda, siis sa lihtsalt ei lähe sinna. Sa pead oma spotting range ja camo value teadma ja siis hakkad selle järgi scoutima. Kui selliseid asju tead, siis võid keset põldu lagendikul lihtsalt kuskil seista ja vastast spottida enda minimapi järgi. Kui scout alguses surma saab ja vastase scout enamvähem teab mida teha, siis võid arvestada, et enamus juhtudel on mäng kaotatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.03.2014 23:43:03 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
erick kirjutas:
brokenarm üritab teile ilusasti selgeks teha, et kui sõltud tiimist võitmiseks, tuleb veel areneda icon_biggrin.gif Mis on täiesti õige!

Me kõik teame seda tunnet, kui 100 elu peal high tier heavy, kes vastaste tiimist viimasena elus, võtab järjest külmalt maha rodu meie tiimi tomateid, kes ei suuda kasutada ei HE-d ega flankida. Ja oi kuidas me neid chatis sõimame! Tegelikult aga peaksime olema vihased enda peale, et surime liiga vara, sest kui oleks elus, oleks mängu võitnud.

/erick, viimase 1K mängu WN8 2860 ja WR 60.00%.


nähes siin sinu mänge kus sa lihtsalt sõidad ringi ja lased 10-3 eduseisus mõnusalt omale "m" -e siis ma ei imesta. Ma ei tea, ma saan neid häid tulemusi ainult siis kui ma praktiliselt yksi teen mängu 3-10 seisust võidu.


kr6ll, no päriselt või? Alustuseks ma panin eile esimese Hellcat'i replay umbes kolme kuu jooksul siia icon_biggrin.gif Teiseks, kas sa seda vaatama ka vaevusid? Ma olin mängu lõpus 1 vs 4, suutsin sellest seisust teha ~1500 dam, 2 killi ja üle 100 punkti decapi. Oleks rohkemgi suutnud, aga mürsud said otsa!

Kui tihti sul on mänge, kus kaotad seetõttu, et mürsud otsa saavad? icon_smile.gif

EDIT: ok, parandan ennast, kaks replayd sai üles pandud vähem kui nädal aega tagasi kuna need olid AstralScape LANi mängud platooniga ja inimesed tahtsid tulemusi näha icon_smile.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 06.03.2014 23:46:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:45:21 vasta tsitaadiga

samas jälle see auf e100 teema.
sellel on 6 lasku. Mingi seis on kusagil. meie vennad yhes kohas, teised passivad. Mõtled et lähed selle kolakaga siis flankima, Teised suruvad teislt poolt ja võtaks need vaenlased maha. Kirjutad chatti, poisid teeme 2 flanki koos ja asi tehtud. Ok. Sõidad peale ja rsk need meie mehed ootavad täpselt nii kaua kui need 3 pätti i ilusti mu maha notivad( ok, vähemalt yhe võtan ise maha ehk) siis pööravad pätid jälle esiosa nende poole ja ALLES SIIS NEED meie mehed hakkavad liikuma, kui siiski.

Jah, ma oleks võin kusagil kämpida ja teha omale dämmi ja wn8 -t aga kui tahan et meeskond võidab siis peab ju riskantsemaid asju tegema. Või ei peaks?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:46:32 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll kirjutas:
erick kirjutas:
brokenarm üritab teile ilusasti selgeks teha, et kui sõltud tiimist võitmiseks, tuleb veel areneda icon_biggrin.gif Mis on täiesti õige!

Me kõik teame seda tunnet, kui 100 elu peal high tier heavy, kes vastaste tiimist viimasena elus, võtab järjest külmalt maha rodu meie tiimi tomateid, kes ei suuda kasutada ei HE-d ega flankida. Ja oi kuidas me neid chatis sõimame! Tegelikult aga peaksime olema vihased enda peale, et surime liiga vara, sest kui oleks elus, oleks mängu võitnud.

/erick, viimase 1K mängu WN8 2860 ja WR 60.00%.


nähes siin sinu mänge kus sa lihtsalt sõidad ringi ja lased 10-3 eduseisus mõnusalt omale "m" -e siis ma ei imesta. Ma ei tea, ma saan neid häid tulemusi ainult siis kui ma praktiliselt yksi teen mängu 3-10 seisust võidu.


kr6ll, no päriselt või? Alustuseks ma panin eile esimese Hellcat'i replay umbes kolme kuu jooksul siia icon_biggrin.gif Teiseks, kas sa seda vaatama ka vaevusid? Ma olin mängu lõpus 1 vs 4, suutsin sellest seisust teha ~1500 dam, 2 killi ja üle 100 punkti decapi. Oleks rohkemgi suutnud, aga mürsud said otsa!

Kui tihti sul on mänge, kus kaotad seetõttu, et mürsud otsa saavad? icon_smile.gif


seda ma pole jõudnud veel vaadata. Ma vaidlen siin parasjagu brokeniga icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.03.2014 23:47:24 vasta tsitaadiga

No ära siis liialt rabele, ma panen täna õhtul veel selle mängu youtube'i thumbs_up.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 23:47:48 vasta tsitaadiga

WTE on support masin, sellega ei roni sina kuskile peale. Sina ootad kuni sinu omadele peale ronitakse ja siis tagant lased või siis ootad kuni sinu omad peale lähevad ja siis lased tagant.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:50:05 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Kui sa tead, et sa ei pruugi sinna jõuda, siis sa lihtsalt ei lähe sinna.


siis läheb vastaste skaut sinna ja me kaotame kuna terve meie 1 flank on ilusti tema kontrolli all. Ja et see skaut sealt kätte saada siis peab keegi sinna minema. Kui ei lähe siis on meie tiimi pooled mehed(kes randomis nagunii seal on alati) kasutud ja igasuguse liikumise puhul spotitud ja surnud kuna lastakse kaugelt ja laskjaid ei spotita välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 23:51:26 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Kui sa tead, et sa ei pruugi sinna jõuda, siis sa lihtsalt ei lähe sinna.


siis läheb vastaste skaut sinna ja me kaotame kuna terve meie 1 flank on ilusti tema kontrolli all. Ja et see skaut sealt kätte saada siis peab keegi sinna minema. Kui ei lähe siis on meie tiimi pooled mehed(kes randomis nagunii seal on alati) kasutud ja igasuguse liikumise puhul spotitud ja surnud kuna lastakse kaugelt ja laskjaid ei spotita välja icon_rolleyes.gif

Kui sa tead, et vastase skaut seal on, siis milles on probleem ta ära blindida?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:52:50 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
WTE on support masin, sellega ei roni sina kuskile peale. Sina ootad kuni sinu omadele peale ronitakse ja siis tagant lased või siis ootad kuni sinu omad peale lähevad ja siis lased tagant.


no oletame et kõik meie suuremad tankid on seal patiseisus ja teiset flnkist tuleb enamus varsti läbi? Mnikord piisab yhest krdi mediumist et hoida kinni meie 4 heavyt ja see medium neile peale ei lähe ja mina oma aufiga teise flanki minna enam ei saa kuna teel sinna lastakse mind maha, kuna mul pole muhvigi camovaluet icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.03.2014 23:54:35 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
kr6ll kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Kui sa tead, et sa ei pruugi sinna jõuda, siis sa lihtsalt ei lähe sinna.


siis läheb vastaste skaut sinna ja me kaotame kuna terve meie 1 flank on ilusti tema kontrolli all. Ja et see skaut sealt kätte saada siis peab keegi sinna minema. Kui ei lähe siis on meie tiimi pooled mehed(kes randomis nagunii seal on alati) kasutud ja igasuguse liikumise puhul spotitud ja surnud kuna lastakse kaugelt ja laskjaid ei spotita välja icon_rolleyes.gif

Kui sa tead, et vastase skaut seal on, siis milles on probleem ta ära blindida?


no see koht kus ta olla saab on kõvasti suurem kui yks väike punkt. Ma peaks sinna umbes 100 lasku tegema et terve põõastik läbi blindida icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2014 00:07:38 vasta tsitaadiga

Kui sina oled mingis flankis taga, siis tähendab see seda, et teises flankis oled sa ees. Kui sinu tiim ees olevast flankist peale ei suru, siis sina pead otsima positsiooni kus saad rahulikult kasvõi ühe vastase sealt tiivast puruks lasta või siis mõne elu peale. Peale seda jooksevad tomatid peale tavaliselt. Ja kui teisest flankist läbi tulevad, siis sina otsid positsiooni kuskil sellises kohas, mis asub nendest võimalikult kaugel, aga sellises kohas kust sina saad rahulikult capi lasta.

Ei ole kuskil mapis sellist scout põõsast kuhu sa hunnikus mürske pead lammutama, et vastane üles leida. Parimate positsioonide jaoks on ikka teatud põõsad ainult. Kas siis üks või paar-kolm. Pole ka selliseid overpowereid positsioone kuhu vastane jõuab sisse ja visioni ära kaotada, aga sina alles sõidad sinna ja teda ei näe. Kui sa ajad seda #1 positsiooni taga, siis isegi kui vastasel on parim spawn ja sul halvim, siis sa näed ta ikkagi sinna sõites ära. Ehk siis kumbki ei jõua sinna spoti ja kui jõuab, siis on ta positsioon ilusti teada ning ta on arvatavasti ka vigaseks lastud. Mapid on siiski tasakaalus, et siis mõlemal poolel on võimalus. Muidugi kui sa mingeid käkerdisi halbade crewdega skaudina mängid, siis on küll selline võimalus, jep.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.03.2014 00:14:45 vasta tsitaadiga

kusjuures ei näe teda sinna sõites kuna koht on kynkal ja näed teda siis kui seal juba oled. Ja tema näeb sind, juhul kui ta sinna sõidab. nüüd 2 varianti: kas meie mehed saavad talle pihta, või nende omad mulle. Kui mind ära spotitakse siis ma enam põgeneda ei saa, ei jõua kuna elusi on sellisel masinal mis sinna sõita jõuaks umbes 1 td lasu jagu
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk285
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2008




sõnum 07.03.2014 02:34:55 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.com/site/664444 A-20 Orlik's medal & Top Gun
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.03.2014 02:49:14 vasta tsitaadiga

Läksin 100mm peale tagasi, mõnusalt kiire laadimine on nüüd ikka. Peab jälle ümber harjuma, et pärast iga lasku ei ole mõtet kohe peitu pugeda. @ SU100
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2014 03:00:27 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
kusjuures ei näe teda sinna sõites kuna koht on kynkal ja näed teda siis kui seal juba oled. Ja tema näeb sind, juhul kui ta sinna sõidab. nüüd 2 varianti: kas meie mehed saavad talle pihta, või nende omad mulle. Kui mind ära spotitakse siis ma enam põgeneda ei saa, ei jõua kuna elusi on sellisel masinal mis sinna sõita jõuaks umbes 1 td lasu jagu

Anna map ja positsioon. Kui on keset mapi spotid, siis sa näed alati ära.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.03.2014 04:16:43 vasta tsitaadiga

kr6ll, no vaata kuidas Hellcatist viimane välja pigistatakse:


Link


EDIT: öine sessioon lõppes juubeliga icon_biggrin.gif


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.03.2014 16:37:54 vasta tsitaadiga

PERFORMANCE: 2 211 ( 100 )
Win / Drw / Btl: 5 / 0 / 10 ( 50.0% )
WN6 / Eff: 2 187 ( 99 ) 2 133 ( 100 )
avarage tier ehk 6

tegin mõningaid muudatusi brokeni jutule tuginedes ja numbrid nats on tõusnud. Enamuses lahingutes olen olnud viimane ellujääja kui on kaotus tulnud, võitude puhul on õnnestunud sageli ellu jääda isegi icon_eek.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.03.2014 16:57:06 vasta tsitaadiga

kr6ll, thumbs_up.gif Mida kauem elad, seda parem WR...
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.